Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość gość11111
Gosc223 jakos tak Ty starasz się pierwsze dzieciatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2208 gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie poddawajcie sie, ja mam jeden nie drożny jajowod, niski progesteron, problem z tarczyca, Tz miał bardzo kiepskie nasienie a mimo to 2 IUI sie udała. Ba nawet dzień po zabiegu wypiłam butelkę wina, bo gin mi pozwoliła wypić i sie wyluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
W wiecie co ja już sama nie wiem badania z cukru potwierdziły że cukrowa przygotowana byłam do ciąży badania tsh lekko podwyższone ale diabetolog mi powiedziała że muszą one być idealne. .. Powiedziala że dziwi się lekarzowi że zrobił mi inseminacje gdyż wszystkie badania mają być idealne ani mniej ani więcej. .. moim zdaniem szkoda kasy na tą inseminacje zbędne wydawanie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc a kiedy mialas iui? No wlasnie to zależy od szczęścia . Jeden ksiądz kiedyś mowil ze musi być palec Bozy bo jak nie będzie to nawet medycyna nie pomorze . Trzymam za Was kciuki a za siebie sie modle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Dziewczyny nie poddawajcie się! Wiem że się łatwo mówi, ale ja przechodzilam przez to samo. Wy przynajmnieniej wiecie co wam jest możecie to leczyć i w końcu zajdziecie. Ja mialam niepłodność idiopatyczna. Llakalam rwalam włosy z głowy biegałam i rpbilam badania na wszytko. Nawet sama wynajdywalam w Internecie jak lekarz mi nie zlecił co jeszcze mogę zrobic za badanie i w końcu w najmniej oczekiwanym momencie kiedy bylam pewna ze 2 iui sie nie udala, imprezowalam u znajomych pilam winko okazalo się że jestem w ciąży! Dacie rade wierZe w was nie możecie sie poddawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja IUI miałam 13 sierpnia w sobotę. Na pękniętym pęcherzyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Tak staram sie o pierwsze dziecko. W marcu zaszlam w ciaze naturalnie ale po 4tyg poronilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Tez mam nieplodnosc idiopatyczna a meza wyniki sa idealne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
No ja dziś przed snem pierwszy raz przyjmę insulinę. ...za tydzień do kontroli a w piątek badanie hcg tsh ft3 Ft4...i wizyta u lekarza ... Od dziś po każdym posiłku muszę się kłócić. ... dziś z mężem praktycznie nie odzywamy sie ja z małą w pokoju leżę. ..bynajmniej mam ją. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Maz nie potrafi poradzic sobie z ta sytuacja? To rozumiem ze masz corke... Z tamta ciaza problemu nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Gosc2208 mąż ogólnie mnie wspiera... a dziecko pierwsze jest nie ślubne innego partnera mój mąż kocha ja jak swoją. .a wspolnego dziecka z mężem nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Rozumiem. Choc pewnie nie jest to dla was komfortowa sytuacja. Ja narazie staram sie psychicznie odpuscic... Nie wiem czy w listopadzie podchodzic do kolejnego zabiegu czy do konca roku odpuscic... W grudniu nie chce nawet psuc sobie humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
GOSC2208 wiesz może najlepiej nie myśleć o tym bo człowiek psychicznie nie wytrzyma ... Ja do tego zabiegu szłam nie przygotowana lekarz kazał mi zrobić badania i przyjechać ustalić termin na iui...no miałam do wyboru środę na której byłam na wizycie bądź czwąrtek na drugi dzień bez sensu było jeździć dzień po dniu tym bardziej mąż do pracy dziecko do szkoły ja na jazdy... To tak szybko się działo że nawet nie wiedziałam kiedy... Lekarz zrobił mi usg zawsze robi pokazał pęcherzyki że bardzo duże są. I zdecydowałam się. .według kalendarzyka płodności środa była bardzo wysoka by zajść w ciaze... Po zabiegu musiałam polecić pół godziny i dostałam zastrzyk na podtrzymanie ciazy i kazał brać dufaston i kwas foliowy...ja nie myślę o tym bo psychicznie bym wysiadla okaże się w piątek teraz nawet nie wiem czy robić badanie bo w piątek 9 dzień będzie po iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Ja moj pierwszy zabieg mialam z zaskoczenia. Pojechalam na normalna wizyte a na miejscu sie dowiedzialam ze bedzie iui. Pojechalismy do laboratorium ii znow do gabinetu nasienie zostalo podane pare min lezalam i do domu. Zadnego zastrzyku nic nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Gosc2208 ja właśnie w środę druga iui miałam tak jak ty jechałam na kontrolę z wynikami i wyskoczyło tak nagle teraz w piątek beta hcg robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Dziewczyny czy któraś z was testowana wynikt na testych ciazowych??tych wykry ważnych 7 dni od zaplodnienią? Zastanawiam się czy kupić test i zrobić go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam i mi po 10 dniach od IUI wyszedł negatywny. Betę zrobiłam dopiero tydzień po terminie miesiączki, bo nie liczyłam ze sie udało bo nie miałam objawów poza bólem piersi. Zreszta do tej pory nie czuje sie jak w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Hmm to nie kupować testów nie opłaca się? ?? Ja też żadnych objawów nie mam oprócz od czasu do czasu bolące piersi tak to wszystko w porządku jest... może dziwnie to zabrzmieniEC ale zrobiłam się wewnętrznie zupełnie spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
W becie masz 109% pewnosci a te testy roznie wychodza. Lepiej bete zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
No test wyszedl negatywny ja podejrzewam że druda inseminacja też nie wyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997
dziewczyny jak sobie radzicie ze stresem związanym na oczekiwanie zrobienia bety ja dopiero w poniedziałek robię 26.09.16 i już mnie ponosi żeby sprawdzić w jakiś sposób wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Halinka ja dziś test robiłam i wyszła mi jedna kreska co do przeczuc nie mam żadnych nic mnie nie boli jak na miesiączkę. ..podejrzewam jak test wyszedł ujemny to inseminacja się nie udała nie ma co się nastawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ola jak dobrze licze to jestes 7dni po iui a to zdecydowanie za wczesnie ma sprawdzanie. Robi sie w dniu spodziewanej miesiaczki lib 14 dni po inseminacjo. 7 dni po nie wyjdzi ciaza nawet jesli sie udalo :) czekaj cierpliwie. Ja po 10 dniach mialam wynik negatywny a po 12 juz byla druga kreseczka. 14 dni po beta juz byla 151. Trzeba czekać niestety bo ten wynil nie jest miarodajny: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Kasia .tak jestem 7 dzień po iui dziś tak boli mnie podbrzuszek tak ciągnie mnie w dół i troche piersi bolą. . Coś wydaje mi się że @ przyjdzie mam 9 dn do spodziewanej miesiączki. Czyli nie robić jutro B hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Kurcze Kasia nie wiem ale wrażenie mam że iui się nie udała. ... jakoś pobierają mnie piersi i tak jak na@już osłabiona jestem tak trochę przez pobolewajacy brzuch więc się chyba nie udało. ..teraz mam ciepła kąpiel i leżę więc najlepiej czekscytujące te 14 dni do nastej środy bo beta teraz też nic nie pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Tak najlepiej poczekaj te 14 dni to wtedy już na 100% będziesz wiedzieć :) jutro za wcześnie na betę. Ta w ogóle to proponowała bym ci się rozejrzeć za innym gin żeby profesjonalniej podszedł do sprawy a nie tylko kase wyciągną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
U mnie beta wyszla 12dni po iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×