Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy osoba zakochana będzie w stanie ukryć uczucie

Polecane posty

Gość gość
Nie znam innego rozwiązania, chyba że udawanie przerodzi się w rzeczywistą obojętność. xxx jest inne: być moze cała ty sytuacja będzie tylko odskocznią dla tych dwojga/pojedyńczej "udającej/cych" i co wtedy, np. jedno zawiera małżeństwo z kim innym jak w 4 weselach i pogrzebie, a drugie szuka kogoś lepszego po jakimś czasie (jeżeli się im uda), obydwoje razem się cieszą że TYLKO udawali ;-) i co można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze się wypowie, bo ja na razie jest po równo. Jedni twierdzą, że widać uczucie inni, że nie. Ja też uważam, że nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a drugie szuka kogoś lepszego" - innego. Nie wie tego czy lepszego, ponieważ nie poznali się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo "nie poznali się" WŁASNIE w tym jest rzecz, ale czas (bezwlędny sędzia) powoduje że ich potencjał już przeminął być moze jest to sytuacja win-win, a nie lose-lose situation a nawet jeżeli ten potencjał jest, to zazwyczaj też jest coś co powodowało taką sytuację, jezeli nie potrafili tego przeskoczyć to po co dalej próbować..? chyba że chcesz skończyć jak bohater tych wichrowych wzgórz? (lose-lose situation) Zresztą to może być nawet w udanych na pozór związkach, które się rozpadają z jakiegoś powodu, a po tym rozpadzie druga osoba dostrzega potencjał wcześniejszego małżonka - ale w sytuacji porozwodowej (skutek i przeslanki podobne) nie da się przeskoczyć poprzeczkę, to lepiej ją ominą i wykorzystać sytuację na swoją korzyść w nowych okazjach Czyli w Wichrowych Wzgórzach (przykładowych) główny bohater olewa to wszystko i jedzie gdzie indziej, zaczynając od nowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"główny bohater olewa to wszystko i jedzie gdzie indziej" - jedzie, ucieka (znika). Trzeba skupić się na obojętności, ale tej rzeczywistej. Za dużo myśli, zbyt wiele wolnego czasu na te myśli. Chwilowo działa, a po tej chwili znaleźć chwile inną (aż do skutku - tylko życie można przegapić). Albo znaleźć inny obiekt westchnień, rzekomo "lepszy" (co nie jest łatwe), zwłaszcza po tym jak obecny wynieśliśmy do rangi ideału (w własny wyobrażeniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie nowe związki...ehh to nie o to chodzi z tą sytuacją bez wyjścia, związku bez przyszłości 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co? dlaczego chcesz ukryc uczucie? a moze akurat bedzie odwzajemnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie zbyt wiele do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszne jest twierdzenie że widać, to może się tylko wydawać dopóki nie porozmawiasz niczego nie będziesz wiedzieć taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że nie widać. Częste zjawisko, że ktoś wręcz unika kontaktu by się nie wydać a druga strona odbiera to wręcz jako niechęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że widać. Oczy są zwierciadłem duszy. Poza tym gesty, zachowanie się. Są rzeczy, których nie da się ukryć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie przykłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź na pytanie brzmi: Nie. Dobranoc malutki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.33 poczytaj sobie o mowie ciała. Tego nie da się tak łatwo udawać.. Trzeba bardzo dużo nad tym pracować żeby ciałem pokazywać coś innego niż to co czujemy. To nauka opanowywania reakcji ciała,bardzo trudna sztuka. Spróbuj nie roześmiać się gdy coś Cię bardzo śmieszy,to trudne. Podobnie jest z eksplozją uczuć na widok tej osoby. Pewne reakcje opanujesz innych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da się udawałam wiele razy zazwyczaj po rozczarowaniu - i udawanie było połączone z akcją wycofującą - czyli odkochiwaniem się zawsze skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joyce 2012
tak kocham Go od listopada 2013... nadal tego nie widzi a ja Mu nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ukrywam, ale mnie się wydaje iż on się domyśla. Dlatego staram się go unikać a jak już się widzimy, to zachowuję się jak idiotka, mentalna blondynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.14 czyli jak ? prychasz na niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że życie bez miłości to tylko wegetacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.14 No właśnie po takim zachowaniu chyba można się jednak zorientować. Szczególnie jeśli to jest wykształcona i inteligentna na co dzień osoba, a tylko przy "obiekcie" jest tak roztargniona. x gość wczoraj tzn. że lepsza nawet taka miłość którą musi się ukrywać niż jej całkowity brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza miłość skrywana niż żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oż wy masochiści, gardzę wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oh, a ja gardzę egoistami co tylko ich wlasny interes się liczy i niewiedzą co to prawdziwa miłość i nigdy sie nie dowiedzą bo nie są zdolni do przeżywania uczuć wyższych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co, boisz się że zauważę iskierki w Twoich oczach na mój widok? Nie martw się, ten widok to najprzyjemniejsza chwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każda miłość jest dobra... jest miłość która wyniszcza, zabija, zniechęca do zycia to miłość 50 letniego faceta z żoną i dziećmi do młodszej kobiety co po takiej miłości/ nawet jeśli jest szczera i prawdziwsza niż jakakolwiek wcześniej, uczucie jakiego się nigdy nie zaznało taka miłosć prowadzi tylko do rezygnacji, załamania, depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×