Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiadomo już coś o zaginionej Ewie Tylman?

Polecane posty

Gość gość
No tak ktoś kto jest na kasie w biedrze to obciach ale w rossmanie to prestiż? Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem lekarzem, pracuje juz 10 lat w szpitalu wojewodzkim, nota bene klinicznym i nie stac byloby mnie nawet na wynajecie podrzednego adwokata o detektywie nie wspominajac. Nie wiem jak ludzie sie takich pieniedzy dorabiaja, dla mnie to jest juz poprostu abstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:52 - może są po prostu bardziej zaradni od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to coś słabo kombinujesz, bo moja siostra lat 34, lekarz ze specjalizacją, spokojnie miesięcznie 15-20 wyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik w rossmanie to żaden wyczyn. Kierownik kierownikowi nierówny. To nie hipermarket, tam pracuje garstka osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze stałe maja mało. Niedouczone tłuki stałe wyciągają łapy na kasę. Niczego nie udowodnisz nawet jak po zabiegu zostawia chustę w brzuchu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to coś słabo kombinujesz, bo moja siostra lat 34, lekarz ze specjalizacją, spokojnie miesięcznie 15-20 wyciąga. Chyba w bajkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nikomu chusty nie zostawilem a tez robie na zabiegowce. Wyleczylem setki osob, pracuje od 7 ( rano odprawa to nawet musze byc o 6.30) do okolo 18tej, plus 4 darmowe dyzury w miesiacu. Mam 3300 na reke, moim zdaniem to malo. powaznie, warto studiowac taka medycyne?Taki facet na stanowisku menedzera w rossmanie ma okolo 4 tysiace, z tym ze on jest po licencjacie z jakiegos gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 i już tyle zarabia? Chyba z koperty.:-P Nie słabcie mnie. Zbaczacie z tematu. Nie dotyczy skorumpowanych lekarzy, którzy śpią po dyzurach a rano idą do gabinetu prywatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.12 Podziwiam Cię. Bo studiując medycynę trzeba mieć łeb. Zmartwię Cię. Mój sąsiad górnik po zawodowce zarabia więcej niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik w rossmanie zarabia na rękę koło 1600,naprawdę "dużo". Niewiele więcej od kasjerow. To nie kierownik w wielkiej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóżcie sobie nowy temat " czy opłaca się być lekarzem" z tego wypad!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój z tym porownywaniem. Dziewczyna zaginęła a Ci się spuszczają nad kasą. Kulczyk miał bogactwo, 15 mld na koncie, prywatne domu, jachty i ? Zmarł i żadne pieniądze go nie wskrzeszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.12 Wiem, zdaje sobie sprawe. W tym wieku juz sie raczej nie "przekwalifikuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik w rossmanie zarabia okolo 4 -5 tys . Wiem, bo maz mojej kolezanki pelni taka funkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn w jakim wieku. ??? Jaką masz specjalizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jest managerem sklepu nie kierownikiem. Kierownik jest kimś odrobinę lepszym niż kasjer - układa grafik, odbiera towar i jest popychadlem menagera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia jest ratownikiem medycznym i 3 tys zarobi lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w DCO , w skrocie wycinam guzy przewodu pokarmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 37 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu pieprzy i znow ja ocenia i ze szla objęta. Jak masz zdrowe oczy to zauwaz ze ona go nie obejmuje, on ja trzyma mocno by nie upadla. Takie sytuacje moga zdarzać sue kazdemu. Jak to sie mowi " to nie jest tak jak myslisz" . Ta dzuewczyna mogla wracac z kimkolwiek i nikt nie ma prawa jej oceniac . Zobaczyliscie minute na kamerze i wydajecie oceny. Zeby czasem was kiedys ktos nie ocenił. Zalosne posty pisza żałośni ludzie. Pozdrawiam osoby z ktore z nadzieja czekaja na powrot tej delikatnej niewinnej dziewczyny a hejty zajmijcie due lepiej seoja wątpliwa moralnoscia. Grzejecie d**y w domu i macie gdzies ze gdzies jest i czeka na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy notabene czy defakto. Kto używa takich slow ;) szpagatowa inteligencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:52 jezeli by cos sie stalo w rodzinie to z pewnoscia zrobiłbys wszystko by znalezc te pieniadze , teraz piszesz ze cie nie stac a jak bylbys zmuszony , czy rowniez siebie obronić to bys kase spod ziemi wygrzebal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie linka do rozmowy niebieskiego przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 lat to jesteś w moim wieku. Mnie w wieku 35 lat wylazł ząb 8. Czeka mnie zabieg usunięcia, już mam dosyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:12 licencjat z jakiegos "gowna" ? Kim ty jestes doktorku ze tak piszesz? Z pewnoscia szpagatowa inteligencja. Wielki pan mgr ktory obraza ludzi z licencjatem. Wstydz sie kolego i moze wybrałbys sie jednak na studia o kierunku dobrego wychowania i nauczył serdecznosci dla ludzi . Moze od teraz zastanowisz sie nad soba wielce panie " doktorku "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty lepiej u niego zeba nie wyrywaj a po drugie ten temat dotyczy Ewy a nie twojego durnego zeba , najpierw zapłać doktorkowi bo bez tego nie udzieli ci informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wylaża kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPAD Z TEMATU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×