Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiadomo już coś o zaginionej Ewie Tylman?

Polecane posty

Gość gość
Dobrze ze ladny panowie w celi nie beda narzekac na takie miesko mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj bedzie miał branie w więzieniu. Ale w sumie jakby zadzwonił na policje, że koleżanka wpadła do rzeki, oboje pijani to kto by uwierzył, że przypadkiem? I do tych, którzy mówią, że wskoczyli by do wody za koleżanką. Fajnie, że potraficie powiedzieć co zrobilibyście w takiej sytuacji, a przynajmniej tak wam się wydaje. Ja jestem pewna, że bym nie wskoczyła, bo po prostu bałabym się o swoje życie, alkohol we krwi, do tego nie potrafię pływać. Wskoczyć bym mogła za kimś z rodziny, za dzieckiem, za swoim chłopakiem, ale nie za koleżanką w ciemną, zimną noc. Jakie mam szanse na jej uratowanie? Puknijcie się w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwaczCzujnosci
Cofnijmy sie do poczatku "spaceru"noca. Gdyby wiedzial,ze jak zrobi to co klebilo mu sie w mozdzku i za to grozi CZAPA! Odwazylby sie? Mysle,ze darowalby sobie. Kara smierci musi byc! Inaczej jest bezprawie. Co z tego,ze niby on jest gejem,moze analnie chcial ja wykorzystac jak to gej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jest taki przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utonela to utonela i po co to roztrzasac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarpia się ale jej dowód wyskoczył z torby i znalazł gdzieś tam daleko? Facet ma adwokata, wie co ma mówić żeby wyszło mniej lat. Wątpię by ciało się znalazło, jeśli nie żyje co też nie jest takie oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.30 Postawiłam tarota czy Ewa zyje: Rydwan Krolowa mieczy as bulaw Kaplan Możliwe że tak i dosłownie modli się by ktoś ja odnalazł a jak wy zintepretujecie (do osób które się znają na tym) Zgłoś gość 2015.11.30 Wczesniej wypadla mi smierc 2 mieczy 5 bulaw.. ja mysle ze tak X Jeżeli faktycznie dziewczyna nie zyje to ta krolowa mieczy miała rację... as bulaw to doslownie numerek więc mi się wydaje ze on ja zgwałcił...W 5 bulaw widać walkę, ukrył gdzieś ciało w 2 mieczy... Ten chłopak Ewy jest starszy ? Bo co może oznaczać kaplan? Może Obłude tego "kolegi "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójdzie do kicia i seryjny samobójca znowu zaatakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwaczCzujnosci
Chyba,ze z gory celowo zaplanowane. Chciala moze zniknac,rozpoczac nowe zycie. Chlopak ma adwokata a kogo stac na niego a nawet jesli to mowi tak by najmniej dostac lat. Moze ona uciekla z bogatym przedsiebiorca z kasa. On dostanie milion zlotych jak odsiedzi swoje 2 latka a dziewczyna zostanie uznana za martwa wiec ma nowe zycie itd. Ladnie to wykombinowane ale ja jestem na postarunku sprawiedliwosci! Teraz powaznie. Wieczny odpoczynek racz jej dac Panie a swiatlosc wiekuista niechaj jej swieci,niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczyło wrócic taksówka prosto z imprezy integracyjnej ok godz 23 a niełazic i chlac po innych imprezach . Po co schodziła z nim pod most ? schodzac nie ma od razu wody jest twardy grunt do rzeki jest kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdzcie na fb na profil Rutkowskiego. Tak wszystko opisał. Podobno w trakcie przesluchania Adam Z. miał posiniaczone i podrapane ręce. Na tvp.info jej ojciec powiedział, że w to zamieszany jest ktos inny. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mnie to zastanawia, po co podchodzili nad samą rzekę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwaczCzujnosci
Jak byla upita w 3 dopki to niekontaktowala gdzie idzie. Ufala swemu oprawcy ze ja zaprowadzi do domu ale on postanowil pewnie skorzystac z jej stanu upojenia. Mysle,ze tak moglo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
