Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość ananasowa
*Darkness:)))) gratulacje przeogromne!!! usmiecham się do monitora:) trzymam kciuki za włąsciwe przyrosty i włąsciwy rozwój wypadków :) pytałąś o wizyty i betę wszytsko płątne po transferze, więc dziwi mnie to, co pisze Sylka - mówisz o Rzgowie? a jeśli chodzi o estrofem, to Gameta kazała odstawić po becie, ale w wielu klinikach schodzą z tego sukcesywnie. ja odstawiłam, wg lekarza tu na miejscu za szybko i to mogło być powodem straty. Julka też odstawiła i u niej było wszytsko ok. więc nie wiem, gdzie lezy prawda... tymczasem kciuków za CIebie nie puszczam :* *MiśkaD, naturalny CUD :) marzenie każdej i Ty również doczekałąś spełniania :) rosnijcie zdrowo i bez przebojów! ale numer:))) i zwolnij z pracą koniecznie, nic nie jest wazniejsze! *Eversea, dzięki :) a moze warto jutro jeszcze raz podjechac do tego szpitala, moze inny lekarz będzie miał odmienne zdanie? bo rzeczywiscie do tego 28.12 daleko, a wiele się moze wydarzyć. będziesz spokojniejsza! dobrze, że z reką lepiej! a zdjęcie na pewno cudne :)) dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje ogromne gratulacje!!ale tutaj się posypała ciąż:) super będziecie mieć piękne święta w tym roku:):) 3mam kciuki za przyrost bet, piękne widoki na USG:) teraz dbajcie o siebie:):) o Was;) Skanusia i Miska naturalny cud...pięknie!!! pozazdrościc:))) Za wszystkie 3mam kciuki- julcia 3maj się tam ,mam nadzieję,że wszystko się już ustabilizowało:** i już będziesz spokojniesza;*** xxx Biedronka-gratuluję Chłopaka:):) xxx Alexvan co tam u Ciebie? kiedy crio?:):) xxx Za wszystkie,betujące w najbliższym czasie 3mam kciuki:)) dobra passa na forum i będzie tak dalej:):):) bużka:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~ Darkness nawet nie wiesz jak się cieszę :) :) :) Chociaż w głębi duszy byłam pewna ze tak będzie i jako pseudoczarownica mówię Ci ze nadal będzie dobrze. Nie biorę innej opcji pod uwagę ;) A M. pewnie przez stres poczuł się gorzej, teraz przepełniony szczęściem będzie latał jak 20latek :) Gratuluję Wam obojgu!!! ~ Eversea, zawsze masz prawo do wcześniejszej wizyty, jeśli cokolwiek będzie Cię niepokoić. Obojętnie czy do Twojego dr czy na IP. A swoją drogą, to waga dziecka chyba nie jest jedynym kryterium do wyznaczenia terminu, bo jeśli tak to wszystkie dzidzie po cc miałyby po 3500 g... Faktycznie dziwne to wszystko, ale postaraj się nie denerwować, bo to nie za dobrze Wam służy. Zobaczysz że wszystko pięknie się ułoży i niedługo będziesz tulić do siebie cudną, zdrową Olunię :) Aniu Kochana, gdyby to miało Tobie jakoś pomóc to ja poszłabym z dziewczynami, nawet z moim 37 tygodniowym brzuchem. Ze Szczecina. Dlatego wiedz, że życzymy Ci wszystkie jak najlepiej i nie pisz już proszę, że wszystko stracone... ❤️ :* Która jutro betuje i leci z naszym niesamowicie pozytywnym prądem? ;) Bardzo mi się to podoba i oby jak najdłużej!!! Buźki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wiesz, z tym terminem to nie jest tak, że to jakieś moje życzenie :) Po prostu chcę, żeby Dzidzia urodziła się zdrowa, więc niech siedzi w tym brzuchu ile będzie potrzeba, jeśli się jeszcze obróci w tym czasie to tym lepiej. Zobaczymy, co powie lekarz jutro, bo na razie jestem zawieszona w próżni, nie mam ustalonego terminu kolejnej wizyty, jedynie ktg za tydzień i nie mam ustalonego terminu cc. Czułabym się bezpieczniej, wiedząc, że to łożysko będzie monitorowane i w razie czego decyzja o cc zostanie szybciej podjęta. Co do porodu prywatnego, to myślałam o tym, na razie z ciekawości sprawdziłam ofertę Medicoveru, ale koszt takiego porodu przekracza nasze możliwości finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eversea rozumiem :-) ja akurat rodziłam w szpitalu m. i tylko mogę polecić :-) serdecznie Cię pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness, fantastyczna wiadomość! Niech cud trwa! Mi dr Połać odstawił Estrofem przed stymulacją, za to Encorton brałam długo. x Ja w Gamecie tak jak Julka płaciłam za wszystko od transferu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darknes - gratulacje !!! Gdy przeczytałam na forum że testujemy 14 grudnia, to pomyślałam sobie że napewno będzie dobrze ☺ ( mam dzisiaj urodziny ) Ja estrofem brałam dopochwowo chyba aż do 12 tc . Pozdrawiam wszystkie dziewczyny Magda 7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za chwile bedzie placz jak zawsze po takim wysypie wczesnych ciaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness beta super! Ja myslalam ze u mnie sie podzielil zarodek bo w 10 dpt mialam bete 538! Wiec szybka implantacja byla i juz nie rozkminiaj! Ja estrofem odstawialam po serduszku i to stopniowo ale wiem ze teraz Gameta ma podejscie ze do bety....nie wiem co lepsze..... Magda! Spelnienia marzen! 100 lat! Eversea no dziwne ze nie dali ci np terminu na cc na 28 a wiadomo ze dzidzia jeszcze urosnie....albo zeby cie przyjeli na oddzial i juz monitorowali od terminu. No coz zobaczysz po wizycie. Trzymaj sie! A ja oprocz skurczów ktore mam raz wiecej raz mniej....to w szpitalu juz mi wyszly jedne bakterie w posiewie i mialam antybiotyk po wyjsciu a teraz w tlenowcach tez na 4+ i znow jakis lek z jodem globulki dopochwowe.....ciekawe skad te infekcje jak przytulanka nie ma....juz ostatnio tyle lekow....szkoda mi malego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Darkness bierz leki jak bralas do wizyty moim zdaniem. Ja od razu miałam odstawić estrofem ale u mnie był swiezak. Eversea trzymam kciuki żeby się jeszcze obrocila. Nie stresuj się. Jak nic się nie dzieje i wszystko zamknięte to Oleńka potrzebuje jeszcze trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darkness - cudownie :):):) tak bardzo się cieszę i po cichu gratuluję, życząc odtąd samych prawidłowych widoków... x Eversea - dziękuję za wskazówki :* faktycznie nie zazdroszczę dylematu, mam jednak nadzieję że Mala się odwróci do tego czasu. W Medfeminie podstawowy pakiet porodu to 6500, a w Medicoverze ile?? Bo sie nie dowiadywałam.. Trochę korci, ale lepiej te pieniądze potem przeznaczyć na dziecko... x Gość z dziś - a Ty gdzie rodziłas??? x Ania1602 - trochę mi przykro po Twoim wpisie... x Morela - ja z brzuchem mam podobnie ;) wieczorem jest duży, rano zdecydowanie mniejszy, a jak leżę na wznak to "ucieka" ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda - zdrówka, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń :D Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka mi też było wczoraj i nadal jest i nie tylko trochę, a nawet bardzo. Wiem, że Julia nie napisała tego złośliwie, ale zabolalo. Kilka razy tutaj pisałam, że nie możemy starać się naturalnie. Wiem, że nie sposób wszystkich i wszystko zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za życzenia ! Magda 7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Aniu przykro mi że Cię urazilam. W ogóle nie to miałam na myśli. Nawet nie wiedziałam jeszcze czy u Miśki natural czy IUI. Bardziej chodziło o to że tak bardzo Ci kibicuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda widzę ze też masz"nocne zwiedzanie" ;-) ja dzis od 4 do 5 i dopiero wstałam;-) Ewap nie napisałaś wczoraj po wizycie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - zamilkłąm, bo musiałam ogarnąć po szpitalowy chaos. Schudłam na diecie 5 kg, mi to akurat wyjdzie