Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rusanka

Do wakacji min. 25 kg mniej!

Polecane posty

Gość SabinaK44
Ja już stosuję Foreverslim, jak na razie u mnie mniej o 10 kg,więc może w sumie dobuję do tych wymarzonych 25...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agula 13 wiem że dam radę jestem mega zmotywowany :p 5 dzień zaliczony, dziś też dam radę, słabo będzie jutro bo ten obiad u teściowej ehh masakra trudno jeden dzień popłynę( chyba pisałem że ten obiad dziś w każdym razie jest jutro) choć psychicznie się przygotowuje cały tydzień:p W poniedziałek ważenie, mam nadzieję że coś spadło i będzie motywacja na następny tydzień.. Miłego weekendu wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
Milego weekendu!gosciu w jakim czasie spadlo te 10 kg i jakbys mogla powiedzieć skled i cene tego foreverslim?z góry dzięki :)ja kupiłam apetiblock,nie zauwazylam by dzialalo,ale smaczne:)myslalam nad hepaslim,ale się nie oplaca,sklad marny,8zl za 30 sztuk tabletek-a trzeba lykac....6 dziennie....to na razie lykam witaminer żeby nic nie zabrakło,beta karoten na skore i wlosy i by potem się ladnie opalić,blonnik,bo mniej czuc glod i zdrowy.Marcin,mysle ze jeden obiad nie zaszkodzi,byles się potem trzymal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja wczoraj jakos nie odzywałam sie bo w pracy mialam kupe roboty, a później jakis kiepski nastrój, mega dołek mnie złapał i nie chciałąm was zarazić. dietka oczywiscie według planu - bo jak już postanowiłam to się nie poddam, a do tego czuję sie jakoś tak lekko :) u mnie z ruchem narazie lipa bo przy kopenhaskiej jest to niewskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
sorry za pomylke,pisalam do Sabiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
ach te weekendy,odzywajcie się dziewczyny /i nie tylko:)/co jadlyscie itp. bo to bardzo wspiera!axxk slyszalam ze na kopenhaskiej mogą być spadki nastroju,trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, to już 9 dzień kopenhaskiej wiec z górki i nastroj całkiem ok :) ech weekend w papierach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich... U mnie dzionek mija spokojnie... porządki, małe zakupy, troszkę pitraszenia w kuchni... oczywiście dietetycznego... planuje jeszcze poćwiczyć z godzinkę... a potem kąpiel i domowe spa... dla relaksu:)... a wieczorkiem to nie wiem... polecacie może jakiś dobry film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
START I/II 2016 r. było........ jest.......będzie... Rusanka 170.......99.............95.........65 Agula 165............76,6..........72,5..........65 Ania 168..............93.............??..........83 Chudnąca 169.....72.............69.........?? axxk 173.............105,5.......102,2.........89 kasik 164..............61,5..........??.........52 Nilfheim 165.........80............78,5......60 Magda 156............70.............65.........55 Venus 165.............85,9..........84,2......65 Bubulinka160.......94............??..........75 Marcin 186...........106............??.........92 Czarnooka 165......87.............??........?? Kraina czarów??....??..............??.........?? Anettka 165.............80.........78,8.........56 Przeniosłam nam tabelkę na nową stronę, uzupełniłam co wiedziałam... koleżanki nam gdzieś pouciekały... mam nadzieję, że jesteście kobietki i trwacie na dietkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wagę podam jutro z 6 ciu dni jestem zadowolony dziś za to będzie masakra :p Życzę wytrwałości wszystkim, i sobie :pppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Przed nami kolejny dzionek... niedziela i do tego Walentynki:) Zapewne będzie czaiło się przed nami wiele pokus... Pozdrawiam i życzę miłego świętowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Walentynkowo i dużo miłości życzę. Marcin nie przecholuj dziisja z tym objadaniem sie u teśció bo jutro ważenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Witam Was!! :) Jestem Marta, mam 26 lat. Od 6 miesięcy szczęśliwa mama :) Na chwilę obecną ważę (aż) 90kg przy wzroście 172cm. Odstawiłam cukier i do minimum zeszłam z węglowodanami,dzięki temu (od 01.01.2016) zgubiłam 7kg :) Od teraz będę Was podczytywać i trzymam kciuki za wszyatkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy i zapraszamy:) Ładny