Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiadomo już coś o zaginionej Ewie Tylman?

Polecane posty

Gość gość
Ona nie była PODPITA tylko ledwo stała na nogach. On ją holował a nie prowadził. Nazywajmy rzeczy imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość dziś Nie to ty mnie przeprosisz, bo ona już nie żyje !!! Czekam na przeprosiny po oficjalnym stwierdzeniu jej śmierci :o XXX To ja wczoraj pisałem, tego posta i go teraz przypominam. Gdzie teraz jest ta kretynka która, wczoraj się ze mną kłóciła ??? No pytam gdzie jesteś hahaha ??? ??? ??? Mądrala, zas//rana ... A gó//wno wiem i w du//pie była hehehehe :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mome kosmici ją porwali ,no co! tez moze być:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Albo jesteś ignorantem albo zwykłym trolem. Jeżeli doprowadziła się do takiego stanu na miescie to chociaż powinien znaleźć sie ktoś kto by zapewnił jej bezpieczny powrót do domu. Np taksówką. Mądry Polak po szkodzie. Może zeszli z mostu nad brzeg Warty, koleś chciał czegos więcej, ona oprzytomniała, bo przecież miała chłopaka ,chciała się wyrwać i doszło do nieszczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ta idiotka która wczoraj wszystkich pouczała, że ta ewa żyje i się kłóciła ??? Ponawiam, pytanie gdzie jesteś teraz ??? hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11-03 taką ci daje to satysfakcje? Musisz być żałosnym, samotnym i sfrustrowanym człowieczkiem. Zamilcz bo się ośmieszasz trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważacie, że jak kobieta jest pijana wieczorem na ulicy to można ją zgwałcić czy zabić? kiedy przeszliście wszyscy na islam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest w środku nocy z byle kim w takim stanie to prosi się o kłopoty. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś uważacie, że jak kobieta jest pijana wieczorem na ulicy to można ją zgwałcić czy zabić? kiedy przeszliście wszyscy na islam??? x normalna kobieta nie powinna sie do tego stanu doprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak jest w środku nocy z byle kim w takim stanie to prosi się o kłopoty. Tyle. xxx czyli jak się prosi to trzeba jej to dać, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ciało nie zostanie znalezione, to sprawa wkrótce ucichnie. Nie będzie zasadniczego dowodu potwierdzającego śmierć osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś uważacie, że jak kobieta jest pijana wieczorem na ulicy to można ją zgwałcić czy zabić? kiedy przeszliście wszyscy na islam??? x normalna kobieta nie powinna sie do tego stanu doprowadzic xxx a jak już doprowadzi, to trzeba jej pokazać gdzie jej miejsce, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ryzykowne zachowanie . Nie ma sensu gadac co kobiecie wypada a co nie itd. stało się i sie nie odstanie. 9 razy się uda a dziesiąty niestety nie i dlatego trzeba na siebie uważać. Wytyczyc sobie granice w balowaniu na mieście- to nie domówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oczywiście, że daje głupia ci//po :D I zawrzyj ten parszywy pysk, bo ci tam naszczam. Piertolona mądrala hehehe Taka mądra wczoraj była hehehe i co teraz ? pytam co teraz masz do powiedzenia durna pi//zdo ??? ??? Czekam na przeprosiny ty wszo jedna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od początku było wiadomo, że niebieski jest w to zamieszany. Na przesłuchanie przyszedł z adwokatem. W nocy prokurator go przesłuchał i się przyznał. Skur/wys/syn/ :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Udajesz? czy na serio nie rozumiesz i wprowadzasz zamęt na temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna kobieta nie powinna sie do tego stanu doprowadzic xxx a jak już doprowadzi, to trzeba jej pokazać gdzie jej miejsce, prawda? x zbyt trudne pojecie? : nie powinna sie do takiego stanu doprowadzic !~!