Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj z rodzinka zjadłem w restauracji ruskie pierogi, kwaśnicę i herbatę.

Polecane posty

Gość gość
Tekst o tv wymiata. Oczywiscie ze nie kupuje tv co tydzien dlatego kaska ktora by na niego wydal zostaje w kieszonce na inne przyjemnosci i rozrywki lub zostaje na koncie. Ceny sa mw takie same jak w PLu z tym ze zarabiasz 5x wiecej. :) kto mowi ze w PLu wszystko jest kilka razy tansze po prostu nigdy nie byl w UK i tylko nasluchal sie bredni od sasiada, dokladnie jak bingol. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny tekst, w UK pracowac moze kazdy, a w PLu kto? Trzeba miec jakies superumiejetnosci? Bo to kraj dla nadludzi bingoli buehehe? Dlatego zarobki sa tak "wysokie". Zastanow sie przyglupie co za brednie wypisujesz je/bany frajerze. Jak czytam te gowna to rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK musisz znac jezyk a w PLu nie. :D dlatego jeszcze nie wszyscy wyjechali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie wyjechali vo się boha Zmian u siedzą w rtm gowbue . wczoraj nawet na pusiwsjiej TV pokazywali że czeka się z dzieckiem do neurologa rok i tak też do innych lekarzy .badania trEva wykonywać platnue . j ją we,Francji dwa dni czekam do specjalisty . w Polsce jest tanio ale okace są niskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk wcale nie trzeba znać języka. Poza tym tego prymitywnego bełkotu nauczysz się w rok czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy jezyk od polaczkowego. Sam bez jezyka gowno zdzialasz, no chyba ze ci polaczki pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa aa lepszy. Chyba dla takiego śmiecia jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz zjedz herbatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wymień mądraliński panie bingolu, w ilu krajach świat dogadasz się po polsku, a w ilu po angielsku? chcesz czy nie, musisz przyznać, że jest to język międzynarodowy i już :) zaraz po nim hiszpański. ale też takie jak francuski, niemiecki też są ważne. a polski?? hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem cos podobnego napisac ale do tego obesranca nic nie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK nawet Brytyjczykom sie nie podoba, ale te antypolskies skurfysyny to nawet i w Timorzy czuliby sie lepiej niz w PL. Pyerdolone smiecie, jak to dobrze ze PL do Unii weszła i to całe bydło opuściło nasz piękny kraj. Gnijcie w UKa Yebani nieudacznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wiesz debilu co sie komu podoba :D jasnowidz obesrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym jak to, komus moze sie nie podobac ich kraj? To qrwa zdradzieckie skurfysyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem dobrze osrusie z uka, dzisiaj u mnie na kolacje potrawka z bażanta z zapiekanym serem makowiec na deser i herbata. A wy co bedziecie wpiepszac kundle, pewnie tostowy chleb z tesko i konserwy bo taniej bueheheh. Kto ma łeb to zyje na poziomie w PL a reszta zyebów wyjezdza na łatwizne u królowej. Jak dobrze ze z tamtego syfu wrocilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrawka z bazanta buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyszne mieso. Wy nawet w uka bazantow nie macie smiecie. Wszystkie pouciekały do polski nie mogac zyc w tym obskurnym kraju. W poslce mamy wszystro termy lasy jeziora a wy co macie, domy oroczone murami i pełno ciapatych. Jak dobrze ze wrocilem z tego syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień płytę bingol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha no nie w UK nie ma lasow i pieknych miejsc, jakbys smieciu pozwiedzal cos oprocz Londynu to by ci kopara opadla leszczu obesrany i przyznalbys racje ze Polska jest brzydka w porownaniu do UK, o ile nedzny debilu wiesz co to obiektywizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol jedzenie tyle mięsa tak często może być rakotwórcze. i nie mówię, że trzeba od razu być wegetarianinem, weganinem czy jeszcze skrajniej - witarianinem. ale uwierz mi, mięso i to najlepiej indyk lub ryba, starczy raz w tygodniu, może 2. a nie 4-5 jak wielu ludzi je. bekon, boczek, kiełbasy to są jeszcze bardziej potencjalnie rakotwórcze. oczywiście nie jedzenie mięsa nie zagwarantuje