Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość gośćulcia
Hej :) czemu nie piszecie ? Co tam u Was ? :) chyba się nie poddalyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga103
Ja podejmuje wyzwanie od początku i dalej walczę. W końcu ruszyła waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej laski :) co tam u Was ? Piszę bo chciałam się pochwalić ze ważę 90 kg :D super ! Hurra! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Jeszcze mi zostało schudnąć ok.10-15 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataKrupka
cześć! obserwuję was od dłuższego czasu i jesteście niesamowite! moje pierwsze ważnie wyglądało prawie jak to na bokserskim ringu (równe 100kg, przy wzroście 172 cm, 01.04.2016), drugiego niesamowicie sie obawiam ;-( Córka nauczyła mnie kilka miesięcy temu korzystania z youtube w telefonie i tak zaczęła sie przygoda z ewą chodakowską, co prawda pierwotnie z ciekawości. Ale ona tak gada, że zaczyna się mieć wyrzuty sumienia siedząc i oglądając i człowiek sam z siebie zaczyna drygać kończynami, zaczęlam też ogladać rózne przepisy itp itd i wtedy zaczęła sie moja droga do zniwelowania nadwagi, pomyslama, ze taki prezent na 50tkę to będzie coś :-) Co prawda u mnie wszystko odbywa sie metodą prob i błędów, ale idzie mi coraz lepiej, chyba odrobinę zmiejszylam żołądek, macham trochę z ewą, albo jeżdże na roweże - co uwielbia mój pies :-) to dla niego doskonała zabawa poza zwykłymi spacerami, łajka syberyjska lubi się wybiegać! Teraz zamówiłam iqgreen, bo gdzieś dziewczyny polecały jako uzupełenienie do diety... Słyszę z prawa i z lewa, że wyglądam coraz lepiej, ale strach się bać stanąć na wagę... i się rozczarować, ale może jak córa przyjedzie to powtórzymy ważenie przed walką. Trzymam za was kciuki dziewczyny, za kazdy wasz kilogram i kibicuję! Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hipnozę 665136456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria389
Ja ważyłam 120kg 168cm wiem wiem dużo;/ ale na szczęście już mam to za sobą i teraz wyglądam niesamowicie;) Jadłam regularnie plus przyjmowałam suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i dołączyłam do tego jeszcze spacerki wieczorne bo biegać nie zamierzałam przy takiej wadzę bo moje stawy i kręgosłup by tego nie wytrzymały;/ już w pierwszym miesiącu zgubiłam 8kg;) a później to było już tylko lepiej gdy uzyskałam wagę 80kg zaczęłam trochę biegać a raczej uprawiać marszo bieg ;) i tak uzyskałam wagę 72kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pirania z tej od mango!!! a jakie osiągi już ma.... 50 kg. Zakłamane dziewuszysko wtraja się na każdy temat po parę razy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę się dołączyć? :-) Mam 38 lat, 165 cm i obecnie 89 kg. Jeszcze 10 lat temu ważyłam ok. 68 kg. Teraz moja waga waha się od 105 do 89 kg, waga zmniejsza się, gdy się odchudzam:-) Obecnie odchudzam się, myślę, że z Wami będzie mi szło lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza pyza
Witam i ja.Odchudzanie zaczęłam w ubiegłym roku z wagi 107.Udzało mi się zgubić ok.16 kg w kilka miesięcy.Póżniej jak to zwykle bywa popuszczałam sobie ale o dziwo wróciło jakieś 2-3 kilo.W międzyczasie wielokrotnie próbowałam wrócić do diety ale były to kilkudniowe zrywy,bez większych sukcesów.Od 1 sierpnia postanowiłam znowu powalczyć.Zapisuje na bieżąco co zjadam.Staram się jeść 5 posiłków co 3 godziny,. ale waga ledwo drgnęła.1VIII ważyłam 95 kg a dziś po 14 dniach 93,700.Jestem podłamana.Nie wiem czy organizm się zbuntował ze robię z niego wariata czy przyczyna jest inna...Mało się ruszam bo nie przepadam za gimnastyką.Jestem bliska rezygnacji.Jestem niska-160cm więc wyglądam fatalnie.Nie chcę stosować diet typu kopenhaska czy diety baletnicy bo to już nie na moje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IzaPyza musisz zwracać na kaloryczność posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaloryczność moich posiłków waha się od 1000 do 1300kcl.Pilnuję żeby nie przekroczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile wcześniej jadlas? Moim zdaniem najważniejsze są ćwiczenia. Sama dieta nie poprawi wyglądu i nie zwiększa siły. Ja wole iść poćwiczyć na godzinę niż przez tą godzinę męczyć się żeby nie zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej, to znaczy kiedy?Przed dietą to jakieś 2000 i więcej i to przeważnie wieczorami.W czasie jak przeszłam na dietę to podobnie jak teraz:1000-1300.Z tymi ćwiczeniami to u mnie jest słabo.Jezeli juz jakiś ruch to szybki spacer ok.30 min.