Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatratol

Decyzja zapadła i jestem jej wierny, muszę się Wam pochwalić:)

Polecane posty

Gość zmorka0
Libra88 gratuluje w takim razie tak silnej woli, jak się czujesz ogólnie po takim czasie? coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolice Gliwic, Mikołowa. Libra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmorka0 dziś Dziękuję :) Wiesz co, gdyby Panowie mnie tutaj nie próbowali tak nakręcać, to musze stwierdzić, ze doszłam do momentu, w którym czuję wewnętrzny spokój. Cięzko to wytłumaczyć. Widzisz, moje mysli ciągle biegały wokół seksu, dosłownie, a teraz jestem w stanie skupić się na innych rzeczach, nie myślę ciągle o jednym, bardzo przyjemne uczucie, takiego 'otwartego' umysłu. Libra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmorka0
Libra88..Panowie z tego co zauważyłam grają trochę nieuczciwie ale dzielnie się trzymasz widzę ;) A jak sobie poradziłaś gdy zaczynałaś? Pytam właściwe dlatego, że z moje strony należałoby przystopować a zawsze jak już wytrzymałam kilka dni to potem nachodziły mnie myśli, że to tylko dziś, co takiego się stanie jeśli to zrobię etc, a fakt faktem to wciąż błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peenokio, jak bardzo blisko? Nie, nie byłam, niestety. Ale to też zależy, jak daleko chcesz się posunąć, z dominowaniem. Libra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmorka0, trochę? Jak przez któregoś się złamie, to skopie im tyłki! Wiesz co było cięzko, ręka 'sama' kierowała się w wiadome rejony, właśnie przez takie 'tylko dzisiaj/nic się nei stanie', nie przestaje się. Libra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakieś 130 km ;) Dominacja w granicach rozsądku oczywiście, nie jakieś sado maso :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmorka0
Libra hahaha, mogłabyś, ale taki peenokio to raczej na żaden twój dotyk by nie protestował ;) Zgadzam się, ale w tym bardzo ważna jest właśnie psychika i przekonanie samego siebie, że naprawdę chce się z tym skończyć bo to do niczego nie prowadzi, i swoją drogą, boże..naprawdę zdrowo zazdroszczę silnej woli. Potarzam się bo na tą chwilę wydaje mi się to nie do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Peenokio, za chwię Cię stąd wykopię. Libra, wiekowo i popędowo, wiesz dla kogo jesteś stworzona...;) Czekamy na zsynchronizowany orgazm nocny... I pamiętaj, krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja wiem, ja bym sie Libra brala za mlodszego niz starszego :D choc ten konkretny to jakis napaleniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:16 kto napaleniec? @Anatratol, spokojnie, nie moja wina, że taka Libra mi się podoba z tego co pisze :) @zmorka jak ja daję radę to Ty też dasz :) Dopóki Libra mnie nie dotknie, to też wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmorka0, zgadzam się, wszystko zaczyna się w głowie ;) Chłopaki, spokój! Libra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmorka0
Peenokio, nie byłabym tego taka pewna, dziś miałam dać radę a wyszło jak wyszło, chyba trochę brak mi tego silnego postanowienia, że nie i koniec. Libra to nawet zabawne patrzeć Anatratol stara się wypchnąć ci stad drugiego kolegę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Najgorsze są te nocne wzwody. Jak stanął gdzieś koło 3, tak do 7... co tylko podniosłem oczy, cały czas sterczał. I weź sobie z takim żyj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peenokio, mam ochotę Cię zabić! Jak ja przez Ciebie ulegnę i TO zrobię, to znajdę Cię i skopię dupsko porządnie! zmorka0, mi juz dzisiaj nie jest do śmiechu... Libra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libra uspokój się kobieto!. Myślałaś o mnie wczoraj choć chwilę? Ja Cie rozbierałem w myślach, słyszałem Twój jęk, wiem że lubisz być pożądaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, myślałam, myślę, aż za dużo. Libra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol wczoraj Peenokio, za chwię Cię stąd wykopię. Libra, wiekowo i popędowo, wiesz dla kogo jesteś stworzona...oczko.gif Czekamy na zsynchronizowany orgazm nocny... I pamiętaj, krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje. X To sobie przejdz z nią na prywatny grunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmorka0
Libra wyobrażam sobie, że po takim czasie i podpuszczaniu jednego Pana może Cię nosić..ale jak mówiłaś, wszystko jest w głowie a kapitulacja przez kogoś kogo nie znasz byłaby dość nieprzyjemna jak mniemam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra, tylko nie mów, że poszłaś z tym szczypiorkiem na stronę, bo miałem Cię za poważniejszą osobę... Zmorka0, jak Ci idzie? A może Ty masz jakiś spostrzeżenia co do tego, jak rozpoznać dziewczynę, która ma wysokie libido, duże potrzeby...? Wypisujcie ludzie jak Wam idzie powstrzymywanie się od tej niewątpliwej chwili przyjemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol, chyba nie do końca rozumiem Twoją reakcję... Libra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Mailami Cię częstował przecież, a Ty chyba walczysz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, już nie walczę, jestem spokojna :) W sensie dalej trwam w postanowieniu :) A co do maili, to owszem piszemy, ale bez żadnych erotyków :) Libra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra09
Dobra, założyłam nowe konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
czyli zdradzasz mnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero teraz to zauwazyles?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×