Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Masakra ją już tego nie czytam !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Gościu to forum jest publiczne i owszem może napisać każdy, tylko ja już Ci zadałam wcześniej pytanie-w jakim celu Ty tu piszesz, masz jak twierdzisz super życie, masz dziecko a o drugie się nie starasz, wszystko masz poukładane i bla bla , pochwaliłaś się już wszystkim czy jeszcze przez kolejne dni będziemy czytać o tym co masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlam... No właśnie potwierdzilas moja teorię, tylko taka nowobogacka osoba może się chwalić tym że stać ja na aparat na zęby :) Ubaw z Tobą dziewczyno. Pisz więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ już p*****llic bo wszystkie tu wiemy jaki poziom prezentujesz. Gimnazjalny co najwyżej! Puknij sie w łeb. Teściowa ci wychowała dziecko i tym sie szczycisz ? Kobieta wyksztslcona i na poziomie nie wchodzi na fora żeby komuś dowalić ot tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
O matko!! Co za patologia ... brak mi słów już.. X Darkness czekam na wynik :-) Transfer 29 czerwiec, zarodek 5 dni i TP 10 lub 20 marzec ;-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki proszę Was dajcie już spokój. Ignorujcie tego trolla, nie komentujcie tych bzdur. Szkoda miejsca na wątku ;) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany.. ja też padłam z tego aparatu na zęby :D x Gość - daj nam już spokój, bo niektóre z nas nie mogą powstrzymać nerwów... Przeczytaj z 10 razy ze zrozumieniem to co napisała Azzurro i zmień proszę wątek na taki, gdzie znajdziesz swoich słuchaczy i będziesz mogła do woli wychwalać się tym co masz, bo nas to naprawdę nie interesuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu zapomniałaś dopisać, że masz mega przystojnego i bogatego męża i w każdą sobotę (a nie, przepraszam w sobotę chodzisz do fryzjera), w każdą niedzielę zabiera Cię na obiad do ekskluzywnej restauracji, a później macie najlepszy seks ever.. Oczywiscie wszystkie koleżanki Ci go zazdroszczą i pożera wzrokiem, a on nie widzi poza Tobą świata. .. Za to ty jesteś tak atrakcyjna kobieta, że faceci oglądają się za Tobą na ulicy i każdemu slinka cieknie na widok Twojego tyłka. Nie wspominalas tez ze masz masę przyjaciół i jesteś zapraszana na każdą imprezę towarzyska, bo przecież jesteś dusza towarzystwa. Eh oh jak ja Ci zazdroszczę. A teraz s********j juz do tego twojego idealnego zycia, bo nam zal d**e ściska, że nie mamy tak jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilę mnie nie było na forum ale to co tu zastałam to szok. Ręce mi opadły. Jeden gość życzy Nadziei poronienia a w domyśle i nam wszystkim, drugi wyspiewyje hymny pochwalne o naprotechnoligii no ludzie. Polecam wszystkim przeczytanie artykułu z Newsweeka z tego tygodnia na temat opłacanych hejterow. Dziewczyny przeczytajcie a zrozumiecie kim są te trolle i że jeszcze im za to płaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - moje "magiczne koło" (w domyśle rzecz jasna, identyczne jak te z których lekarze korzystają :) dodali kiedyś do M jak mama) pokazało, że 1 dzień ostatniej @ u ciebie to 10.06 ... Dzisiaj 34t 2d a termin porodu na 16.03. (czyli jak któraś z dziewczyn pisała, zgadzałoby się to z tym, że od dnia transferu odejmujesz wiek zarodka i jeszcze dwa tyg i otrzymujesz termin ostatniej @). Ja według tego co mówił mi dr na wizycie pęcherzykowej powinnam dziś mieć11t 6d a koło twierdzi, że 11t 4d czyli niewielka różnica. Oczywiście pamiętamy, że TP jest raczej umowny, niewiele dzieci rodzi się w terminie. Syna urodziłam 5d po terminie. Moja bratowa miała termin na 28.08 urodziła 03.09 czyli 6 dni "obsuwy" :) ciekawostka ... z drugim maluchem termin ma też na 28.08 :) o Dobra kanapki M... do pracy zrobiłam, zaraz wychodzi a ja pod kołdrę wracam. Póki co gra na gitarze ... miło posłuchać tym bardziej, gdy za oknem nieprzyjemna aura ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Darkness dzięki:-) tak mam zamiar juz liczyć. Ja nie śpię od 2:30 m.wstawał odwieść syna z babcią na lotnisko(u nas jeszcze tydzień ferii) i juz nie zasnęłam. Poprasowałam, zjadłam śniadanie, zaraz zjem drugie i chyba ukręcę jakies oponki albo coś.. później koleżanki zajdą na kawę to się ucieszą ze im w boczki pójdzie:-) wczoraj sobie strzeliłam koktajl z garści szpinaku,banana,cytryny,jabłka,kiwi i gruszki, pomarańczy i dodałam szklankę wody pyyycha ale zgagę miałam pierwszy raz w tej ciąży po tym. PS.zazdroszczę tej muzyki codziennej na żywo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia jak narazie to czasem czuje lewy jamnik i dalej mam brzuch jak balon. Poza tym cisza. Nie chcę się nakrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica