Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość ewap156
Julia mi clexan doktor kazał odstawić bo stwierdził że to wszystko przez niego a inny kazał brać bo stwierdził że szybciej się będzie wchlanial a mój prowadzący teraz mi dostawil od 20 tygodnia znowu aspiryna a ona ma inny mechanizm działania i wszyscy stosują jako profilaktyka od 40 roku to by wszyscy chodzili z krwiakami czyli acard nie powoduje krwiaka ale clexan tak moja siostra tez go brała i tez miała prawie wszyscy to zaliczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKolaa bol brzucha nie zawsze oznacza cos zlego.W poprzedniej ciazy tez czulam sie jak na okres,bolal mnie brzuch a jednak synek jest z nami. Dziewczyny u mnie dzisiaj 8dpt i nie wiem co robic.Byłam po nocy w toalecie i przy podcieraniu mam miesiaczkowe oplawy :( Teraz niby czysto ale nie wiem czy brac leki dopochwowo? Dzisiaj juz nie podjade na bete moge najwyzj jutro rano zanim maz pojedzie do pracy,ale nie wiem co robic,odstawic leki? Napisac do dr?Moze jeszcze poranna dawke wezme i zobacze co bedzie do poludnia? Jak sie rozkreci miesiaczka to wtedy wykonam tel do dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doremido
Julka! Strasznie sie zmartwilam...najwazniejsze leżenie i wiara w malucha! No i leki. Kurcze ja tez myslalam ze jak juz będę na półmetku to bedzie git a od 23 tyg te skurcze i 2 razy szpital....musimy sie trzymac. Tyle przeszliśmy to damy rade! Zosia :) to juz tuz tuz! Ale fajnie....ja mam ciagle wizje wczesniejszego porodu ale mam nadzieje ze do stycznia w 2 packu. Elfica trzymam! Daj znać po! Mh1 ogladalam te woombie i jak cos to kupie po urodzeniu. Mi kolezanka polecala. Ciesze sie ze pomoglo! Za testujace trzymam kciuki! Ps. Od 2 dni łóżeczko stoi i nie moge sie napatrzec! Budze sie i sie usmiecham! Czy to prawda....? Dzis wizyta u lekarza. Obym znow skierowania do szpitala nie dostala bo juz dosc tej chemii! Dzis 33 tc i 4dni. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Sylkaa nic nie odstawiaj, może to plamienie implantacyjne, a jutro idź na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylka - dokładnie... nic nie odstawiaj! Jak się @ rozkręci to dopiero wtedy.. Trzymam jednak kciuki żeby to było plamienie implantacyjne.. Jak to była blastka to jutro możesz zrobić spokojnie betę.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był zarodek 4BB z 5doby. myślę że w razie czego beta powinna pokazac i tak mialam testowac 10dpt to juz ten jeden dzien chyba nie zrobi roznicy. Smutno mi bo czuje, że jednak nie tym razem> Dzisiaj mam trochę zajęć wiec aby dzień dzisiaj szybko zlecial a jutro rano pojade na krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Doremido Ty patrzysz na łóżeczko i sie uśmiechasz :-) a ja ba Twój wpis i tez się szczerze ;-) Qrde przez te pomiary glikemii sie nie wysypiam. Kładę się grubo po 23 (wcześniej nie zasnę) a musze wstawać przez 8 mierzyć i zaczynać dzień..dziś mam wizytę to zapytam panią czy mogę przesunąć wstawanie chodź o godzinę;-) w ciągu dnia tez nie śpię bo mierzę no makabra :-P x Syllkaa dziewczyny dobrze piszą nic nie odstawiaj. Ja miałam plamienie kilka dni w okolicach testowania do tego silne bóle i ryczałam ze sie nie udało! Blastka podobna bo 2bb a dzień przed testowaniem druga kreska bladziuteńka na teście :-) x Julia cieszę się ze wczoraj byl spokojniejszy dzień:-) x Elfica szybkiej i skutecznej histero :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica trzymamy kciuki, daj znać po zabiegu. Ze wszystkich sił ci życzę żeby dziad odszedł na zawsze. xxx Sylka Trzymaj się kochana, staraj sie wytrwać do jutra w pozytywnych myslach... Moc uścisków xxx Julia Jak tam u Ciebie? Co nowego? Kiedy Cie wypuszczą? Kiciolka, napisz coś jeszcze. My tu jestesmy spragnione info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a ja z innej beczki Dzisiaj idę do neurologa, drętwieją mi dwa "ostatnie " palce lewej dłoni. Serio, jak nie urok, to sraczka. Brak mi słów/ Pytanie nie na temat. Dziewczynki z W-wy, znacie dobrego fryzjera? Ja tu łażę ciągle do innego i nigdy nie jestem zadowolona... Wiem, że nie na temat, ale pomyślałam,że może któras zna:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie i za nadzieje czekam do jutra... lucy1980 rozumiem Cie doskonale-mnie od konca wakacji pobolewał nadgarstek.Poszłam do rodzinnego ten dał mi skierowanie na mrożenie i laser i dwie mascie do smarowania. Z uwagi na kolejki z NFZ i ze pozno sie zapisalam ( nie wiedzialam czy chodzic na te rehabilitacje ze wzgledu na to żę i tak chodze z KUba i w dodatku nie mialam co znim zrobic,no ale w koncu dziadki mi pomogli) chodziłam 2ostatnie tyg listopada. I co? Reka nadal boli nawet gorzej niz bolala,owijam nadgarstek na noc opaska elastyczna,no najgorzej po nocy mnie bolala, potem w CZekam teraz aby miec pewnosc czy jestem w ciazy czy nie,bo nie wiem co mowic u lekarza jak bede,planuje sie wybrac przed swietami niech mi da skierowanie do ortopedy. Mało