na dobre ;-). Co do cukru to mierzę 4 razy dziennie i zawsze mam w normie. Jem gotowane i parowane. Warzywa, indyk, kurczak, podroby z kurczaka. Jem tylko wafle ryżowe ( w sensie pieczywa), bo tak zaproponowała akupunkturzystka. Miałam po szpitalu odłożyć pszenicę i tak mam do dziś. Wraz z waflami jem tofu, biały chudy ser, ogórek zielony ( świeży i kiszony), rzodkiewkę, czasem ser żółty, chudą drobiową szynkę, kiełki. Czasem jakąś sałatkę bez sosów. Nawet daję radę i dieta mi służy. Co do bóli krzyża to jak miałam takie mocne to poszłam na akupunkturę i pomógł 1 zabieg. Teraz czasem boli, jak za długo chodzę ( czyli jeśli jestem na nogach 3 godz bez siedzenia). Piękne imię wybrałaś dla córci. W piątek 4.12. potknęłam się, nie utrzymałam równowagi, bo brzuch mnie do przodu ciągnął i przewróciłam się. Na szczęście nie na brzuch. Byłam u lekarza i wszystko ok. x Syllkaa - gratuluję pięknej bety. Jesteś szczęściarą. Co do farbowania włosów to ja farbuję farbą naturalną z prosa, bez amoniaku. Lekarz pozwolił. x Skanusia - gratuluję kochana wielkiego cudu. Niech wszystko zmierza w dobrym kierunku. x DoReMiDo - życzę świąt w domowym ognisku ;-) x Kikusia 84 - głowa do góry. Musi być dobrze. x KKolaa - wypasiona beta. Gratuluję. Życzę "nudnej" ciąży ;-) x Julia83 - super masz współlokatorkę ;-) Moja zgrzytała zębami. Myślałam,że myszy chodzą po sali i w nocy kilka razy wstawałam i szukałam gryzoni. Jak ona zasnęła w ciągu dnia to dopiero zorientowałam się,że ona zgrzyta. Rodzina kupiła mi stopery i to był strzał w 10. Polecam. x Zosia.D - gratuluję rodzicom tak ogromnego i wyczekanego szczęścia. Życzę samych pięknych chwil. x MiśkaD - o kuźwa !!! To jest magia !!! Rewelacja. x Darkess - czekałam na taką wiadomość od Ciebie od dawna !!!! Życzyłam Tobie całym sercem, aby się udało. Czasem Twoje wpisy był tak smutne,że serce bolało, ale na tym koniec. Ciesz się i myśl o sobie i o dziecku. Nie stresuj się,że mąż czasem marudzi. Może chce uwagę na siebie zwrócić. Ty masz teraz inne rzeczy "na głowie" i skup się tylko na sobie. Niech teraz mąż wokół Ciebie "biega". Gratuluję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasowa ja jestem w Gamecie w Gdyni i tak jak pisalam wizta pecherzykowa jest jeszcze za darmo,a np estrofem mam jeszcze caly czas brac tak samo duphaston i luteine. Ale z tym estrofemem to moze dlatego ze ja mialam crio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darness- cudowna wiadomość!! tak bardzo się cieszę!! tak jak ananasowa pisała, mi znowu kazali stopniowo schodzić z estrofemu. Po transferze brałam 2 x 1 tabl, po becie kazali mi przez 7 dni ograniczyć do 1 x 1 tabl. i odstawić.. Darkness a masz mozliwość zadzwonienia do kliniki i poradzenia się? byłabyś spokojniejsza.. xxx Eversea- nie martw się, może jeszcze Mała się obróci,, 2 tygodnie to całkiem sporo czasu.. mi tez się wydaje, że podjedź gdzieś indziej i zobacz co ci powiedzą.. Twój spokój jest teraz najważniejszy. Będzie dobrze:) xxx Magda- spóźnione, choć najszczersze najlepsze życzenia z okazji urodzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja dzięki za pamięć moja wizyta zakończyła się wczoraj o 22 ale jest ok znaczy ja ta wizytę co 2 tygodnie mam raczej dla swojego spokoju robie badania omawiamy je itd sprawdzamy tętno Tosi itd ale bez badania na fotelu następna tak jak ty 28grudzien dalej nie mam zleconego testu obciążenia zapomniałam sie zapytać ale chyba to do 26tygodnia.Denerwowałam się znowu bo mam takie straszne kłucia ze aż mnie budzi w nocy ale szyjka ok bez zmian to widocznie tak ma być i oczywiście bóle @ale chyba taki mój urok zaczęłam brać aspargin tak jak radziłas może się poprawi bo wcześniej