Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerli

Dieta ok 1000 cal , start 01.01.16 r.

Polecane posty

Agusia, a byłaś już kiedyś na 1000 cal ? Jakie miałaś efekty? Ćwiczysz coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
A własciwie to tak naprawde ważyłam nawet wiecej niż 75 tylko jak zobaczyłam taka liczbę to przestałam wchodzic na wage ze strachu co zobacze:(dlatego jestem przerazona bo wiem jak moge skonczyc jesli sie za siebie nie wezme:(Kurde niby mam motywacje,faceta od niedawna,i zamiast chocby dla niego sie starac ładnie wyglądac to ja wręcz przeciwnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, dołącz do nas :-) Ja też muszę się za siebie wziąć, bo się będę wstydziła pokazać na plaży z moimi udami, kolanami :-( Do lata, czy wiosny mamy czas, zdążymy, obyśmy wytrwały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Ja też dziś zjadłam w ramach kalorii 3 kostki czekolady (gorzkiej) ale nie umiałam się powstrzymać, wolałam sięgnąć po te 3 kostki niż rzucić się i zjeść całą, bo to potrafię jak nikt inny :P U mnie do tej pory nie istniał dzień bez słodyczy, potrafiłam zjeść ich masę, te 3 kostki to nic według tego co potrafiłam zjeść (np 1-2 czekolady do tego ciastka, wafle w czekoladzie, chałwę w 1 dzień !!!). Dorobiłam się 68 kg, grubych nóg, których właśnie się wstydzę, źle się czuję w swoim ciele, już nie mówiąc,że miałabym się pokazać w bikini na plaży z moimi tłustymi kolanami, bułkami na udach :-( :-( :-( Czy uda mi się ich pozbyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio89
Wirajcie Kochane bo ja rownież zaczynam nowe życie w 2016roku . Mam nadzieje że uda mi sie zrealizowac swoje plany. Chetnie do Was dołącze bo mam takie problemy jak wiele z Was. Odchudzam sie odkąd pamietam jako dziecko bylam pulpecikiem, jako nastolatka troche sie wyrobilam, ale juz po pierwszej ciazy duzo przytyłam i to ciagle bycie na diecie i poddawanie sie doprowdziło mnie do bulimi i wagi 80 kg przy wzroscie 155cm. Ta waga mnie wystraszyla i schudłam do 72 kg, pozniej zaszlam w ciaze ale sie pilnowalam i już tak dużo nie przytyłam. W ubiegłym roku tez troche schudłam do wagi 64kg ale przy okazji urodzin moich chlopakow w listopadzie odpuscilam sobie diety i znow przytylam do. 68kg chyba ze po sylwestrze jest wiecej. Rowniez bede stosowac ta diete plus ćwiczenia z chodakowska i silownia ale przed treningiem zwlaszcza na silowni tez trzeba cos zjesc wartosciowego żeby np nie spasc z bieżni. To tyle w skrocie o moich przygodach z waga mi dzis trudno opisać swoj jadlospis bo raczej w 1000 sie nie zmiescilam ale nie zjadlam nic niedozwolonego typiu, slodycze czy chipsy. Pozdrawiam i życze Wam i sobie wytrwałości w postanowieniach i jak najlepszech rezultatów. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaczek33
Hej :) w sumie te 15 kg zajelo mi okolo roku. Ale byl moment, gdzie przez kilka miesiecy waga stala. Cokolwiek bym nie robila caly czs bylo tyle samo. A potem sie cos nagle ruszylo. Chodzilam na basen, teraz juz nie chodze. Cwicze w domu z Tiffany Rothe i mam pilke, ktora polecam kazdemu. Cwiczenia na pilce sa super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Jaka piłka i jak wyglądają takie ćwiczenia ? Potrzeba na nie więcej miejsca w domu? Może załącz link do takiej piłki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Eviaczek wyczytałam że chciałabyś