Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicola987

Operacja tarczycy

Polecane posty

Gość gość smutna
Po urodzeniu miał niedomykalność zastawki trójdzielnej 2 stopnia a po 1,5 miesiącach okazało się ze już jest 1 stopnia i tu doborze ale ma jakąś dziurkę na sercu która niewiadomo czy się rośnie oby żeby nie trzeba było operacji i mam synka 5 lat skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej wspolczuje..ja juz sie z moja coreczka wyjezdzilam do lekarzy na rozne badania mirze lez wylalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Coś się spokojnie u nas zrobilo na forum odliczam dni 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola987
Bardzo spokojnie..odziennie wchodze i zadnej wiadomosci.. Ja narazie wogole nie mysle o operacji calt czas zastanawian sie skad ten dziwny okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Ja jestem w 12 dc i dziś planie nie niech to szlag trafi kurze się jak będzie jak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mualam tak 3 stycznia po poludniu a w nocy juz ojres mialam faktycznie mniejszy niz zwykle ale bez podpasek sie nie dalo. Ja vardzo sie tego przestraszylam i bapewno do gibekologa pojde alw chirurg uwaza ze to stres. Teraz widze tylko na wjladce plamji brazowe bo juz konczy sie..ciekawe co bedzie w pon bo lekko przeziebiona jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Tak miesiączkę dostałam 28.12 skonczyla mi sie chyba 2 lub3 stycznia a dzis plamienie szok dosłownie jak mi odwolaja operacje to sie chyba zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Bierzesz cos na uspokojenie ja nie wydawało mi się ze jak juz miałam kres to juz bedzie spokojnie no szok dosłownie załamałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro masz okres to raczej nie beda Cie operowac wiadomo nie chca ryzykowac.. Ja biore ziolowe Ekstra Spasmina. Z jednej strony boje sie ooeracji a z drugiej chce nie za soba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Smutna z tym plamieniem?? Nadal jest?? Jutro juz niedziela to glupoty mi sie snia. Snila mi sie operacjja po ktorej sie dowiedzialam ze to rak zmiana zlosliwa i nieda sie nic zrobic. Wszystko takie realne ze obudzilam sie w jednej chwili.. Psychika zaczela dzialac..:/ Sama siebie nie rozumiem tysiace operacji dziennie przeprowadzaja m.in operacje serca glowy i lud ie nie boja sie tak jak np ja. Bo ja odrazu w glowie mam czarny scenariusz..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Też mam czarny scenariusz, na razie nie widac plamienia brzuch mnie boli zobacsymy co pisane bedzie mi dane jak dostane okresu nic nie zrobie ale tydz temu sie skonczyl wiec to dziwne zibaczymy jestem teraz bardziej zestresowana zeby nue dostac okresu niz operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Z ręką na ramieniu idę do wc bo boję się czy nie plamie niech Bóg ma mnie w swojej opiece i już nic nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo sie boje ale chce miec to wkoncu za soba.. Odwlwkanie niczego nie zmieni a moze pigorszyc. Martwie sue ra brazowa wydzieluna ktora mam..hest jej nie duzo bo pojawia sie 1-2razy dnia ale jest..boje sie co to znowu moze byc. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Dziewczyny, jestem po badaniu kontrolnym i jest WSZYSTKO OK!!! Ja miałam zdiagnozowanego raka złośliwego, jak widać to nie wyrok. Trzeba tylko poddać się zabiegowi i dalszemu leczeniu, które naprawdę nie jest bolesne,uciążliwe ani nie ma skutków ubocznych jak chemioterapia czy radioterapia. Szkoda Nikola że zabieg się nie odbył byłabyś już po zabiegu w domu. Ale widocznie tak musiało być. Teraz wrzućcie dziewczyny trochę na luz i zobaczycie że wszystko będzie dobrze. Trzymam za Was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola987
