Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość Ewelka1983
Julia,centrum biorę normalnie w tabletkach.Tabletka jest kosmicznie duża, kroję ją na 3 części. Nie znalazłam nic na ulotce o zakazie gryzienia czy krojenia, pytałam online farmaceutę, powiedział, że nie powinno to szkodzić na żołądek. Kiedyś inny duży lek w kapsułkach próbowałam przełknąć na różne sposoby ale z własną psychiką nie wygram. Dobrze, że chociaż inofolic mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja dasz rade z ta dieta ja taki grubas słodycze jadłam tonami a teraz zero chleba bułeczk słodyczy wszystko gotowane zero owoców i juz 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hemoroidy zapewne by wyszły przy tych badaniach które robiłam. Nic mi o hemoroidach nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Julia twoja dieta to rzeczywiście kosmos. Ja jestem na diecie bezglutenowej (celiakia) i czasem mam z nią problem, w gościach,na weselach itp jest najgorzej, bo często okazuje się, że mogę jedynie sałatki jeść. Ale bez mleka, jajek sera, ziemniaków ryżu...co jeść np w pracy, współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja mam pytanie z innej beczki. Czy któraś z Was się orientuje czy w ciąży można stosować kremy do depilacji? Chodzi mi głównie o okolice bikini no i wiecie ;-) zapomniałam zapytać ostatnio położnej a po ostatniej depilacji zrobiła mi się strasznie podrażniona skóra i muszę zastosować jakąś inną metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko współczuję Wam! Ja nigdy nie miałam problemu z wagą:-) jem co chcę i o której chce:-) i cieszę się ze to przejściowe a potem sie nawpierdzielam jak za dawnych czasów:-) Nie powiem bo nie kupuje gotowców w których najwięcej chemii, dużo robię sama. Stawiam na warzywa i owoce no ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:* Cały czas Was podczytuję i mocno 3mam kciuki za wszystkie:)) Nie odzywam się bo w sumie u mnie nic się nie dzieję...teraz czekam na @ i zaczynam brać anty....teraz dopiero do mnie dotarło,że to nasza ostatnia szansa...:( żebym chociaż wiedziała co jest przyczyną,że nie mogę zajść:( wyniki niby wszystkie ok...i lekarz sam nie wie,czemu teraz się tak stało:( Dziewczynki mam prośbę do Was bo pisałyście tutaj,że bierzecie ubichinol...możecie mi wkleić jakiegoś linka z tym...bo nie umie tego znaleźć na necie:( będe wdzięczna;* Już biorę inofolic,femibion,wit D piję czystek i co jeszcze mam brać aby się przygotować do ostatniej próby?:( Ania bardzo mi przykro,że się nie udało:( 3maj się Kochana:**** a_gusia jak po histero?:** ananasowa Kochana co tam u Ciebie?:** aleczka-gratuluję cudownego widoku:** pozdrawiam Was wszystkie:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona no nie ma i ja nic takiego nie napisałam :) Mam nadzieję, że szybko Cię opuszczą mdłości. <> Andzia krótki jest mniej więcej taki jak do IUI (jeśli byłaś stymulowana) a długi przeważnie zaczyna się antykoncepcją, potem wyciszaniem hormonów a potem dopiero stymulacją. Mój długi trwał 49 dni do punkcji (z antykami). O tym decyduje lekarz kto jaki ma. Albo zmienia raz taki raz taki na zasadzie prób i błędów. Trzymam już kciuki za niedzielę. Dr na odległość widział, że już są ready? <> Ania strasznie mi przykro. Nie poddawaj się. <> PikiDiksi o nieeee :( Mam nadzieję, że teraz jest OK. Napisz co dr powiedział. Jak się czujesz? <> Ewelka NA ŻYWCA O MAMO!!! Musiałam przegapić Twój wpis :( Strasznie mi przykro, że nic się nie udało :( Jak były tylko 3 to od razu powinni zrobić ICSI albo IMSI... U nas tak było i od razu decyzja o IMSI chociaż M ma bardzo dobre nasienie. <> Aleczka super, cieszę się!! No takie doznania są niezapomniane! Zobaczysz jeszcze jak się rozkleisz jak zobaczysz jak maluch fika w brzuchu :D <> Kkinia, Malena mi mój co tydzień każe stawać przed aparatem hehe :) Na pewno to będzie super pamiątka :) <> Aniela :( doczekasz się. A ból brzucha jak na okres towarzyszy mi cały czas a jestem