Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Estetyka rockowa, metalowa ma w sobie to coś

Polecane posty

Gość gość
społeczeństwo dawno się zmieniło, ale ty nadal żyjesz w latach 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
No może Ty jesteś taka, że nazwiesz faceta puszczalskim, ale zaradny mężczyzna na stanowisku nadal może dzisiaj wiele i nikt się krzywić nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie jak kobieta, jak ktoś szuka tylko młodej d**y za którą można zapłacić to nieważne w czym gustujesz - młodych chłopaków którzy gotowi będą sypiać ze starszą, ustawioną kobietą też nie brakuje. Prostytucja nie jest tylko domeną kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.youtube.com/watch?v=xga77GqUwXk sorry że się wtrącam, ale co sadzicie o tym? dużo starych metali opowiada, jaki to kiedyś był klimat na koncertach metalowych i nie to co teraz, wtedy było superowo klimatycznie, złote czasy subkultury metalowej, a gdy oglądam filmiki takie jak ten, to wyglada to wszystko siermiężnie i zwyczajnie i nie widac nawet zeby ludzie jakoś szczególnie mocno przejmowali się czy wyglądają jak wzorcowi metale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest właśnie potęga nostalgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Mam starszych ode mnie kolegów i tęsknią z tamtymi latami. A co do męskich prostytutek - faceci na szczęście aż tak często dla kasy do łóżka chodzą, aczkolwiek wielu facetów potrafi dla sportu przespać się z panną, która im się nie podoba, z braku laku. Ja bym tak nie potrafił, ale się nie wywyższam. Co tu dużo mówić, mam słabość do ładnych dziewcząt, nie ma czym się chwalić, wygląd jest dla mnie ważny, wstydzę się trochę tego, ale nie będę robił z siebie hipokryty i udawał, że liczy się dla mnie tylko wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nikogo dla kogo wygląd nie jest ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Może to głupie, ale nie potrafię w sobie tego zaakceptować, że jednak wygląd dla mnie jest ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sam się zastanów, dla kogo nie jest? Twoim problemem jest to, że wygląd wszystko ci przysłania. Dlatego nabijasz przebieg i co związek to gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Musisz używać takiego słowa jak "przebieg", które trochę uprzedmiotawia człowieka? A jeśli np. dziewczyna, która ma jakiś tam "przebieg" pomaga chorym ludziom i zwierzętom ze schroniła, działa charytatywnie, nikogo nie rani, to przez ten "przebieg" i tak ma być skreślona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nie ty mówiłeś, że jest? :) Dziwne, że dopiero teraz zwróciłeś uwagę, że mówię o twoim zachowaniu takim samym tonem jak ty mówisz o kobietach. Byłam ciekawa kiedy podłapiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Każdy przypadek jest indywidualny, jednak nie ma co się łudzić, że dziewczyna prowadzącą bujne życie erotyczne w większości przypadków będzie jakąś misjonarką miłosierdzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i właśnie dlatego ty możesz liczyć tylko na taką i brew temu co myślisz KAŻDY puszczalski facet wybór ma do takich ograniczony. Bo nikt normalny nie będzie chciał ryzykować związku z kimś kto ma spory "przebieg" i być może jakieś choróbska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Parę partnerek, seks zawsze w prezerwatywie (nie poniosła mnie nigdy aż tak magia chwili). Bardzo cenię sobie wrażliwość i chęć niesienia pomocy innym. Nie lubię pustego egoizmu i braku wiary w ideały. Może kiedyś byłem bardziej wrażliwy, ale życie mnie trochę zniechęciło, jednak czasem coś się we mnie budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"parę" pustych związków które zaczynały się i kończyły na wyglądzie. Możesz się tłumaczyć jak chcesz, ale z taką historią "porządna" dziewczyna raczej ucieknie od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Pozwól zadecydować tej porządnej dziewczynie, na którą trafię. Sama pisałaś, że Twój związek też zaczął się od tego, że Twój chłopak dobrze wyglądał w skórze i słuchaliście podobnej muzyki :P A teraz jawisz się jako okrutny sędzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ilu jest dobrze wyglądających facetów w skórach? Gdybym łapała każdego to byłabym w takiej samej sytuacji jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Nie ja pierwszy, nie ja ostatni. Jakbym miał lepszą sytuację finansowo-zawodowo-materialną-motoryzacyjną, to moja przeszłość byłaby mało znaczącym epizodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie masz racji, bo mógłbyś liczyć tylko na pustaki (a one same często mają przeszłość pełną innych penisów więc to w ogóle im nie będzie przeszkadzać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Teraz według Ciebie i tak pewnie mogę liczyć tylko na pustaki, tylko te mniej mniej wymagając :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie chciałabym być na twoim miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Ja jeszcze liczę na to, że uda mi się poznać dobrą i ciepłą dziewczynę, z którą połączy mnie uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie wśród tych co idą z tobą do łóżka bez proszenia się taka znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Złośnica. Byłem zauroczony, nie chodziłem do łóżka na pierwszej randce, to też nie były jakieś "królowe dyskoteki", które miały po 20 sponsorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mówi każda dziewczyna która ma za sobą listę nieudanych związków i jak na to patrzą faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Szczerze? Niestety często jest tak, że jak kobieta jest atrakcyjna i przebojowa, to zawsze się ustawi, a facetowi nie będzie przeszkadzać że miała romans z żonatym albo aktualnie póki co nadal jest mężatką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie zmieniasz wersje swoich przekonań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Ja nie piszę teraz o sobie, tylko o innych facetach. Ja nie jestem fanem typowych "suk" o wrednej aparycji, niczym u obrażonych na cały świat bab z marszów "KOD".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tylko lubisz łatwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Nie, doceniałem wrażliwość (również społeczną) i nadawanie na wspólnych falach... Nawet lewicowość mi nie przeszkadzała (jedynie głosowanie na Platformę było trudne, bardzo trudne do przełknięcia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×