Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość Karola8912
Może to np oznaczać że dziecko nie jest dobrze odżywiane. Z córką miałam taką sytuację, że pojechałam w sobotę w nocy bo nei czułam ruchów i jakieś tam parametry były złe jeden powyżej normy a drugi poniżej i gdyby były odwrotnie to trzeba by biegiem cc robić. Ale na szczęście po obserwacji się uspokoiło. Miałam wtedy ktg podpięte do rana. I tak to z tymi ciążami. Pięknie to wygląda tylko na filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Hej dziewczyny dawno nas tu nie było ale mała zrobiła nam niespodziankę i juz jest z nami :D:D;) 19 wrzesnia o 5 rano. O 1 pojechalam na porodówkę a o 5 mala była z nami. Waga 2800 ;) powiem Wam dopiero dochodzę do siebie i sie siebie uczymy. Mała cały czas by przy cycku siedziala co dwie godziny minimum..;) Takze dziewczyny powodzenia nie taki diabeł straszny ;) Poród naturalny miałysmy ;) 4 godziny po porodzie juz chodziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
No i pogoda się popsula. .. u mnie właśnie dreszczyk. ..chciałabym jeszcze zdazyc pospacerowac w sloneczku z malym jak się urodzi:) fajnie jeśli będzie ładna jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Tynka odezwij sie do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Witajcie dziewczyny! Wczoraj o 12:12 przyszedł na świat mój syn Stasiu. Przez CC tetno zaczęło mu spadać i okazało się przy cięciu ze 2 razy owinal się pepowina :( waga 3500, 54cm i 10pkt. Ale niestety troszkę oddechowo siada i jest w inkubatorze. Ze sobą mialam go z dwa razy. Martwię się trochę aby było z nim wszystko ok i żeby w końcu tak na 100% zaczął oddychać. Po CC ciężko ale biorę p/bólowe i po śniadaniu chce iść pod prysznic. Trzymajcie kciuki. Aniela daj znać jak było u Ciebie bo pamiętam ze podobnie jak u mnie maleństwo miało niewydolność :( Troszkę mi smutno ale dzisius jest piękny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Tynka, Milka gratuluje. Wszystko na pewno będzie dobrze. Zazdroszcze Wam tak pozytywnie bo sama chciałabym mieć to już za sobą. Milka a czy ja dobrze kojarzę, że Ty miałaś dodatni gbs? Zdążyli podać antybiotyk? Napisz mi coś wiecej proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Tynka! Milka! :) Gratulacje z całego serduszka! Niech maleństwa rosną zdrowe, a Wy szybciutko dochodzcie do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Milka Twoja niunia to taki okruszek:) a Ty Tynka tak się martwilas a waga piękna, wzorowa :) Milka pozazdroscic szybkiej akcji porodowej :) a w domu długo miałaś skurcze? Pojechałas dopiero jak się rozkręcilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
No no wiedziałam czułam w kościach ze Tynka będzie miała już maluszka. Tynka Milka gratulacje!! Tynka fajna waga a i oddechowo zaraz pewnie sobie będzie świetnie radził. 3mam kciuki żeby wszystko było dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Tynka Milka gratulacje ! Dużo zdrówka dla Waszych skarbów i dla WAS! Teraz nie jedna sobie myśli... ooo też bym chciała mieć to za sobą i ściskać takie maleństwo i całować ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Nie wiedzialam w ogole ze te bóle co mialam to skurcze byly. Od rana jakos tak dziwnie sie czułam i mialam straszne parcie na pęcherz. Przy siusianiu ból niesamowity, myslalam ze sobie pęcherz przeziebilam. Ale tak od 20 nie moglam ani lezec, ani siedziec, ale bol do zniesienia jak przy mocniejszej misiaczce ( tyle ze ja zawsze mialam silne wiec myslalam ze tak musi byc ) Ale przed 1 w nocy wody mi odeszly i wiedzialam ze juz musze jechac do szpitala ;) tym bardziej ze byly podbarwione krwią. Ale w szpitalu mowili ze to nic takiego. Na izbie jak mnie przyjeli dopiero wtedy mi dali antybiotyk na ten GBS. W szpitalu sie okazło ze mam rozwarcie na 6cm. Panie mnie straszyly ze jak do 12 w południe urodze to bedzie dobrze, a byla 2 w nocy i sobie nie wyobrazalam tak długo siedziec bo powiem Wam, ze juz bardziej bolało. No i sie tak szybko rozkręciło ze mam w karcie wpisane ze poród I faza 3 godziny a druga czyli bole parte 0.5 h ;) Szycie nie bolało, rodzenie łozyska to juz sama przyjemnosc heh Takze dziewczyny powodzenia i nie taki diabeł straszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Milka a możesz mi coś więcej napisać o tym gbs? Co