Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Ananasowa - Kochana przypomnij dlaczego tak długo czekasz na crio??? Że dopiero aż w przyszłym cyklu? Trzymam mocno kciuki za Twoje przygotowania na przyjęcie Śnieżynki i za samo crio :* Dobrze, że się odezwałaś... A endometriozy histero nie wykryje?? Byłam przekonana że laparo to wtedy robią jak trzeba ogniska usunąć.. Człowiek uczy się całe życie ;) x Darkness - to Wam Młody musiał wyciąć numer :( Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży.. A Ty ze spokojem podejdziesz do crio.. Wcinaj orzechy, pij wino i endo w czwartek będzie piękne ;) Strasznie mocno trzymam kciuki... A swoją drogą szkoda, że już postanowiliście w razie nieudanego crio złożyć broń.. Pierwsze podejście często nazywane jest eksperymentalnym niestety... Tak czy inaczej trzymam mocno kciuki :* x Ja póki co o wózkach nie myślę ;) a raczej o cebuszce... ;) Wiem, że kiedyś już pisalyscie, ale zapomniałam która lepsza.. Ta w literę C, czy ta tradycyjna między nogi.. Taki wałek. I jeszcze ten adapter do pasów w samochodzie.. Możecie podesłać linka.. M. znalazł jakieś cudo w necie, ale to chyba nie to.. Bo coś nam tam nie pasuje ;) Z góry dziękuję Dziewczynki :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za Wasze uwagi co do wózków. Wszelkie info cenne bo na razie to wstępne oglądanie. M pewnie będzie expertem niedługo:) Mój warunek oprócz tego żeby było dzieciatku wygodnie to biały kolor stelaża:) no niestety to zboczenie zawodowe że kolory są dla mnie kluczowe. Tak samo przy zakupie auta hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia7707 - nie przejmuj się Kochana też to przerabialiśmy.. Tyle tylko, że my ucinaliśmy tępe gadki rodzinki, tępą docinką że wolimy i wybraliśmy życie w luksusie ;) Rodzice nasi się śmiali i nie zamierzali komentować i nic prostować. Ci co mieli być, to byli wtajemniczeni, reszta nie musi.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja - a co do wózków.. To rozwiązanie, o którym Ty piszesz odnośnie przekładanej rączki ma Colletto Marcello.. Tyle zdążyłam dostrzec w necie ;) A co do opinii o wózkach, to postanowiliśmy ich nie czytać, bo wg uzytkujących to nie ma idealnego wózka, a z opiniami bywa tak jak z czytaniem opinii o hotelu, w którym chcemy spędzić wakacje za granicą ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Biedrona jeśli chodzi o ten gadżet do pasów to ja mam firmy Besave. To się opina wokół fotela i jak zapinam pasy to ten niższy który mam na brzuchu łapie w taki kawałek materiału z zatrzaskami i jest on wtedy bardziej w kroczu. Nie wiem ile to kosztuje bo dostałam w spadku po mamie;) ale jest fajne, łatwe w użyciu jak nie wiem co, a czuje się trochę bardziej bezpieczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness czemu nie chcecie podchodzić do następnych procedur? :( Jest tu wiele dziewczyn, którym za pierwszą procedurą się nie udało...tak jak ktos kiedyś tu napisał, że po coś są te trzy zakładane procedury...proszę nie poddawajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam te pasy Besave ale wypozyczylam za 10 zl / miesiac. A poduszkę do spania mam takiego jakby węża wiec mozna ja roznie składać (jest luzne to wypelnienie chyba styropianowe kulki) mozna prac razem z pokrowcem. Nie podesle linka bo kumpela mi pozyczyla. Kinia a co do endometriozy to rzeczywiscie tylko laparoskopia.....u mnie nie bylo objawów oprocz niepekajacych pecherzykow nawet po zastzykach (LUF to sie nazywa) i plamien brazowych przed @. Takie klucia mam czasem przed wyproznieniem. Bardzo bolesne ale krotkie kilka chwil i jak juz jest "po" to juz jest ok. Czesto tez objawem sa bole przy glebszym zblizeniu....lub bolesne @ ale ja tego