Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość vitavitella
Iza pyza jak ja już bym chciała mieć naa liczniku 93 kg. Podsumowanie dnia: Jajecznica z.dwoch jajek i kromka chleba razowego Drugie śniadanie: Połowa jogurtu activia Obiad: Ryż, surowka, kurczak w sosie warzywnym Kolacja: No lody op******ilam no Aktywność: Skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Was podczytuję od dawna i też zaczęłam, waga podobna zaczynałam z trzycyfrówką, teraz jest 97kg a do września ma być 60. Jest ciężko,ale za 10-15kg będziiemy już wyglądały lepiej i motywacja wzrośnie. Teraz jest taki ciężki okres, bo ciągle zima,infekcje i mimo wyrzeczeń wielkich efektów nie widać, dlatego trzeba ten czas jakoś przeżyć. Damy radę i Wy i ja. Dla mnie to ostatnia dieta, bo wszystko mi wysiada przez nieustanne jo-jo, co schudłam to tyłam, 3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy gosciu :D pisz u nas :D dla swojej i naszej motywacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea
Hej laseczki! Wczoraj wagi nie podałam robię to dzisiaj 94,4, więc przez tydzień mniej 2 kg. Iza na napady słodyczowe kup sobie białą morwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie porannie :D u mnie lepiej :D nie rozłożyłam się i nie przerwałam diety :D czy wiecie że schudnąć 1 kg - to dla dla kręgosłupa jak 7 kg :D Miłej soboty :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sniadanko - sok warzywny, jabłuszko - kalarepka, pomidor z cebulka, duszona cukinia - herbata mietowa tak althea - jeszcze na w.o. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Wiecie co dziewczyny. Nie oglądam Singielki, ale jak przyłączam pilotem, to czasem rzuci mi się w oczy kadr z tego serialu i tak oto ujrzałam scenę z Dominika Gwint. Patrze i myślę... wygląda jakoś grubo, a przecież w DD TVN ma swój cykl programów jak schudła 50 kg i jak chudna inni. Z ciekawości weszłam do internetu żeby zobaczyć o co chodzi. Niestety... Dominika, która odchudzal Gaca i która szybko schudła ma.fatalny efekt jojo. Podobny jak swojego czasu Sekielski... trochę. Mi to podcielo skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vita :) - druga sprawa że Dominika taka chuda wcale mi sie nie podobała :) - o jo jo nie myślmy na razie ( po co wpadać w depresję na poczatku odchudzania ) Mój plan ( posypałam glowe popiolem i licze na pomoc w realizacji :) ) - schudnąc, ŁADNIE WYJSC z diety, robić co tydzień przypominajkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axxk
witam i życzę miłej soboty i wytrwałości w postanowieniach. ja dzisiaj pozwoliłam sobie poleniuchować do 9 co nigdy nie zdarza mi się. oj jak moja sunia wskoczyła i potrzebowała się poprzytulać to przecież musiałam. a na śniadanie zjadłam 2 gruszki i tak się zasłodziłam że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a może macie jakiś ciekawy przepis na rybkę pieczoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witajcie kobietki jest fajna sobota prawda? Wczoraj nie pisałam bo do popołudnia pracowałam a puźniej zorganizował się sabat czarownic ( przysięgam sam się zorganizował :-) ) i tak nam zeszło prawie do rana :-) ale nie złamała się i żadnych zakątek nie tknełam :-) Wczoraj zjadłam 4 kanapki z wędliną I serem żółtym , 1/2 papryki , serek wiejski , 5 moreli suszonych , 3 kawałeczki ananasa kandyzowanego, miseczka rosołu z makaronem ( mała) , miseczka warzyw na patelnię 5 szklanek herbaty , 1 szklanka rosołu , 1 kawa Sportowo 80 przysiadów długi spacer i runda po klubach prawie do rana hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Alhea gratuluję !!!! To mega sukces :-) ciesze się że też tańczysz dla