Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj z rodzinka zjadłem w restauracji ruskie pierogi, kwaśnicę i herbatę.

Polecane posty

Gość gość
3,5 tys + 2 tys no szalenie wysokie pensje, wow to mój brat ma w Polsce pensję 6 tys, on sam jeden, jego żona jakoś połowę tego. i wcale nie uważają się za bogaczy tak jak ty :O A ja? po pierwsze nie tknęłabym tego co ty jadłeś, zwłaszcza tak podejrzliwie tanio. ja w ubiegłą niedzielę byłam na obiedzie z mężem i dzieckiem i ja miałam wege "kotlety mielone" m. in. z soczewicy selera i orzechów i sałatkę m. in. z jarmużu orzechów laskowych i granatu, mąż miał risotto z krewetkami a dziecko pstrąga w panierce z siemienia lnianego i do tego pieczone marchewki w ziołach, a na deser wszyscy mieliśmy ciasto - ja raw brownie, mąż gryczane banana & apple tart a dziecko brownie z oreo. pilismy wodę, herbatę zieloną i sok pomarańczowy. i zapłacilismy za to wszystko wiesz ile? 41 funtów. napiwku dalismy 4. sumując nasze dochody, zarobilismy na ten obiad z deserem i napiwkiem w niecałe 2 godziny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jesuuuu normalnie jak król hahahahahahahhahahahhaahahhhaahhaahah kotlety z soczewicy buehahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha kto takie gowno je, albo risotto buehahahahahahahahhanhahahaahah co za kurfa poy****iec hahahnananananananhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmato ty naprawdę karmisz rodzinę takim gownem jakie wymieniłas wcześniej. Kto cię spodzil szmato? Współczuję twoim starym, musi im być przykro, że wypuścili w świat takiego poyebanca. Kotlety z soczewicy i krewetki, no kurfa nie mogę hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j cfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, lepiej zapchać żołądek połową świni i mąką (bo pierogi nie są niczym innym) bez żadnej wartości odżywczej. Dziewczyna opisała bardzo dobre jedzenie a g****o jesz ty i większość zapyziałych polaczkow. Na szczęście na takim jedzeniu długo nie pojedziesz ;) juz się nie dziwie czemu w pl blok reklamowy to same leki, Polacy żrą g****o a potem leki na wzdęcia, sraczkę, hemoroidy. A wystarczylyby owoce, kasze, warzywa ale komu chce się używać mózg, lepiej wpieprzać świnię, potem rozwalic sobie wątrobę tabletkami bo organizm nie daje rady strawić martwego zwierzęcia...brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurfa dietetyk III Rzeczypospolitej sie odezwal buehahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha jedz te swoje soczewice, krewetki i japońskie wodorosty głupia pisdo. Smacznegobuehahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah jeszcze ta teoria o reklamach. Normalnie nie mogę z tych emigracyjnych poyebanców hahahahaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki dietetyk? To jest podstawowa wiedza cymbale. Widać tłuszcz ci na mózg padł polski prosiaku że się tak rzucasz. Serio temat jedzenia aż tak cie denerwuje? Uspokuj się histeryku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój ten cymbał nawet nie wie jak wygląda jarmuż, nigdy nie jadł granatów ani krewetek to się tak teraz rzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapominaj o lekach na wątrobę które maja za zadanie leczyć zepsuta wczesniej przez inne leki wątrobę. No i oczywiście zespół niespokojnych nóg :D Polak ma lek na każdy organ a do łba mu nie przyjdzie żeby po prostu dobrze się odżywiać. Na szczęście młode pokolenie ma więcej w głowie a stare powoli wymiera (przez swoje umiłowanie do polskiej kuchni dla biedoty i do leków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak nawiasem mówiąc, żal człowieka, który o 7:30 rano w weekend wstaje żeby bluzgać na kafe... biedak, życia nie ma. mógłbyś chociaż z dzieckiem pograć w monopoly czy domino, a nie tylko kafe, wiesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda jarmuż to na 100% nie wie bo to jadły nasze babki i teraz znowu jest na topie. Ludzie w wieku 40-60 maja chyba najgorsze nawyki żywieniowe z żyjących Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@11:45 tez to chciałam napisać, ale w sumie to on tez siedzi tu w nocy i o każdej porze dnia. Opisując swoje cudowne życie w PL które jest fikcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O a może autor nam napisze co dziś miał na śniadanie? pewnie jajecznicę na boczku i biały chlebek pszenny bez wartości i to jeszcze z masłem i szynką gdzie mięsa jest może 50% a reszta to ... wiadomo co jest w szynkach!! bo ja (moje posty w tym temacie to te sprzed paru minut) miałam takie paskudztwo że jemu to by przed przełyk nie przeszło no i zaraz znowu zwymyśla to od szmat i pi*** bo on inaczej tłumok nie potrafi :O a no tak, ja miałam kawę z maszyny z mlekiem migdałowym (domowym, sama robię), owsiankę z otrębami gryczanymi i pestkami słonecznika, miodem i bananem. do tego grejpfrut. zaraz zbieramy się na standardowy rodzinny spacer po pięknej okolicy, jak zwykle 7-10 