Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rusanka

Do wakacji min. 25 kg mniej!

Polecane posty

Dzięki za miłe przyjęcie Mam sporo bo 39 lat nick trochę już nie aktualny Ja raczej stosuje dietę opartą o kurczaka i ryż :p nic ciekawego mam też witaminy , ale ogólnie dieta biedna, dziś zaliczony 2 dzień. Jęśli chodzi o siłownie to na każdej jest trener który powinien dobrać odpowiednie ćwiczenia, ja po ćwiczeniach siłowych robię areoby biegam na bieżni ( no dobra spaceruje) 45 minut albo rower albo wiosła itp mi się podoba, wcześniej byłem sportowym kaleką, ale siłownia mnie wciągneła, a i tam wieczorem zlatuje sie dużo pań i coś tam brykają na dużej sali wszystkie tak samo :p Dobra uciekam spać bo głodny jestem :p dobranoc i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnoczarna
Cześć wszystkim! Chcę się do was przyłączyć. Mam 165cm wzrostu i 87kg wagi. Jestem na dukanie (już poraz kolejny) i bardzo chcę schudnąć. Narazie waga ani drgnie mimo 9 dnia diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrainaCzarów83
Hej wszystkim:) To i ja się przyłączę bo odchudzam się już od 4 miesięcy a niestety przede mną jeszcze 24kg do zrzucenia.Ja swoja przygodę zaczęłam od wizyty u dietetyka i badania genetycznego genetic lab.I tu zaczęła się zabawa bo własnie na podstawie raportu z tego badania mam ułożona dietę oraz treningi tak aby nie zaszkodzić swojemu zdrowiu.Jak ćwiczyłam na własną rękę czułam straszne zmęczenie,często miewałam dziwne bóle.Przy nowych treningach tez się upocę ale samopoczucie jest o wiele lepsze i są efekty.3 miesiące 12kg mniej na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
czesc,chcialabym dolaczyc,jak odchudzałam się co wiosne to schodziłam z 60 paru kilo,w tamtym roku sobie darowałam i jest...80,nigdy tyle nie wazylam...jestem na diecie od poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
dodam 33 lata,a te 80 to nie jest pewne ,bo w tygodniu zwaze się na lepszej wadze,ta troszkę szwankuje.Podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki:) Dziś miałam zabiegany dzionek... ale już jestem... Kobietki napiszcie coś więcej o sobie... ile macie latek , jaki wzrost, z jakiej wagi startujecie i jaki jest Wasz cel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
START I/II 2016 r. było........ jest.......będzie... Rusanka 170.......99.............95.........65 Agula 165............76,6..........72,5..........65 Ania 168..............93.............??..........83 Chudnąca 169.....72.............69.........?? axxk 173.............105,5.........??..........89 kasik 164..............61,5..........??.........52 Nilfheim 165.........80............78,5......60 Magda 156............70.............65.........55 Venus 165.............85,9..........84,2......65 Bubulinka160.......94............??..........75 Marcin 186...........106............??.........92 Czarnooka 165......87.............??........?? Kraina czarów??....??..............??.........?? Anettka 165.............80.........78,8.........56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe koleżanki i zapraszam, razem raźniej. właśnie napiszcie cos więcej o sobie u mnie dietkowo ok, jutro 7 dzień więc pojutrze ważenie, mam nadzieję, że się nie załamię i waga poleciała troszeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mi mija 3 dzień :p daje radę Kłopot będę miał w sobotę bo do teściowej na rocznice ślubu idę, więc pewnie popłynę :p oby nie za mocno.. Ogólnie tabelka super pomysł, swój wynik dam w poniedziałek mam nadzieję że będzie progres:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