mnie taniec to antidotum na wszystko :-) Vita ja już pisałam o tym odchudzaniu Gacy jest za szybkie i baaaardzo trudne do utrzymania :-( dlatego cały czas powtarzam im wolniej tym zdrowiej i na tym dłuższy czas :-) więc cieszmy się tym że idzie wolniej bo na dłuuuuuuuuugo z nami zostanie hihihi Wiecie już że nie wchodzę na wagę ale podam wam moje wymiary z 3 lutego 20 lut Pas ....106 pas ...101 Uda...64 udo...66 Biodra..124 biodra..120 Ramię. ..33 ramię. ..34 Biust....114 biust...111 Wiem dziwnie to wygląda to udo i ramię mnie trochę martwi ale skonsultuj to z moim kolegą wiecie tym fizjoterapeutą :-) Ale i tak się cieszę bo naprawdę ciuchy leżą coraz lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Alhea właśnie dlatego podałam swoje wymiary bo na wagę nie wchodzę :-( znam siebie i z autopsji wiem że waga działa na mnie demotywująco :-( Tak więc muszę zadowolić się zdjęciami i swoją garderobą a mam w niej naprawdę szeroki przekrój rozmiarów :-) I tak jak pisałam w grudniu 48 był bardzo ciasny a teraz 46 jest luźne :-) fajnie nie ? Też uważam że Gaca to taka wykreowany przez media moda na krótką metę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Ja na.Gacy nie chciałam. Napisałam tylko taką ciekawostkę. W sumie my też powinnysmy wszystkie tu mierzyć swoje obwody, nie tylko wagę. Takze ja sie zmierze w tych miejscach co ty Uparta i.dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Ramię 39 Biust 111 Talia 104 Biodra 128 Udo 78- ten wynik jest najlepszy :p nigdy nie mialam szczuplych ud nawet jak schudłam Stan na 20.02.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie talia 97 biodra 112 biust 114 udo 64 ramię 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja zupelnie z innej beczki. Ktora z Was wie coś na temat adopcji, procedur itp. Nie chodzi o mnie, ale o kolezankę. Jest dziecko do adopcji. Przydazylo się jednemy panu, Pojecia o tym nie mial. Matka dziecka się zrzekla się praw po urodzeniu, podobno wskazała jego jako ojca, Koleżanka mysli o adopcji ze wskazaniem, ale sprawa nie dokońca ala nas laikow jasna. Dajcei znac, to chętnie przez telefon porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dziewczyny no i świetnie :-) już wyglądamy jak laski :-) oby tak dalej !!! Alhea ty to już w ogóle masz super wyniki :-) Jerta musicie udać się do najbliższego PCPR-u tam uzyskasz wszystkie potrzebne informacje najbardziej adekwatne i aktualne :-) A teraz opowiem wam historyjkę z wczorajszej nocy W pięć bab w wieku oczywiście 18 lat hihihi ( żadna nie ma figury modelki ) ruszyłyśmy w miasto 4 z nas była już nieźle zalkoholizowana :-) i szukałyśmy odpowiedniej knajpki z "klimatem" kilka ich zaliczyłyśmy:-) bez satysfakcji dopiero pod koniec weszłyśmy do lokalu usiadłyśmy przy barze i usłyszałyśmy " wreszcie konkretne kobitki " Wiecie nam się zaraz włączyło zboczenie zawodowe i pomyślałyśmy że jakiś zburzony "jakaś nekrofilia czy co ?" No bo nasze 18 lat i on taki młody i piękny oh ! A okazało się że chłopak ma po cylinder tych rozrechotanych małolat !!! Ha dziewczyny jest jeszcze dla nas nadzieja !!! Był przesympatyczny i nawet postawił dziewczynom kolejkę a mi herbatkę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No dobrze kochane dzisiaj nie jestem najlepszym przykładem do naśladowania :-( mąż stwierdził że mogę sobie zrobić wolne i trochę czasu spędzić z nim :-) Podsumowanie dnia 3 kanapki z wędliną I 4 rzodkiewki 1/2 papryki miseczka dziwnej zupy chszanowej z pulpecikami i pieczarkami , niestety 7 kotleciki drobiowy w panierce ( z mikrofali) z musztarda , plasterek polędwicy sopockiej , kilka orzeszków ziemnych , 1 gruszka 5 