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rutkowski wyjawił,że kolega Ewy miał świeżo podrapaną rękę, Ewa go podrapała, broniła się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś normalna kobieta nie powinna sie do tego stanu doprowadzic xxx a jak już doprowadzi, to trzeba jej pokazać gdzie jej miejsce, prawda? x zbyt trudne pojecie? : nie powinna sie do takiego stanu doprowadzic !~!!!!!!! xxx ale jak już doprowadzi to gwałciciel czy morderca jest w pełni usprawiedliwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli doprowadziła się do takiego stanu na miescie to chociaż powinien znaleźć sie ktoś kto by zapewnił jej bezpieczny powrót do domu. Np taksówką. Mądry Polak po szkodzie. Może zeszli z mostu nad brzeg Warty, koleś chciał czegos więcej, ona oprzytomniała, bo przecież miała chłopaka ,chciała się wyrwać i doszło do nieszczęścia. X i dlatego był podrapany. Do tego debila który usilnie wypisuje że winą obarcza sie kobietę.. Durniu. Podjęła ryzykowne zachowanie i poniosła okrutne konsekwencje. współczuję jej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przetsan gosciu pieprzyc herezje ! alkohol jest dla ludzi z głową ! Wspólczuje rodzinie i nikomu nie zycze takiej tragedii ale poniekąd sam na to zezwoliła swoim zachowaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisalam wczesniej, ze pewnie zdarzyl sie wypadek, wiedzialam, ze ona nie zyje. Policja ty;ko to potwierdza, cialo moglo gdzies odplynac, w koncu rzeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez tydzien poszło tyle kasy na p[oszukiwania a mogła wrócic taksówka do domu i o godz 23 . Znów moja kasa z podatków utopiona tym razem w Warcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólczuje rodzinie i nikomu nie zycze takiej tragedii ale poniekąd sam na to zezwoliła swoim zachowaniem . xx x zezwoliła na to żeby ją zabić? to może nie karajmy zabójcy, co? przecież on zrobił tylko to o co ona się prosiła, na co zezwoliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejcie posty tego trola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz zapytam - przeszliście na islam, że będziecie teraz zabijać pijane kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś cos ty taki rozgoryczony ? mówie o jej zachowaniu to co widziałam i czytałam na jej temat . Normalna ! normalna kobieta nie upija sie do takiego stanu i nie wraca z pijanym gosciem /kolega pieszo do domu w środku nocy . Proste . Ale ty i tak nie zrozumiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDobrySamarytanin
Barany nie potraficie z szacunkiem o zaginionej sie wypowiadac tymbardziej,ze prawdopodobnie jednak nie zyje! Czy wypila piwo czy dwa to nie zmienia faktu,ze cierpiala za nic! Dalej smrody niechcecie kary smierci? To lozcie ze swojej kiesy na zwyrodnialcow a nie ze wszystkich po rowno! Jezeli sie przyznal to na szafot w miejscu publicznym przy jego calej rodzinie niech patrzy jak hoojowi ulatuje dusza,jak kona,jak wije sie z bolu,jak probuje lapac powietrze,jak wpatrzone oczy gapiow sledza kazda sekunde jego cierpien,i slyszy ostatkiem swiadomosci krzyk wiwatowania,gromki aplaus z powodu jego zdychania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Poznania i nie przyszłoby mi do głowy wędrować tamtymi rejonami w takim stanie. Jeżeli się przesadzi z alko na mieście to powinna wziąć taxi a tak? Dziewczyna na progu życia już nie jest wśród nas. Współczuć tylko Rodzicom, Rodzinie i pomodlić się a nie wyzywać i udowadniać kto ma rację. No ale to Kafeteria czego się spodziewać... Do tego trola od ułaskawiania morderców i gwałcicieli- Skończ ten wątek. Nikt nie usprawiedliwia tylko wskazuje na to że ryzykowne zachowanie może się źle skończyć. Czego mamy niestety dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś jeszcze raz zapytam - przeszliście na islam, że będziecie teraz zabijać pijane kobiety? x jestem chcrzescijanka mam sumienie i zasady które bardzo ułatwiaja zycie a nie utrudniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×