Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość Szeloba
Ulcia u nas to dzieci usypiają do badania ... Teraz jeszcze problem bo na wadze nie przybiera:( wykoncze sie apetyt ma je z chęcią a chudy strasznie ma poltoraroku a wazy 10kg najpierw lekarze mówili ze taki.niejadek pozniej ze zeby pozniej dieta wysokokaloryczna i gowno wszystko dalo:( teraz juz zaczynają sie martwic szkoda ze tak późno gdy im powtarzam od roku ze nie rosnie... Chyba powinnam.pojechac do jakiegoś innego miasta lepszy szpital bo u nas umieralnia kto tam wchodzi nie wychodzi o własnych silach... Alhea dzieki za ćwiczenia :) Mam postanowienie na jutro będę wszędzie chodzić z woda i jak tylko wyciagne po cos mapę to będę pic bo ja widzę ze wy to chlacie litrami ja to bym litrami pila ale co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeloba a robiłaś synkowi badania i test na pasożyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam wieczorkiem :-) kochane moje u mnie dzisiaj cały dzień deszczowy był i nawet na ogród nie wyszłam ale za to poczytałam sobie tak zwyczajnie dla relaksu :-) Szeloba to dziwne że do tej pory lekarze nie skierowali cie na konsultacje do innych ośrodków ? Ty jako pielęgniarka wiesz przecież że nie wolno poprzestawać na jednej czy dwóch diagnozach No dobrze w końcu to ty jesteś fachowcem w tej dziedzinie Podsumowanie dnia 2 bułki ciapata z szynką , 1 pomidor , ziemniaki z (niestety) sosem 2 podudzia smażone , miseczka pomidorów z jogurtem, miseczka ( spora) sałaty z szczypiorkiem i pomidorem w jogurcie 2 plastry szynki 1 plaster sera żółtego 5 szklanek herb owoc , 2 szklanki wody 2 kawy Sportowo ZERO :-( :-( Alhea ja jutro mam zamiar troszeczkę popracować w ogrodzie - oczywiście w miarę możliwości - może taki ******* świeżym powietrzu mnie wzmocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeloba
Sprawdzaliśmy czy ma pasożyty i nie miał... Wszystkie badania ok , nie maja sue do czego przyczepic:( jutro jadę do szpitala z małym na badania mam nadzieje ze do weekendu wyjde wiec dietkowo bedzie bez szalu bo będę jadła to co w bufecie... Dopiero jak wyjde sie odezwe. Trzymam za Was kciuki:) trzymajcie sie ramy laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga104
Hej dziewczyny, ja dziś się czuję o tak o, brzuch mnie pobolewa i jeść się nie chce. Uczę się do sesji, w sumie to moja ostatnia i nie mam pojęcia co będzie dalej ze mną, chociaż bronię się dopiero we wrześniu. Póki co nie ćwiczyłam, może wieczorem potańczę. Waga wskazuje 104,7kg dzisiaj. Trochę się boję, że będę latała codziennie do tego ustrojstwa, ale może przynajmniej będzie mnie to trzymało w ryzach. Hmm, może powinnam ją schować, bo tak to trochę cały czas na nią patrzę i się zastanawiam. Chyba gdzieś w okolicach stycznia ważyłam 118kg. Zaczęłam się odchudzać z 116kg - 6 marca. 2 miesiące miałam diety super, a teraz miesiąc mi stoi waga :(. Chciałabym lipiec rozpocząć z dwucyfrówki.. Mam nadzieję i motywacje, że się uda. Może na obronie będzie 90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie dziewczyny ,jestem w szoku na razie bo dzisiaj pani zadzwoniła ze szkoły by przełożyć spotkanie ,a była przy tym miła-jesczcze jej takiej nie słyszałam .Mówiła że weżmie ten jego zeszyt sprawdzi by mu oceny poprawić ,bym się nie martwiła ,że jestem bardzo zestresowana ,bym się uśmiechnęła.Widzicie jak działa wizyta u dyra?? Czekam na wakacje jak jakiegoś zbawienia.Może w końcu odpocznę psychicznie.U mnie dziś godziny się rozjechały w jedzeniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Waga trzymam kciuki by się udało :) zmniejszyć wagę :) Szaleba nie martw się ,u mojej koleżanki też dziecko nie przybierało na wadze ,wyniki wszystkie w normie ,do tej pory taka chudziutka ,malutka chodzi juz do szkoły ,wszystko z nią w porządku.Taka uroda.Badania zrób dla świętego spokoju . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga104
