Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Darkness szalona:-) przyrost jest cudowny ! Wiesz może będą bliźnięta:-P X Elfica ramtum rosa żeby w razie co zapobiec jakiemuś stanowi zapalnemu. I witaminki tez ok. Chyba wszystkie tu brałyśmy kompleksy witamin oprócz tego witaminę D i kwas foliowy. X Julka no to lipa..wiem jak to obniża nastrój. A może spróbuj gdzie indziej ?? Może się ktoś wykruszy np. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przygotowujące się do IUI , IVF ja nieodmiennie polecam Ubichinol i witaminę D tym bardzie o tej porze roku gdzie wszyscy mamy nie dobory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piksidiksi:* Darkne cos czuje , ze dwa cudy:) justyna p.s. Nadziejko cos , ktos wspomnial ze masz wybrane imie dla niuni?jakie? justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness super przyrost:) znowu odsyłam do swojej stopki. Widzisz ile miałam w 16dpt? Też sobie wkręcałam zaśniad albo bliźniaki, no ostatecznie dziewczynkę;) A tu duże chłopaczysko mi się trafiło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - hehehe wiem wiem ... "szaleju się ostatnio napiłam po poniedziałkowej becie" ... pisałam, że nic czytać nie będę, ale rzecz jasna już znalazłam jakąś stronę z kalkulatorem bety :P Wpisałam wartości i godziny pobrania. Wyświetliło, że średni przyrost w normie i komentarz: "Uzyskany wynik z dużym prawdopodobieństwem świadczy o tym, że Twoja ciąża rozwija się prawidłowo" :) Kochana tak patrzę na twoją stopkę i robiłaś 3 betę. Lekarz Ci kazał, czy tak sama z siebie? Myślisz, że warto? Dodatkowo dziś miałam pobraną krew na estradiol i progesteron - wyniki w piątek. Zrobiłam też morfologię i okazało się, że ciągu 5 tyg hemoglobina mi spadła z 13,7 na 12,7 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Zuzka to miałaś mega betę :-) aż dziwne jak napisalas ze ciąża pojedyncza :-) a tu będzie chłop jak dąb :-) X U Darkness będzie dziewczynka coś czuję:-) no chyba ze bliźnięta:-) to parka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - przypomnij jeśli znajdziesz czas - jak to wyszło, że 2 "wyszło" ? ? :) :P ... przepraszam, ale nas tu tak dużo, że umknęło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness tak myślałam że tym razem Wam się uda! Miałam przeczucie. Przyrost wspaniały! Nie zostawia żadnych wątpliwości że jesteś w ciąży! Justynka Nadzieja pisała o imieniu Luiza i bardzo mi się spodobało. Elfica nie wiem dlaczego metronidazol. Ale ciesze się że @ nie zrujnowala planów! Ruszasz kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvandekol - koniecznie dołączaj do nas :) o Jezu ... ale jestem szczęśliwa ... i zauważyłam, że złagodniałam. To wręcz nie do pomyślenia, ale serio ... Dziś jak poszłam na pobranie, pytam kto ostatni - jakiś pan się odezwał. Za chwilę jakaś starsza pani, kto ostatni? Odpowiedziałam "teraz ja" A ta zjadliwym tonem przedrzeźniając mnie - "teraz ja, ale pani przysła, a ja już tu byłam" A ja spokojnie - "Ale po co się pani tak emocjonuje i podnosi głos? To wejdzie pani po tym panu, a ja jestem na końcu" Mina tamtej pani - bezcenna. A mężczyzna do mnie się uśmiechnął :) A później w sklepie pani w kasie poprosiła mnie o drobne, to ja, że chwilkę, poszukam. Wygrzebałam, a ta do mnie - ale pani miła. Zdarzają się ludzie dla których to ogromny problem i powstają niemiłe sytuacje." I dała mi kilka pakietów kart ze Star Wars dodatkowo :) Dziewczyny, pewnie jakiś trolowaty gość znów napisze, że zaraz płakać będziemy ... ale ja serio mam wiosnę w sercu ... I M... do mnie ... ale ty dzisiaj ładna jesteś :D ... a jak mu powiedziałam jaki mniej więcej przyrost powinien być, a jaki jest to od raz " Boże - bliźniaki ... słabo mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, tu nie ma nigdzie akupunktury :-( Zastrzyk rano zrobiłam, powiem tak,zrobiłam jak mówiliście, ból do przeżycia, teraz mnie to miejsce tylko piecze. Wczoraj lampka wina, dzis powtórka orzechami sie zajadam i czekam do piątku.. Biedronka, ja mam u siebie na magazynku