Super Iwa:) bardzo się cieszę ze jestes juz po badaniach i niema żadnych zmian:) na pewno kamień spadl Ci z serca.. Termin przełożony o tydz a czas tak zlecial jakby byl przełożony gora 2 dni. Od poń do dziwią nie balam sie teraz znowu strach:/ dzisiaj nawet snila mi sie operacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Owa super a my Nikola musimy się trzymać u nas też będzie ok ja jak dobrze pójdzie we wtorek operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Będzie dobrze.Nikola, profesor gdy w badaniach srodoperacyjnych widzi że jest podejrzenie raka złośliwego wycina sporo węzłów chłonnych -mnie wyciął 16!!- żeby wykluczyć ewentualne przerzuty nowotworu. I jak widać wie co robi. Ja miałam dwa ogniska nowotworowe i usunął te węzły które były najbliżej. Naprawdę jesteś w dobrych rękach i podejdź do tego zabiegu ze spokojem -oczywiście na tyle na ile się da. Gość Smutna, tez staraj się wyciszyć nerwy bo dobrze by było mieć zabieg jak najszybciej za sobą. Starajcie się też nie przeziębic bo to też odwlecze wam zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam troche kataru to ma tez jakies znaczenie?? U mnie narazie nic nie mowia konkretnego tylko Profesor cos wspominal zw z tego co widzi moze ale nie musi byc rak pecherzykowy nawet nie zapytalam co to za rak. Sama niebwiem czego sie boje raz wogole nie mysle o iperacjiba raz czuje paraluzujacy lek. Do tego te dziwne plamienia bohe sie bo nigdy nie mualam problemow ginekoligicznych.. Smutna Ty we wt a ja jak dobrze pojdzie to w pon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna jak przygotowania dobszpitala? Spakowana juz?? Jak sie wogole czujesz nadal jest ten strach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Nikola trochę stresu jest, ale wolę nie myśleć żeby nie było niespodzianek we wtorek o tej porze może będzie po wszystkim, jeszcze nie spakowane nic później jak Babel zaś nie może się spakuje. Mąż obiecał ze będzie ze mną w tym dniu przed i po operAcji więc jestem trochę spokojnie msza. Rodzicom znajomym zabronilam wydzwaniac i pytać co i jak bo to mnie stresuje do wszystkich odezwę się po. Ty jutro jedziesz i jutro po wszystkim ja dopiero jak zostanę sama w szpitalu na noc to będę myśleć i się martwić. Ciekawe czy w czwartek mnie wypuszcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie myslalam o tym kiedy wyjde..Sprzatam w szafkach by zajac sie czyms..ale nie mam w zasadzie juz co sprzatac..:( na sile czegos szukam bo teraz pojawil sie taki stres..:( Ze mna tez bedzie maz ale mimo to boje sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
U nas w okolicy panuje jelitowka i ja sie martwię zeby nie dostać i okresu a operacja niech juz będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona40
Mam problem z netem ale w miare mozliwosci bede zaglądać Iwa super ze wszystko ok :D Dziewczyny trzymam kciuki i czekam na wiesci juz po.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwa
Nikola, trzymaj się, wszystko będzie ok i daj znać jak będziesz mogła! Myślami jestem z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Nikola u mnie dzisiaj stres bo ja dopiero przed wszystkim przed szpitalem i nocka w nim już mnie nosi brałam leki psychotropy ale słabo pomagają ale modlę się aby była już ta operacja żeby nie było niespodzianek o 10 wyjeżdżam do przychodni do dr bo tak kazał a kiedy na oddział to się okaże. Jeszcze dla babka szykuje zupki a starsze doprawione do szkoły . Dzień jak co dzień jeszcze do mnie nie dociera no i dobrze. A ty proszę Cię do jutra po południu nie pisz żebym się nie stresowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smutna
Też w szpitalu jestem jest jakąś obsuwa więc nie wiem czy będzie jutro ale dr obiecał ze bedzie boję się już mniej. Leżę na sali 3 osobowej w środku po prawej stronie starsza pani tragedia po operacji a po lewej po 40 babka super się czuję a ja w środku. Do tego dostałam wiadomość o pogrzebie w rodzinie tragedia oby do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leze sama na sali operacja dzisiaj i strach paralizujacy..do tego stopnia ze namawialammeza aby zabrał mnie..strach mnie paraliżuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×