Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiadomo już coś o zaginionej Ewie Tylman?

Polecane posty

Gość gmarcin jarubek 22
Ewa Tylman sie odnalazla. wlasnie podali w telewizji. pozostahe pod stala obserwacja pychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieski Adam Z jest pionkiem w tej sprawie. Zamieszany w to jest narzeczony Ewy-Agent ABW i być może jej brat. Jakoś dziwnie spokojny. Rutkowski szukał, ten wklejał zdjęcia na fb, kasowal komentarze na stronie, którą zrobił jej. Narzeczony zgłasza zaginięcie narzeczonej dopiero w poniedziałek o godz.17 Dziwny Jest Ten Świat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w to, żeby jej brat miał coś na sumieniu. Chłopak i ten kolega tak, ale nie brat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszaj mnie ty łachudro, która wczoraj się tu wymądrzałaś !!! Mądralińska, a dziś sie okazało, że jesteś g****o warta, ze swoimi przeczuciami, że ona żyje hehehehe Więc sr/am i szczam na ciebie ty wyskrobku jeb//any !!! Jesteś zwykłą szmatą do wycierania podłogi i twoje miejsce jest w rynsztoku i tam skończysz swój parszywy i żałosny żywot, ty zgniła luśnio w obsmrodzonej spódnicy, roznosisz rybi swąd śmierdząca flądro, po całym kafe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie czepiliście tak tego jej chłopaka. Nie mowie ze nie jest w to zamieszany, nie mowie ze jest. Nie wiem. Ale ze zgłosił zaginięcie dopiero o 17-ej? I co z tego? Kto by wczesniej przyjął zgłoszenie o zaginieciu? Laska poszła na imprezę, do klubu itd i nie wróciła rano do domu. I co by policja na to powiedziała? Ze pewnie gdzies zabalowała, spi u kolezanki nawalona itd i pewnie jak sie obudzi to sie zjawi w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za przyyeb? Do psychiatryka z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby ktoś was chciał porwać to co dałybyście się ?? Jedynym sposobem jest wtedy pobicie kogoś do utraty przytomności i to właśnie sie stało. No bo po cholerę ją dwóch gości katowało ?? No ok jest jeszcze wersja gwałtu... Z resztą ja już sam nie wiem :o Czekamy na dalszy rozwój sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:08 hahaha a jaki zadziorny hehe , wkurzyles sie, ze ci kobietka ostro przysrala co? ;) no niezle ci przywalila i zatkalo cie kakao przyglupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i za to została ściera zmiażdżona, wręcz wgniotłem szmatławca w ziemie i starłem na pył :D Ma nauczkę, żeby nie zadzierać z mężczyzną !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******y prowokator, ma nasrane we łbie, no pisz pisz mendo, zobaczymy ile wytrzymasz pomiocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:25 Kto wgniotl to wgniotl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napewno ten wczorajszy doktorek ktoremu ktos rowno pojechal po zrytym łbie za wysmiewanie osob ktorzy nie studiują medycyny, bo tylko on uważał sie za wielce wyuczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no problem :D Jesteś dupcyglutem i wyskrobkiem i córką k***y urodzoną w 6 m-cu ciąży. Powinni cię na łańcuchu w piwnicy trzymać i karmić pomyjami :D:D jak podobało się ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:40 zakochales sie w niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ciała Ewy w Warcie nie mogą go tam znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupcuglut haha , zaraz sie poszczam ze smiechu ;) ciekawe ile wytrzymasz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Ewunia napewno zyje. Z kim nie rozmawiam to osoby czuja ze ona zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:40 dawaj wiecej bo mnie nie zadowalasz, slaby jestes w te klocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On dlugo nie wytrzyma, wyczerpia mu sie zapasy tych pieknych slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha tylko ze ja nie nosze spódnicy panie nerwusie. Cos zla twoja intuicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze niebieski zrobil jej krzywde. Prowadził ja tak by nie upadla, nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nic nie zrobil a ewke porwalo ufo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwierze, ona moze poslizgnela sie a on spanikowal. Pomyslal ze nikt mu nie uwierzy ze ona sama wpadla do wody. Po prostu byl w szoku, nie dosc ze wypity to jeszcze w szoku. Zreszta nikt nie wie jak bylo. Zwykla impreza, zwykle wypicie, zwykla noc a tu nagle wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie!!! Wystawił ją agent AbW-cały ten narzeczony. Rutkowski ma nagranie jak na moście Rocha dwie osoby skaczą i katują ją. Zaraz wam wkleje. Jak myślicie,czemu narzeczony tak późno zgłosił zaginięcie i nie bierze udziału w czynnościach poszukiwawczych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ta ku//rwa która ma mnie przeprosić za wczoraj ?? Gdzie jesteś ??? Błagaj o przebaczenie za to wczorajsze szczekanie lafiryndo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze chciala troche wytrzeźwiec nad ta woda, zle sie czula i przeczekać jakis czas by sie troche ogarnac zanim by wrocila do domu. Ja tez sie kiedys nawalilam i poszlam po imprezie posiedziec przy jeziorze ale do jeziora trudno wpasc po szyje z brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dawaj to fotę a nie pier//dol ok ? gó//wno widać na tym nagraniu, widziałem konferencje ropucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja szukałaby 5 lat. Rutkowski znalazł w ciągi tygodnia. Jasnowidz powiedziała , że Ewa leży koło zajazdu kolejowego, obok barierek...:-( https://youtu.be/0yaKmwFeJuM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×