bardzo dużo ubrań dla dzieci , kurteczki i buciki rozmiary od 56cm do 146cm ( ludzie mi oddają a ja rozdaje tam gdzie brak - moge chetnie jakaś paczuszkę wyslac )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness super przyrost gratulacje:):):) xxx dzięki dziewczyny za rady...okaże się jutro co mój lekarz zadecyduję....tak już myślałam,że w połowie stycznia będę miała punkcję:( no ale zobaczymy,...już nic nie zrobię ...to już ode mnie nie zależy:( xxx Na tym forum już tyle ciężarówek...za chwilę będę najdłuższą tutaj starającą się:(:( xxx ananasowa jak narazie odpuściłam...bo trochę mnie przeziębienie dopadło....a Ty szalejesz miesiąc fitt:):) maluszek będzie miał się gdzie zaklimatyzować:*** masz teraz kiedy wizytę znowu?? xxx Alexvan już 3mam kciuki za piątkowy crio:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi, ja tam myśle, ze zanim sie obejrzysz i Ty bedziesz cała w skowronkach, niech ten nowy rok bedzie szczęśliwy dla każdej z nas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki w poniedziałek wyszliśmy do domu. Póki co uczymy się jakoś zapanować nad nową rzeczywistością :) przede wszystkim dochodzimy do wniosku że też musimy spać :) jest cudownie. Sama cc była bardzo szybka i bezbolesna, gorzej z tym co później ale opieka w szpitalu była tak fantastyczna że bardzo szybko doszłam do siebie, teraz nawet śmigam jak przed ciążą. W piątek jadę na zdjęcie szwów. Gdyby trzeba było poddałabym się jeszcze raz cesarskiemu cięciu bo naprawdę nie ma się czego bać. Wojtuś jest przekochany, taki cały nasz, Cudak ;) Patrząc na to szczęście zapomina się o wszystkich trudach i bólach. Pozdrawiam Was gorąco :* Darkness gratuluję pozytywnej bety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia cudownie się czyta takie wpisy. Oczywiście chcemy więcej jak znajdziesz czas. Buziaki dla rodzinki! Zocha a u Ciebie kiedy transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darknes spokojnie.Widze ze tutaj juz ci czworaczki prorokują.Ja tylko dorzucę,ze w 14 dpt miałam 1500 i mam synka.Takze wyluzuj i nie daj się nakręcać tym co ci tu piszą :-P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness- piękny przyrost, Twój M znowu mnie wzruszył, musicie byc świetną parą:) Małami- nie dołuj sie, jeszcze nas Staraczek tu troche zostało i raczej do świat (choć każdej życzę tego z całego serca) wszystkie w ciąże nie zdążą zajść, prawda Piksi Diksi ?! Julia- Kochana, mogłabym podejsc pomiędzy świetami a sylwestrem ale to raczej bedzie niemożliwe bo klinika bedzie zamknięta, nie jestem rozżalona z tego powodu bo wiedziałam że tak wypadną terminy, ale troche mi przykro, że ja nie mogę dołączyć do pozytywnie betujących przed świetami, gdy moje eskimoski czekają... :'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wysokość bety wpływa tez ilu dniowy zarodek zostaje podany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness a jaki zarodek mialas podany? bo pamietam, ze ja się martwiłam ze mam niska betę, a lekarka ktora mi robila weryfikacje, powiedziala ze "beta idealna co do wielkości zarodka" :) # Biedrona czujesz już dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za różnica jaki zarodek ? Beta ciążowa i tylko gratulować :-) ale wam juz w większości się włącza porównywanie ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jeśli będziesz chciała zdjąć hybrydke polecam z rossmanna zmywacz isaana czy isana jakoś tak, różowy. Ja dobrze nasaczylam waciki przełożyła do paznokci owinelam folia i po pół godz zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - tak się akurat składa, że lekarz powiedział mi to samo co Moreli, ona miała zarodek 1cc i dużo niższą betę ode mnie przy zarodku 4ab, tak więc jak nie masz pojęcia to lepiej nie zabieraj głosu! x Darkness - przyrost jest normalny i prawidłowy i nic tylko się cieszyć. Życzę cudownych widoków w sobotę potwierdzających ciążę :) x Morela - czasem mam wrażenie, że czuję choć jako pierworódka nie mam pewnie pojęcia, że to ruchy dzidzi.. Raz poczułam i to