wynik- gratuluję... Będziesz naszą motywacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje, mozesz podac przykladowe menu? dziekuj***ardzo , naprawde spuer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Około 19-20 jak maluch zaśnie to napiszę przykładowe menu :) Pierwsze kilogramy zeszły szybko a teraz już nie ma tak różowo :( Niestety przy małym dziecku ciężko jeść o stałych porach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do siebie. Obecna waga 83.3kg zaczełam diete Dukana 02.02.2016 z wagą 86.8kg. Zamierzam schudnąć do 70 kg chociaż bardzo bym chciała ważyć 66 kg, nie mniej jednak mój cel to 70 kg na ten rok. Mam na imię Basia i mam 39 lat. Pochodzę z Małopolski a od 6 lat mieszkam w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Basiu... zapraszamy:) Jesteś pierwszy raz na dukanie? Dopiszę Was kobietki do tabelki... START I/II 2016 r. było........ jest.......będzie... Rusanka 170.......99.............95.........65 Agula 165............76,6..........72,5..........65 Ania 168..............93.............??..........83 Chudnąca 169.....72.............69.........?? axxk 173.............105,5.......102,2.........89 kasik 164..............61,5..........??.........52 Nilfheim 165.........80............78,5......60 Magda 156............70.............65.........55 Venus 165.............85,9..........84,2......65 Bubulinka160.......94............??..........75 Marcin 186...........106............??.........92 Czarnooka 165......87.............??........?? Kraina czarów??....??..............??.........?? Anettka 165.............80.........78,8.........56 Marta172.................97..........90...........?? Basia164.....................86,6.......83,3.......70 Monika160...............78..........??..........53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 79
hej dziewczyny jeśli można chętnie się do was przyłacze ,również do wakacji planuje schudnąć ok 25 kg mam 160 cm waga ok 78 kg -zaczynam jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula13 Tak jestem pierwszy raz na dukanie. Przeczytałam książkę i jakoś daje rade, myślałam że będzie trudniej. Pozdrawiam ^-^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Monika... zapraszam... im nas więcej tym lepiej:) Basiu... ja dukana już przerabiałam, ładnie się na nim chudnie..., poległam jednak na III fazie... teraz próbuję tej nowej zmodyfikowanej wersji... zobaczymy jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula 13 Dobrze będzie a jak ma być ;) że pozwolę sobie zacytować ,, ...no bo kto jak nie my...,, ja już cwiczenia wdrożyłam do diety 40 min każdego dnia. Ale to dietowanie zajmuje niemożliwie dużo czasu, dobrze że nie pracuje, mam córeczke, 2 latka skończy za miesiąc i razem szalejemy na treningach hahahaha musze jej gdzieś takie małe hantelki kupic bo mi moje kilowe zabiera...... ale dzięki niej nie ma mowy o wylegiwaniu sie przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w poniedziałkowy ranek:) Dziś przede mną długi dzionek... czas wrócić do pracy po błogim lenistwie... Weekend pod kątem dietki minął bardzo dobrze, nie zaliczyłam żadnego grzeszku, ponadto poćwiczyłam trochę- ogólnie jestem zadowolona:) Jak tam u Was? Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
104,4 biorąc pod uwagę że wczoraj zjadłem więcej kalorii niż przez ostatnie 6 dni to nie ma tragedii pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, miłego dnia życzę i do pracy znikam. weekend dietkowo super udany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
a mnie do wagi ciagnie,ale jeszcze trochę wytrzymam...będzie wieksza radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
Dobry wieczór Wszystkim:) Kolejny dzionek mogę zaliczyć do udanych , na wadze mniej kolejne parę deko... w sumie jestem lżejsza o 4,5 kg- może nie jest to jakiś spektakularny wynik, ale po spodniach już czuje różnice... dziś w ramach ćwiczeń pomaszerowałam do pracy pieszo, wiec zaliczyłam ok 50 minut marszu... Marcin gratuluję spadku... biorąc pod uwagę wczorajszy uroczysty obiadek- super wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam diete restrykcyjną , pierwszy dzień, pod koniec dnia zjadłam batonik smutas.gif czy mogę kontynuować ? Proszę o odp może ktoś sie zna na niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×