Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość ewap156
Nadzieją jak wizyta u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - no to jesteś tu pierwsza, która cieszy się z tego że leży w szpitalu :D czego się nie zrobi dla swojego Maleństwa.. Oby krwiak szybko się wchłonął.. Trzymam kciuki :) x Basik - no to super wieści, oby dalej pięknie się dzieliły i kciuki za transfer.. No właśnie a kiedy jest??? x Za wszystkie dziewczęta wkrótce testujące bardzo mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byłam w szpitalu w 7 Tc to tez przyjęłam to z ulgą tak się bałam. Basik dobre wiadomości:-) Ewa wizyta ok. Glikemia ok z dieta sobie radzę. Gorzej ta nocna i na czczo i dostałam insulinę na noc. Juz myślałam przejść z Fraxi na uda bo brzuch w zrostach a tu uda zajęte będą;-) no nic to tez wytrzymamy :-) Zaraz będę robila pierwszy raz .. Kkahha coś zamilkłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Julia83-dobrze ze juz coraz lepiej sie czujesz i ze sie wszystko po tym krwiaku oczyszcza. Ja tak jak mi radzilas, kupilam wczoraj koenzym Q10 i juz bralam :) Dolaczyl do moich vitamin, kwasu foliowego. Jeszcze tylko czekam na inozytol bo nie bylo w aptece, ale zamowili i bede miala jutro. Basik30-dokladnie liczy sie jakos a nie ilosc!!! Bedzie dobrze, kiedy transfer? U mnie troche lipa, dzis powinnam zaczac brac clomid, 5 dzien cyklu, ale jeszcze nie ma lekarz autoryzacji z ubezpieczenia. Maja do mnie dzwonic przed koncem dnia, mam nadzieje ze dostana, a jak nie to ze pozwola mi brac clomid tak czy inaczej a najwyzej jutro ubezpieczenie dosle autoryzacje. Zawsze cos, jak tu mozna byc spokojnym? Ja nadal wybieram sie na akupunkture a na niedziele zapisalam sie na masaz relaxacyjny kamieniami. Mam zamiar sie odprezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Hej ja juz po histero. Jestem juz w domu. Wynik histo pato za 3 tyg i zobacze co tam wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness Ty pisałaś kiedy testujesz, ale nie zapisałam i nie pamiętam teraz. To chyba już jakoś? Basik powodzenia jutro! Andzia przygotowana będziesz dobrze. Tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Wlasnie dzownili od doktorka, jest zgoda ubezpieczenia wiec zaczynamy dzis z clo 5dc-9dc. 18 grudnia usg i badanie krwi, mysle ze 20 3IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik30 powodzenia na dzisiejszym transferze :) Julia ja to glupia byłam po plakałam jak miałam zostac w szpitalu,chyba jestem na niego uczulona ;) Krew oddana, moj maz ma podjechac w ciagu pracy i mi zadzwonic jak wynik,nie spodziewam sie cudu ;( Wczoraj na poprawę humoru byla u mnie kolezanka z 3miesiecznym synkiem i moj M zajmował się dwójka maluchów a ona obcinała mi włosy :) jest fryzjerka oczywiscie tylko teraz jest na macierzynskim. Fajnie mi obciela,tylko zobacczymy jak sama umyje sobie glowe i je bede ukladac ;) Zamówie farbe do wlosow taka co uzywają w salonie ,w ktorym pracuje to moze zdazy mi na swieta pofarbowac jak nie to na spokojnie pozniej. Nasza miescina liczy ok40tys mieszk i za ombre w najdrozszym salonie na dlugie wlosy ok300zł wiec cena 500zl mnie powalila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylkaa normalnie pewnie też bym nie chciała zostać w szpitalu, ale to co przeżyłam kilka dni temu nauczyło mnie jeszcze większej pokory. Codziennie dziękuję Bogu ze pozwolil malenstwu z nami zostać. Ja bym już się chyba nie podniosła po tym. Na prenatalnych dzidzia zdrowa, my szczęśliwi, a tu bach taki zimny prysznic. A właśnie wczoraj dr mi napisał ze wynik testu Pappa prawidłowy. Teraz oby do końca. Zaczęliśmy już 14 tc :) Mnie też ta cena powalila, nie mogłam nic zrobić bo było już po :) Ale włosy miałam idealne przez 4 miesiące, a normalnie farbuje co 2. Nie przebarwily mi się, nie straciły koloru. O której wynik bety? Kkola a Ty nie testujesz jeszcze w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka, kciuki za betę zaciśnięte :-) Basik, wiedziałam, że będzie dobrze :-) Julka, ja też nie narzekałam w szpitalu, bo odstawili mi wtedy clexane i zostawili na obserwacji czy nie spowoduje to jeszcze gorszego finału. To leżałam karnie i sama nie chciałam wychodzić, bo się bałam. Co do acardu, tow szpitalu też się pytali czy biorę, bo to odstawiają od razu przy krwiakach. Co specjalista to inne zdanie ;-) A ja dzisiaj się nie wyspałam... Pobudka na siusiu o 2:20 i koniec...ech... Oczy mnie pieką. Ale dzisiaj podejrzę Juniora! Yupiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syllka - kciuki zaciśnięte. @ się nie rozkręcła, więc może faktycznie to plamienia implantacyjne!? U mnie były takie przy każdej pozytywnej becie. Xxxxx Malena - to ja dzisiaj odwrotnie niż Ty:) spałam jak suseł, a wcześniej kilka dni budziłam się ok 4 z drętwieniem nóg i jakimiś dusznościami i już po spaniu. Więrcę się i M budzę. I nawet mu wczoraj mówiłam, że pewnie przespane noce mamy już za