oczywiście chyba ;) jak leżałam na wznak dłuższą chwilę, bo przy chodzeniu czy siedzeniu nie czuję, a że dzień spędzam aktywnie to rzadko leżę. x Małamii - jeszcze staraczek sporo zostało i za Was wszystkie strasznie mocno trzymam kciuki! Zobaczysz, że wkrótce dołączycie do listy ciężarówek na liście Julki :) x Alexvandekol - ja też już od dzisiaj trzymam kciuki za piątkowy criotransfer.. Mam nadzieję, że endo też podrośnie :) Dziękuję za propozycję, ale sporo zawsze udaje nam się zebrać, tak więc już transport umówiony na poniedziałek, a i u Was pewnie biednych rodzin nie brakuje, tak więc takie ubranka zapewne też się przydadzą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darknes:)ja pamieram jak dzis, pierwsza bete 10 dzien po transferze wynik (dokladny bo sprawdzilam)316 (12.07.14), kolejna 18.07.14 wynik 7741 :)tez panikowalam ze jakas wysoka, zaczelam czytac i co????! zasniad, ciaza mnoga albo bardzo silna ciaza pojedyncza, ale ja czulam ze to blizniaki:). Zadzwonilam po drugiej becie do prof i zapytalam sie czy to moga byc blizniaki a on , ze lepiej zeby nie (prof nie jest za ciazami mnogimi bo to jakby nie bylo, ciaze podwyzszonego ryzyka). Na pierwszej wizycie bily juz dwa serduszka:)i pamietam jak dzis jaka bylam przekonana ze beda dwie dziewczynki Marysia i Gabrysia a jest Wojtek i Szymek:)aaaaaaaaaaaa moje 4BB podzielio sie stad jednojajowa ciaza blizniacza bo podany jeden zarodek:) Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness betę robiłam trzy razy sama z siebie, a potem czwarty raz przed wizytą serduszkowa tez tak dla siebie .. W sobotę będziesz miała wizytę pęcherzykową? X ZosiaD :-) super :-) X Zocha cierpliwość zostanie Wam wynagrodzona :-) chlapnij sobie w te święta bo w Wielkanocne już nic z tych rzeczy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*MałaMii, ja czekam na @ i dzownię umwaiać się na wizytę. Myślę, że wypadnie jakoś przed sylwestrem. Kochana, przyjdzie i na nas czas i na pewno nie bedzie Ci dane zostan najdłuzej starającą się staraczką :) ja już działam w temacie 5 lat... ale mam plan to zmienić w 2016. Ciebie też włączam do tego planu! *Darkness, piękna beta! życzę CI, by dalej wszytsko szło po Twojej myśli! :) z niecierpliwoscią czekam na wiesci po wizycie :) *PiksiDiksi, dziękuję! kciuków nigdy dość :) *elfica, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - ciekawe jak to działa z tymi podziałami. I rzecz jasna ciekawe, jaki dla mnie "Szef" plan przygotował :) o Zosia.D - :) Wcale nie dziwię się, że jak patrzysz na Wojtusia to nie pamiętasz tego jak było ciężko. Wszystkie trudy jakoś się zamazuję kiedy szczęście jest już na świecie. Pamiętam doskonale jak to było ze mną, chociaż od tamtych chwil minęło ponad 15 lat :) Zdrówka dużo dla Was :D Niech Wojtuś zdrowo rośnie ku uciesze ogółu :P o Nadzieja78 - chciałam umówić się na przyszły wtorek, ale była późna godzina wolna i nie zdążyłabym wykupić leki (a wystarczy mi do poniedziałku). Stąd przyspieszona w sobotę i mam nadzieję, że juz zobaczę to Cudo :) o Morela15 - moja Śnieżynka miała 5 dni ... a klasę dr mówił 4c ... o ile dobrze pamiętam o Biedrona1979, Ananasowa - dziękuję :) o Zocha - oby wszystko poszło po Twojej myśli :) o A ja dziś tak nakręcona, że przed chwilą skończyła sprawdzać prace klasową, którą pisali dzisiaj (takie zachowanie w moim przypadku to ewenement :P chyba tylko na początku mojej zawodowej kariery wszystko sprawdzałam na "już"). Mam jeszcze jedną klasę do sprawdzenia ... jeśli oczy mi się nie zamkną ... to może kilka prac ruszę. Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merenka
