Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Cześć Dziewczyny w Nowym Roku:) Mam do Was pytanko czy podczas stymulacji mogę zażywać inofolić i ubichinol? bo w sumie nie mówiłam mojemu lekarzowi ,że to zażywam i nie wiem czy teraz nie zaszkodzi:( z góry dzięki za odpowiedzi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kochane:)wszystkiego najpiekniejszego w Nowym Roku:* ****Darkness kochana nie moglo byc inaczej, za miesiecy kilka na fb zobaczymy buziaka waszego pieknego ,zdrowego dzieciatka:) justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w jakim celu lekarze zalecają Estrofem w drugiej fazie cyklu? W pierwszej na przyrost endo a w drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiskaD cieszę się z serdunia :-) uważaj na siebie. Malami ja brałam Ubichinol do dnia punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny olej z wiesiołka bierze się w pierwszej fazie cyklu i wpływa on na jakość komórek, dobrze pamiętam czy coś mi się pochrzanilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kkiniaa84, olej z wiesiołka stosuje się w pierwszej fazie cyklu na poprawę jakości i ilości śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii ubichinol po transferze trzeba odstawić. Podczas stymulacji jak najbardziej. Ja brałam podwójną dawkę, czyli 2 razy dziennie. Inofolic tym bardziej. Ania ten estrofem w drugiej fazie nie wiem po co. Kiedyś już się nad tym zastanawialysmy, bo niektorzy lekarze każą odstawić po becie po IVF, a niektórzy nie. A Ty co działasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia nie chodzi mi o branie Estrofemu w ciąży. W drugiej fazie cyklu, kiedy ciąży brak. Nie pamiętam czy któraś tutaj stosowała... Może przed IVF... Zastanawiam się na co on ma działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciolka ja w ciąży brałam Femisept Uro. Mi pomagał. Lilianka 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 - przyznam, że nie wiem... Ale ja brałam estrofem do 14 tc. Badałam estradiol po pozytywnej becie jak progesteron za każdym razem. Lekarz powiedział tylko tyle na wizycie, że jego poziom przez pierwszą fazę ciąży od zagniezdzenia też jest ważny, chociaż nie tak jak progesteron. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 - dopiero doczytałam dalsze Wasze wypowiedzi, tzn. Twoje i Julii i po punkcji każą brać estrofem jak i progesteron w mojej klinice do zrobienia bety.. Czyli zakładają ze może dojść do zagniezdzenia, potem weryfikacja i dostosowanie dawki, odstawienie w razie niepowodzenia lub dalsza kontynuacja. Estradiol tez jest odpowiedzialny za utrzymanie ciąży we wczesnej fazie.. Takie przebłyski mam z wizyty... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku! Wszystkiego naj! Darkness Gratulacje z serduszka, bardzo się cieszę. Dbaj o siebie! Julia ty też dbaj o siebie bardzo kochana, bo już się nie chcemy więcej przejmować! Jak tam plamienia? Elfica, Kkinia Super, że w końcu ruszacie! Cieszę się bardzo. Kiciolka A co u Ciebie poza zapaleniem pęcherza? Wnioskuję, że wszystko dobrze! Daj znać coś więcej, mam nadzieję, że już się lepiej czujesz! Asia 7707 Dzięki, ja za Ciebie też będę trzymać kciuki. U mnie ok, 4 IUI, już się przyzwyczaiłam... Dziewczynki, czy można zrobić betę 1 10 dniu po IUI? Ja później wyjeżdżam i nie będę miała jak... Powinno juz wyjść czy nie? Alexvandel Co tam u Ciebie kochana? Wszystkiego naj! Wszystkim Wam dziewczyny wszystkiego najlepszego! Buziaki z mroźnej, ale słonecznej stolicy! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka cenne przebłyski :) Tylko to niestety nie ten trop w tym przypadku. Cykl bez starań o dziecko, więc ciąży nie będzie na 100%, mimo to zalecenie: Estrofem od 14 dc. Może ktoś będzie wiedział na co jeszcze ma wpływ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ale tu spokój... Niestety nie pomogę w kwestii estrofemu... Darkness gratuluję serdunia, dobrze że lekarz wysłał Cie na zwolnienie. Musisz teraz dużo leżeć i dbać o siebie i Maleństwo, a w pracy dadzą sobie radę :) Julia cieszę się że lepiej się czujesz, oby krwiak już sobie poszedł i nie wracał! Biedronko synek :D ❤️ A my nadal kulamy się w