Twój lekarz mówił? Ma ro jakies konsekwencje dla nas już po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Tynka Milka gratuluje :) Mnie od trzech dni niepokoi to ze podczas kucania zaczyna mnie piec jajnik jakby ogniem przypalany... Ma tak ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Laura ja nie mam nic takiego. MOże się obniża wszystko już? Trudno teraz cokolwiek mądrego wymyślić. Za to bolą mnie bogi w pachwinach, piersi mam tak wrażliwe i obolałe że katastrofa. Krocze kłuje i czuje maluszka tak nisko czasami że sama już nie wiem. I mam wrażenie że odchodzi mi czop w kawałkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Lekarz mi nic nie mowil bo nie zdazylam do niego heh. Ale wiem, ze dla nas nie ma to znaczenia tylko dla dziecka. Wazne zeby dostać antybiotyk. Ja dostalam, a potem mala jak sie urodziła. Bo to chodzi o to ze przez drogi rodne dzisia moze sie zarazic..moze ale nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Wiem, tyle przeczytałam w necie, ale nie chce nic więcej szukać i znowu nabujać sobie głowy dodatkowymi sprawami. Wizytę mam w środę i też już różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny jutro zaczynam 39tc i znalazlam sposób na zgage :D przynajmniej na mnie działa od razu. Testowalam kilka dni :D Wystarczy, ze wypije wapno w tabletkach (musujace) :) w momencie zgaga znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
Tynka! Milka! gratulacje ! laura - nie mam czegos takiego. jak wstaje to odrazu mi mokro na wkladce, nie wiem czy to wody sie sacza czy co. ale po tym odejsciu czopu to sobie wkrecam wszystko i wogole nie spalam dzis, jestem padnieta i mam dosc. sepik - tez mi wieczorami zgaga lapie ze nie wime jak sie przekrecic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Mi czop nie odszedl a tez ciagle mnie "zalewa" wiec to raczej nie wody. Dzis mamy 38+3 grunt to jeszcze tydzien sie przeturlać bo w piątek moj partner ma mieć przedłużaną umowe w pracy a robi tam od 3 tygodni wiec kiepsko by bylo jakby we wrzesniu musial wziac 2-3 dni wolnego. Z jednej strony chcialabym juz urodzic a z drugiej boje sie rozłąki z córką no i czy dam rade z 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ola spróbuj sobie wypić to wapno jak bedzie Cie palic. Może akurat pomoże :) Dzisiaj mam wizyte, zobaczymy co tam sie dzieje. Boje się, że mi powie, że jeszcze nic i bliskiego porodu to tu nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
laura_1988 - ja tez chce jakaos do weekendu dotrzymac. jakaos latwiej bedzie. wiec chcialabym zeby cos sie ruszylo. sepik - napewno sprobuje. daj znak jak po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ciuszki szykujecie na wyjście maluszków ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny bardzo prosze o pomoc bo bardzo sie martwie. Bylam w piatek na usg i lekarz mowil ze wszystko ok. Jednak jak wzielam wydruk i zaczelam czytac to pisze ze ilosc wod plodowych mniejsza afi 7. Bardzo sie martwie ze mam za malo tych wod ale czemu nic nie powiedzieli. Prosze jesli cos wiecie na ten temat to powiedzcie bo sie bardzo boje. Jak to u was wyglada? Jestem w 39 tc. Bede wdzieczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze powiedzcie jak to bylo u was. Czy ten moj wynik jest ok bo sie bardzo martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
To normalne że w końcówce ciąży jest mniej wód,możliwe też ze dzidziuś za dużo wypił przed badaniem,myślę że jak by było źle to lekarz by na pewno coś powiedział. Możesz zacząć pić dużo więcej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Ja godzine temu mialam jeden prawdziwy skurcz :P teraz sporadycznie takie słabsze ale boli mnie kręgosłup i momentami jajniki. Cos tam powoli sie szykuje, tylko ciekawe jak bardzo powoli. Czy to kwestia godzin czy dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
ja nie wiem jak to z tymi wodami. teraz zauwazylam rozowe na wkladce, zglupialam. czemu to wszystko nie moze byc bardziej oczywiste. bede obserwowac i jutro dzwonic. skurcze mam co rusz ale nie bola tylko tward brzuch i tyle wszystkiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Hej dziewczyny. Mam jakiegoś doła, płakać mi się chce. Chciałabym już mieć małego przy sobie i wychodzić do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×