Hejka Dziewczyny :) ~ Darkness piękny przyrost! Cieszę się Waszym szczęściem i życzę zdrowej i "nudnej" ciąży :) ~ Julia jak Wasze samopoczucie? Wiadomo coś kiedy będziesz mogła wyjść już do domu? ~ Alexvandekol - trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki i endo. Oby wszystko pięknie rosło. :) ~ Zosia.D - wzruszające jest to co piszesz, tyle w tych słowach szczęścia i miłości. Ucaluj Wojtunia :* ~ Małami zdecydowanie za dużo smutnych buziek w Twoim wpisie. Nawet jeśli punkcja wypadnie w styczniu to wiesz... Nowy Rok, nowa siła i nowa nadzieja, że będzie wszystko dobrze. I wierzę że będzie :) ~ za wszystkie w trakcie procedur niezmiennie zaciskam kciuki ~ Kikusia jak tam na froncie?? ;) ~ my po wizycie. Nasz Klocuś wg szacunków 3100 (+- 300 g), także nie przybiera już w takim tempie jak ostatnio (800g w 3 tyg). I chwała Bogu :) Szyjka długa, zamknięta, łożysko i pepowinka ok- nic nie zwiastuje, że Młody miałby się wcześniej wybrać na świat. Moje wyniki super, gbs ujemny. Ja tu już się spakowalam i szykowalam na święta w szpitalu, a tu luzik. I jakoś mnie to wszystko uspokoiło. Jutro (właściwie to już dzisiaj) kończymy 37 tc. I czekamy :) Pozdrowienia i buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszankaanka
Darkness wielkie gratulacje!!! Tak czekalam na te informacje. Spokojnej, nudnej ciazy 😘 Pozostalym dziewczynkom tez graguluje - posypalo sie tych ciaz. Supcio, oby tak dalej. Zosiu najlepszosci dla Ciebie i Wojtusia. Zycze Ci, zebyscie szybko sie poznali i cieszyli ze spedzenia kazdej wspolnej chwili. Przeczytalam pobieznie ostatnie dwie strony. Piksi 😍 milo, ze jeszcze ktos o mnke pamieta ;) Karolek mnie pochlania bez reszty, niestety jest chory. Ma okropny katar i kaszle od soboty - tatus gk zarazil grrre. Wymiekam juz, najlepiej mu na rekach, bo glowe ma wysoko i lepiej mu sie oddycha, a mi kregoslup nie wytrzymuje. Kupilismy inhalator tlokowy - nebulizator, cudowna sprawa - po inhalacji chociaz przesypia spokojnie noc. Powiem Wam, ze warto kupic go na etapie kompletowania wyprawki, pozniej w razie potrzeby macie go pod reka. Z tego co doktor mi mowila, to mozna robic inhalacje z soli fizjologiczej, ale jest cala gama lekow, ktora jest o wiele skuteczniejsza przy leczeniu i np nie ma koniecznosci siegania po antybiotyki. Dla ciezarnych tez super opcja. Podobnie z aspiratorami do nosa, w domu najlepiej sprawdza sie Katarek plus, ktory podlacza sie do odkurzacza, ale warto tez miec fride albo gruszke, jak trzeba z zakatarzonym maluchem wyjsc do lekarza. Budzi sie moj maly terrorysta. Buzjaczki dziewczynki. PS.Merenka trzymam kciuki, zebys swieta spedzila spokojnie w domu ;) Niech maluch wychodzi najlepiej po nowym roku, na razie niech jeszcze posiedzi w brzuszku mamusi, to najlepsze lokum dla niego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, info z fb - nasza Kikusia w poniedziałek została mamą cudnego chłopczyka :D Oboje czują się dobrze i obiecała, że jak wrócą do domu to do nas skrobnie. Piękne wiesci o poranku :D Griszankaanka :) :* życzę dużo zdrówka dla Karolka, niech się wykuruje jak najszybciej! Życzę wszystkim udanego dnia!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doremido
Hey dziewczyny! Darkness beta ok. Tylko tyle musisz wiedziec! Ja tez miakam wysoką a jeden dzidziuś w brzuchu :) wczoraj jak co tydzień ostatnio bylismy u lekarza. Malego nie mierzył zrobi to za tydzień. Skurcze calkiem mocne ...i lekarz powiedział ze jestem jedynym jego przypadkiem ze skurczami od tak dlugiego czasu co sie trzyma bez porodu! Szyjka zamknieta ok 2,8 cm tylko glowka niżej. Jak ja bym chciala do nowego roku dotrwac do 37 tyg. Dzis mamy 34 tc 5 dni. Infekcja sie poprawia bo wyszly ostatnio jakies bakterie i wczoraj wzielam ostatnia globulke bo ph dobre. Mam tylko problemy z zasypianiem.... Merenka super ze macie spokojna glowe i waga malego git! Alexvan zycze dobrego endo i bez problemowego swiatecznego crio! Elfica widzisz wszystko sie dobrze uklada! Trzymam kciuki! Malami teraz intensywnie za Ciebie trzymamy kciuki! Ja w zeszlym roku na gwiazdke tez mialam zastój...czekalam z antykami na ostatnia IUI ktora byla w styczniu a 30 juz bylam w Gamecie i ruszylo z efektami! Tobie tez zycze takiego poczatku roku! Zosiu :) sciskam mocno! Troche stresu mam z tym calym porodem....chcialabym juz bezpiecznie utulic synka jak Ty! Eversea cos sie wyjasnilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×