Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość Gowsik
Hej! A ja mam dziś chyba jakiś PMS chociaż jak mam się tak z tym g***m męczyć do samej @ to chyba świra dostanę. Wszystko mnie wkurza, nakrzyczałam na Bogu ducha winną mamę przez telefon (za trzy minuty przepraszałam), popłakałam się, bo uznałam że straszna jędza ze mnie. No masakra. Może to przemęczenie, bo długi i intensywny tydzień pracy... Jutro odpoczywam i śpię do oporu (może do 9 dociągnę ;)). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowsik każdemu zdarza się gorszy dzień, życzę miłego leniuchowania. Super że mąż już się lepiej czuje. Ja coś nie mogę zasnąć, nie wiem czy po tych dwóch dniach wolnego jestem wypoczęta, czy może denerwuje się wizytą. No ale jak tak leżę w łóżku i nie mogę zasnąć to chyba jeszcze bardziej robię się zmęczona. I jeszcze mam katar z jednej dziurki więc w ruch poszła woda morska. Wstałam i zjadłam kilka prażynek ;-) mąż już dawno śpi a ja chyba zostanę w salonie na kanapie przed tv, może wtedy szybciej zasnę. A na zakupach byłam taka senna że myślałam że po przyjściu do domu od razu padnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Hej dziewczyny! Rozsypalam się przed czasem wiec Polka jest już z nami :) wazyla 3660 i mierzyla 56 cm. Poród silami natury. Wszystko byloby super gdyby nie naciecie krocza, ktore bardzo mi przeszkadza. Szwy ciagna a mi ciężko siadac czy chodzic. Nasza 3 noc a mala karmiona ostatni raz o 3 i spi do teraz czyli do 8 az nie moge sie doczekac jak wstanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Maria gratuluje niech Pola sie zdrowo chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
AnnaMaria gratulacje!!!! Kari1705 - mam tylko przed owu leki po nic. @ masakra w tym cyklu...wstalam dziś po nocy urąbana jak rzeźnik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Evi1705 miało być. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Annamaria, gratulacje serdeczne!!! Atomka, pewnie że się zdarzają gorsze dni. Najgorsze tylko jak się ciągną dłużej. Dziś pół nocy walczylam z migreną, niestety nieskutecznie. W związku z tym chodzę po domu jak zombie (chociaż staram się być produktywna), łeb boli, pocę się okropnie, a najgorsze jest to że nie wiem co się dzieje i to mnie wkurza jeszcze bardziej :) No ale nic, nie pierwszy i nie ostatni raz. Dziś 24 dc (chyba, Doris, dobrze liczę?), trochę piersi zaczynają dokuczać, ale jeszcze nie jakoś mocno. Poza tym nic więcej więc cierpliwie czekam na rozwój wydarzeń. We wtorek lecę do domu na święta i już się nie mogę doczekać :) Dobrej niedzieli dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annamaria gratuluję! Śliczne imię wybraliście :) Dobrze że nie ma problemów ze snem to trochę odpoczniesz :) Dbaj o siebie :) Gowsik ja też mam niestety czasem takie dni, a najgorsze że wyżywam się wtedy na najbliższych, a później mam ogromne wyrzuty i przepraszam, ale to chyba każda tak ma :( Będzie lepiej, tego Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaMaria na higienę nacięcia polecam Octenisept, ładnie się wszystko goi. Po nacięciu nie ma później nawet śladu. Mi popękała podczas porodu szyjka, i niestety szwy na niej ciągną mnie za każdym razem jak dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann Maria gratuluję, Święta z Polą, idealnie :) Gowsik, tak, to 24dc :), u mnie przedwczoraj zaczęły się plamienia - 8 albo 9 dni po owulacji (wyjątkowo wcześnie, nawet jak na mnie i pomimo niezłego jak mi się wydawało progesteronu) zaczęłam więc brać duphaston, czekam do 26dc i zrobię test, jeżeli nic z tego to odstawiam i czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn w ciąży. Tez macie tak ze jednego dnia macie większość objawów ciąży a za chwile jak ręką odjął?? Doris oby te plemienia oznaczaly to co bys chciała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 ja mam tak że raz mam objawy, raz nie, raz mam dużo energii, treść jestem padnięta niewiele robiąc, raz mam mdłości i brak apetytu, raz czuje się super i mogę normalnie jeść, raz piersi są bardziej raz mniej wrażliwe. Jak nic nie czuje to się zastanawiam czy wszystko ok, jak mam objawy to się męczę. No ale to czy są objawy czy nie wcale nie świadczy o prawidłowej ciąży, nie ma się co sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annamaria gratuluję :) super że masz już malutką przy sobie :) niech się maleństwo zdrowo chowa :) Sarilec a Ty jeszcze w dwupaku czy też się rozsypałaś? :) dziewczyny chyba jakaś taka aura jest że jesteśmy bardziej drażliwe :) ja też wczoraj mało nie wyszłam z siebie jak mąż się ze mną drażnił :) zawsze się śmieję z takich jego zaczepek a wczoraj myślałam że go uduszę :) dziś się sama sobie nadziwić nie mogłam że tak mnie to rozdrażniło :) ja dziś ledwie żyłam, jakaś taka całkiem bez sił byłam że tylko leżałam na łóżku i nie miałam siły na nic, ani na oglądanie telewizji, ani na rozmowę, ani żeby chociaż na telefonie pograć :) całkowity bezwład :) no ale trochę mi przeszło na koniec dnia :) a jak Wam minął ten dziwny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annamaria gratulacje dla was! Cieszcie sie ta radością! Maomi moze sie zle czujesz bo w koncu mala zacznie sie pchac na swiat dlatego tak rozdrażniona jestes. Ja wczoraj mialam kolejny poranek straszny dostałam biegunki niewiadomo skad mowie wam masakra wiec weekend mialam taki ze wyspac sie nie moglam w sobote brzuch w niedziele biegunka. Porażka :-( na dodatek dziwne te moje okresy w sobote mialam normalny a w niedziele juz ciemna krew i malutko a dzis plamie. Cos krotka ta @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Annamaria gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neris