tego-fizjoterapeutka mi mowila ze mnie moze bolec nadgarstek od kregoslupa a dokladnie od kregow szyjnych i to miejsce nalezaloby zbadac bo gdzies indziej tkwi przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido ale fajnie napisałaś o tym łóżeczku :) Właśnie się zastanawialam który jesteś tydzień, dobrze że dodalas. Lucy ja też się blakam. Zawsze chodziłam do jednego kolesia w takim fajnym salonie, ale zaczął się wspomagać pomocą. Już nie on farbowal tylko ta laska, on przychodził na strzyżenie. Straciło to urok a jeszcze do tego ta dziewczyna strasznie mnie ciagala i wyrywala włosy. Ostatnio byłam u dziewczyny która obłędnie mi zrobiła ombre ale wzięła 500zl więc nie wiem czy do niej wrócę. Na przyszły tydzień jestem umowiona do Maniewskiego w Vitkacu. Podobno dobrzy są. Ja nie wiem jeszcze kiedy wychodzę. Ale dobrze mi tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka- tak jak dziewczyny piszą, nie odstawiaj leków. Na wypisie, który dostałam po transferze mam zapis, że "plamienia z dróg rodnych pojawiające się między 6 a 11 dniem od embriotransferu są raczej zwiastunem ciąży a nie niepowodzenia" :) Myślę, że to dobry objaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylka No to bomba:) Julia Jak Ci dobrze to najważniejsze:) Dzięki za info o fryzjerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po zabiegu i leżę w domku. I tak kolejne kilka dni :-). Siłą rozpendu jestem omówiona na wizytę wstępną do Salve w Łodzi na następną środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica No to fajnie, jedź jak czołg moja droga! Odpoczywaj i się relaksuj! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKolaa szkoda,że u mnie nie zrobili takiego wpisu.:) Jutro rano pojade na bete,nie wytrzymam do piatku. Ból brzucha tez nie odpuszcza,chyba wieczorem zaparze sobie meliski na uspokojenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka Biedaku kochany! Jedź na betę dla spokoju ducha. Ja na razie jeszcze zachowuję się normalnie, szaleństwo zacznie się w przyszłym tygodniu... Trzymam kciuki za pozytywny wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka- będzie dobrze, trzymam kciuki:) czekam na jutrzejsze wieści niecierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwonili z Gamety! Miałam tylko 2 dojrzałe komórki i obie się zapłodniły!!!!!! A tak się denerwowałam... Dziękuję Wam za wsparcie teraz oby do przodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwonili z Gamety. Miałam tylko dwie dojrzałe komórki i na szczęście obie się zapłodniły!!!! A ja tak się denerwowałam... Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie!!! Teraz oby do przodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia cieszę się, że jest coraz lepiej. Coś Ci podają czy tylko leżysz? Koniec leniuchowania! Do domu porządki świąteczne zaczynać!;) Żartuję oczywiście;) do porządków zagonisz M, tak jak ja to zrobiłam;) okna mył ostatnio, dumna jestem, bo zrobił to bardzo dokładnie. Kochany jest:) ja mam zakaz od dr na okna, podłogi i zakupy w dużych sklepach - szturmujące wózki są niebezpieczne;) Xxxxx No widzisz Basik, nie liczy się ilość tylko jakość! Ja miałam ok 20 komórek pobranych i po zapłodnieniu też 2 zarodki przetrawały. Mam nadzieję, że z Twoich dwóch będą super dzieciorki:) Xxxxx Golf - jak po połówkowych? Dziewczynka potwierdzona? Xxxxx Kikusia odezwij się. Martwię się o Ciebie. Rodziłybyśmy razem gdyby pierwszy bąbelek z IVF przetrwał. Ale cóż za 3mce i mnie to czeka;) narazie mój kosmita wariuje, te ruchy to już bardziej przesuwanie niż kopniaki - śmiesznie to wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik30 widzisz niepotrzebnie sie martwilas, ja miałam 7 z czego tylko 3 sie zaplodnily i zaczęły dzielić . Sylka - byłaś na becie ? Trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan doktorek był. Około południa do mnie wpadł. Powiedział że jeszcze trochę tu poleze i odwiedzi mnie w niedzielę. Sprawdził wcześniej papiery, mówił że widział usg z krwiakiem. Jeszcze moge krwawic ale jak leżę to małe prawdopodobieństwo. Nie mogę wychodzić nawet na hol, ani siedzieć. Podają mi tylko moje standardowe leki. Sylka kciuki za jutrzejsza betę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Powiem ci Julka że ją też początkowo tylko lezalam nawet WC ograniczylam tylko lezalam i lezalam bo wtedy on się ponoć wchłania a nie krwawi później kazali mi wstawać że by jedna k to tez trochę się oczyszczalo to co jednak tam krwawi ii mieli rację bo jak zaczelam chodzić to przepraszam za opis ale takiego czegoś to nie widziałam brudu brązowego. A jak sąsiadki z sali bo u mnie były ok gdyby nie one to bym oszalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap ja dzisiaj miałam taki brud:) Plamienie brązowo- czarne prawie. Dobrze bo się oczyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
No to właśnie super ale u mnie jak leżałam to było czysto a jak wstalam to znowu moc brązowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×