magneb6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Eversea wszystko rób tak jak podpowiada ci intuicja I upieraj się przy tym co ty czujesz dla mnie to jest chore wskazanie do cesarski a oni badają i to podważają przyszedł by trzeci i by stwierdził że tylko cesarka .Mojej siostrze w 34 tygodniu kazali rodzic bliźniaki SN a ciąża od początku zagrożona 3-4miesiace leżała w szpitalu tylko do kibel ka wstawała i weź miej siłę urodzić bo dla takiego lekarza to co umrze jedno to może drugie nie a jak i drugie to sobie zrobi trzecie i powiem Ci ze taka akcje zrobiła ze chyba calay szpital ja słyszał i postawiła na swoim cesarka i okazało się ze i jedna i druga niunia były tak obkręcone pepowina ze by nie przeżyły to jej później powiedział jej lekarz prowadzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem dlaczego przed samym porodem nie robią usg. W sensie jak już kobieta dociera ze skurczami do szpitala. Będę o to prosić mojego lekarza żeby tak to zorganizowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny :) Moja lekarka nie odbiera telefonu, ale jak na razie to plan jest taki, że jutro jak mój Mąż będzie miał wolne, to pojedziemy do innego szpitala i zobaczymy co powiedzą. Chyba że lekarka powie co innego to wtedy zobaczymy. x ewap Cieszę się, że wszystko po wizycie ok :) Z tymi bólami to może faktycznie taka Twoja uroda :/ najważniejsze, że z Tosią wszystko dobrze :) A jeśli nie bada Cię na fotelu ale słuchacie tętna Małej i to Cię uspokaja, to Tobie też polecam ten detektor tętna. Koszt nie jest duży, ja na allegro płaciłam ok. 130 zł. Myślę, że dzięki temu zyskasz trochę spokoju :) x Dziewczyny, tak jak obiecałam wrzucam zdjęcia z broszury Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Jest tam opisane co to są te komórki, jak się je pobiera, do leczenia jakich chorób mogą posłużyć, jest też trochę o sznurze pępowiny, są też ceny i opisy pakietów oferowanych przez PBKM i dane kontaktowe do konsultantów. Może się komuś przyda, ale trzeba mieć świadomość, że w tej broszurce są przedstawione same plusy, jak to w broszurkach reklamowych, więc innych opinii trzeba niestety szukać :/ https://drive.google.com/folderview?id=0B-XSxj_lr17tWXZFNmMwWlFUNUU&usp=sharing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia,Kkoalaa,Miska D,Darkness77 tak sie ciesze...dalej trzymam kciuki:) U mnie kopniaki sa;)a tak poza tym wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness, miska i reszta ciezarowek gratulacje:-) kazda tak informacja to dla mnie kopniak by isc do przodu. Dziewczyny ale bedziecie mialy piekne swieta:-)) oby byl to dopiero poczatek dobrych wiesci dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKolaa dziękuje za życzenia :) Nadzieja bardzo dobrze znoszę ciąże, jedynie męczy mnie bezsennosć , mimo że nie śpię w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eversea napiszę, ze łożysko II/III to dobry stan, pod koniec ciaży już raczej tak jest, większość w tym wieku ciążowym kobiet ma już stopień III nie masz się tym co przejmować ale, 2 dni przed terminem zaplanowanie cesarki to już zagrozenie ja miałam 10 dni przed terminem skurcze, jakoś uratowane, a cesarkę miałam tydzień przed terminem i ledwo dociągnęłam tu też oczywiście każda inaczej tylko uczulam na ta właśnie kwestię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylka, Skanusia, Kkola, Darknes i Miśka D. niech Wasze maleństwa rosną silne i zdrowe.:):):):):):):) x ZosiaD ucałuj Wojtusia, gratulacje:) x Kkahha, Nadzieja dobrze, że u was dobrze. Ja nadal nie umię się rozstać z forum.Czytam codziennie i mocno kibicuję Wam kochane. niecierpliwa 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×