Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość ewap156
Nadzieja jaki miałaś zawsze wynik glukozy na czczo z krwi jak robiłaś badania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj o 11:22 na świat przyszedł nasz syn Wojtuś, 3450 gram miłości i 53cm szczęścia, 10 pkt w skali Apgar. CC nie takie straszne, gorzej po ale już powoli dochodzę do siebie :) mały jest cudowny :) Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Zosia gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Eversea jesli chodzi o cukry to co powiesz na to ? : ://www.rynekzdrowia.pl/Serwis-Diabetologia/Nowe-zalecenia-kliniczne-PTD,140291,1016.html Moje na czczo są w przedziale 94-104 z glukometra i na noc od kilku dni mam insulinę która nie działa. Chociaż dziś wynik 80 drugi raz dopiero odkąd mierze. A po posiłkach jest ok, nie przekraczam 120(może ze trzy razy) a najczęściej mam w okolicach 95-110. Jak to u Ciebie wygląda? Dziękuję za radę rozglądam sie za fizjoterapeutą i pasami. Chodź brzuszek nie jest wielki bo obwód na wysokości pępka mam 93cm .jednak obciąża mój i tak zwichrowany kręgosłup. A co do drętwienia rąk to nasza Justynka tez się z tym borykała..może sie odezwie. No i czekamy razem z Tobą na wieści z wizyty :-) X Co do planu porodu to mi tez położna przyniosła do zapoznania mimo ze mam mieć cc. X Julia to leż ile będą chcieli Cie trzymać:-) X ZosiaD cudownie :-) gratulacje ! ps. Takie same parametry po porodzie miał mój syn :-) Jak dojdziesz troszkę do siebie czekamy na relację:-)! Interesuje mnie wszystko od podania znieczulenia, ile trwało, czy m.kangurkował Wojtusia(mój bardzo by chciał) co Ci sie przydało w szpitalu co nie itd;-) karmisz cycusiem? X Ewap w ciąży jak robiłam na początku to miałam 90. Przed ciąża zawsze ok.98-100. Udanego weekendu wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny, także za wasze wsparcie, było nieocenione, nie czułam się z tym sama..:) to od lat dla mnie pierwsza dobra wiadomość w temacie:)) Ściskam was gorąco:) xxx Zocha82- dobrze pamiętasz, punkcja dzień przed tobą.. Jesteś bliska memu sercu, więc jak już będziesz podchodziła, będę baaardzo trzymała za ciebie kciuki:) xxx Skanusia- super!! piękna beta! bardzo się cieszę:) xxx Darkness- jak razem to razem:) w pon dołączasz do klubu:) xxx elfica30- głowa do góry, pomyśl o tym, że to ostatnie przedbiegi przed ciążą.. xxx Eversa- niefajnie z tym nadgarstkiem, ale poród tuż tuż.. Jest szansa, że po porodzie przejdzie? nie martw się kochana, będzie dobrze. Czekamy jutro na wieści.. xxx Zosia D.- graaaaaaatulacje! wielkie gratulacje:) witamy Wojtusia na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia :))) wszystkiego dobrego dla Waszej rodzinki :) zdrowiej szybko Kochana i niech Wojtus wynagrodzi CI wszystkie niedogodności :* Eversea - ten zespół nadgarstka miala tez moja znajoma...po porodzie przeszlo jak reka odjał wiec badź dobrej mysli :) TY juz tez masz niewiele czasu do rozwiazania :)))) z moim spojeniem to zobacze 21 co powie lekarz ale wiem, ze nie zawsze jest to wskazaniem do cc.....boje sie okropnie ze mi sie to nieźle rozwali przy porodzoe sn :/ bo to sie zdarza a potem trzeba chirurgów itp...ze o dodatkowym, przeokrutnym ponoc bólu , nie wspomne Julia - ja TObie powiem ze nie lubie szpitali ale prawda jest ze to jedyne miejsce gdzie człowiek lezy jak musi....w domu to wiadomo...zawsze cos...ja tez dreptałam... z tym lekarzem tez prawda...moj jest w szpitalu 80 km ode mnie...i bede tam celowac z porodem o ile sie da...moze byc ciezko ale moj szpital ...na sama mysl mnei wszytko boli ściskam Was Dziewczyny i miłegoo weekendu :) my jutro atakujem ikee bo nie mam gdzie ciuszków wpakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Zosia D. Gratuluję, wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZosiaD wielkie