nikomu, że nie zachoruje np na raka krtani, piersi itp., ale jednak w pewnym stopniu minimalizuje ryzyko raka układu pokarmowego. I wiesz, jak jak będziesz jadł te ruskie pierogi, kwaśnice z mięchem, bażanty i świnie, to wiesz jak będziesz sie czuł w wieku 60 lat? jak 70-latek. a wiesz, jak będzie się czuł w tym samym wieku ktoś, kto je te okropne jarmuże, soczewice, bataty, krewetki, marchewki itp? będzie sie wtedy czuł raczej na 50, a może i na 45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcie jadłą boczek smalec i kartofle i dozyla 90lat. Polskie jest najlepsze. Wy pewnie wpiepszacie wodorosty z fukushimy kundle i myslicie ze jestescie cool. Jarmuz bueheheheee w sam raz dla mieczakow, tylko mieso daje siłe. A jutro znowu czyscicie kible.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioto, twoj***abcie jak i moj***abcie jadły duzo zdrowsze mięso i warzywa niż są teraz. chyba, że sam uprawiasz warzywa i masz trzodę chlewną?? a co do tego że w UK nie ma pięknych miejsc, wygoogluj sobie chociażby Cairngorm mountains, Ben Nevis,Isle of Skye, loch Lomond, Kilchurn Castle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie, ja jutro nie czyszczę kibli, jednynie może mój własny. Jutro publikuję kolejny artykuł, tym razem wart 150funtów a napisałam go dokładnie w 2 godz i 15 minut. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie babć co dożywały 90 lat - spoko, tak było. ale czy one w wieku np 60-70 lat biegały?? po 10 lub więcej km, regularnie? bo ja znam takich ludzi. nie jedzących świń, tylko świeże ryby i duzo orzechów bananów i warzyw.ale do ciebie i tak nic nie dociera,szkoda mego czasu , idę do sklepu po jakieś pinot noir, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol ignorncie akurat wyspa z tego zdjęcia (tak, to na wyspie Skye, poznłem bo tam byłem) jest n liście 20 najpiękniejszych wysp na świecie .... Morskie Oko jasne, piękne jest,. ale znajdź m iw Polsce tak piękne zamki czy ruiny zamków i to w takich okolicznościach przyrody, jak np to https://c2.staticflickr.com/4/3753/10796846113_22979e51a0_b.jpg lub inny, wspomnany juz tu Kilchurn czekam na zdjęcia! a osrusem jestes ty. choć nie mam zamiaru zniżać się do twego poziomu bo musiałbym zejsć pod podłogę a nawet chyba dokopać się do jądra Ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piertole co za nieuki. Uk nie mial najazdu hitlera i komunizmu wiec jeszcze ma te rudery zwane przez was zamkami. Trzeba bylo sie uczyc historii to byscie wiedzieli czemu polska ma malo zamkow wy szczury emigranckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Uk nie ma bażantów? To co mi pod koła wpadło jak ledwo wyjechałam z Londynu na pierwszą lepsza wiejska drogę? Bażanty, zające tego jest mnóstwo. Czy ty w ogóle byłeś w UK? Bo z każdym postem pokazujesz ze będziesz na stereotypach ale tak naprawdę g****o wiesz. Nie jem mięsa z powodów etycznych ale nie podawaj mi przykładów starych babek bo teraz jedzenie jest tak sztuczne i pełne syfu, że szkoda gadac, nawet w tej twojej ukochanej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w polsce mamy prawdziwe bazanty i dziczyzne. A wy w ty obskurnym uka to wszystko napromieniowane od tych elektrowni atomowych i nie nadaje sie do żarcia. Sanepidu to w uka nigdzie nie widzialem. Kazdy tam moze sprzedawac mieso na targu. Co za zacofany kraj. Pluliscie kundle na polske ktora was wykarmila to teraz gnijcie w uka przybłędy. Ja mam mieso od chlopa ze wsi i na pewno zdrowe i dozyje 90lat jak babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat mówi po angielski y****y kutfiszonie, ponieważ Angole wymordowali pół świata. Ty zay****y antypolski skurfysynu. Menele w PL piją dyktę i dożywają późnej starości, a te kurfy jedzą jarmuz i wodorosty, bo myślą ze bedą żyć wiecznie. Co za kurfa półgłówki. Bedziecie, starymi cepami, zdechniecie tak jak każdy, zakopią was do ziemi i świat o was zapomni. Wasze jarmuze i kotlety z papryki nic nie pomogą debile. Rozumiecie to emigracyjni idioci. Dodatkowo będziecie całe życie żyć na wygnaniu w śmierdzącym starymi dywanami Jukeju, jako ukowski margines społeczny. Co za kurfa poy****i ludzie. Gdzie tacy sie rodzą? Nigdy w życiu takich debili nie spotkałem w realu. Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×