dwupaku... Tak bardzo chciałam, żeby Kubuś był styczniowy i się udało, ale teraz zupełnie nie kwapi mu się do wyjscia... Wczoraj zaczęliśmy 40 tc. Jest ciężko, młody nisko, dużo się rusza i uciska mocno na pecherz. Skurcze b. rzadko i to pojedyncze. I tak sobie czekam, aż mój Szkrab podejmie pierwsza w swoim życiu męska decyzję ;) Przesyłam Wam pozdrowienia w ten mróźny i słoneczny dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy pamiętaj żeby nie robić bety wczesniej niż w 12 dniu od zastrzyka na pęknięcie pęcherzyków, bo on może zafałszować wynik. Jesli tyle od niego minęło to zrób, powinna coś drgnąć. Powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieją widziałam że 7twoj wielki dzień USG ciekawe ile niunią już waży?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merenko tak właśnie myślałam dziś o Tobie i pozostałych naszych "styczniowych mamusiach" :-) może bardziej intensywne spacerki pomogą Kubusiowi podjąć tą męska decyzję;-) Ja jak pochodzę dluzej niż godzinę to musze się kłaść bo brzuch mega napięty i zaczyna boleć jak na okres.. Ania1602 ale to Tobie lekarz zalecił brać ten estrofen? Kiedy kolejny cykl planujecie spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy1980 - :) o Merenka - :) ... poczekał i super, może niedługo się zacznie ... lekkiego porodu bez zbędnych atrakcji ... Nie pozwól, aby synek siedział za długo w brzuszku :) Ja mam wpisane we własnej książeczce zdrowia, urodzona w 44 tyg ciąży ... problem w tym, że byłam zdecydowanie przenoszona, zielone wody ... bla bla bla i problem z ropiejącymi oczami przez pierwszych 8 miesięcy życia ... A co do zwolnienia lekarskiego ... do wczoraj miałam mnóstwo wątpliwości, ale dziś już żadnych. W poniedziałek zaniosę do pracy zwolnienie i porozmawiam z dyrektorem ... wierzę, że zrozumie i wszystko będzie dobrze. o U mnie również mroźny dzień. Wybieram się do brata na zaległe urodziny (sylwestrowy chłopak :) ) ... zrzuciliśmy się na gitarę akustyczną ... nie mogę się doczekać jego reakcji :) Wciąż mam plamienie, na szczęście nie zwiększa się i brzuch mnie nie boli. Dużo leżę, nie przemęczam się, wczoraj sprawdziłam około 40 popraw (jeszcze ok 30 prac mi zostało) ... dzisiaj tylko wyszywanie. Pozdrawia ciepło w 2 dzień nowego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieją a skąd wiesz że to ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ucielo a tyle się opisała później jeszcze raz napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jak w zegarku przyszedł okres tak bardzo się z niego cieszę 2016 zaczyna się fantastycznie, 11.01 wizyta i kolejna iui już w przyszłym tygodniu. Jestem taka szczęśliwa wszystko idzie zgodnie z planem :-) Merenka mamy 2016 więc już możesz ;-) lada chwila będziesz przytulać swojego maluszka, życzę szybkiego bezbolesnego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 - a to Ci zagwozdka z tym estrofemem... może masz go brać po to żeby tak ogólnie uregulować cały cykl, bo estradiol nie tylko wpływa na endometrium.. Powodzenia! Trzymam kciuki! x Merenka - 40 tc.. O rety rozwiązanie na dniach :D Kochana oby było szybkie i szczęśliwe.. Kciuki zaciskam już od dziś... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
***Darkness77- gratulacje serduszka, odpoczywajcie na zwolnieniu I dbaj o Was :) *** lucy1980 jak po 4IUI? Jak sie czujesz? ***MiskaD- gratuluje serduszka!!! ***Kkinia- kciuki zacisniete za kolejne IUI. Dziewczynki na zapalenie peherza polecam sok zurawionowy I duzo napojow energy sportowych z elektrolitami- zalecenie mojego lekarza. Ja sie dziewczynki nadal czuje okresowy, juz tak od okolo czwartku, ale na razie "sucho" Piersi mnie bola i brzuch tez pobolewa. Zobaczymy. Trzymajcie kciuki zeby @ nie przyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia juz dość sie naczekałaś. Teraz czas na działania! :-) Ewa np.dlatego bo Ty piszesz o dziecku "Niunia" :-) Darkness czytałaś co o krwiaku pisała Julia. Jak najmniej nie tylko chodzić ale i siedzieć. Dbaj o Was. Udanych urodzin. Daj znać jak niespodzianka ;-) Hexe zaglądasz tu jeszcze ? Skanusia ? Ania1602 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×