profili Rutkowskiego jest mnóstwo he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćPrzeczuwaczCzujnosci dziś Jak byla upita w 3 dopki to niekontaktowala gdzie idzie. Ufala swemu oprawcy ze ja zaprowadzi do domu ale on postanowil pewnie skorzystac z jej stanu upojenia. Mysle,ze tak moglo byc. x wystarczyło nie chlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak go wytropiliście na maxmodelsie? faktycznie niezły ;) chociaż dla mnie trochę jeszcze za mało męski (24lata) ale za kilka może się wyrobi, może po więzieniu będzie przystojniejszy. Szkoda,że pójdzie siedzieć, chociaz może jakaś pani adwokat go wybroni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwaczCzujnosci
Co laczy z soba dwa niewyjasnione zdarzenia? Iwona Wieczorek i Tylman? 1. Obie nie zostaly odnalezione 2. W obu przypadkach nagroda 3. W obu sprawach udziela sie niejaki Krzysztof R. Znany dedektyw. 4. W przypadku Iwony Wieczorek poszukuja goscia z bialym recznikiem,a w przypadku p,Tylman poszukuja goscia co nagle podbiegl. 5. Czy mozliwe jest drugie dno sprawy i jak wysoce prawdopodobnie moga byc zamieszani ludzie w to sprawe co trudnia sie handlem zywym towarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak go wytropiliście na maxmodelsie? faktycznie niezły chociaż dla mnie trochę jeszcze za mało męski (24lata) ale za kilka może się wyrobi, może po więzieniu będzie przystojniejszy. Szkoda,że pójdzie siedzieć, chociaz może jakaś pani adwokat go wybroni . Xxx Wypowiedz na poziomie 14 letniego głąba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 17 ma być konferencja Rutkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do kogo niebieski dzwonił w tej nocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrzeczuwaczCzujnosci
13:25 gosciu idac na impreze nie zakladasz z gory,ze za duzo wypijesz,ze sie upijesz,ze ci cos grozi ze strony znanych ci osob. Jakby wiedziala to co ty tak piszesz to by nie poszla nigdzie,to by moze taxi zamowila hipokryto po/je/ba/ny. Sam zes nieraz przesadzil a pier/do/lisz takie smuty na poziomie dziecka. Wychodzi na to ze nigdzie wyjsc nie mozna,ani pic,ani nic. Niemusisz byc pijany by pasc ofiara zwyrodnialca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćPrzeczuwaczCzujnosci dziś 13:25 gosciu idac na impreze nie zakladasz z gory,ze za duzo wypijesz,ze sie upijesz, x wystarczy miec " licznik "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wiadomosci.wp.pl/gid,18018026,kat,7631,title,Policja-Ewa-Tylman-nie-zyje,galeria.html?ticaid=1160be x Przeszukali rzekę, gdzie ona może być. ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wiadomosci.wp.pl/gid,18018026,kat,7631,title,Policja-Ewa-Tylman-nie-zyje,galeria.html na xxxx na stronie, którą załozył jej brat ktos kasuje komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na innej stronie pisało ze jak ten typek zostawił ja i odszedł to dzwonił do siostry i kolegi bo niby się zgubił bo jest z innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo dzwonił niebieski o 3 w nocy , po tym wydarzeniu ? ponoc rozmawiali z ta osobą POLICJANCI CZY rUTKOWSKI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że dzisiaj znajdą ciało w Warcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcą wejść te linki, ale to artykuły z wirtualnej Polski. Dziś podawali, że od 5 listopada szukają zaginionego Mateusza oraz 14 latke z Jastrzębia. Czy w telewizja są o tym relacje? Wiem, że braciszek[ cwaniaczek] nagłośnił sprawę podsuwając ja Rutkowskiemu. Logował się na jej konto na fb i kasował info oraz zdjęcia... Też podejrzany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JUZ DAWNO O TYM PISAŁAM ZE TYLE LUDZI GINIE a oni zajmuja sie nachlana baba co po nocach łazi po imprezach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×