już w 14 tygodniu. Trzymam kciuki oby w poniedziałek była wysoka beta! <> Nadziejko :( najlepiej nie mieć takich pyszności w domu, których nie wolno. Dasz radę choć wiem, że ciężko wytrzymać jak się ma smaki :( <> Zosia 20 dni... no to już prawie :) Ale to zleciało. <> Julia... przechlapane masz :( Ja uwielbiam pieczywo (każde), ziemniaki, ryż, makaron, mleko kocham.... no a najbardziej pączusie. Wiadomo, jem je od święta ale jem. A w tłusty czwartek to zjadam z 8 :) <> Kkinnia a te bóle to są w różne dni cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Dzieki dziewczynki za kciuki na jutro! Wczoraj m zrobil mi zastrzyk I bylam w szoku bo nic nie poczulam, kilka razy nawet sie go pytalam czy jest pewny ze mi go zrobil????Doszedl do wprawy chyba, bo za pierwszym razem nie mialam watpliwosci, ze dostalam igla :) Aniela1985 - jeszcze nic nie wiadomo, czekaj na bête. Czasami takie objawy towarzysza poczatkowi ciazy. Ania1602- przytulam, nastepnym razem musi sie udac! Jeszcze raz dziekuje wszystkim za kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na wizycie. Maleństwo ma już prawie 8 cm, szybko rośnie... Wierciło się dziś jakoś mniej, może było śpiące? :) Dr próbowała określić płeć, ciężko było bo się nie chciało odpowiednio pokazać akurat z tej strony ale w końcu dr pyta czy widzę nóżkę, pośladek i te "2 przecinki" hihi. Stwierdziła, że na 75% to są wargi sromowe :) Znów będę na euforii jechać :) No i wreszcie możemy się sexić :) Aaa i dostałam zaświadczenie, że mogę uczęszczać na jogę dla ciężarnych i mam zamiar zacząć jak najszybciej bo po 13 tygodniu już przyjmują na takie zajęcia (z zaświadczeniem), a mam wrażenie, że spory już u mnie brzuszek to nie tylko dzidziuś ;P Odebrałam też wypis z procedury imsi i nie wszystko jest dokładnie napisane... chyba powinnam poprosić o poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 82 nigdy jakoś nie przykładałam wagi do dn cyklu w którym ten ból występuje, chociaż teraz miałam w środę to był 20 dc, i w ubiegłym Mc też jakoś tak. Właśnie wpisałam w kalendarz i będę to kontrolowala tzn patrzyła na dc, myślisz że to może mieć jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelka - będzie dobrze!!! Była kiedyś jedna dziewczyna na forum u nas przez chwilę, która miała zwykłe IVF i zero zarodków przez grubą ściankę komórek.. Zobaczysz, że ICSI da radę :) Ja przy pierwszej procedurze mialam 150j przez 8 dni, a przy drugiej zaczęłam tak jak Ty 225j przez 4 dni a potem 150j przez 5 dni.. Właśnie żeby zadziałało też dobrze na komórki.. Uda się osiągnąć zarodki zobaczysz.. Musisz być tylko dobrej myśli.. I urządzać pokoje w myślach a nie przerabiać na gościnne :) x Małamii - ostatnia i udana Kochana :) Trzymam mocno kciuki.. x Jula - współczuję Ci tej wiecznej diety.. Dla mnie najgorszy byłyby brak nabiału i te śniadania... Ale podziwiam Cię bardzo za wytrwałość i silną wolę :) x Nadzieja - ja mam tylozgiecie.. Pytałam dwóch albo trzech lekarzy, czy to może stanowić problem i żaden nic takiego nie potwierdził.. Dziwne.. Powiedział wręcz jeden, że tylozgiecie jest dość powszechne u kobiet i tym sposobem połowa kobiet byłaby niepłodna.. x Aleczka - cieszę się bardzo i gratuluję :D x Iza82 - super, że wszystko dobrze :) Ja czekam do środy z nadzieją że poznamy płeć ;) A swoją drogą ale numer z tym zaświadczeniem na jogę.. Ale na zwykłą czy dla kobiet w ciąży?? Ode mnie nikt nic nie żądał... Zazdroszczę Wam, że macie zielone światło ;) Mnie tak skręca a my dalej nie możemy.. M. ucieka non stop ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Iza82- haha nie na odleglosc, u mnie to tak wyglada ze jade do szpitala i tam pielegniarka/technik robi USG- pomiary pecherzykow i pobiera krew. Potem wyniki sa transferowane do centrum IVF I tam ogladane sa przez mojego lekarza. Na podstawie wynikow badan lekarz podejmuje decyzje. Ja swojego lekarza widzialam moze 2-3 razy. Na pierwszym spotkaniu, potem z wynikami badan I 3 raz kiedy bez stymulowania nie wyszlo I rozmawialismy o 3 podejsciach do IUI. Mi takie rozwiazanie w sumie pasuje, a jak mam pytania to zawsze moge zadzwonic I mam odpowiedz w przeciagu kilku godzin. Tak tu to dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Eversea- chyba nie ma dowodow naukowych na to, ze stosowanie kremu do depilacji moze byc szkodliwe dla plodu, ale ja bym sie chyba na czas ciazy przestawila na jakos inna forme...tak na wszelki wypadek. Jak by nie patrzyc, te kremy to sama chemia, no I ten zapach... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123454321