Ćwiczenia typu aerobik w moim przypadku chyba ryzykowne.Zbyt duże obciążenie stawów.Miałam nadzieję chudnąć jeszcze jakieś 5 kilo i dopiero zacząć.Zresztą w moim wieku (50+ i to duży)nie tak łatwo z tymi kilogramami fikać na dywanie przy takiej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Iza nie lam się ,dasz rade ! Ja mam też dni ciężkie jak dzisiaj z chęcią bym pol lodówki wyzarla ale walcze ....waze teraz 88 kg schudłam 20 kg w 5 miesięcy około.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko,piękny wynik.Zazdroszczę wytrwałości.Może napiszesz jak osiągnęłaś ten rezultat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Dzięki Iza :) Ty też masz ładny wynik - 16 kg.Sama wiesz ze kluczową sprawą jest motywacja i silna wola.Caly czas walcze,mam ciężkie dni też,ale nie poddaje się.Jeżeli sobie pozwolę to tak jak ostatnio śliwek się najadlam...musze zmniejszyć porcje..tez zdarzają się grzeszki jak u każdego.Ostatnio też waga stoi lub spada pomalutku.Wiec nie załamuj się ! Ważne by wogole spadała.Moje zasady: węglowodany pełnoziarniste zamiast prostych w ilości 2-3 łyżek,zamiast słodyczy owoce w ilości nie dużej,dużo warzyw w dużej ilości bez majonezów i cukru gotowanych i surowych,5posilkow dziennie ,co 3 godz.porcje zmniejszylam o 1/2 .jak mam napad głodu to albo pije wodę albo jakiś napar,lub jem pomidora,ogórka czy inne warzywo na surowo.Kalorii nie licze bo nie lubię...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak mówiłam cwiczenia ! 30 min spaceru jest super! Na siłowni osoby takie jak my chodzą na bieżni, jeżdżą na rowerki, jezdza na takim rowerku na ręce! Tak jak mówię codziennie 30 minut marszu i zobaczysz szybko efekty. A jeśli chodzi o dietę to minus 300-400 kcal od zapotrzebowania. Mi się udało. Wcześniej wymyslalam głodówka, 1000 kcal. Ciało było jak galaretka. Teraz jem 1500 kcal. Bo mam siedzący tryb pracy plus 10 km dziennie marszu. Kupilam krokomierz. Plus 1 godzina na silowni. Rowerek. Taka gazela. I wyglądam coraz lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Bialko tez jem ok .plastra do obiadu mieska gotowanego czy ryby bez panierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Bialko tez jem ok .plastra do obiadu mieska gotowanego czy ryby bez panierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kalorie liczę.Jem podobnie jak ty.Chleb razowy max 2 kromki dziennie.Na obiad kasza jaglana 1/3 woreczka lub garstka makaronu razowego.Chude mięso drobiowe lub ryba .Owoce na II śniadanie.Może za mało jem warzyw,bo nie przepadam.Piję wodę mineralną lub herbatki-z pokrzywy,mięty lub białej morwy.Na śniadanie przeważnie płatki owsiane,do tego dodaję ze 2 łyzki otrąb i łyżkę siemienia lnianego.Zwykle dorzucam śliwki suszone,daktyle lub miód do smaku.A i tak mam kłopoty z zaparciami.Ostatnio stosuję błonnik witalny ale nie widzę poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Iza w kwesti cwiczen to : chodze na basen lub jezdze na rowerze czy na spacer.cwiczenia silowe to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerka nie mam,a co do basenu to publicznie się nie rozbiorę.Jeszcze nie teraz,może kiedyś się odważę.A poza tym tak samej to trochę mi głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie :) Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie :) Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie :) Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że nie należy się ważyć codziennie, ale ja tak robię.Dziś maleńki spadek co cieszy i zachęca do dalszego wysiłku.Jak już pisałam wolno mi idzie.Dziś 16 dzień a spadek 1,7 kg.Może w pewnym wieku tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Witaj Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Witaj Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
uwierz mi spadek wagi masz dobry i naprawdę 1 kg tyg.jest super .Mi ostatnio spada 2 kg na miesiąc ale u mnie nie ma pośpiechu. Czemu Ci się tak spieszy? Ja tez waze się codziennie bo lubię. Ostatnio włażę w rozmiar 44 z czego jestem bardzo zadowolona. Jutro idę na basen trzymaj się i myśl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×