km. miłej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@11:49 widzę ze odzywiamy się podobnie :) a starego dziada głupiego się juz nie przestawi. Chociaż ja u mnie w rodzinie wprowadzam powoli zdrowe nawyki i rodzice przedstawili się na mleka roślinne, cukier kokosowy, jarmuż, kasze... Aż mnie ostatnio zdziwilo jak matka stwierdziła ze nie zje czegoś bo zawiera olej palmowy a przecież jej mowilam ze należy unikać bo plantacje palm niszczą planetę! Nie pogadasz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziecie żyć wiecznie, tak zdrowo się odzywiacie buehahahahahahaha co za kurfa idioci. Współczuję waszego marnego życia na jarmuzu i oleju palmowym buehahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac, ze wuefista bedac w Uk wpierniczał tylko wałówke przywieziona z PL :D Wszak ciulal swoje funciaki, to gdzie on bedzie poznawał nowe smaki zagramanica ! Ludzie , on nie ma pojęcia o czym piszecie, widac to na przykladzie oleju palmowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, inteligencja nie grzeszy. Nawet wiedzy ogólnej nie ma. A z olejem palmowym to pojechałeś dziadku ;) , nawet nie wiesz jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefisto ja w weekend z przyjemnsocia gotuje w domu a to dlatego, ze mieszkajac we Francji i pracujac tam, mam obiad w restauracji CODZIENNIE; To jest tu normalne ze w porze obiadowej Francuzi ejdza w restauracjach. Zalosny jestes, a wyobraz sobie ze ja zjem dobry posilek za 6 euro np. Ale co ty wiesz , ty tylko ludzi od szmat wyzywasz, szkoda slow na twoja glupote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę cienko jak swojej rodzinie potrafisz zafundowac taki żałosny obiad. I jeszcze pisać o tym na Kafe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wuefisto olllaaaala ale zaszales, ja pierdyle! Po c ci te studia byly jak nie znasz piramidy zywieniowej? Aby zaoszczedzic i nacieszyc sie super polska i trojmiastem proponuje ci sniadanko na molu w Brzeznie, bulke na Monciaku , kebaba nad smierdzaca ryba Motlawa oraz piwko na Piwnej idioto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierogi ruskie zdrowe? Puknij sie w czolo wuefisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co w tym menu jest zdrowe to herbata ale pewnie wewalił 7 łyżek białego cukru do niej. No ale w zestawie z kwaśnica to pewnie tylko mu zrobiła rewolucje w żołądku i dlatego się tu wyszczekuje na wszystkich. I na 100% miejsce w którym byłeś nie nazywa się restauracja tylko knajpą ale wmawiaj sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingol to poyeb
bíngol wpíerdala sól drogową a delektuje się jakby to był kawior z górnej półki, co za poyeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:09 ale mnie ubawiłeś/aś :D Ja pierogi ruskie lubię ale jem je może z 2 razy w roku, no wiem że zdrowe nie są wcale. tak samo kocham kopytka mogłabym je jeść 2x w tygodniu- ale jem raz na miesiąc. kocham zupy najbardziej. takie na domowym wywarze czy to mięsnym czy to warzywnym, nie na kostce. lubię pieczone warzywa. lubię mięso pieczone nie smażone czy gotowane. generalnie jednak, od kiedy jem mięso 2-3 razy w miesiącu a nie jak kiedyś, 2 razy w tygodniu, a ryby za to teraz jem 1x w tygodniu a nie 1x w miesiącu i ograniczyłam nabiał o połowę lub więcej - zastępując warzywami i orzechami - czuję się dużo zdrowsza i mam lepszą kondycje. i lepszą skórę. aha - a czy zwróciliście uwagę, że on na jarmuż napisał "wodorosty" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ogólnie głupi jest jak but. Cokolwiek nie napisze to wieje głupotą. I żeby nie było, jestem mlodą osobą i nie nie wiem zbyt wiele ale to podstawowa wiedza jest i chyba w jaskini go chowali a teraz dorwal się do neta i zgrywa pana. Jeszcze chyba z takim debilem nie miałam styczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwasnice w Trojmiescie mozna zjesc tylko w góralskich knajpach typu Koliba czy Harnaś, ale nie za te cenę. W barze mlecznym zjesz za tyle pierogi, ale kwasnicy tam nie dają. W UK jadlam bardzo dobra kwasnice w rosyjskiej i czeskiej restauracji, a pierogi ruskie dostaniesz w kazdym TEsco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ależ wy macie kompleksy hahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahha Brawo On.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy w UKa macie? Kwasnicę? Chyba wode wymieszaną z kapustą kundle przebrzydłe. Tylko polska sie liczy i smakuje. W UKa nawet nie umieją robić rosołu tylko wszędzie filety na oleju a potem zawał serca. Piertolone gołodupce zdradziliscie ojczyzne która was wykarmiła i dałą edukacje za darmo, gnijcie w obskurnych flatach na wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz sie bingol cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre bylo jak pisal ze 2000f to malo bo sam zarabia wiecej a tu qrwa obiad za 10zl wychwala :D przyglup jakich malo bingol wuefista bueaaaaahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×