Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Kkola jak nie mozesz wytrzymac to Julia ma racje,nie rob testu tylko jedz na bete. Test nie zawsze pokaze mi nie pokazal za pierwszym razem dopiero za drugim,teraz jeszcze nie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po podglądzie. Piękny, zdrowy synuś:) cudne zdjęcia, podobny do tatusia. Kartofelkowaty nosek;) heh teraz z usg termin mam dwa tyg wcześniej. O jeju!!!!! Oby nie wyszło 29.02;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podpowiedzcie proszę, jak z farbowaniem włosów w pierwszym kwartale. Kiedyś właśnie ta kolezanka co mi teraz obcinala wlosy mowila ze chyba mozna aby bez amoniaku,ale już nie pamietam,a nie chcę się jej pytać aby czegoś sie nie domyśliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Zuzka- mój synek na początku zawsze byl dłuższy, a potem przystopował i pomiary były do tyłu, no i mimo że ja z mężem jesteśmy wysocy to jego 54 cm po porodzie to nie byl szał, a teraz rośnie wzdłuż jak szalony tyle że jest drobny też po nas dwojgu. I też podobny do taty:-) Syllkaa- gratuluję i zazdroszczę, ja raczej nie mam szans na rodzeństwo dla syna, choć zawsze trzeba żyć nadzieją że kolejny cud będzie. No i w nocy dostałam okres, tak przynajmniej myślę, że to on, bo krew jakoś inaczej wygląda, zobaczę jak dalej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylka spokojnie najpierw to potwierdź ciąże a nie juz wózek kupujesz (w domyśle pytasz natychmiast o fryzjera) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Syllka- ja w pierwszym kwartale nie farbowałam nawet bez amoniaku, a potem właśnie olia garniera lub revlonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylka - moje gratulacje :D x Teraz trzymam mocno kciuki za pozostałe dziewczynki... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Syllkaa super!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu pytam o fryzjera bo w przyszlym tyg mialam farbowac wlosy a teraz po prostu nie wiem czy nie odpuscic skoro wizytę mam za tydzien w piatek,wiec Twoje porównanie jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylkaa będzie dobrze:-) pamiętaj ze kazda ciąża jest inna. Ja z synem tak przechodziłam ze nie wiedziałam ze w ciąży jestem jak porównać wtedy a teraz. Śmieje się ze teraz mam wszystkie po kolei niedogodności ciążowe za dwie :-P Ja farbuje cały czas raz w miesiącu odrosty z Castinga lereala bardzo łagodny krem .Polecam X Julia :-) dziękuję bo to imię strasznie mi się podoba ale w otoczeniu najbliższym tylko mi i mężowi;-) X Dzięki dziewczyny pójdę do apteki i zobaczę co na te plecy można w ciąży .. X Ale dzis karpia strzeliłam w aptece :-) doktorek chyba sie majtnął bo wypisał Fraxi z R i zapłaciłam 30zl zamiast 300 :-) X Zuzka :-) u mnie ostatnio wyszło z usg 10 dni wcześniej:-)mojego m.brat urodzony 29 lutego akurat w tym roku pełne urodzinki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zreszta jakbyś czytał moje wcześniejsze posty to byś wiedział. ALe zawsze się musi ktoś trafić co nie wie co i jak a wplacze swoje przysłowiowe 5-groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka gratulacje! Bedziesz musiala bardziej uwazac i sie oszczędzać zeby donosic jak najdłużej. Ps ja nie farbowalam w 1 trymestrze. Julka dobrze ze juz brązowe...to juz nie jest zywa krew tylko oczyszczanie. Trzymam kciuki zeby krwiak zniknął jak najszybciej! Darkness Kkola trzymam kciuki! Zosia, Kilkusia? Ja wczoraj po wizycie. Skurcze sa ale jeszcze ok. Ponral kolejnu wymaz....wiec znow duzy rachunek...za tydzien kolejna wizyta i 23 grudnia wieczorem! Powiedzial ze jak mu sie nie spodoba przed swietami to szpital. No mam nadzieje ze damy rade... Brala ktoras pod koniec ciazy wiesiolek? (dziala jak siemię podobno) mi dr mowil o pilce zeby siedziec na niej tylko. Nie mam ale moze kupię. Szyjka 2,5 cm. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Nadziejko właśnie po usg sobie pomyślałam, że przygotowania trzeba przyspieszyć;) kupiliśmy komodę i mamy większość ubranek. Muszę kombinezonik kupić. A Ty masz już coś? Z tymi imionami jest tak, że my mamy krótkie nazwisko, więc imię przydałoby się długie. Płakać mi się chce jak patrzę na te zdjęcia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez w poprzedniej ciazy farbowalam i nawet wydaje mi się ze juz w 2m-cu ale pewna nie jestem wtedy uzywałam Garnier Oil, a teraz chcę spróbowac Loreal LUO. I zaznaczę (z dedykacją dla gościa) ze chcialam juz w przyszlym tygodniu,aby zdazyc przed świetami aby pozniej kolezance nie zawracac głowy. Mnie brzuch caly czas boli na szczescie bez plamień,oby teraz do wizyty. Zastanawiam sie czy jeszcze przed piatkowa wizyta nie powtorzyc bety,bo w pierwszej ciazy slabo mi przyrastala,ale nie wiem czy jest sens sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOREMIDO wiem,że będę musiała bardziej się oszczędzać,co prawda tak jak powiedziała Nadzieja, że każda ciąża