Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Lili to sporo masz w brzuchu. Mój pewnie juz tez ok 3,5 pewnie wazy. A rozpycha sie strasznie. Zaraz znajdę cm to może się zmuerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja też ta siare mam od dawna ale teraz zauważyłam ze zmieniła kolor a raczej go nabrala bo wcześniej byla przeźroczysta. W 1 ciąży tez wcześniej miałam siare ale po urodzeniu piersi były raczej puste nie miałam tego efektu wypełnienia mlekiem. Ale malej to co miałam wystarczało. Dopiero jakies dwa tygodnie po porodzie wstalam w nocy do malej i poczułam coś ciepłego na stopach i patrze w dól a tu ciurkiem leci mi mleko z piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Kurczę nabrałam chęci na zrobienie ciasta. Myślę wszystkie składniki mam i zaczęłam obierac jabłka. Obralam, pokroilam zaglądam w przepis a tam jajka. Zaglądam do lodówki a tam tylko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa a masz margarynę do pieczenia? Zrób kruche ciasto do niego jedno jajko chyb moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia moje rzsowe dłonie nie wygniotą ciasta kruchego. Nawet ciężko mi czasami z drożdżowym ale tu sie wycwaniłam i używam miksera. Nie wiecie czy w Dino sa 6cio paki jajek. Bo więcej nie potrzebuje. Maż pojechał do teściow to przywiezie wiejskie ale dopiero wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 106 cm Lili a ty mierzysz na wdechu? Nie masz za dużo wód plodowych? Dużo masz kg na plusie? Ja 15 juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Dino nie chodze:( Ale mi smaka robisz na domowe ciasto! Uwielbiam takie najprostsze domowe ciasta i jak nim w domu pachnie! Ja dzis w cukierni kupiłam jakies z galaretka. Mój syn spi juz prawie 3 h a tu obiad gotowy. Mój m tez usnal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Nie poszłam . Oko mi sie zamknęli i przysnelam .teraz wstalam ubralam sie bo od rana w piżamie a tu deszczyk pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja jutro znowu mam gosci wiec tez by się przydalo cos upiec ale moze zrobie krem czekoladowy do pucharkow, będzie szybciej. mecza mnie juz te ciagle wizyty kogos z rodziny, az sie boje co to będzie jak się dziecko urodzi maly mnie dzis nieźle naciska, kuje mnie w dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Ja wrocilam od tesciow. 4godz wysiedzialam przy stole wiec calkiem niezle jak na takie zaawansowanie ciazy. Ja mam 14kg na plus, w brzuchu 100cm przy moich 175cm wzrostu. Brzuch mi sie wydaje juz i tak wielki a co dopiero jak jeszcze ze 4tyg do terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna to jakies imieniny. Byly? Ja mam 160 tylko wzrostu. Rzosowa a ty kiedy masz to drugie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Moje ciasto się juz piecze. Do sklepu nie poszłam za to do łóżka i owszem. Wstalm o 18.30 i zaraz moi przyjechali z wiejskimi jajami. Myślałam ze przywiozą tez maliny to bym dorzuciła a przepis taki 6 jablek Orzechy włoskie 100g ( lub bez jak ktos nie lubi) 4 jajka 2 szklanki maki 1szklanak cukru 3\4 szklanki oleju Lyzeczka proszku Pol łyżeczki sody Jabłka obrać i pokroić w kostkę. Jaja z cukrem utrzeć dodac mąkę olej proszek sodę. Do wyrobionego ciasta dodać jabłka i orzechy i wymieszać łyżką. Nóż sie wydawać ze jablek jest za dużo lub ciasta za mało ale o to chodzi. Piec 50 min w 180stopniach ( do suchego patyczka, zależy od piekarnika) można dodać cynamon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Muusia urodziny tescia byly. Nawet dalam rade. A zaraz chyba na chwile jeszcze do sasiadow pojdziemy posiedziec. Ale tam juz moge swobodnie sie wyciagnac na fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
u mnie 12kg do przodu ale nie mam zielonego pojecia ile mam w pasie, po tej przeprowadzce to nie mam chyba nawet centymetra w domu brzuch duzy ale mi się bardzo podoba, nawet nie przeszkadza za bardzo poza niektorymi czynnosciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Czesc kochane dziewczyny, czytam Was codziennie...nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie...jestem tu od konca listopada na forum, pozdrawiam serdecznie i napisze pare slow jak u mnie! Okazalo sie ze mam w brzuszku dziewczynke, wiec parka bedzie bo mam juz prawie 3letniego synka. Nie odzywalsm sie bo maly poszedl do przedszkola ja mialam troche na glowie, przeprowadzka i nowa praca meza! Co do terminu to z om 8.sierpien a z usg 1sierpien! Pierwsza ciaza zakonczona cc. Teraz mam ok38tyg jak dobrze licze! Mala tyd temu ważyla uwaga 3300 wiec spora kobitka z niej. Moja gin uważa ze drugie dziecko zawsze jest wieksze zazwyczaj i do 8jakbym