nie mam akurat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa laparo mialam w szpitalu na nfz. Czekalam 1 miesiac. Bylam przed owulacja. W pon przyjecie, wt zabieg, sroda do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Doremido to faktycznie się bardziej opłaca wypożyczyć niż kupować, bo jak patrze to one chodzą tak po 250 zł. Nie wiedziałam że można w ogóle gdzieś wypożyczyć;) Ja miałam to szczęście, że dostałam po mojej mamie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD. jak 15h pracujesz, 7 h spisz, ok 1h zakupy i przygotowanie do spania to ile czasu zostaje Ci dla m? Może tu znajdziesz klucz do sukcesu? Julia ja też "po" jestem bardziej ugodowa i lepiej chodzę :) Iza ogromne gratulacje. Coraz więcej dziewczynek :) Szmacioszka uważaj na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka poduszkę mam tej firmy, dla mnie lepsza lit. C niż typowy wałek. Motherhood.pl/ A adapter do pasów kupiłam na OLX używany,nie zniszczony za 50 zł. Zrobię i Wstawię Ci foto na fb . A co do wózka to temat rzeka, jak rączka sie przekłada to źle sie go składa, jak wygodny to za ciężki itd;-) nie wynaleźli chyba jeszcze ideału co by każdemu dogodził :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczynki za info :) Miłego dnia :) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję wam z całego serca za wszystkie informacje w sprawie endometriozy i laparoskopia. Wiem że jutro muszę kłaść nacisk by dr zrobił za jednym zamachem histeroskopie z laparoskopia bardzo bym chciała , chociaż nie ukrywam że bardzo się boje potwierdzenia endometriozy, mam nadzieję że to jednak nie to. To forum jest niezastąpione tak bardzo chciałabym wam się jakoś odwdzięczyć że tu jesteście, wspieracie i doradzacie,zawsze sluzycie pomocą :-* Tak strasznie chce juz jutro, dziś mi się nawet śniło że byłam na tej wizycie. Śniła mi się również moja c.biochemiczna że ktoś mi tłumaczył że to był chłopiec, gdyż dziewczynki są bardziej waleczne od chłopców.... Ciekawe czy tak było A myślicie że gdybym laparoskopia z histeroskopia miała w grudniu( wiem optymistą że mnie) to w styczniu mogę podejść do iui czyusi być jakaś przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! MH1 jak tak u Was? Zosia D, Kikusia? Kiciolka? Zdziwiłam się że tak wygląda ten adapter do pasów. Myślałam że to drugie pasy, a to w zasadzie obniża tylko ten dolny pas. A nie można po prostu tego dolnego pasa samej pod brzuch włożyć? Czy się ściąga i podnosi do góry? Jakos nie czaje fenomenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia nie musi byc po laparoskopii zadnej przerwy. Mi dr mowil ze mozemy probowac juz w tym samym cyklu bo mialam jakos dojrzały pecherzyk. A jak zrobia ci laparoskopie to oni obejrza lepiej niz histero. Wiec moim zdaniem lepiej laparo jak jeszcze nie miałaś. Jak cos to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu, ja po laparoskopii miałam pozwolone na naturalne starania, ale na iui musiałam odczekać niestety. Ale żeby Cię nie zdołować niepotrzebnie- to pewnie zależy od lekarza, a mój lubił stawiać na naturalne próby :-) Co do endometriozy, to po opisywanych objawach (np. bardzo długie, piekielnie bolesne i mega obfite @) obstawiałabym, że mam to dziadostwo. A na nic takiego nie wyszło- więc nie przejmuj się niepotrzebnie. U mnie dr stwierdził, że te @ są od mięśniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza i z tego wszystkiego zapomniałam zrobić zdjęcie żeby Wam pokazać ten adapter.. To jest szmatka materiał pod tyłek który jest przypięty do fotela a "fenomen" ;-) polega na tym ze pas niższy nie leży na podbrzuszu tylko jest odciągnięty na uda( przez rzepy po bokach w które sie wkłada pas) . Jutro postaram sie nie