mam 165 cm wzrostu ,chce schudnąć do około 56 .Na razie daje sobie 3 miesiące/wiem ze mało ;)jem śniadanko obiadek o 12 i od 16 nic,zawsze tak się odchudzam i idzie 1 kg na 3 dni,zrobilam dziś jogurt własnej roboty :)na razie początek ale przybieram się do cwiczen,niedlugo zaczne bo mam mało ruchu,zaczynam gdzies po tygodniu diety,by się unormowaloNie jem nic smażonego,tluszczu zwierzęcego tyle co gram się na miesie trafi bo wybieram chude,ciemny chleb i warzywa z odrobina oliwy by się witaminy przyjely.Dzis po południu zwaze się na dobrej wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
wlasnie znacie metody na przyspieszenie przemiany materii?z powodu lekow zwolnila mi o 70 procent,teraz już odstawione,powinna ruszyc,ale chciałabym szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wczorajszy dzień był ok :) Śniadanie: 2 kromki chleba razowego z szynką i pomidorem II śniadanie: jogurt naturalny + kiwi + kawa z mlekiem Obiad: 3 ziemniaki gotowane (bez soli), brokuł gotowany, 2 jajka sadzone Kolacja: chleb razowy, 100g chudego twarogu ze szczypiorkiem + pół Grejfruta : ) I zrobiłam cały skalpel chodakowskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie dzien 7 kopenhaskiej czyli tylko 1 posiłek ale od kilku dni zamierzałam a dopiero dzisiaj zaczęłam pić rano wodę z wyciśniętą całą cytryną. Jutro ważenie, stresa mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anettka metabolizm przyspieszy picie codziennie rano szklanki ciepłej wody z cytryną i łyżeczką miodu, dodatkowo owoce typu grejfrut, jabłka :D dobrze bybyło jakbyś też ograniczyła cukry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki i kolegę:) Moim zdaniem najlepszym sposobem na uregulowanie przemiany materii jest regularne jedzenie... niestety sama czasami mam z tym kłopoty... ponadto aktywność fizyczna... Anettko 1 kg na trzy dni to jest bardzo dużo, nie ma co przyspieszać bo można wpaść w błędne koło... Axxk ciekawa jestem wyników, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
ukrow oprócz owocowych i tych w np. nie używam,no jogurt robie na miodzie/2 lyzki na 1 l mleka/.ja nie chce aga przyspieszyc chudniecia,tylko metabolizm po lekach :)dzięki ze rade z cytryna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
miało być np. w chlebie,ale tylko razowym na zakwasie własnej roboty.acha,wedlinki tez sama robie w szynkowarze,takze znam skład-czyste miesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilfheim
Anettka ja żeby podkręcić metabolizm dodaje czasami papryczkę chili do potraw, niedużo oczywiście, ale ledwo co ja czuć i potrawy i tak są pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia29l
Witam. Mam na imię Kasia, mam 155cm wzrostu, 29 lat i 50 kg. Zawsze ważyłam max. 43. Nie wyglądam najgorzej, ale wszystko odkłada mi się na brzuchu. Moja dieta i styl życia doprowadziły mnie do choroby refluksowej z przepukliną rozworu przełykowego oraz do stanu przedcukrzycowego. Jestem uzależniona od słodyczy i fast foodów. Od około miesiąca zaczęłam o siebie dbać. Nie jem słodyczy, wprowadziłam zamienniki, nie jem późnym wieczorem. Mój cel to odzyskanie dawnej wagi (43-44kg) i uregulowanie cukru. Niestety przepukliny nie wyleczę już nigdy. Poza zmian w diecie ćwiczę na orbitreku po 30 min dziennie. Chcę do Was dołączyć bo w grupie siła. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
dziś waze 78,8.Kasia,bardzo mi przykro ... :( jeżeli chodzi o mnie to tez wszystko odkłada mi się na brzuchu,poniewaz mam szczuple rece,nogi,biodra,to ciagle slysze czy nie jestem w ciąży.Oj nie wiem jak przybrać się do cwiczen,kondycji brak,nawet do sklepu ciężko dojść....jedyne co dobre ze ustepuja mi miejsca w autobusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kasiu :) x Miałam się ważyć w tę środę, ale nie miałam okazji (ważę się u kuzynki, bo sama nie mam wagi, a nie miałam czasu wpaść). Dietę trzymam, ale bardzo mało ruchu :( siedząca robota, a w domu nie umiem zmusić się do ćwiczeń, dla mnie to totalna katorga... nie widzę też szczególnej poprawy wyglądu, choć czego ja wymagam po tak krótkim czasie ;) ale przez to chyba, że nie miałam okazji się zważyć, nie widzę tego wymiernego