ważyć 65 kg przy 166 cm ? Dobrze wtedy byś się czuła ? Ja mam 164,68kg a chcialabym zejsc do 60 a najlepiej zobaczyć 5 z przodu np 59-58 kg czyli mój docelowy plan to minus 10 kg, nie tylko o wagę mi chodzi a o zmniejszenie obwodu cm bioder talii ud kolan ... Jakie macie doświadczenia ze znikaniem cm i znikaniem wagi ? Czy jak lecą kg to lecą trż cm? Co leci wolniej ? Czy może być tak,że polecą cm a waga będzie stała? Lub odwrotnie? Miałyście zastoje w wadze,Eviaczek nawet parę miesięcy a czy cm obserwowałyście wtedy,leciało coś w dół czy też stało w miejscu ? Dobrze,że piszecie o zastoju wagi bo gdy u mnie stanie to będę wiedziała by się nie poddawać ,nie przerywać starań,nie tracić motywacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Dziewczyny witam...wstyd mi pisac ale złamałam sie,2500 kcal,ech...nie wiem ja w ogóle ostatnio taki podły strasznie nastrój mam i rekompensuje to sobie jedzonkiem:( ale jutro też jest dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos pytał mnie czy byłam juz na diecie 1000 kcal.Hm,byłam na diecie 1200 kcal,chudłam pamietam szybko.Tzn to była taka dieta ok 1200,czasem zjadłam i 800 kcal,a czasem 1500,ale chudłam szybko,nawet pomimo ze prawie nie cwiczyłam.Tyle ze wiadomo-najpierw waga leci,potem jest przestój po paru tygodniach.Kurde mówie wam jaka ja zla jestem na siebie,teraz ponad rok trzymałam wage 60 kg około,jadłam co chciałam ,tak patrzyłam tylko zeby nie było wiecej niz 2000-2500 kcal.A ostatnie 3 miesiace jakis diabeł we mnie wszedł-piwsko,czekolada,chipsy,chleb w okropnych ilosciach:(Kiedys tez jadłam te rzeczy,ale jadłam np 100g tabliczke czekolady,a ostatnio wsuwam milke 300 g naraz ,a w bilansie mam 3000-4000 kcal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
ten powyższy post to mój oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka, z reguły jak lecą kg to i cm, bo ubrania stają się za luźne lub "mieścimy się w coś w co się nie mieściłyśmy". Nie wiem jak to się ma konkretnie jedno do drugiego ale dla mnie istotniejsze są cm, szczuplejsze np uda, co widać po ubraniu a nie musi być widać po wadze. Jedno zauważyłam, że wieczorem lub przed okresem, podczas okresu z reguły ma się też wszędzie 1 cm więcej . NaSti znalazłam Twoje wpisy na diecie 500 cal, ile dni tam kiedyś wytrwałaś i jakie były efekty? Teraz ile jesz kalorii??? Ja dziś ok 800 cal, 2 kromki chleba razowego, ser żółty topiony w plastrach fit, 2 razy porcja warzyw (fasolka szparagowa i marchewka), pomidor, ogórek i troszkę kefiru oraz 5 kostek gorzkiej czekolady :-( ale bilans nie doszedł do 1000 cal. Myślicie , że schudnę jeśli podjadam coś słodkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szerli-pewnie ze schudniesz:)gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, nie poddawaj się 🌼 , każda z nas może mieć gorszy dzień, doła... Ja podobnie jak Amelka nie potrafię żyć bez słodyczy, też pochłaniałam ich masę, też tak jak Ty potrafiłam zjeść na raz dwie Milki czy dużą bezę z kremem cappuccino dlatego teraz ulegam drobnym pokusom, ale to i tak sukces, że poprzestaję na paru kostkach i to gorzkiej czekolady, a kiedyś wcinałam mleczną z orzechami, nadzieniem truskawkowym lub białą "na jeden ząb". Jednak teraz staram się trzymać, ale też nie mam silnej woli w 100% skoro zjadam coś słodkiego, ale nie potrafię tak z dnia na dzień rzucić słodyczy, mój organizm się