Trzymam kciuki kochana... A te głupie komentarze to jedna i ta sama osoba... Ja wczoraj poszłam biegać i dziś boli mnie stopa... serio, jeden dzień aktywności fizycznej... Sypię się! Cięzarówki śliczne i te po zabiegach! Odpoczywajcie i dbajcie o siebie! (Darkness dobrze usłyszeć, że chociaż na chwilę kładziesz swój tyłeczek pod kołderką! Odpoczywaj! Zalecenia ciotki Lucyny (Jezeu, pokarali mnie tym imieniem:) Biedrona Fajne wakacje:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - rzeczywiście super posłuchać grania, tym bardziej, że najczęściej to muzyka którą sam komponuje (grał w zespole rockowymi, jednak po zmianie wokalisty dał sobie spokój). Ostatnio często wraca zmęczony-szef odszedł i teraz zanim nowy się wdroży wszystko niemal na głowie mojego M... granie to forma odreagowania ... a my z brzuszkowym lokatorem korzystamy :) o Lucy1980 - ciotka Lucyna, ale to brzmi :) a co do biegania i bólu stopy ... za słaba rozgrzewka lub nieodpowiednie obuwie i problem gotowy. I rzecz jasna nie można się od razu za bardzo forsować ... o Elfica30 - pamiętaj o wodzie i diecie białkowej. Ja kilka dni przed punkcją estradiol miałam niemal 3tyś. Brzuch wzdęty, ból jajników i pamiętam ból wzmagał się gdy próbowałam biegać. Miałam 14 komórek, 9 dojrzałych, 6 się zapłodniło i 4 blastki - zamrożone. Transfer odroczony, o ile dobrze pamiętam przez wysoki progesteron. Będzie dobrze ... mocno kibicuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie wypowiadałam się o zaletach/ wadach naprotechnologii, bo nie mam takich kompetencji ( tym się nie zajmuję). A teraz co do mojej osoby. Nie mam męża . Mam partnera. Dla mnie jest przystojny a przede wszystkim bardzo zaradny życiowo. Moje dziecko zostało wychowane przez teściową, ponieważ dwa miesiące po porodzie wróciłam na studia, a w Polsce niestety nie ma tak naprawdę zawodu niani. Często są to osoby nieprofesjonalnie zajmujące się dzieckiem, nie mające doświadczenia zawodowego, tylko takie, że wychowały własne dzieci, co mnie niestety nie przekonuje. Nie jestem osobą nowobogacką. Inwestuję w szkołę prywatną bo dziecko przychodząc do domu ma już odrobione lekcje, nie musi korzystać z korepetycji i wieczór ma już tylko dla siebie. Kupuję markowe ubrania, bo są lepszej jakości. Dbamy o zabezpieczenie finansowe naszej rodziny, inwestujemy w lokaty i nieruchomości, by żyć bez strachu, co będzie kiedyś. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcja wieści dla życzliwych forumowych cioć:) Czujemy się świetnie:) Wojtunio wypisany z intensywnej terapii, jest ze mną na oddziale. Rozwija się wspaniale, walczy aby dogonić rówieśników. Karmiony z piersi, ładnie przybiera na wadze. Od lekarzy dostaje laurki za wzorowe zachowanie;) Właściwie jest tylko na monitoringu. Jeżeli będzie tak dalej to niedługo do domku i do taty!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka no to pięknie kochani! :-) w ktorym dokladnie tyg maluszek sie urodził? :-) czytałaś jakie perypetie mam z liczeniem :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - no to super wieści :) życzę jak najszybszego powrotu do domku :) x Elfica - kciuki mocno zaciśnięte! x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka wspaniałe wieści. Te nasze chłopaki to prwadziwi silacze :) Życzę żebyście jak najszybciej byli w domku z tatą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka No to super! Życze jak najszybszego powrotu do domku i taty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała uwaga do gościa- moja droga zmień forum. Jesteś zadbana,inteligentna- wiec na pewno potrafisz czytać- tu jest napisane IUI IVF komu się udało- czyli ciebie nie dotyczy. Życząc Naszej koleżance poronienia- udowodniłaś jaki poziom reprezentujesz a chwaląc się tym wszystkim dalej udowadniasz jak małostkową i próżną osoba jesteś i wygląda na to, ze tak naprawdę mimo swoich wielkich dokonań i sytuacji finansowej masz ewidentny problem ze sobą i jesteś zakompleksiona . Kochana, nawet jak byś miała tygrysa w złotej klatce- nas to nie interesuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko urodziłam w 33tc. Coś pobieżnie czytałam ale zauważyłam, że jakaś kolejna "mądra" się pojawiła i mi się odechciało!!! U mnie jutro byłby 35tc, więc u Ciebie było niby kilka dni do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam z niecierpliwością na 12 lutego, wtedy będzie 14 dni od IUI i będę mogła sprawdzić czy się próba powiodła. Nie nastawiam się na nic - nie chcę się mega rozczarować. Alex dała mi menu witaminowe i ostro się go trzymam :) Nie wiem czy Wy też tak miałyście ale ja po IUI byłam ze 3 dni strasznie wzdęta :/ hehe na szczęscie już przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×