gratulacje dla Ciebie i dumnego tatusia!!!!!!!!:) Dla Ciebie szybkiego powrotu do zdrowia, oby szwy nie ciągnęły! A Wasz Wojtunio niech nam zdrowo rośnie:) Xxxx Azurro - stworzyłam @ zzzuzka1212@wp.pl, poproszę fotki kombinezoniku;) Xxxxx Eversea, czyli Twoja księżniczka jednak się nie obróciła. Mój księciunio-akrobata już jest do góry nogami;) Już niedługo, trzeba myśleć, że za chwilę wszelkie dolegliwości znikną i będzie sielanka;) hihi Xxxx Kikusia fajnie, że się odezwałaś. Daj znać jak będziesz rozpakowana;) oby gładko poszło skoro sn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Zosia, buziaki dla Waszej rodzinki, szczególnie dla cudownego Księcia Wojciecha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* KKolaa gratulacje :) * darkness77 objawy są, czekamy na dobre wieści :) * Zosia D. gratulacje :) Zdrówka dla Wojtusia i dużo siły dla Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea, dziękuję. Z pęcherzem jest oki ale za to smarkam i kicham jak wściekła. A nie mogę odpocząć, bo majster przyjechał z dziećmi i muszę mieć na nie oko. Biedactwo, ale Cię to wszystko dopadło. I jeszcze ten nadgarstek :( Też Ci życzę dużo zdrówka. No i szybkiego porodu przed świętami. Nie wiem czy wolisz aby mała się odwróciła. Julka to super, że Cię przenieśli i że masz tam taką super opiekę! Obyś jednak nie musiała tam długo zostać. Zosia ogromne gratulacje, życzę zdrówka dla Was i szybkiego powrotu do formy! Ucałuj Wojtusia od cioci Izy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia! Wielkie gratulacje! Znamy sie już ho ho i bardzo czekalam i wierzylam ze nadejdzie dka Was ten dzien! Wszystkiego dobrego! Ale ryczec mi sie chce ze wzruszenia! Czekam na taki dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia gratuluję synusia. Tak jak pisze Nadzieja, odezwij się co i jak gdy znajdziesz chwile. Buziaki dla Waszej rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz porody się posypia! Czekamy na Kikusie, a potem w styczniu powitamy bodajże pięcioro forumowych dzieciaczkow. Ale będzie żłobek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia.D serdecznie gratuluję Tobie i M. wspaniałego, zdrowego syncia i życzę wszystkiego co najlepsze dla całej Waszej szczesliwej trojki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. W czwartek miałam transfer, a już od wczorajszego wieczora czuję bóle w podbrzuszu takie jak na okres. Podejrzewam się nie udało. Mam pytanie jak mam liczyć teraz miesiączkę?Miałam długi protokół i w międzyczasie miałam krwawienie więc czy od tego liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik ja czekałam na takie objawy jak na okres! Większość przypadków ciąż tu na forum tak się właśnie objawialo. A u mnie nic nie było. Na 2 dni przed testowaniem w końcu pojawiło się ciągnięcie jak na okres i bardzo mnie to ucieszyło. Miałam rację, trochę późniejsza implantacja ale byłam i mój silacz u mnie już 3 miesiące. A odpowiadajac na Twoje pytanie to krwawienie liczysz jako 1dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka Kochana zawsze o mnie pamięta :-* czuje się dobrze, w dalszym ciągu dużo śpię. Wczoraj byłam na wizycie. Wszystko w porządku z dzidzią- ma już małe rączki i nóżki i 2,5 cm długości. To ogromne szczęście móc widzieć fikające maleństwo :-) ja mam obniżone żelazo wiec musze suplementowac i jakieś bakterie w moczu wiec dostałam jakaś saszetke do wypicia na ten układ moczowy. Jeżeli będziesz uzupełniaja kalendarz możesz dopisać mi termin porodu na 13.07.2016. Powoli będę odstawiac duphaston. Mam zejść z dawki do 2 tabletek dziennie i jak skończę opakowanie to już koniec. A jak Ty się czujesz? Leż grzecznie i odpoczywaj, ja właśnie to robie. Bo wymyśliłam sobie podyplomowke i właśnie z zajęć wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZosiaD - ogromne gratulacje :D