Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Minka za wczesnie. Jestem 3-4 dni po owulacji. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Xxxx Ostatnio jestem zwolenniczką domowych wędlin wiec kupuje mieso i gotuje albo piekę :) dzis kupilam boczek u bede gotowac w warzywach z czosnkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ani razu nie mialam plamienia przy zagniezdzaniu. Biore ten duphaston bo ma pomóc przy zagniezdzaniu właśnie a jak nie dojdzie do zapłodnienia to chociaz dostane normalny okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliły mi się osoby w poprzednim poście :-) lol Ania , boje się jak bierzesz ten duphasfin jeśli jesteś w ciąży ... Minka a tobie co tak niedobrze ? Co :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliły mi się osoby w poprzednim poście :-) lol Ania , boje się jak bierzesz ten duphasfin jeśli jesteś w ciąży ... Minka a tobie co tak niedobrze ? Co :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja tez uwielbiam domowe wedliny:) moze zadzwon do lekarza i sie zapytaj? Madzia zjadlam dzis kebaba na miescie i on mi chyba zaszkodzil:O Gosc ja bym juz zaczela starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale duphaston to progesteron i nawet jak jestem w ciazy to nie zaszkodzi a nawet pomoże. Jestem po konsultacji z lekarzem i mam go brac 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam! właśnie sprawdziłam odpowiedzi. Mam 34/40 punktów. Jeszcze tylko jutro i jestem wolna od stresu :) X Dziś zarezerwowaliśmy sobie weekend w Zakopanym na połowe lutego. Bardzo ciężko z terminami przez ferie. Obdzwoniliśmy ponad 20 domków i pensjonatów i dopiero znaleźliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to jezdzimy do bialego dunajca. Mam tam miejscowe juz od 10 lat. Do Zakopanego rzut beretem a taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam 16dc, według aplikacji dzisiaj mam owulację. śluzu typowo płodnego nie mam, ale czuję się mokro :D do tego mega kłuje mnie lewy jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia gratuluje !!! I dzialaj dziś wieczór :-) i tak co dwa dni do 20 dc i się uda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingakinga123
wczoraj powinnam dostac miesiaczke, wiem ze 1 dzien opoznienia to jeszcze nic, no ale mam nadzieje, ze w tym cyklu sie udalo, nie moge sie doczekac kiedy bede mogla zrobic test, ale mam nadzieje ze do tego czasu nie dostane @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobietki! Co Wy takie aktywne, nie było mnie kilka dni a tu prawdziwe laboraty:) Mam lekturę na pół nocy;) U mnie w pracy zatrzęsienie wychodzę rano - wracam wieczorem. Wcisnęłam się jeszcze do fryzjera i kosmetyczki w tym tygodniu. Kupiłam kilka nowych ubrań w wiosennych kolorach a za oknem zima w pełni:( Ja zaczynam działać intensywnie od jutra - owulacja powinna wypaść jakoś w weekend. Czy któraś z Was mi podpowie, która już zobaczyła 2 kreseczki a która z nas zobaczy niebawem ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
ja leze i czuje sie jak na okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingakinga123
Anka_32 ja tak samo, ale mam nadzieje ze nie dostane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
kinga tylko ze ja jestem w 20dc i 3-5 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabelaTom
Anka u mnie dziś 21 dzień cyklu i czuje się, jakby czołg po mnie przejechał. Cały czas wmawiam sobie, że sobie nie wmawiam (jakkolwiek to brzmi :) ) Masz jakieś objawy oprócz bólu podbrzusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
IzabelaTom tylko ze ja jestem dopiero po owulacji. Mialam 2 pecherzyki i jeden pekl ws sobote a drugi w poniedziałek. Czy to mozliwe zeby okres przyszedł 11 dni wcześniej? Mi sie spóźnia z reguły hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK....CIĄŻA.....TERMIN @ alinka...........35..........2...........ok 13.02 gośćania2.....21..........2............22.01 minka23.......23..........1............23.01 nova31.........31..........2...........ok 24.01 anka_32.......34..........3............25.01 Kasiaa654......23..........1............28.01 Aniaa_H.......23...........1............02.02. india9..........30..........2..............ok 5.02 viola150.......30..........2.............ok 7.02 Dzwoneczek 85..30......2...........ok14.02 Malinka108...28...2...24.01 Czekam.........32....2........01.02 NICK........WIEK..........CIĄŻA ......TERMIN PORODU magda.........34............4..............28.08.2016 Czytelniczka24......23......1...............09.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) ja rano wstałam i strasznie mi się w głowie kręci , jakiś spadek ciśnienia , straszny wiatr na polu :-S Dziś mam ginekologa usg na 10tą. Buziaki dziewczyny , miłego dnia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania2
U mnie dzis 24dc i tem caly czas sie utrzymuje na poziomie 37.1-37.4. Staram sie nie nakrecac tym bardziej ze tem mierze no drugi miesiac ale jakas tam nadzieja zawsze jest. W poniedzialek wizyta u gina i zobaczymy co tam powie ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India9
Czesc dziewczyny :) Kasia - gratulacje i powodzenia !:) Magda- czekam z niecierpliwoscia na wiesci po wizycie :) Czytelniczka czy Ty tez dzisiaj masz wizyte?? My z M. juz dzialamy chociaz do owu zostalo jeszcze kilka dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka23
Hej! Kasia gratulujeCi!:) mam pytanie lepiej zrobic sobie pazurki zelowe czy hybrydy? Jak ja uwielbiam piatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscl
Hej. Ja nadal mam coś na papierze przy podcieraniu ale nie przy każdym. Czytalam ze po duphastonie to normalne ale tez ciagle wrazenie ze mnie zalewa, jakbym byla w 3 dniu okresu ide do łazienki i czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola150
Hej dziewczyny :) a ja wczoraj spędziłam cale popołudnie i wieczór od 16.40-22 na izbie przyjęć z mojego B babcią. Mój byl w pracy i nie miał kto pojechać. Z babcia wszystko ok ale ta nasz sluzba zdrowia to jakas paranoja, oni sie nam wogole nie spiesza! 2h czekanie za wynikami badan i 2h czekanie na wypis?? To normalnie śmieszne! Ehh i tak mnie glowa bolala jak przyjechałam ze odrazu tabletka i spać :/ jeszcze się z moim pokłóciłam ehh. Takze jeden dzien urlopu minął mi na IP a dzis właśnie skonczylam ogarniać łazienkę i biorę się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×