ich "domaga" skoro dzień w dzień dostarczałam mu ok 1000 cal w samych słodyczach ! W sumie to jadałam masę kalorii, aż wstyd się przyznać, ale bułki,sery żółte, duże kotlety, duża porcja ziemniaków itd na oko wychodzi mi z 3000 tys cal plus z 1000 cal słodyczy :-( więc ok 4000 cal na dzień, maskara :-( A teraz te 1000 cal musi być na cały dzień ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Widze niespójnosc w swoich wypowiedziach w poscie ze wczoraj i dzis:) 3 lata to okres kiedy schudłam do 6 z przodu a ponad rok to okres wagi58-60kg,zdarzało mi sie przez te 3 lata tyc max 3 kg ale gubiłam je,teraz utyłam duzo wiecej i nie potrafie tego zatrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Szerli❤️tylko u mnie ten gorszy dzien od pazdziernika trwa:(Nie wiem,mam sie dla kogo starac niby i mam motywacje do chudnięcia a ja robie wszystko w drugą strone,ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia a ile masz lat? Ja i Amelka chyba jesteśmy na razie tutaj najstarsze, 37-38 lat , więc może i nam trudniej schudnąć, ciała już nie te, po ciążach, motywacja może nigdy nie była dość silna, a teraz się "zawzięłam" i myślę, że dam radę, ale też boję się, że nie wytrwam... Aha, dziś 20 min z Mel B (nogi, pośladki) i zwiększyłam steper do 40 min więc w sumie 60 min ćwiczeń, z czego jestem bardzo dumna :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
No ja młodsza troszke,29 lat. Gratuluje,60 min ćwiczen to bardzo duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy czy coś schudnę skoro wliczam słodycze do bilansu, ale gdzieś wyczytałam, że jeśli się zmieścimy w 1000 cal to niech sobie będzie coś słodkiego, ale oczywiście zalecają by na to konto zjeść coś bardziej zdrowego, pożywnego a nie puste cal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2929
Szeliga dziś praktycznie nic nie zjadłam bob jakaś jelitowka mnie złapała. .. mam nadzieje ze do jutra mi przejdzie i będę mogła jeść normalnie. .. i zacząć biegać. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaczek33
Amelka ja juz teraz przy 70kg sie czuje dobrze, moja rodzina mowi, ze juz sie nie mam odchudzac bo wygladam ladnie. Ale ja sobie postawilam cel 65 i tak bedzie. Gdzies kiedys natknelam sie na fajny kalkulator wagi, gdzie byly uwzglednione tez takie dane jak ilosc dzieci, wiek, nawet obwod nadgarstka i wyszlo mi, ze optymalna waga dla mnie to okolo 65 wlasnie. Zreszta, nastolatka nie jestem, nie mam juz ambicji wazyc 55 ;) U mnie jak waga stala to i centymetry staly. Bylo to bardzo demotywujace. Na szczescie ruszylo. Amelka wpisz sobie w wyszukiwarke pilka do cwiczen, albo na youtube cwiczenia z pilka albo stability ball wotkout. Miejsca potrzebujesz tyle co zajmuje mata :) Chodakowska widzialam tez ma program z pilka, ale ja wole krotsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Dziewczyny dziękuję za odp :-) Wczoraj ok 1100 cal i 30 min stepera,dziś już też ok 900 cal planuję zaraz warzywa 100 cal i koniec oraz będę ćwiczyć na steperze też 30 min. Szerli ja też podjadam słodycze ale też skromne ilości w porównaniu do tego co zjadałam wcześniej,np dziś 1 kawałek Kinder Bueno 120 cal. Myślicie,że schudnę skoro trzymam ok 1000 cal,coś ćwiczę (będę zwiększać do 40 min) ale podjadam słodycze ? Co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa z wami