Cześć, Dziewczyny. U mnie dziś 28 dc, temperatura pnie się w górę mimo że jutro mam planowany termin @. Walczę do końca! Trzymajcie proszę kciuki. :-) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Justa dobrze gada z tym Octenisept ja miałam jeszcze krwiaka przy odbycie i dzięki temu czułam ogromną ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Annamaria serdeczne gratulacje i duzo zdrówka :) Maomi, Sarilec czekamy na Was. Ja miałam intensywny weekend i nie miałam czasu tu zajrzeć, a dziś jestem tak zmęczona i do tego boli mnie brzuch, że nie mam siły nawet za bardzo tu pisać. Miłego dnia i życzę, żeby Wam te @ nie poprzychodziły - ot taki prezent świąteczny od natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwoje dzieci trzecie w drodze 4 tydzień , za kazdym razem u mnie objawem implantacji był ból krzyzy , nigdy nie miałam plamienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Hej, dziewczeta! Jak tam u Was w przedswiatecznym zamieszaniu? U mnie powoli zaczynaja sie rewelacje z cyklu 'bola mnie piersi'. Na razie brzuch nie dokucza typowo na @ ale odczuwam ciagniecie z lewej strony. Gdyby bylo wczesniej to bym pomyslala ze owu. Ale ani sluz na to nie wskazuje ani fakt ze dzis 25dc. Najwczesniej jest sens testowac za jakis tydzien wiec nadal czekam :) Pozdrawiam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Ja w srode jeszcze caly dzień latalam po sklepach w domu byłam o 18, zrobiłam porzadek w szafach i jeszcze poprasowalam. A o 1 w nocy dostałam zaczely sie skurcze. Moze cos w tym jest ze przed porodem nagle przychodzi Tobie chęć na porzadki:) Pierwsza faza porodu 4h a druga, samo wypchnienie 14 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
Annamaria to szybko ci poszło :) Gowsik grudzień ma być tym szczęśliwym więc oddychaj głęboko i nie myśl o @. Ja świątecznego szału nie czuje wg świąt nie czuje. Skupiam się na czym innym. Co do ciąży raz piersi bolą tak że dotknąć nie idzie raz wg, raz zjadłabym konia z kopytami raz na jedzenie patrzeć nie mogę. Może dlatego że to moja pierwsza ciąża(która się na razie utrzymuje)i nie wiem czy to jest normalne zrobiłam betę. Jeśli będzie się pięła w górę to choć trochę się uspokoję. Codziennie rano zanim wstanę dotykam brzucha i zadaje mu pytanie " czy się jeszcze trzyma i czy zostanie ze mną". Hihi trochę to chore ale boje się strasznie. Dziewczyny czy @poprzychodziły bo pamiętam że przez weekend miały (NIE)zawitać. Magda a co u ciebie dawno się nie odzywałaś? Maomi a jak mała pcha się czy woli zostać w środku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
U mnie dzisiaj Armagedon :/ ból brzucha, ciśnieniowy ból głowy i sajgon w pracy. Dobre kombo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
annamaria mam nadzieję że mnie też czeka taki szybki poród :) kiedy wychodzisz do domu? gowsik mam nadzieję że i Ciebie dotknie świąteczny cud i @ nie przyjdzie :) g86 moja mała jak na razie siedzi jak w twierdzy i chyba jej się nie śpieszy do wyjścia :) nie czuję żeby zmieniła pozycję i brzuch się nie opuszcza, brak jakichkolwiek skurczy, kręci się tylko ten mały wiercioch :) ja dziś się już normalnie czuję i humor też mam dobry więc chyba po prostu miałam gorszy dzień w niedzielę :) nie miej sobie za złe tych obaw o stan maleństwa - na pewno każda z nas która straciłaby ciążę też przy kolejnej robiłaby co tylko można żeby upewnić się czy tym razem wszystko jest ok :) jeśli beta Cię uspokoi to ją zrób :) tylko nie doszukuj się w wyniku jakichś nieprawidłowości albo niezgodności :) bądź dobrej myśli i uwierz że za rok będziecie spędzać święta we trójkę :P wszyscy pewnie zajęci przygotowaniami do świąt i zakupami dlatego taka cisza na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik 22839,0 więc naprawdę póki co kamień z serca. Teraz tylko zapakować prezent dla męża i gotowe. A twoja mała naprawdę wygodna. Jak dacie jej na imię bo nie pamiętam czy pisałaś a nie ukrywam trochę nas tu jest i się lekko gubię. Ruda napisz co u ciebie bo ostatnio też zamilkłaś. Z mężem wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ! Zapytam bo może któraś z Was doświadczyła podobnej sytuacji :) czy to możliwe żeby 5 dni po stosunku niezabezpieczonym w 19 dc były jakieś objawy zapłodnienia ? nie wiem czy to były dni płodne i mam stwierdzone PCO. Aktualnie czuje drażliwe sutki, bóle podbrzusza prawego jajnika. Cykle 28-35 dni. Staramy się 2 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm gość jedyny objaw pierwszy może być implantacja ale nie wszystkie kobiety ją mają. Niestety trzeba czekać do terminu @. A może masz dopiero ovu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×