efektu na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Kasiu... nie chcę, abyś odebrała mnie źle, ale pozwól, że wyrażę swoje zdanie... fajnie, że robisz coś dla siebie tz. ćwiczysz, zdrowo się odżywiasz, itp... jednym słowem dbasz o siebie... ale zbijanie wagi do 43 kg? Sama zapewne dobrze o tym wiesz, ze ważąc tyle będziesz miała niedowagę- tego chcesz? Sama napisałaś, ze wyglądasz nie najgorzej... więc zapewne wyglądasz świetnie, bo z reguły do samych siebie jesteśmy nastawieni krytycznie... wspominasz o brzuszku... więc może na nim należało się skupić i nad nim popracować a nie zbijać wagę, która i tak jest niska. Oczywiście rób jak uważasz, wyraziłam tylko swoją opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłego dnia życzę 4 dzień zaliczony i zaczynam 5 mocno zmotywowany potem weekend :( będzie trudniej ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubulinkaaa
Hej. Ależ to tłum. Ja byłam wczoraj u lekarza i niestety idę do szpitala. Pierwszy raz w życiu. ...na dalsze badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich piątkowo, tydzień diety za mną i na wadze -3,3 kg. wczorajszy dzień dietkowy całkiem ok, pomimo jednego posiłku w planie wcale nie czułam głodu. Marcinek może tak źle nie będzie w weekend, a jak będzie to od poniedziałku weźmiesz sie do roboty na całego. No przecieź jak rodzice czy teściowie częstuja to nie ma siły żeby nie zjeść. Babulinka zdrówka życzę i szybkiego powrotu i coś mam wrażenie że ty najwięcej z nas schudniesz na tym szpitalnym wikcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
Witam wszystkich:) Axxk gratulacje:) Ładny, motywujący wynik. Bubulinka współczuję, oby wszystko było dobrze. Marcinek dasz radę, małe odstępstwa od diety co jakiś czas są wskazane, najważniejsze aby wrócić na właściwy tor. Ostatnie 2 dzionki miałam zabiegane, dziś pozwoliłam sobie pospać troszkę dłużej i dopiero sączę kawusię... Dietkowo było ok, acz z ćwiczeniami nieco gorzej... ale waga mimo to powolutku spada. Pytała mnie któraś z dziewczyn o dietę koleżanki- mam już więcej informacji- była to dieta ubogo- energetyczna , niestety nie znalazłam w jej rozpisce wartości energetycznej.... Gdyby , ktoś był zainteresowany to mogę przedstawić przykładowe jadłospisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia29l
Do agula13 Tak jak myślałam odebrałaś mnie z góry Pisałam przecież, że choruję z powodu niezdrowego stylu życia Twój problem ze schudnięciem może polegać właśnie na tym, że skupiasz się na kilogramach, centymetrach, a nie na swoim organizmie zdrowiu! Ja się skupiam na ZDROWIU i nie chodzi mi o to głównie aby schudnąć i potem przytyć, ale utrzymać zdrowie, które jak w moim poście pisałam strasznie ucierpiało na niezdrowym jedzeniu i braku ruchu Nie będę tu zaglądać, bo normalne, że ludzie będą mnie bagatelizować, przyzwyczaiłam się mimo wszystko życzę powodzenia, nie w odchudzaniu, a zmianie stylu życia p.s. gdybym napisała, że mam 20 kg więcej, to Twój stosunek do mnie byłby inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
witam,chudnaca ja tez nie mogę się przybrać do cwiczen ,tym bardziej ze marnie się czuje...ale od poniedziałku postanowiłam na 100%W weekend za to posprzątam caly dom ,aby się ciut poruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia,ja akurat nie uważam ze dazysz do zbyt malej wagi,mam mame twojego wzrostu i od lat tyle mniej więcej wazy i wcale nie jest za chuda.Nie obrazaj się ludziom ciężko to sobie po prostu zobrazować,mama chciała oddac krew i stwierdzili ze waga za mala :)gdy po rzuceniu palenia przytyla 3 kg naprawdę dobrze nie wygladala,tez wyszedł jej brzuszek.My mamy taki rodzinny sposób tycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
Dzionek u mnie minął całkiem nieźle, dietka ok, zaliczyłam ponadto godzinkę marszu z kijkami... a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×