zapomnieć. Nie będę dziś juz latać bo nam wysoko bez windy. Kinia ja tez bardzo wiele zawdzięczam temu forum i ile będę w stanie tyle będę starała sie odwdzięczyć służąc komuś radą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją bylas w sprawie tych cukrów i co ci powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka oczywiście możesz sobie tak pas ułożyć, że bedzie pod brzuchem, ale chodzi o sytuacje kolizji lub wypadku. Wtedy pasy Cie przyciągają do fotela z duża siłą i wystrzeliwują. Więc jeśli nie masz tego adaptera to one w takiej sytuacji się na pewno na brzuch wrócą i docisną go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~ Aleczka21 Jak się czujesz? Mam nadzieję, że dziewczyny trochę Cię uspokoiły :) A jeśli nadal masz obawy to może zrób dla spokoju betę , ale ja wierzę, że wszystko jest dobrze :) I tak jak Nadziejka napisała o tym detektorze, dla mnie to też jest duży plus, tylko nie wiem czy u Ciebie nie jest jeszcze za wcześnie na niego :/ ~~Nadzieja78 Jak Twoje gardło? Lepiej się czujesz? Mi w aptece polecili też tabletki Isla, może też Ci pomogą :) ~~Ewelka1983 ~ Punkcja bez znieczulenia to hardkor jest, wielki szacun dla Ciebie :) ja jak miałam punkcję to przede mną właśnie była pacjentka, która miała przeciwwskazania do jakiegokolwiek znieczulenia i jak słyszałam jak krzyczała z bólu to na przemian bladłam i zieleniałam ze strachu, dopiero pielęgniarka mi powiedziała o co chodzi. Ale tak jak piszesz, dla tego małego szczęścia wiele jesteśmy w stanie znieść. I ja wierzę, że Tobie, tak jak wielu innym dziewczynom, zostanie to wkrótce wynagrodzone i też będziesz się cieszyć z tego małego cudu :* ~~Kkiniaa84, małamii89, ananasowa Dziewczyny kochane. to Was się też tyczy, wierzę, że Wasze następne podejścia będą zwycięskie, limit złych wiadomości i zdarzeń w Waszych przypadkach został już wyczerpany. Trzymajcie się dzielnie :* ~~aniela 1985 jakie wieści? Dzisiaj miałaś robić betę, kiedy wynik? ~~Iza82 Może na następnym badaniu uda się potwierdzić, że dziewczynka, bo jak na razie chłopcy mają przewagę ;) Najważniejsze, że wszystko w porządku :) ~~Szmacioszka~ Ja to mogę tylko powiedzieć, że niestety uważać trzeba nie tylko na zewnątrz, ale w domu też :/ ja się poślizgnęłam na panelach, oczywiście byłam boso, więc tylko pogratulować inteligencji, ale też się strachu najadłam. Wychodzenie z wanny, wchodzenie po schodach, czy nawet mokre kafelki w kuchni to trzeba bardzo uważać. Zwłaszcza, że i środek ciężkości inny i mogą się zdarzyć zawroty głowy. ~~morela15 Widzę, że u Ciebie też niezłe przeboje :/ Przy tym powtórzę Wam, co nam położna mówiła na szkole rodzenia w przypadku utrzymującej się biegunki czy wymiotów. Nie można tego lekceważyć, a jeśli takie objawy utrzymują się dłużej, to trzeba się zgłosić na IP. W ciąży bardzo szybko może nastąpić odwodnienie i to nie tylko organizmu mamy ale też dziecka, a picie nawet dużej ilości wody nie pomogą, konieczne jest podanie elektrolitów. Także dziewczyny uważajcie też na to co jecie, żeby się takich przypadłości nie nabawić. ~~darkness77 Z jednej strony żałuję bardzo, że zrezygnowaliście z kolejnych podejść, być może to byłaby jednak dla Was jeszcze szansa, ale po tylu latach wiem, jak bardzo wyniszczające są kolejne nieudane próby. Życzę Ci z całego serca, aby to ostatnie podejście okazało się tym, na które tak czekacie :* Na decyzje o adopcji przyjdzie jeszcze czas. A co do Twojego starszego syna, to jakoś nigdy nie udało mi się doczytać w jakim jest wieku, ale czasem się zastanawiałam jak on widzi się w roli starszego brata. Nie wiem co nawywijał, ale mam nadzieję, że uda się Wam z tym uporać, żebyś ze spokojną głową mogła podchodzić do crio. ~~Asia7707 