sobą;) Też dzisiaj idę podglądać bąbelka, chcę zrobić prezent pod choinkę dla rodziny i nagramy 4D:) Mam nadzieję, że wyjdzie - ostatnio wyglądał jak kosmita;) Xxxxx Nadziejka - to Ty jeszcze nie zeszłaś na uda? Ja już dawno za boczki nie mogę się złapać;) Współczuję kolejnych igieł, ja przy fraxi czasami buczę (właścowie nie wiem dlaczego), a Tobie kolejne doszły:( Masz już imię dla swojej perełki? U nas dalej problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kikusia? Zosia? Co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik- super!! baaardzo się cieszę:) będzie 2 dzieciaczków:))) xxx julia83- jak się dziś czujesz? jesz już w miarę normalnie biedactwo? ja mam planowo zrobić betę 15.12, ale nie wytrzymam i jadę na betę w poniedziałek 14.12.. Jutro zrobię rano sikańca..straszne to czekanie.., pół nocy przez to nie śpię... Wydaje mi się, że Darkness ma też testować 14.12.. xxx Malena5, Zuzka1212- miłego oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka , Malena pięknych widoków:-) Sylkaa kciuki w górze:-) Zuzka dla chłopca miałam imię wybrane a dla córci jest problem .. :-) Jakoś jeszcze robię w boki ledwo bo juz zrostów narobiłam. Ale położna mówiła żeby jak najdłużej robic w brzuch, to robię. A te igły od pena do insuliny są cieńsze i wczorajszy w udo był zupełnie bezbolesny. Tylko ze wynik rano znów duży. Obawiam się ze będę musiała zwiększyć dawkę. Jeszcze przed świętami mam wizytę to mi powie. Ale mi dzis mała daje kopniakami po pęcherzu :-) pobudka o 4 rano i też koniec spania. Może później sie zdrzemnę między pomiarami cukrowymi;-) U mnie dzis piękne słońce to zaliczę spacer z psiakiem bo m.znów cały dzień w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkola nie rób sikacza. Jedź jutro na betę. Już Ci wyjdzie, bo jutro masz 9dpt tak? Jem już od wtorku na szczęście, no i M mnie trochę podkarmia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja to podrzuć dla chłopca, może skorzystam;) u nas w przypadku dziewczynki miała być Zuzanna albo Liliana:) Xxxx Hehe Kkola wiem o czym mówisz. Ja do cierpliwych też nie należę, zawsze robiłam wcześniej niż kazali;) Oby u Ciebie tym razem było pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
A wiecie mu z moja siostra miałyśmy układ ja wybieram u jej córeczki imię a ona u mojej i wybrała tak mi średnio Antonina zdrobniale to mi się podoba Tosia Antosia ale Antonina ale jak układ to niech tak będzie ha bardzo chciałam Małgosia właśnie po cioci ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wynik bety w 9dpt 76,52 :) Chyba jestem znow w ciazy :) Z kubusiem w 10dpt miałąm 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mnie j***e w krzyżu ze tak brzydko powiem. Tzn.wyżej niż ogonówka a niżej niż krzyż. No od kilku dni podnieść sie z łóżka problem a potem sunę zamiast iść jakbym w 11 miesiącu ciąży była..mamusie jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie zacieło nie wiem czy nie powiele postu 9dpt beta 76,52, z Kubusiem w 10dpt miałam 68. JESTEM W CIĄŻY :) Niech ten cuuuud trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Sylka tak się ciesze!!!! Wspaniałe!!! Fajnie, że miałaś jeszcze mrozaczka w zapasie na rodzeństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka :-) dla chłopca Michał :-) Dla dziewczynki Aleksandra lub Luiza :-) lub nie wiem ? Ewap u mnie w koło Antosia to teraz bardzo popularne imię:-) podoba mi się tez Małgosia i Magdalena:-) ale mam już takie w bliskim środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku normalnie az zaniemowilam ze lzami w oczach jak M zadzwonił :) Jestem szczęśliwa. Napisałam sms-a do dr bo nie wiem co teraz z lekami Nadzieja,mi tez dokuczal w poprzedniej ciazy kregoslup,nie wiem czy mozna ale ja smarowalam konska mascia rozgrzewjaca. Najpierw zawsze pali ale jest potem ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooo Sylka ależ Ty przyjmujesz te dzieciaczki!!!!!;) gratuluję!!!!!! Niech żyje IVF!!!!!!! Xxxx Nadziejka - Michał w rodzinie już jest. Co do bóli to mnie też czasami łapie ale niżej łopatek. Mi ciepłe okłady pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka gratuluję!! 2 transfery i 2 udane :) Brawo! Ewap jakby mi się nie podobało to powiedziałabym siostrze. Nadzieja Luiza piękne imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr oddzwonil w piatek 18gr wizyta,mowil ze powinno byc widac pecherzyk ciazowy.Jejku boje sie cieszyc,z Kubusiem ciezki psychicznie był poczatek ciazy z uwagi na to, że dr twierdzil ze nie utrzymam ciazy. Poród i pierwsze tygodnie życia Kubusia, też nie były łatwe.Jak rozmawialiśmy z M pare dni temu,to stwierdzil,ze jejku,aby tylko drugie tez nie bylo wczesniakiem. Jak się dowiedzialam ze jestem w ciazy to szybko pwoiedzielismy rodzicom,teraz poczekam do swiat,nie chce sie spieszyc.Obaw mam całą głowę,ale szczęście jest mam nadzieje, że ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×