Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Estetyka rockowa, metalowa ma w sobie to coś

Polecane posty

Gość gość
końca nie widać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Ja z kolei do bólu potrafiłem ćwiczyć na siłowni, ale ten ból zawsze lubiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma wspólnego siłownia i wyrwany kolczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Ból :) A sama go sobie wyrwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mi ktoś inny go wyrwał to byłoby to dziwne. Zaczepił mi się o ubranie i bolało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Wiesz, że jak miałem z 22 lata to marzyłem o dziewicy, strasznie niedostępnej, trudnej do zdobycia jak twierdza? :D Lata jednak mnie nauczyły, że nie miałbym siły przebicia do zdobycia takiej dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No o 22 letnia dziewice to i tak byloby ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Ja nawet nie mówię o dziewicy, ale o dziewczynie którą musiałbym miesiącami zdobywać i walczyć o nią. Jednak wolę, jak idzie łatwiej. Niestety łatwo przychodzi, łatwo odchodzi. Zdaję sobie sprawę, że jak jeśli dziewczyna już była w stanie iść do łóżka wcześniej z X facetami, to trudno sprawić, by zostało się tym ostatnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Szkoda, że dziś jest cieniem samego siebie. Ale i tak najbardziej mnie dziwią muzycy (zapewne łysi), którzy bez nakrycia głowy się nigdy nie pokazują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo masz na mysli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Ale na żywo jest tragiczny i za c***a śpiewać nie potrafi. A "czapkowicze" to np. wspomniany tu pan z Poison, wokalista AC/DC, Meine ze Scorpions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brian ZAWSZE nosil czapke, co ty pieprzysz? Podobnie ten se scorpions, nawet bret juz na poczatku kariery nosil bandamki. :/ troche sie osmieszylesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Akurat na zagranicznych forach o łysieniu byli jednym z podejrzewanych o ukrywanie łysiny, bo od pewnego momentu nikt ich nigdy bez czapki nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze botoksowa panienka bret ukrywa lysine, ale ten ze scorpions pokazuje swoje piekne zakola dosc czesto, a brian czapke nosil zawszd (zobacz stare zdjecia). Wiec podtrzymuje, ze sie osmieszyles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
A jeśli chodzi o łysienie, to ten temat był kiedyś moim małym konikiem i godzinami potrafiłem rozmyślać o tym, jak moje włosy mogą się prezentować za ileś tam lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie to powiedzialam....i wcale tego nie ukrywa. Wtedy byla moda na roznego rodzaju chusty i czapki ktore staly sie dla tych muzykow czescia wizerunku to nosza je nadal. Nie znaczy, ze ukrywaja cos co pokazuja nawet w teledyskach. Ten facet zaczal lysiec bardzo wczesnie akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jednak lysina nie jest fajna, tu masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Na szczęście włosy się mnie trzymają i Bogu za to dziękuję, bo przy liście moich wad nieodpowiedni wygląd skazywałby mnie na całkowitą porażkę :D A tak mam jeszcze trochę ze swojego młodzieńczego uroku niesfornego i niezdarnego, wieczni roztrzepanego i bujającego w obłokach chłopca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Ja nie jestem kimś o super charakterze, czy wielkiej zaradności życiowej, by pozwolić sobie na kiepski wygląd. P.S. Wiem też, że managment sugerował Halfordowi z Judas Priest w zainwestowanie w perukę, ale ten postanowił się ogolić na łyso, jak już dość sporo włosów mu uleciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli już mowa o łysych długowłosych to moim idolem w tej kwestii jest Nifelheim http://deeppowder.se/wp-content/gallery/rock4/dpp_webb-4508.jpg http://www.imperiumi.net/uimg/image/85/nif1.jpg Trzeba jednak przyznać że nawet jak miał włosy to był "przystojny inaczej" wiec niewiele sie zmieniło :P https://globaldominationisdead.files.wordpress.com/2014/06/4359.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie, jeśli ktoś nie wie, to to są dwaj bliźniacy, bracia Nifelheim, ale ja ich nie rozróżniam, dlatego piszę w liczbie pojedyńczej, zlewają się w moich oczach w jedną osobę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
A Devin Townsend? ;) Nergal też szedł w tą drogę, ale ściął się na krótko i chyba przeszczep przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Devin jest prawie łysy od lat....a Nergal nie ściął włosy tylko wypadły mu bo miał chemię. I to było już cholernie niesmaczne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×