dobosila to 4kg bobas bedzie, wiec najlepiej jaj dotrwam do 2sierpnia zglosze sie do niej po skierowanie i kolejna cesarke robimy bo przy tak duzym dziecku to szwy na macicy moga popekac i bedzie nieciekawie! Poza tym jezeli przeszlam juz jedną cc to polskie towarzystwo ginekologiczne ustalilo ze mam prawo wyboru i nie musze zgadzac sie na porod silami natury! A nie chce przezywac znowu tej meki ktora z synem przeszlam wiec jakos czekamm spokojniejjsza na koniec ciazy, syn zrobil nam niespodziianke i ur sie w 37 z waga perzyzwoita 3190. W poroownaniu do poprzedniej ciazy ok2tyg temu zrobily mi siie rozsteppy na brzuszkku nie za duuze ale zawsze ...troche sie boje ze. Niee zejda a smarowalam sie od samego poczatku ciazy i z synem tez nie przerwalnie od ok4lat wiec to chyba serio musi byc duza dzidzia ! Czekam z niecierpliwoscia na to ktora z nas pierwsza bedzie mamusia pierwszy raz badz drugi lub trzeci pozdrawiam brzuchatki i trzymajmy sie razem do poroodu!-:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Staraczko a o co chciałaś zapytać? Muusia ja miałam komunie chrześnicy w maju i teraz wesele. I tylko tyle. W październiku mam kolejne wesele i juz się nie mogę doczekać bo wierze ze będę mogla sie juz bawić na 100%. Ale będzie juz z nami maleństwo i trzeba będzie znaleźć opiekę dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Zapomniallam dodac ze mala kopie niemilosiernie, ciagnie w dol .... i spac mi nie daje, a kilogramow mam na plusie 8 wiec w normie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ciasto wyszło przepyszne. Polecam. Witaj Łucjo. No to duża ta twoja dzwieczynka. A ty z kolei mało przytyłaś. U mnie już ponad 13 kg do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa a na jaka bkache dajesz? Mój maly nie spi jeszcze i wymysla tylko. Mąż mnie wnerwil i ciśnienie mi podniósł aż od razu więcej skurczy mam. Moze potem napisze czym Późno jyz ale chyba troche poprasuje żeby złość wyladowac I pomyśleć ze dopiero wczoraj przyjechał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia co weekend zjezdza Twoj maz? mi znowu tesciowa na nerwy wplywa, za bardzo chce sie angazowac we wszystko, czlowiek w ogole spokoju nie ma mimo ze mieszka osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam was że chce wam się piec, my dziś mieliśmy znowu gości i mąż po prostu kupił ciastka. Choć jeszcze miesiąc temu piekłam bez opamiętania ;-) My na szczęście mamy swoje kurki wiec i jajka zawsze świeże. Ja mierze się normalnie bo o wyciągnięciu brzuszka można zapomnieć ;-) Musia mi przybyło juz 19 kg ale ostatnio puchne obrączki juz nie ma szans wcisnąć :-( Dziś teściowa mnie pocieszyla że mój mąż ważył 4 kg jak się urodził. To już wiem po kim dziecko takie duże będzie. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha nic mi nie wiadomo że mam za dużo wód płodowych, lekarka powiedziała tylko że wody płodowe w normie. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Myusia tak to jest z chłopami. Jak ich nie ma to za nimi tęsknimy a jak sa to działają na nerwy. Co do blachy to dziś pieklam na okrąglej i chyba ma ze 25cm średnicy. Leze juz w łóżku wiec nie wstane i nie sprawdzę dokładnie. Ale wcześniej pieklam na takiej standardowej 20x30 chyba. Leze i usnać nie mogę przez tą popołudniową drzemkę a w dodatku mały tak kopie ze na wymioty mi sie zbiera. Prosto w żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucja jacie pamiętam wiec teraz jyz nie znikaj:) Mój zjeżdża co dwa tygodnie na tydzień a teraz juz ma byc do konca. No i pokloceni idziemy spac bo on chcial i w sumie juz byk umówiony z z tesciowa swojego brata ze przyjdzie do nas sprzatac a ja wolałabym obca i neutralna osobę jak juz i zeby zrobila to jak w szpitalu bede zeby bylo czysto jak z dzieckiem wrócę a on ja na pon zamowil. No i jak o tym powiedziałam to on powiedzial ze mam nic do gadania bo on w syfie zyl.nie bedzie! Powiedzial w koncu ze to odkręci i nic tu palcem nie tknie nawet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sama nie muszę robić ciasta dzisiaj moja mama upiekla 2 ciasta sernik z rosa i jablecznik. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta chciałabym taka mamę! Mojej Malo co się chce! Tylko na nas córki sie oglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Liczylam mussia ze mnie pamietasz bo mialysmy podobne zdanie na temat forum na poczatku tego drugie a raczej tego rownoleglego! Bo alle nie wazne juz fajnie ze razem wszystkie przez ta ciaze przechodzimy....pogoda na razie przyjemna bez upalow wiekszych wiec moze jaakkos dotrwamy milej niedzielli dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×