szklanek herbaty owoc , 3 szklanki wody , 4 lampki wina Sportowo 1 h tańca intensywnego , 40 przysiadów mnóstwo śmiechu do łez ( mój mąż potrafi mnie rozbawić :-) ) No i zapowiada się na niezły seks hihihi Spokojnej a raczej upojna nocy życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja dzisiaj w kiepskiej formie. rano dostałąm chyba jakiegoś uczulenia, wysypało mi takie małe grudki na twarzy i szyi i mnie swędzi i wkurza. Jakąś godzine wcześniej zjadłam te gruszki i zastanawiam sie czy to po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dzisiejsze moje menu: 1. 2 gruszki 2 warzywa an patelnie i ćwiartka fileta z kurczaka 3 2 duze kiwi 4. jagody z jogurtem naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny macie topik, trochę wkurzające tylko wpisy Upartej 51. Jeśli to Twój wiek, to może nie epatuj ciągle tym seksem, hi,hi,hi, bo to trochę nieapetyczne,hi,hi,hi. Młode o tym nie piszą a ty ciągle podkreślasz te swoje walory, wyluzuj kobieto I badaj sobie piersi, nie żartuję-bo jeśli masz jeszcze tyle hormonów w tym wieku, to jesteś zagrożona bardziej. Oj tak podpite starsze kobitki to sam wdzięk . Starzeć można się ładnie,szczupło, pogodnie i ze śmiechem,ale i z klasą. Pytałaś o bikini,śmiało, na pewno masz piękne ciało, lepszy będzie topless !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzięki gościu :-) Świetnie że nas czytasz :-) nie martw się o moje piersi są pod stałą kontrolą po przebytych nowotworze !!! A jak korzystam z życia i jak się nim cieszę to tylko mój problem :-) a moje ciało też nie wygląda najgorzej :-) widziałam i widuje młodsze w owiele bardziej opłakanym stanie które wręcz porażają nim na basenie lub na plaży ( jakby nie miały lustra w domu ) Życie jest krótkie i trzeba się nim cieszyć dopuki możemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ja jednak wolę to starzenie ze śmiechem i żartem niż być starszą panią z klasą ( wystarczy że zawodowo musze trzymać tzw. Bon ton ) w życiu prywatnym trzeba to odreagować bo inaczej trzeba już kupić sobie trumnę i czekać na śmierć ( ja już na nią czeka łam i nie jest to przyjemne :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dziewczyny jeśli was ( pisze do dziewczyn z tego topiku) też denerwuje moje umiłowanie życia to mi to napiszcie ? Dam sobie spokój z udziałem w tym poście ? Nie chce nikogo denerwować ja po prostu żyje po swojemu i nie mam ochoty tego zmieniać ( bo starym nie przystoi :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokop4
Dziewczyny, ja w prawdziwe nie mam klopot ow z waga, ale przeczytalam kilka waszych postow I tak sobie przypomnialam mojego meza, ktory zawsze jest na dietach ( u prawie kulturystyke) Tak mysle sobie, ze jak juz osiagniiecie wymarzonego wage to moze warto za stosowac tzw dzien oszukanca. Przeciez trudno byc caly czas na diecie I zupelnie zrezygniwac ze slodkosci, dlatego moj maz 6 dni jest na diecie a jeden dzien je to na co ma ochote. Oczywiscie bez przesady, ale pozwala sobie na slodkosci czy tez smazone . Pomyslcie o tym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uparta źle zrozumiałaś , można ze śmiechem i poczuciem humoru ale jednak z klasą , niezależnie od wieku. Słodki 20letni kociak, nawiązujący co chwilę do udanego seksu , jeszcze ujdzie, ale starsza pani pisząca o tym co chwilę,to już trochę brak klasy,hi,hi,hi. Czy masz wrażenie, że "klasa" to czarna torebka,garsonka i grobowa mina? Nic podobnego. I nie sądzę, żeby dziewczyny chciały twojego odejścia a czy je denerwuje twoje hi,hi,hi i wspaniały seks o którym każdorazowo piszesz to inna sprawa. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×