jest inna,ale nie chcę powtórki z rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją ją dlatego latam na te wizyty bo mnie tak boli w tym miejscu co mowisz a nawet czasem jakby kość ogonowa masakra ale to już trwa 2miesia czasem się nasila a mój doktorek co mówi ma bolec to boli i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Doremido ile twój mały już waży? Będziesz rodziła SN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Syllkaa wiedziałam, gratuluję. Każda farba ma amoniak, tylko nazywają go inaczej, ale ogólnie tak samo szkodliwy. Jakby na wszystko patrzeć, to nic nie moźnaby używać i jeść, więc tak bardzo bym się nie przejmowała. DoReMiDo, Julia dobrze, że wszystko ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido mam nadzieję, że scenariusz ze świętami w szpitalu się nie spełni. Jeżeli chodzi wiesiołek na ostatnim spotkaniu ze szkoły rodzenia pani położna polecała od 36tc i liście z malin. A co najlepsze... można zastosować dopochwowo w większej ilości i wtedy można przyspieszyć poród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylka- cudownie!!!!! gratulacje kochana! ależ się cieszę:))! xxx julia- chyba masz rację, może lepiej pojechać jutro na betę... jutro będzie mój 11dpt, ale miałam podany 3dniowy zarodek. nie wiem czemu kazali mi testować dopiero 15 dpt, wy wszystkie macie krótsze terminy... Ja już nie mogę wytrzymać!Myślicie, że nie za wcześnie? xxx Zuzia 1212-z tą cierpliwością u mnie to jakiś koszmar! wypucowałam dziś całe mieszkanie, aż mnie plecy bolą, aby nie mysleć...nie da się.. robienie porządków jest wręcz idealne na myślenie:) ps. dbaj o tego malutkiego szkraba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka gratuluje.Szczesciaro :)tez bym chciala dla rodzenstwa. U mnie;nie bylam na Usg pol.bo mialam badane w szpitalu i moja dr.stwierdzila ze bez sensu robic jeszcze raz.180zlw kieszeni:x. A w szpitalu na USG jak najbardziej w porzadku :). XJulia trzymaj sie tam Pozostalym trzymam kciuki. Nic sie u mnie nie dzieje tylko leniuchuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka mam niezłą stertę bodziaków, śpiochów itp na 62-68. Od koleżanki dostałam taki polarkowy pajacyk ciepły i chyba narazie nie będę kupowała kombinezonu żadnego, zobaczymy bliżej jaka będzie pogoda. Mam tez cieply kocyk do wózka:-) drugi lżejszy i rożek (przy synu sie sprawdził) Wózek, łóżeczko, materacyk kupimy w styczniu. Zrobiłam zamówienie w aptece internetowej gemini wzięłam butelki Avent zestaw na start Natural, podkłady, majtaski wielorazowe, aspirator do noska :-) trochę sie nazbierało nawet sobie nie zdawałam sprawy:-) wanienkę i przewijak dostanę od koleżanki w spadku :-) Pościel do łóżeczka ogarnie teściowa ale na początek i tak nie potrzebna wystarczy rożek i kocyk. A i jeszcze muszę kupić nianię z detektorem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkolaa ja miałam testować po 14 dniach wg wskazań kliniki, ale tak jak widać tez poszłam wczesniej :-) powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::: basik - piękne zarodeczki i dwa siłacze. ::: Darkness- oszczędzasz sie Kochana? ::: Syllka- gratulacje! To ci szczęście :) powtórz betę w pon dla spokojności. ::: Julia- jak długo bedą Cie tam trzymać? Ściskam Cie mocno. :::: Zuzka- to Ty juz na końcówce prawie. :::: Zosia D- czy jutro jest TEN dzień!? Niesamowite...Trzymam kciuki od jutra Twoje życie juz nie bedzie takie samo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkola nic za wcześnie. Beta na pewno jutro wyjdzie. I sikacz powinien wyjść, mi zawsze wychodziły. Ale różnie to bywa z sikaczami. Xxxx Nadzieja - też myślałam o zakupach w jakiejś internetowej w aptece. Chyba taniej wychodzi. Co? Też się zastanawiam nad kombinezonikiem albo śpiworekiem, bo to się przyda pewnie tylko na wyjście. Ale boję się, że będzie marzł jak kupię coś cienkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka zobacz aptekę Gemini wyjdzie taniej z jedna przesyłka na pewno. Ale czas zapiernicza ja kończę 26tc a Ty 27 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy po transferze. Franuś lub Anielka jest z nami. Oby chciał zostać na całe 9 miesięcy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik - kciuki mocno zaciśnięte za wysoką betę :) x Sylkaa - ja bym betę przed wizytą powtórzyła.. Na pewno będzie prawidłowy przyrost.. x Kkolaa - ja wykupiłam weryfikacje w klinice i betę robiłam w 7 dpt przy blastce, więc za wcześnie na betę u Ciebie nie jest.. A każą co do zasady robić 14 dpt bez względu czy była podana morulka czy blastka.. Trzymam kciuki.. x Golf - super, że u Was wszystko dobrze.. My połówkowe mamy 4.01 i chcemy je nagrać dziadkom na dzień babci i dziadka.. To pierwszy ich wnuk ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syllka gratulacje :) Myślę, że rozsądnie by było bete powtórzyć jeszcze chociaż raz. Ja bym powtórzyła po 4 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×