Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Estetyka rockowa, metalowa ma w sobie to coś

Polecane posty

Gość Plecak Kostka
Mizantropia jest chyba bardzo kategoryczna i lubi swój gust przedstawiać jako jedyny i słuszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już nie jest mój problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Ze mną akurat strasznie się kłóciła o Woodstock ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajesz się wciagać w głupie kłótnie to tak masz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estetyka rockowa zakompleksionych grubasów ma w sobie to coś, że są śmieszni,a metale jeszcze bardziej.Dużo miejsca zajmują na płycie stojącej na koncertach,są spoceni i puszczają bąki, fuj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudno i głupio się zrobiło:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od momentu jak na temat wszedł ten dziwny troll ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Lubię się kłócić :P Ty chyba też, bo pamiętam Twój pierwszy post, jak napisałaś że nie chciałabyś faceta który o kobietach mówi per "brudaski" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze większe nudy niż wczoraj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest kłócenie się tylko stwierdzenie, że nie chciałabym faceta który wyzywa kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Achtung,tu gimbaza:-) Bardzo brzydko wyzywać kogokolwiek,a kobiety tym bardziej.Dobrze wychowanych ludzi już nie ma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
A to było wyzywanie? Miałem na myśli obskurne menelstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a opisałeś po prostu kobiety które po prostu idą na koncert czy jadą na festiwal nie zakładając szpilek. O kimś kto jedzie w góry i będzie ubłocony też byś tak pisał? Nie, to było po prostu obrażanie typu kobiet które Ci się nie podobają. Zachowałeś się tak jak taki d**ek który podszedł do mnie kiedyś i powiedział mi (a raczej wybełkotał), że byłabym bardzo seksowna gdyby nie moje tatuaże bo tatuaże są "niekobiece" (albo zbierało mu się na wymioty i to tak tylko zabrzmiało). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Chodziło mi raczej celową, pozowaną abnegację jako ukierunkowanie buntu, ucieleśnienie lewacko-anarchistycznej mentalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli twoje chore fantazje na temat ludzi którym zazdrościsz młodości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Dla mnie wymarzona młodość to była młodość cała w skórach, na harleyowych zlotach i rockerskich koncertach w halach i na stadionach oraz wielkich, branżowych festiwalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w związku z czym plujesz jadem na ludzi dla których młodość to spędzanie czasu ze znajomymi na festiwalach i koncertach? :D A swoją drogą twoje skupianie się na wyglądzie jest ciekawe. Przecież nikt Ci ani wtedy ani teraz nie przystawiał pistoletu do skroni. To, że ubierasz się jak pan Ziutek spod 8. w jeansy i adidasy to Twój wybór. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Strojąc się codziennie w skóry czułbym się jak strojniś, który zbyt dużą wagę przykłada do swojego wyglądu i traktuje to wszystko jak kreację - już o tym pisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i właśnie dlatego nazwałam cię pozerem - bo dla ciebie to jest kreacja, a nie naturalny wygląd. Coś co zakładasz żeby się pokazać, a nie dlatego, że taki masz styl czy takie rzeczy ci się podobają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
achtung! pozerzy w temacie:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Nie, to nie pozerstwo. Cholernie podoba mi się taki styl, ale czułbym się jak freak wyglądając tak na co dzień - uważałbym to za przerost formy nad treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak "freak" to mowisz, takim slangiem to poslugiwaly sie dzieci emo jak bylam w szkole :P I wlasnie to, ze to jest dla ciebie przerost formy nad trascia sprawia wrazenie takiegp naciaganego bycia fajnym. Takie "chce byc z******tym rockerem ale boje sie co koledzy powiedza" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Uważałbym to po prostu za zbytnie strojenie się w piórka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego, że dla ciebie to przebranie :) Facet który na co dzień się tak ubiera nie uważa, że się stroi. To są tylko ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Ale ubranie się tak na koncert nie czyni ze mnie pozera ;) Ja naprawdę żyje muzyką i interesuje się nią bardziej niż przeciętny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak chodzi o muzykę to po cholerę w ogóle wspominasz o tym co zakładasz na tyłek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Bo jestem rockersem pełną gębą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem, co to znaczy "nie ubierać się tak i tak żeby nie czuć się jak freak". To tak jakby chcieć ukrywać przed tłumem, że ma się troche inne gusta estetyczne. Po co tak robić, ja zawsze lubiłam gdy tłum widział we mnie, że coś jest we mnie "inaczej" niż u nich:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żenujące to jest tylko w jednej sytuacji, gdy facet powinien ubrać się w garniak, gdyż tak wynika z sytuacji, a wbrew wszystkim ubierze się np. na sportowo. Może dlatego że co do zasady lubie garniaki założone na facetach. Inne dziwactwa w ubiorze popieram, albo przynajmniej są mi obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie jesteś ;) Ty chcesz jak rockers wyglądac, ale mam wrażenie, że kompletnie nie jesteś w tym klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×