Witam wszystkich, nie znam Was i nie czytalam całego wątku od początku, ale chciałam tylko dać iskierkę nadziei tym którzy jej szukają. Jestem po trzech latach walki o dwie kreseczki, i właśnie teraz jestem w 10 tc. Pierwsze IUI nieudane - sierpień 2015. Drugie IUI sukces - dwa bijące serduszka :) Ja już chciałam się poddać, pamiętajcie, że zawsze jest szansa, nie można tracić nadziei i trzeba być cierpliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
cos chyba nie tak , bo nie dodaje nowych postow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania byłam u dra Sroki w Centrum Medycznym Panacea. Dostałam l4 do 18.12 ale jak tylko M dopisze mnie do swojego pakietu w luxmedzie to będziemy tam szukali kogoś kto będzie prowadził ciążę. Jest ktoś z okolic Śremu i może polecić jakiegoś lekarza? Dziękuję za wszystkie mile słowa i tak jak napisała Nadziejka nasza każda formumowiczka doczeka swojego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
gość123454321- dzieki, to chcialam uslyszec, jutro mam 2 IUI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciolka odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Demorela- zagladasz do nas czasami? Co u Ciebie? X Eversea- praca zawsze zylam :) w czerwcu po nieudanym ivf postanowilam, ze ani jednej nadgodziny tam nie spedze :) teraz jestem 1,5miesiaca przed drugim podejsciem i znow nie wytrzymalam... Dostalam pod swoje skrzydla projekt, ktory jest bardzo duzy a termin do konca roku... Oczywiscie szef zauwazyl, ze nie robie juz darmowych nadgodzin wiec wyznaczyl za to wysoka premie. Lubie wyzwania, a jak sa dobrze platne to robie je z jeszcze wieksza przyjemnoscia :) wlasnie zrobilam sobie mala przerwe, bo od rana przed komputerem. Pamietam o tym, zeby spac min 7h dziennie :) mam nadzieje, ze sobie nie zaszkodze :) X Zocha-jak sie czujesz? Czym jestes stymolwana? Dr jak zawsze oszczedny w lekach :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ale żeście dzisuaj naskrobały, że trudno zapamiętać Iza córka :-D Julia I Nadzieja wspólczuję z tym jedzeniem Ewelka ja byłam stymulowana menopurem po 300 j przez 9 dni I miałam 6 komórek, brałam DHEA eljota i wszystkie się zapłodniły Aleczka gratuluję serduszka Piksi mam nadzieję, że wszystko ok A ja dziś się potknęłam i przewróciłam na chodniku, przestraszyłam się i pojechałam na SOR, zrobili ktg, usg, zbadali szyjkę i zasugekrowali abym została w szpitalu na obserwacji. Ponieważ wszystko ok to wróciłam do domu. Najbardziej ucierpiały kolana bo na nie upadłam, a potem dalej na ręce, a że brzuch wystaje no to na nim też leżałam. Junior chyba odebrał upadek jak mega kołysanie bo nic się nie ruszał, zaczął kopać jak miałam jtg, a teraz nie daje spokojnie leżeć, cały brzuch mi skacze. Uwaźajcie dziewczyny na siebie, bo im większy brzuszek to trudno utrzymać równowagę. Teraz mam się obserwować i gdyby pojawiły się skurcze, twardniebie brzucha lub krwawienie to wracać do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Dziewczyny tylozgiecie na pewno nie jest powodem niemożność zajścia w ciążę! Jakieś totalne bzdurki! Wiele kobiet ma tylozgiecie ;) np moja mama, która wydała na świat pięcioro dzieci;) Ja za to dzisiaj jakaś masakrę przeżyłam...od rana słabo się czułam, ale pojechaliśmy z M na spacer na molo, ale wracając juz autem do domu mieliśmy awaryjne parkowanie bym nie wymiotowala w aucie....mina