Czytam was i jestem z wami na diecie od 1 stycznia, dzis 4 dzien , trzymam ok 1000 cal, cwicze ok 40-50 min a waga stoi i centymetry tez :-( Moze to przez to ze od wczoraj mam okres ? Czy podczas okresu tez waga wzrasta czy tylko przed ?Trace motywacje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - przed i podczas okresu można ważyć ok 1-2 kg więcej, waga powinna się unormować jak skończy się @. U mnie też od dziś @, więc wcale się nie ważę, nie mierzę, bo wiem, że nic to nie da, a wynik mnie zniechęci do kontynuowania diety i ćwiczeń. U mnie dziś ok 900 cal, 20 min Mel B i 40 min steper. Mam ochotę na coś słodkiego :-( (zwłaszcza jak mam @), galaretka truskawkowa (pół szklanki 60 cal) nie pomogła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Dziewczyny zaglądacie tu ? Co u Was ? Ja dziś ok 1100 cal bez ćwiczeń,brzuch mnie boli też przed okresem. Myślicie że mogę sobie dzień,dwa odpuścić od stepera ? Przekraczając 1000 cal do ok 1200 cal i podjadając co dzień coś słodkiego ok 100-200 cal wliczając do bilansu coś schudnę itak ? Jakie są Wasze doświadczenia ?HELP !!! Odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety :P Chcę dołączyć waga 70 kg wzrost-167 Ogólnie od dwóch dni staram się mniej jeść i zacznę ze jutro jest dzień 3 :3 Walczę o jakieś 15 kg :( ale daje sobie czas na to najpóźniej do wakacji Ciężka droga przede mną Próbowałam wczoraj Chodakowską ale to za cięzkie i chyba zaczne Mel B Mam jeszcze pytanie schudłyście coś juz ?? :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 - ja dziś ok 1300 cal :-( więc przekroczyłam 1000 cal :-( i też słodycze w tym :-( Mam okres, więc i pokusa większa :-( Ćwiczyłam tylko 40 min sam steper, bez ćwiczeń Mel B, bo też jakoś siły nie mam przy @. Amelka, ja też nie wiem, czy schudniemy, gdy podjadamy coś słodkiego ale myślę, że coś tam zrzucimy, bo kiedyś też się odchudzałam i podjadałam coś słodkiego i też schudłam, wiadomo, że trzeba się pilnować, nie jeść jak jeszcze nie dawno 1-2 czekolady , a tylko parę kostek "na smaka" .... Co do ćwiczeń, to niektórzy ćwiczą co 2 dzień, czy robią sobie "wolne" w soboty i niedzielę, więc myślę, że jak zrobisz 1-2 dni "przerwy" to nic się nie stanie, ale radziłabym się zmobilizować jutro chociaż do 20 minut tak dla "rozruszania" (może się uda 30 minut?) by się "nie rozleniwiać", wiem po sobie, że jak kiedyś sobie tak odpuściłam 2-3 dni to później mi się już wcale nie chciało ćwiczyć... Lika - oczywiście dołącz do nas ! Liczysz kalorie ? Jak widzisz my tu różnie stosujemy się do diety, tak ok 1000 cal ale dziś jest u mnie ponad 1000... do tego podjadamy słodycze (ale w ramach liczonych kalorii). Ja nie dokonywałam pomiarów cm ani wagi ponieważ mam już @ więc wynik nie byłby satysfakcjonujący :P ale czuję i widzę, że brzuszek mi się spłaszczył, ale wolałabym by zniknęły jakieś cm z bioder, ud .... Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2929
Hejja Dziewczyny :) ja tez praktycznie codziennie musze zjesc cos slodkiego... Moze dlarego ze jestem przed okresem... Ale dzis sie nie powstrzymalam i weszlam na wage.. Mam 90dag... Wiec zmotywowalam sie i walcze dalej... Jeszcze sporo kg przede mna... Chyba najwiecej z Was wszystkich chce zrzucic... Wszystkim odchudzajacym sie zycze powodzenia w dalszej drodze do wymarzonej figury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2929
Mialonbyc 90dag mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×