Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość MiśkaD
Drugi test pozytywny... Wynik po 23...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska wynik będzie pozytywny może nawet trzy cyfry to tylko formalność:-) tak się cieszę!!! Biedronka wstałaś? Ja ledwo ! Co za wiadomość;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia D - serdecznie gratuluję syna ☺ Miska D - super wiadomość☺ Oby jak najwięcej takich wieści na forum !!! Pozdrawiam Magda 7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska D Ale numer!!!! Kolejny Cud!? Och czekam z Tobą na ten wynik!! A już miałam iść spac :) Biedronka w szpitalu w którym ja wybrałam czekają aż krew splynie do dziecka. W niewielu szpitalach tak robią, bo to nowoczesna metoda, a ten mój się tym szczyci. Jeśli chodzi o namnazanie to dopiero raczkuja w tym temacie w Polsce. Nie ma co porównywać amerykańskiej medycyny. Ale tak jak pisałam nie mówię jeszcze nie. Może coś lub ktoś mnie jeszcze przekona :) A zostaje jeszcze około 2 tygodni. Pewnie na święta mnie puszczą. Ps. Piętro wyzej kobita rodzi. Słyszę krzyki, powodzenia jej życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Jejku dziewczyny jakie piękne wieści w tym grudniu! Darkness czekamy na jutrzejsze dobra nowinę!;) # a tak z innej beczki, to mam was pytanie apropos brzuszka. W dzień jak chodzę to w ogóle nie widać, że jestem w ciąży, prawie nie mam brzucha. Natomiast jak się położę na kanapie na płasko wieczorem to mój brzuch się wypina i napina na maksa i wtedy jakby mnie ktoś zobaczył to byłby pewien ze jestem w ciąży. Jak to u was jest/było około 18 tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Ania dowiedz się jak to się stało i czekamy na takie wieści od Ciebie :) Chyba bym poszła na kolanach do Częstochowy jakbyś nam tu takie info sprzedała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela u mnie nawet w 14 tak jest. Rano płasko a wieczorem ciężarówka i niekoniecznie jak leżę. Malena a powiedz jak u Ciebie? Jak Ty funkcjonujesz po tym krwiaku? Już zapomnialas że był czy ciągle jakieś zalecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska D- spadłam :) o matko ale radość! No właśnie jak to sie stało ?:) naturalsik? Cuda cudeńka na święta. Teraz nie pójdę spać do 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia a miałaś jeszcze później usg co z tym krwiakiem? Pójdziesz do domku na święta na gotowe a co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja - ledwo ;) bo to niesamowite.. Skanusia i Miśka... Normalnie nie ogarniam i tez mi nasuwa się takie pytanie jak Ani.. Jak to się stało ;) x Ania1602 - ja za taki cud trzymam mocno kciuki u Ciebie Kochana... x Julka - pójdziemy razem do tej Częstochowy...;) Strasznie długo Cię trzymają.. Dlaczego??? Wiem, że czujesz się tam bezpiecznie, ale czy coś się dzieje? x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaaa!!!! Miśka to ja też czekam;) i już gratuluję! Mikołaj hojny jest dla naszego forum:) "Świeżym" mamusiom życzę wspaniałych przyrostów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Beta 669!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Beta 669!!!!!!!!!!!!!!!!! Naturalny cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka - duuużo spokoju teraz... Dbaj o siebie!!! Spokojnych i szczęśliwych 9 miesięcy :) i nie pracuj tyle !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
MiskaD gratuluję!! Dziewczyny jak Wy to robicie?;p może zastosuje te metody na rodzeństwo dla naszego synka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Doktorek chyba tez w szpku bo tylko powiedzial "prosze brac 2xduphaston i nospe noi trzymac luzno brzuch" :D dzwonilam do biego, bo od wtorku mam bardzo silne bole bzucha jak na okres i zestresowalam sie jak zobaczylam dwie kreski :D jutro nadrobie zaleglosci i napisze do Was! Skanusia- we wtorek opowiadalam Twoja historie kuzynce i kolezance, a dzisiaj sama tego cudu doczekalam... Jeszcze w to nie wierze!! W piatek umowilam sie na wizyte startowa do novum na 4 stycznia! To po prostu sen!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem dlaczego mi to zmienia;) Xxxxxx Darkness jutro czekamy na takie wieści od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska mam ciary na całym ciele! To cudowne!!! I faktycznie nie pracuj. Mnie doktor powiedział że od stresu macica kurczy się i rozkurcza i tak powstają krwiaki. Dbaj o swój cudzik:) Biedronka raczej nic się nie dzieje, ale mój doktorek przezornie chyba chce mnie tu zostawic. Powiedział że życzy mi wytrwałości, a ja że dla dzidziusia mogę zrobić wszystko. Pytalam o usg, powiedział że co tydzień się sprawdza, więc będę miała pewnie we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska, ależ się cieszę ;) serdecznie i z całego seeducha Ci gratuluję!!!! Najlepsza wiadomość.dnia :))) niech ten Cud trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Miśka gratulacje!!! Piękna beta, dbaj o Was i odpoczywaj. Ja tez na początku miałam mega bóle brzucha które budziły mnie w nocy nawet. Brałam duphaston i bóle ustały. A teraz skoncze opakowanie i odstawiamy juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ucielo mi post... Sylka gratuluję dwóch kreseczek, leć jutro na betę dla pewności. Ja dzisiaj miałam gorszy dzień, zle się czulam cały dzień miałam mdłości i byłam mega senna. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Julka, dlacZego tak.długo chcą Cię trzymać?krwiak się nie zmniejsza? *MalaMii, Alexvan, jak u Was? *Silvia, nie miałam.okazji - gratuluję! *Basik, oby szybko nastał czas testowania!! *Darkness, życzę Ci jutro pomyślnych wieści! Wszystkie Was pozdrawiam, czytam, ale nie mam co pisać. Czekam na @. Wyniki posiewow w normie, więc z pełnym pakietem badań czekam na styczniowe crio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Miśka D , WOW, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka no i się poryczałam... Ze szczęścia oczywiście :)))) Padam Ci wirtualnie w ramiona i gratuluję z całego serca!!! Takie wiesci to ja mogę czytać codziennie :) Morelka - pamiętam że u mnie było identycznie - wieczorami brzunio zdecydowanie większy niż w ciągu dnia. Później jak już w ogóle będzie duży, tych różnic się już nie dostrzega. Właśnie wyobrazilam sobie Biedronke i Julke jak z tymi brzucholkami na kolanach do Częstochowy idą... :classic_cool: od płaczu do historycznego śmiechu... Normalnie jak baba w ciąży... ;) Darkness czekam na wieści jutro. Dobra passo trwaj!!! Dobrej nocki i udanego tygodnia Wszystkim zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×