Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

gość Szmacioszka, no właśnie niestety teraz się pozmieniało w klinice i ja już miałam problem z umówieniem się na wizytę serduszkową. Poza tym mam niestety daleko i nie dałabym rady dojeżdżać. Ale w razie co mam telefon do doktora, który mnie prowadził i nie zawaham się go użyć jak będę miała jakieś duże wątpliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie. Mały przyhamowal całe szczęście i waży trochę ponad 3kg czyli tylko 6dni do przodu. Uff całe szczęście, bo juz sie martwilam że nie urodze go sn i lekarz zaplanuje cc. Dzisiaj zaczynam 37tc. Niestety na usg wyszła jedna nerka nieprawidłowo :( jakieś 2 kanaliki, ale to podobno nie choroba tylko taka odmienna budowa. Mimo to i tak się zmartwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula wszystko bedzie dobrze, nie zamartwiaj sie na zapas 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przyjęli mnie dziś bo mieli wszystkie łóżka zajęte i kobiety nawet na leżankach leżały (cokolwiek to znaczy) i 8 porodów na raz (a sal chyba połowę mniej!) Mam przyjść jutro na 13 i ponoć ma być dla mnie łóżko. Mam dziś doła :( Bo w dodatku chcieli mnie zostawić ze względu na złe wyniki krwi i przekazać do innego szpitala i musiałam podpisać odmowę :( Ale z Maleńką wszystko OK, KTG super, USG super, dlatego też podjęłam taką decyzję. Jutro będzie jeszcze większy stres po dzisiejszym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Agusia ja chodziłam do Invicta Gdynia, normalnie nie chcieli mnie umówić na wizytę, ale stanęłam w drzwiach i powiedziałam ,że krwswię po transferze i dr od razu kazała na fotel i tak chodziłam do niej do 12tc, a potem mailowałam. A działo się u mnie dużo, bo krwawiłam i miałam też krwotok w 10 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Iza 82 to niefajnie że Cię nie przyjęli no ale jak tyle porodów. W sumie to dodatkowy stres bo już spakowana byłaś, ale ważne że z maleńką ok wszystko. Spałaś w ogóle tej nocy bo ja z nerwów bym chyba nie zasnęła. U nas przyjmują do cc dzień wcześniej. W sumie to możesz jutro zadzwonić do szpitala czy będzie na pewno miejsce żeby nie jechać na darmo. Jesteś po terminie porodu czy masz cc wcześniej? Ja jutro mam psychiatrę i ginekologa. Chyba bardziej stresuję się psychiatrą niż ginem, choć i to i to jest stresem. Już od niedzieli przeżywam te wizyty, ale dałam radę do środy więc dam radę i jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Militia, przyrost spoko :) <> Zuzka tak bardzo tego pragnę! Obym nie musiała dłużej czekać jak tylko do jutra. <> alexvandekol bardzo się cieszę na takie wieści ;) <> annie dziś mnie spokój chyba opuścił. <> Szmacioszka :) ja wczoraj też nieco popłakałam przed snem. Ale potem spałam jak zabita tyle, że mega głupoty mi się śniły. <> zosia ja nic w tym temacie nie doradzę, mogę tylko przytulić i trzymać kciuki, żeby było dobrze mimo krwiaczka. <> Kkinia ja po laparoskopii po 2 dniach się starałam :) <> a_gusia u mnie było odstawianie na oko. Coraz mniejsze dawki, aż na koniec brałam jedną co drugi dzień. Skończyłam luteinę w połowie ciąży. <> julia ojej :( bardzo nie fajnie. Ale skoro dr mówi, żebyś się nie martwiła to staraj się nie martwić. :( <> Biedronka trzymam kciuki, żeby to było dziś! Ponoć coś dziś wisiało w powietrzu, że tyle kobiet rodziło. Mam nadzieję, że Ty też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia nie martw się, u mnie niedawno odkryli, że mam nerkę dwudzielną, na pewno to tylko taka budowa. X Iza to stres, trzymam kciuki za jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka no właśnie jakbym dziś wpadła w ten "młyn"... lepiej żeby lekarze mieli spokojny dzień a wszyscy tam dziś biegali jak w ukropie. Spałam :) Nie wiem czy dziś zasnę bo dziś mam stresa przed jutrem niestety :( Mój lekarz mi obiecał, że jutro będzie łóżko dla mnie... no ale na takim oddziale to wiadomo jak jest, sytuacja dynamiczna. Termin mam na 25.05 więc wiadomo, mogę czekać i mogą mnie odsyłać. Dasz radę, w końcu to są lekarze i oboje będą chcieli Ci pomóc. <> Szmacioszka dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza82 mam nadzieje, ze jutro wszystko pójdzie po Twojej myśli i przytulisz córeczkę, postaraj sie za mocno nie stresować, przesyłam duuuuuzo dobrych myśli ;) trzymaj sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie- w miarę pilne . Poszłam dzis ze skierowaniem do diagnostyki na test PAPPA ( na skierowaniu miałam napisany podwójny krzyżowy) zapłaciłam " tylko " 60 zł co mnie zdziwiło i spytałam czy oby napewno to ten test bo czytałam , ze on oko,o 200 zł kosztuje ( dziewczyny ile wy płaciłyście ???? ) po czym około godz 13 Pańi z diagnostyki do mńie zadzwoniła i powiedział, ze zaszła pomyłka i mam jutro byc na 8 godz to mnie bez kolejki przyjmą i zrobią test jeszcze raz. Teraz sie martwię, ze znow nie ten zrobią???ma on moze jeszcze inna nazwę , jak im wytłumaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Milita gratulacje! Biedroneczka, jak tam? Alex, doktor wczoraj zadzwonił, powiedział, że PAPP-a jest ok. Wszystko w porządku. A więc tez już nic nie robię. Nie wiem nawet czy odbierac wyniki, bo tak jak Julia mówi, nic z tego nie zrozumię. Alex Kurde, a mi powiedział, że za wczesnie na okreslenie płci. A dzidzia 8 cm... Nadzieja, Czarownico/Czarodziejko co myslisz? Ja zupełnie nie wiem... Myślę, że chłopak, a z drugiej strony imię mamy dla dziewczynki- Alba. Jutro jedziemy do Olsztyna, na weekend. Co prawda do pracy, ale połączenie z krótkimi wakacjami. Poza tym, ja jestem jak małe dziecko, uwielbiam jechać gdzieś z moim samochodem... Ekscytacja :) Słyszałyście o tym, że biskupi chcą zasłaniac dzieciom pijącym mleko z piersi oczy, bo nagość jest niezdrowa? Muszę przestać oglądać wiadomości, a nie mogę. Serio, nie mogę się doczekać kiedy ten chory system upadnie, a kk wróci na swoje miejsce, czyli do kościoła, a nie do polityki i mojego ciała... Wiem, że marudzę, sorki, ale musiałam się wygadać! W końcu cieplej! Buziakuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi co do tych krwiaków. Tak z ciekawości pytałam, teraz przy drugiej ciąży muszę trochę się oszczędzać, chociaż przy Małym to trudne. Dziś pobudka przed 6.00 i wiadomo że nie idzie nie dźwigać, nosić, szarpać się ale wierzę że będzie dobrze. xxx Julia nie przejmuj się tą nerką to nic groźnego, mój tata np. w wieku 55 lat dowiedział się że jego druga nerka jest mniejsza i inaczej wykształcona i do dzis nie ma z tym problemów a ma ponad 60 lat. xxx a_gusia ja transfer miałam 9.02 a odstawiałam wsystko tak w połowie kwietnia, chyba estrofen szybciej ale nie pamiętam dokładnie kiedy. Luteina stopniowo była odstawiana a w połowie kwietnia już całkowicie nic nie brałam. xxx julia, a-gusia a myyślicie że przyrost bety ma znaczenie a płeć???? :) Ale by było gdyby to córcia teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Ja już po psychiatrze. Teraz jadę do gina na 13, ale mam kawałek. Napiszę wieczorem. Iza 82 powodzenia. Napisz jak się będziesz czuła na siłach. Biedrona może jesteś już po i tulisz swoje maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milita uspokój trochę emocje.Naprawde masz wczesna ciąże,nie wiadomo jak bedzie a ty juz sobie roztaczasz wizje bliźniaków,dziewczynek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucy :D na mazurach piękna pogoda! Udanego wypoczynku:-) Stawiam w 90% na dziewczynkę;-) X Iza kciuki za pomyślne rozwiązanie ! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milita kiedyś czytałam, że podobno udowodniono, że beta przy dziewczynce rośnie o ok. 20% szybciej niż jak jest chłopiec. Ja będę musiała brać trochę dłużej leki ze względu, że ja miałam criotransfer na sztucznym cyklu no i przyjmuje dość duże dawki, ale jak się wykształci łożysko to będzie można powoli odstawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie ... znowu nie wiem ile mały waży, ale jakoś przeboleję ... serduszko biło miarowo, Szymon znów nie dał sobie zrobić ładnego zdjęcia :) ... najpierw miał głowę w dole, dr chciał złapać ujęcie i za chwilę już głowa była na górze ... taki mały wiercioszek :D 16.06 - umówiłam się na to ostatnie ważne usg ... zaznaczyłam, że ma być 4D (może podczas tego badania uda się zrobić ładną fotę buziaczka mojego synka - byłaby ładna pamiątka). Ale dużo sobie liczą za takie badanie 240zł ... zastanawiam się czy w innych klinikach też tyle to kosztuje??? o Pisałam wam, że w piątek przeszłam ponad 9km, we wtorek łącznie zrobiłam 10,3km i ... niestety, brzuch zaczął mnie pobolewać ... mam już nie szaleć ... dr powiedział 5km owszem, ale więcej raczej niewskazane ... A i mimo, iż po 2h miałam gluzkozy 148 ... to blisko górnej granicy i dr stwierdził, że powinnam przejść na dietę dla cukrzyków ... muszę poszukać w internecie informacji na ten temat. A może któraś z Was mogłaby udzielić mi lekcji "w pigułce" w kwestii takiego właśnie żywienia??? Wiem, że muszę zrezygnować na 100% z białej mąki i słodyczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, u mnie zawsze może być jeszcze niespodzianka;-P 75% pewności to jednak 100 % , Alba- bardzo ladne imię dla dziewczynki, mi się podoba Borys i Vincent ..no , ale jeszcze mam czas... Biedronka i Iza- jak tam moje kochane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×