Dzięki Ula. Nie poddaje się póki co. Dziś nawet mi szło dobrze, ale zachcianka czipsowa była i masz na koniec dnia poszłoo. Teraz mnie nerw wziął i zrobiłam 37 minut tańca, 37 ćwiczeń na krześle i 9 minut skalpela Chodakowskiej. Muszę poszukać po prostu już nowych ćwiczeń. Jak jutro się okaże, że przytyłam to zacznę biegać. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:):) A co to się stało, że Was dzisiaj nie było? Waga już ze trzy razy spaliłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Alhea witaj :-) Sory ale ten twój wpis strasznie powiało katolicyzmem :-( nie chcem deprecjonować niczyich uczuć religijnych ale taka indoktrynacja mózgu ludziom w XXI wieku jest dziwna Powinniśmy się cieszyć życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie :) żeby ludzie się szanowali i kochali to byłoby lepiej.... :) nic nie mam do katolików :) co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Oglądam Opole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:):) Uparta sorki, nie chciałam nikogo urazić:) mnie chyba bliżej do buddyzmu niż katolicyzmu, chociaż wychowałam się w tej wierze. Ulcia no tak, będzie, ale wg mnie mamy na to wpływ. Interesuje mnie człowiek i prawa wg których funkcjonuje, szczególnie nasz dusza. Ulcia jak tam Opole? zapomniałam i nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam kobietki :-) u mnie dzisiaj mega Skwar siedzę w ogrodzie w cieniu i ledwo żyję :-( ale przyroda mi to rekompensuje :-) Moje róże pięknie kwitną , ptaki śpiewają przeżyły brzęczą , no po prostu jest fantastycznie :-) dawno już nie miałam tyle czasu dla siebie i na to żeby przyjrzeć się przyrodzie :-) Alhea nie obraziła moich uczuć religijnych bo ja takowych nie mam aczkolwiek podoba mi się pomysł reinkarnacji :-) i powiem Ci że chyba bardziej do mnie przemawia to że trzeba gromadzić pozytywy żeby w przyszłym wcieleniu mieć fajniejsze życie :-) ale mój mózg mówi mi że trzeba korzystać z życia ( szanując siebie i innych oczywiście ale tego myślący ludziom nie trzeba tłumaczyć ) ogólnie jestem ateistką i drażni mnie to że większość religii bazuje na straszenie ( diabłem , piekłem itp ) a już to co katolicy wyprawiają w naszym kraju ostatnimi czasy to zakrawa na jakiś zbiorowy obłęd ( sory ale takie jest moje zdanie i nikt nie musi się z tym zgadzać ) No dobrze wracamy do tematu czyli odchudzanie czyli zmienianie swojego życia na lepsze :-) Szukam pomysłu na sałatę lodową w jakimś fajnym wydaniu :-) bo mi już brakuje pomysłów a uwielbiam ją i mam jej mnóstwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie , :) Alhea Opole super w końcu jakiś festiwal po polsku .U mnie przeszła burza z gradem i pobila rośliny w ogródku. Masakra.Uparta prawosławie też jest podobne do wiary katolickiej. Też w tych wiarach nie podoba mi się parę rzeczy ale cóż powiedz mojej babci ze niedajborze coś ci nie pasuje lub nie wierzysz.Uwaza ze ateiści to źli ludzie.Ja się z tym nie zgadzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
przypomnala mi się taka rozmowa z babka która mnie pouczala co ja mam robić i jak by po śmierci żyć wiecznie w niebie a ja mówię babciu ja wcale wieczniepo śmierci żyć nie chcę a babka bardzo wierząca kobieta lat 85 zaskoczona po namyśle mówi ze też nie :) to po co te gatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparta :)o nie pomysł tylko fakt:) co do sałaty,robię na rózniste sposoby. tutaj kilka https://www.winiary.pl/potrawy.aspx/7080/salata-lodowa Ulcia słowo religia pochodzi od słowa religare- łączyć człowieka z Bogiem. Prawosławie najbardziej do mnie przemawia ze wszystkich religii chrześcijańskich. O ile na poziomie fizycznym religie różnią się o siebie, jak buty w zależności od pory roku, o tyle na poziomie subtelny są tym samym. Ulcia jak ogórki po burzy?moje rosną po tych deszczach ja na drożdżach, właśnie niektóre przesadzałam, bo za gęsto wykiełkowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia no tak:) dzidziuś w brzuszku mamy też tak sobie pewnie myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Alhea dzidziuś w brzuszku o religii na pewno nie myśli choć nie wiem o co CI z tym dzidziusiem chodzi.My jesteśmy ludźmi myślącymi dorosłymi każdy niech wierzy w co chce . Tylko niech nie narzuca tego komuś.A dobroć człowieka nie zależy od tego czy wierzy w coś czy kogoś czy nie wierzy.Alhea świata nie zmienisz ja też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Alhea ogórki były tylko przykryte wiec im nic się nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Chyba mi post wcielo .Dzidzius na temat wiary na pewno nie myśli.Powolujemy na świat dziecko i nie pytamy się go czy chce być na tym okrutnym świecie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia nie miałam na myśli wiary, tylko stosunek do życia, kończy się jego świat, jedyny jaki zna, też pewnie po "śmierci" nie chce żyć Jeśli chodzi o powoływanie do życia, to troszeczkę się może przyczyniamy;) co do świata, to wg nie nie jest zly, jest taki jakim go czynimy była kiedyś taka piosenka ".....źli jesteśmy my"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
My czynimy no tak ale nie do końca mamy wpływ na to co zrobi np.prezydent czy premier czy stany zjednoczone itp.Ja jako jednostka to nie tak do końca mam wpływ.Masz wpływ na wojnę czy będzie czy nie? Nasi rządzący muszą się wpieprzac wszędzie gdzie nie trzeba a to my dostaniemy lo d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Jedyne na co jakis tam mamy wpływ to na nasze otoczenie i swój garnek - jaka dziś zupę na obiad ugotować. I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga104
Dziewczyny, jakie tematy religijne, polityczne :P. Ja od tego z daleka, wszak nigdy nie wiesz kto ma jakie poglądy i jaka wojna się może z tego wywiązać. Od razu człowiek szczęśliwszy :). Dziś miałam wolne od ćwiczeń, jutro znowu się trzeba ruszać. Czekam na wyniki z egzaminu, miały być wczoraj. Połowa roku ma, druga nie i każą czekać. No i ani wziąć się za cokolwiek nie mogę, bo ciągle sprawdzam, ani kuźwa odetchnąć, albo uczyć się do poprawy :(. Takie życie. Powinnam CV pisać, pracę i uczyć, a siedzę i zabijam czas. Cała ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie :) ja tu żadnych politycznych poglądów swoich nie przedstawiam ani religijnych.Nie napisałam nawet czy jestem wierzaca czy nie.Rozmawialam z Alhea o życiu ,na co mamy wpływ i tyle. Widzę ze jak tylko słyszycie słowo wiara lub polityka to się boicie odezwać.No i macie swoją wolność i wpływ na ,,garnek ,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ulka masz rację !!! Z tą wolnością wyznania i słowa ostatnio jest mocno nie fajnie :-( ale cóż przetrwały to jak wiele innych anomalie :-) A teraz do rzeczy co tu tak cicho ? Ja rozumiem weekend super pogoda itp itd ...ale żeby aż ta zamilknąć ? No dobrze u mnie nie było zbyt dietowo wiec dzisiaj mam mega kaca moralnego i jestem bardzo zła na siebie :-( ale obiecuję że już koniec z rozpustę; -) trzeba zbastować !! Ale forma coraz lepsza na dniach pewno wrócę do tańca :-) no nie będzie to jeszcze zumba ani inne latino ale musze coś tańczyć bo zglupieje :-) Piszcie dziewczyny y co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witaj Uparta :) dietę trzymam ale ćwiczyć nie ćwiczę .nie mogę ogarnąć się mam wszystkiego dość i tyle.Mam dziecko niepeln. i nikt mi nie powie ze życie jest cudowne bo nie jest ....cale życie to jeden stres i walka ze światem jednym słowem p********e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga104
ja zdycham z alergii i uczę się. Jeden egzamin za mną, jeszcze drugi, ale o wieeeele cięższy i czeka mnie miesiąc zakuwania :(. Dziś jeszcze nie ćwiczylam, może podniosę tyłek wieczorem.. Dietowo kiepsko też.. Waga stoi. Dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×