Takie komentarze od osób nieznających Waszej sytuacji zawsze są przykre :( Wiem, że nic nie dadzą rady, żebyś się nie przejmowała takimi uwagami, bo są one bardzo bolesne. Ale dopóki jest nadzieja, nie trać wiary :* Z kalenadrza Julki widzę, że jutro testujesz - o której będziesz mieć wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona1979 Jeśli chodzi o poduszkę to ja mam dwie -taką jak pisała DoReMiDo i taką typowo w kształcie litery C. Tą druga mam od niedawna i jakoś nie mogę się do niej przekonać, może dlatego że jest większa i twardsza niż ta pierwsza i do tamtej się już przyzwyczaiłam. Na tej twardej jakoś nie umiem sobie znaleźć pozycji do spania, ale tak w ciągu dnia, żeby się na niej położyć to jest super. Tutaj masz przykładowe linki z allegro: to jest ta twardsza i większa poducha allegro.pl/poduszka-do-spania-dla-kobiet-w-ciazy-open-c-i5595974956.html a to jest ta bardziej miękka, w kształcie rogala allegro.pl/poduszka-cebuszka-jersey-dla-kobiet-w-ciazy-rogal-i5748768385.html A jeśli chodzi o pasy, to ja adaptera nie kupowałam, ale mój Mąż mi sprzedał taki patent, który wymyślił jak jeszcze był kurierem - zapinam pasy z tyłu i tylko górną część przekładam przez głowę, a dolny pas mam za plecami. Ale też ja nie jeżdżę praktycznie wcale samochodem, jedynie co to do lekarza, na badania i ewentualnie na zakupy, a z prowadzenia samochodu to myślę, że będę musiała niedługo zrezygnować, bo muszę mieć ustawiony fotel najwyżej jak się da a teraz przez brzuch jeszcze oparcie ustawione w pozycji bardziej leżącej i albo nie sięgam rękami do kierownicy albo nogami zawadzam o kierownicę.... porażka normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap dostałam glukometr i mam sobie dziś pomierzyć i jutro wizyta. Pani powiedziała że wg niej wystarczy dieta a to ze jestem szczupła to tylko na moją korzyść. Mierzyłam przed obiadem wynik 87 (do 90 norma) i godzinę po obiedzie tez 87( do 120 norma) a obiad normalny zjadłam: Półtorej chochelki żurku, gołąbek, pięć kopytek,sałata z winegretem. Czyli nie jest źle póki co. Nie jem słodyczy i owoców czyli tych oczywistych rzeczy. I dostałam antybiotyk bo gardło zawalone i kaszel sie zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea :-) Isla w nocy pomagała. Przyklejała sie do podniebienia i stopniowo rozpuszczała robiąc osłonę na gardo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Ją mysle nadzieją że najlepsze jest t.verde czy plastyki czy aerozol ją osobiście wo lę plastyki ds działają p\bakteryjnie odkażające isla czy vocaler to na zasa dzie osłony bo tam porost islandzki ktory ma dużą ilość sluzow które działają tak poiwlekajaco osłaniając IK na mnie jakiś nie działają efekt zero ale mój organizm to wogole inny.A z tymi cukrami to mysle że będzie ok tak jak z moim ciśnieniem dalej muszę prowadzić dzienniczek ale w domu bardzo niskie a u lekarza zawsze 137\97a w domu 106\60 alre muszę to kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap :-) mam nadzieje ze tak będzie. Dziś snily mi się ptysie takie wielkie jak arbuzy!! ps.tantum Verde tez używam, akurat miałam w domu w aerozolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela 1985
Hej byłam rano o 7.00 na becie ale jeszcze czekam co chwile sie oguje sprawdzam ale jeszcze nie ma Ale sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea ale sie uśmiałam. Myslalam ze tylko ja nie sięgałam do pedałów i kierownicy w aucie :) Darkness jak sobie przypomnę ile ja rodzicom numerów wycięłam to aż się boje co będzie robila moja córka! Domyślam sie ze Twój gagatek nieźle nawywijał i to pewnie w najczarniejszych snach nie spodziewałaś się tego po nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×