jakiegoś Pana który stał i się patrzył jak zwracam całe sniadanie na parkingu w sopocie- bezcenna... Pewnie myślał że mam kaca..w końcu sobota;p teraz już jest lepiej, miałam jeszcze jakieś wibracje jelitowe...wiec zgaduje, że po prostu zjadłam wczoraj coś czego nie dałam rady strawic ;) #Aleczka bardzo się ciesze, ze u was wszystko dobrze! Iza ma rację, jak zobaczysz małego człowieczek fikajacego koziolki to dopiero będziesz mieć spocone oczy!;) # Iza - dziewczynka? Super! Ostatnio przeglądałam kalendarz Julki i stwierdziłam ze chłopaki narazie góra;p # Biedrona ja mam wizyte w piątek i myślę, że u mnie też płeć będzie juz widoczna, ale narazie jeszcze negocjuje z moim M, który nie chce poznać płci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eć
Nadzieją zapomniała się zapytać czy jeśli chodzxi o to łożysko to lekarz kazał ci się oszczędzać czy normalnie funkcjonować bo ją ostatnio troszkę więcej chodze bo dziewczyny maja rację że znikły bóle takie klujace ale czes pojawiają się bóle jak na @i ciekawie mnie czy to chodzenie ma wpływ traki czy to łożysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
To bylam ją Ewap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona nie martw się najprawdopodobniej po 1 trymestrze mdłości Cię opuszczą. Potem już luzik;) Xxxx PikiDiksi mam nadzieję, że jest OK. Xxxxx Ewelka pierwsze słyszę żeby punkcję na żywca robić! Współczuję! Poza tym dziwne, że nie zrobili ICSI skoro widzieli, że są tylko 3 komórki. Trzymam kciuki za kolejne podejście. Xxxxxx Aleczka super. Gratuluję Wam serdecznie i cieszę się, że masz odpowiednią osobę przy boku. Xxxxxx A my nie robimy fotek, zaczęliśmy robić w pierwszej ciąży i potem był płacz jak oglądaliśmy. Kkinia co do tyłozgięcia to nie czytaj za wiele. W mojej rodzinie wszystkie kobiety to mają - ja też. I moja mama też, która się dorobiła 4 (w tym jedno na antykach) hihihi;) więc wiesz chyba, że tylko mi przeszkodziło;) Ale co do tych bóli w tyłku to i ja coś takiego miałam. Xxxxxx Nadziejko tyle dajesz radę przetrzymać, więc i co do diety jestem pewna, że dasz radę. W następnym tyg mam wizytę - pewnie i ja dostanę skierowanie na to pyszne pićku;) Xxxxx Powiem Ci Juleczko, że ja ze względu na hashimoto to wogóle żadnej diety nie trzymam. Xxxx Iza ale masz już wielkoludka;) u Ciebie "przecinki" a u mnie "armata" - ;) fajne mają określenia. Hehe niedługo ruchy poczujesz. Mój zadomowił się po prawej stronie i stuka kiedy jadę autem i mam pasy zapięte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia pytam bo ja miałam podobne bóle ale w okres i to jest endometrioza. W sumie nie wiem czy może dawać znać o sobie w inne dni cyklu ale może spytaj gina. <> Biedrona dla kobiet w ciąży i takie zaświadczenie tam wymagają. Bardzo się cieszę, że możemy ale z drugiej strony się boję. Na dodanie otuchy poczytałam, że dzidziusie to lubią bo mają bujanie a potem zastrzyk pozytywnego nastroju od mamusi. No i trzeba przetestować, jak to jest w ciąży :) Mam nadzieję, że też niebawem będziecie mieć zielone światło. <> Andzia, aaaa no ja zapomniałam, że Ty jesteś z USA, tak? Już rozumiem :D <> Eversea myślę podobnie jak Andzia co do kremu :( <> gość123454321 :* fajnie, że takie osoby odzywają się, żeby dać wsparcie. Dzięki. <> gość Szmacioszka, UWAŻAJ proszę na siebie :( <> gość Morela :( A to taki kac ciążowy :( ojć :/ Z ivf i iui raczej też częściej rodzą się procentowo chłopaki i to na forum widać. A mój M ma bardzo mało szybkich plemników, stąd zawsze myślałam, że my to jednak mamy większą szansę na dziewczynę bo te wolne plemniczki to ponoć dziewczyny :) Ciekawe czy się potwierdzi na 100%, że to córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka no Ci powiem, że ja bym w życiu, nie pomyślała, że ta część ciała to mogą być przecinki hihi. Armatka to bardzo trafne określenie. To muszę częściej jeździć autem bo już nie mogę się doczekać ruchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×