Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

Gość gość
Palic należy wyłącznie na powietrzu, bo tak zdrowiej, albo w pomieszczeniach zamkniętych z napisem "Palta" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje też nie, ale otoczenie oczekuje pączków w tłusty czwartek. trzeba robić dobre uczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
para jest o jakimś zapachu i mozesz z niej robić nawet kółeczka itp. kurde, nigdy w życiu nie paliłam fajek. dużo stracilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuję różnicy, bo nigdy nie paliłam. myślałam, że chodzi o nikotynę i odruch palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po prostu filantropem. >>jesteś debilem a nie filantropem. filantrop co 3 słoiki zupy rzekomo rozda. jeszcze ta wiara w niebo i inne dyrdymały które się dzieciom opowiada. idę stąd co za k***a infantylny temat, niech moje miejsce jakiś gej zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostanę filantropem i rozdam trochę miłości potrzebującym kobietom :classic_cool: jesteś gejem ? serio pytam bo tak właśnie wyobrażam sobie geja. jeśli nie to jesteś infantylnym debilem ale gdybyś był gejem to zniewieściałość rzucę na karb gejostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Maciek przez tunel, bo cos mi posty normalnie nie przechodza, chyba za duzo dzis napisalem;) Nie jestem gejem, wiec wynika z tego, ze jestem infantylnym idiota;) Ale i tak byczo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki: infantylnym debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tunel to ty masz miedzy uszami i stąd te debilne pomysły że jak się pochwalę że dam talerz zupy to wszyscy sie zachwycą moją postawą. jeszcze nigdy nie spotkałem tak infantylnego faceta. mam pomysł jak połaczyc filantropię z gejostwem :D za to może do nieba nie trafisz ale ilu ludziom wyświadczysz przysługę. dobra spadam już bo myślałem że to normalny temat, ale widzę że sie bardzo myliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejek dobrodziejek
To nie jest chwalenie sie, tylko zacheta i inspiracja do robienia tego samego. No juz spadasz z tego tematu od dobrej pol godziny, ale cos Ci nie wychodzi;) Z Panem Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ave szatan :classic_cool: taki duży a jeszcze a pana boga wierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejek dobrodziejek
Aha i powiem tym ludziom, ze te zupy, to prezent od PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś zostanę filantropem i rozdam trochę miłości potrzebującym kobietom cool.gif jesteś gejem ? serio pytam bo tak właśnie wyobrażam sobie geja. jeśli nie to jesteś infantylnym debilem ale gdybyś był gejem to zniewieściałość rzucę na karb gejostwa. " X wyobrażasz sobie gejów? :D cóż, każdy ma inne upodobania, ale Maciek jest heteroseksualny, więc chłopaka musisz sobie poszukać gdzieś indziej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejek dobrodziejek
Wiem, ze jestem dziecinny, ale gejem nie jestem, bo przy facetach zwyczajnie mi nie staje. Ale jakbym byl, to bym tego nie ukrywal, bo do gejow czy lesbijek jako ludzi personalnie nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie ma macieju. ta gwoli ścisłosći to, że nie staje ci przy facetach, może i wyklucza homoseksualizm niestety sugeruje również pewne zachamowania wynikające czy to z nieśmiałości czy z wychowania tudzież z doświadczeń. koootas ma ci stawać do rooochania a nie dla zasady. chyba nie przemysleałeś tej odpowiedzi. czynnikiem powodującym wzwód u męzczyzny nie jest brak obecności mężczyzn. mi tam często staje przy facetach szczególnie jak widze fajjną doope. większość facetów tak ma dlatego leją sie po mordach o to, który ją wydopcy. taka jest kolejność rzeczy bo do póki im nie stanie to nie pomysla o mordobiciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie staje ci przy facetach nawet w obecności kobiety, której zawze pragnąłeś to technicznie i medycznie rzecz biorąc jesteś impotentemi facetem skazam=nym na porazke w warunkach ostrej konkurencji o samice, o które warto konkurować...A przy takich zawsze kreci sie sporo facetów. oczzywiście nieco upraszczam ale to spory problem wynikający ze stresu. nie twierdze, że stres to cos złego jednak w tym przypadku wydaje się być zakłócona równowaga pomiedzy odr******* jak trzeba to masz rooochać przy facetach, księdzu, ekipie filmowej i w trakcie trwania armagedonu. mówie o tym bo weszliście na grząski grunt dewiacji i problemów seksualnych. sama seksualność jest problemem i powoduje szereg paradoksów ujawniających sie głównie w naszym zachowaniu. nie jest to być może zdrowe czasem bywa nienormalne ale własnie to definiuje zdrową seksualność. jeżeli zacniesz wymyślac jakieś warunki, w których mozesz zająć sie jej realizacją to jest to juz zaburzenie seksualne jako, że człowiek to maszyna do pieprzenia i o jej sprawności decyduje efektywnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak staje mi przy facetach jak widze kobiete która mnie podnieca. tzn stawał mi bo ostatnio mam akurat pewne obsesyjne zajęcie więc prawie w ogóle o tym nie myśle a jak myśle to sie szybko rozładowuje żeby mi to nie przeszkadzało w myśleniu o czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba mnie nie zrozumiałeś co w zasadzie mnie nie dziwi. to ty obwarowałeś swój wzwód wrunkami które muszą być spełnione a ja pisz jedynie, ze seksualność rozumiana jako poped nadrzędny względem świadomości i tak definiowana prze psychologów, jest zaburzona kiedy chcesz nią manipulowac świadomie. zrozumiałes czy mam ci to wysłac w słoiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu ujawnia sie twoje kolejne zaburenie sekualne. zaraz sie okaże, że bez samochodu i pieniędzy też ci nie stajje. to co próbuje ci powiedziec jest proste: miałem wrazenie, że poprzez zapierania się homoseksualizmu próbowałeś powiedzieć, że jesteś pod tym względem normalny bo zapewne i homoseksualizm traktujesz jako zaburzenie. otóż nie jesteś normalny. jesteś zaburzony. ja zresztą też i nie mówie tego dlatego żeby cie obrazic tylko żebyś o tym wiedział chociaż zapewne uwqażasz, że wiesz już o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy seks wymyslili ludzie cywilizowani? nie? to może go nie uprawiaj skoro jesteś jednym z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdążylem z toba zamienic trzy zdania i już mnie wkoorfiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejność jest taka: najpierw ci staje a potem zdobywasz samochód i pieniądze. tak to działa a nie odwrotnie. dobra ide jestes jednak beznadziejnym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - może powinieneś zażyć trochę kultury, bo "doopy" i "roochanie" to jednak nie są najpiękniejsze wyrażenia, zwłaszcza że SĄ TU KOBIETY, że tak na przykład - ja 🖐️ a fakt, że interesujesz się wzwodem innego mężczyzny mówi sam za siebie. może powinieneś poznać miłego chłopaka i sobie ulżyć, zamiast hejtować użytkowników kafeterii? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×