duuużo zdrówka dla całej rodzinki :) x Basik - ja praktycznie od samego transferu czułam się okresowo, więc mam nadzieję, że to dobry znak.. A jeżeli chodzi o @ to na bank nie liczysz tego plamienia, które się zdarzyło w środku.. Trzymam kciuki i bądź dobrej myśli!!! x Julia, Eversea - dziękuję, że pytacie :) u mnie wszystko ok.. Czuję się świetnie i gdyby nie rosnący brzuch, falujące hormony (dzisiaj bez powodu cały dzień płaczę, M. się ze mnie śmieje a ja płaczę jeszcze bardziej) i do tego lekka zadyszka, która pojawia się w tym okresie to nie powiedziałabym, że jestem w ciąży :) x Julia - 23.12 grudnia idę ostatni raz podglądać Filipa w Invikcie i każą się nam już ewakuować. Połówkowe mam 4.01 i zrobię je jeszcze w Invikcie.. Lekarza nadal szukam, bo nie chcę iść do byle kogo, najlepszą opcją jest tak jak Ty masz, czyli lekarza, który pracuje też w szpitalu. U mnie niestety najlepsi lekarze są ulokowani w prywatnych klinikach i zrezygnowali na rzecz prywatnej praktyki z pracy w szpitalu.. Pracują w prywatnych szpitalach nierefundowanych niestety.. Ale skłaniam się ku lekarzowi do którego chodziła nasza Griszanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka w Warszawie jest tak że cenieni sa tylko lekarze którzy oprócz prywatnych klinik przynajmniej jeden dyżur w tygodniu mają w szpitalu. I na szczęście! Tego się trzymają. Zdziwiło mnie co napisałaś do Basik z tą @. Lekarz, jak miałam długi protokół, powiedział że to 1dc jak miałam plamienie podczas gonapeptylu i po odstawieniu antkow... Bo tak to jej cykl trwalby 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula - no to chyba nie zrozumiałam Basik.. Plamienie podczas brania antków to wzięłam za plamienie, a nie @ po odstawieniu antków.. Jak ja brałam bez przerwy dwa opakowania antków to pomiędzy jednym a drugim opakowaniem wystąpiło dwudniowe plamienie, ale potem po odstawieniu antków dostałam @ oczywiście sztuczną, ale lekarz wtedy liczył normalnie 1 dc, że punkcja wypadła w 15 dc.. Musiałyśmy się nie zrozumieć ;) co do lekarzy to ja uważam tak samo.. Dobry lekarz to taki, który ma praktykę w szpitalu i oni mają tylko, że w prywatnych niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
Ja tez źle sprecyzowałam pytanie. Antki brałam tylko 15 dni i cztery dni po odstawieniu miałam@. Nie była taka jak zwykle ale nie mogę jej nazwać samym plamieniem. Czuję się w 100% okresowo. Kręgosłup mnie boli piersi również tak jak przed @. A z tego co wyliczyłam powinnam dostać 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka no to teraz rozumiem co miałaś na myśli :) Basik jeśli bierzesz progesteron czyli luteina lub lutinus czy prolutex to nie dostaniesz okresu więc bez sensu wyliczanie. Około 3 dni po odstawieniu przyjdzie @. Ale najpierw zrobisz betę. Oczywiście są wyjątki że kilka dziewczyn dostało @ mimo leków, ale bardzo rzadko się to zdarza. U nas tu to chyba tylko Zosia D i Skanusia tak miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - ja mimo brania duphastonu zawsze dostawałam @ i to na dodatek wcześniej niż w terminie, dlatego nigdy nawet nie robiłam testu ani bety.. Testu żeby było śmieszniej to do dziś nie zrobiłam nawet na pamiątkę.. chyba ze strachu ;) x MH1, ZosiaD - zdecydowałyście się na tą krew pępowinową???.. W sumie teraz zaczęliśmy się bardziej nad tym zastanawiać.. Rodzice i M. mnie cisną żeby się zdecydować, a ja mam jakieś opory.. To takie wywoływanie wilka z lasu jak dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona potraktuj krew pępowinową jak najlepszą polisę dla dziecka. Ja wybrałam PBKM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka Ale Ty mówisz o IUI i dupku? To ja też dostawalam @. A luteina dopochwowa i lutinus po IVF to inaczej. Trzeba odstawić żeby dostać @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×