Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj z rodzinka zjadłem w restauracji ruskie pierogi, kwaśnicę i herbatę.

Polecane posty

Gość gość
70mln? Oj bingol bingol, czytaj lepiej, przez ostatnie 10 lat prawie 250 miliardow zl emigranci wyslali albo przywiezli do PLu a ty antypolski smieciu mieszasz ich z blotem. Wchodze tu tylko i wylacznie posmiac sie z takich nieudacznych przyglupow jak bingol co to mysli ze UK wyjdzie z Unii w jeden dzien i je herbate oraz chwali sie obiadkiem za 10zl, na innych forach takich przyglupow nie ma. Dzieki za ta rozrywke bueheheheaaaaahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do mojego angielskiego to mozesz pobiegac ze swoja nieudaczna wiedza o mnie. Oprocz brytyjczykow ktorzy mowia ze moj angielski jest ok, z kazdym sie dogadam, nie tylko brytyjczykami, oprocz tego mam znajomych na calym swiecie, Rosja, Stany itd dzieki muzyce ktorej slucham i z kazdym sie doskonale dogaduje czego ty pewnie bys nie potrafil bo tylko mocny w gebie jestes i juz kiedys pisalem zebys udowodnil ze znasz angielski i oczywiscie jak zwykle zniknales bez slowa mieczaku bo po prostu nie wiedziales co powiedziec oprocz standardowych bredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy w miesiącu szmato, wychodzisz na obiad do restauracji? Jakie masz rozrywki w UKa? Czy masz chociażby własna kawalerkę kupiona tam za gotówkę? Czy masz samochod z salonu kupiony za gotowke? Szmato, czy masz kilkadziesiąt tysięcy na koncie? Widzisz szmato, emigracja to wielka, ogromna szansa na godne życie w PL. Po to miedzy innymi Polska wchodziła do UE. Jednak trzeba mieć łeb na karku, a nie być takim żałosnym nieudacznikiem jak Ty i Tobie podobni. Przecież normalne jest szmato, ze po ograbiających Potopie Szwedzkim, 123 latach niewoli, niszczącej I i II wojnie światowej oraz 50 latach komunizmu, w ciagu 26 lat nie będziemy tak bogatym krajem jak UK. Jednak szmato jeśli ma sie głowę na karku, jest sie zaradnym, to pracuje sie w PL za 3,5 tys złotych, ma sie mieszkanie bez kredytu, samochod z salonu i kilkadziesiąt tysięcy na koncie. Do tego dochodzą zarobki zony w wysokości 2 tys złotych i żyje sie jak paczek w maśle. Co najważniejsze u siebie w kraju szmato. Możesz sobie w dope wsadzić swoje uka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh... Nudny jesteś a ostatnią wypowiedź skopiowałeś bo to juz wczesniej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
propos jarmużu.. to na obiad miałam salatkę z kaszy jaglanej, jarmużu, sera koziego i syropu klonowego. Do tego warzywne kotleciki z papryki, orzechów, cebuli. Pycha. Gggghh Gdybys mi szmato takie cos przyniosła na obiad, to wylecialabys przez okno razem z tym gownem. Jak to dobrze, ze mam normalna kobietę, ktora umie gotować. Ja pitole, twój fagas musi niezle cierpieć skoro serwujesz mu takie gowno. Co za kurfa poyeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ktora wyglada jak szafa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajadajac sie pierogami dorobiles sie brzucha ciazowego a twoja zona wyglada jak szafa. Na sniadanie masz chleb z pasztetem, jak na poska biedote przystalo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty y****a kurfo, moja żona jest szczupła, tak samo jak ja. Poza tym chodzę od trzech lat regularnie na silke i w przeciwieństwie do ciebie dzifko mam płaski brzuch z kaloryferem. Ty zasrancu wpieprzaj swoj jarmuz i karm tym gownem swoją rodzine. Mogę sie założyć, ze nie masz faceta. Żaden normalny gość nie byłby z laska serwująca takie gowna jak kotlety z papryki i orzechów. Co za idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarmuż? Żarcie dla ubogich kundli doprawdy. Zona jutro robi rosół z recznie robionym makaronem, na drugie schaboszczak kartofelki i zsiadłę mleko. Pycha. A wy bedziecie wpiepszac jakiś takeaway od chinola których pełno w uka bueheheheee. Wy przebrzydłe frędzle w zapyziałej wsi robiące kariere w uka na zmywaku gnijcie na wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jad ja cię kręcę, facet naprawdę ma problem z główką ... widzę że tu piszą 2 jak nie 3 kobiety o jarmużu owsiance itp ale on chyba nie umie odróżnic postów i stylu ... ja nie jestem tą do której pisałeś że pewnie faceta nie ma. Ona pewnie ma. Ja też mam. męża. i mój mąż bardzo chętnie je jarmuż, owsiankę, soczewicę, krewetki, buraki, quinoa i inne. ani mu w głowie mnie zostawiać bo kocha to prawdziwe jedzenie. Zarabia dobrze i ma ciekawą pracę. zresztą ja też (to ja, od tych 200 funtów zarobionych w 3 i pół godziny :D) kiedyś jakiś Polaczek Twego pokroju, a jakże, skomentował że to jedzenie dla cytuję "pedałów" (od kiedy rowery jedzą??) i że mój maż na pewno na nic siły nie ma. A żebys wiedział, że ma. i ciekawe, czy dałbyś radę wuefisto, tak jak mój mąż przebiec 15-16 km lub więcej non stop nawet nie popijając łyka wody, przy wietrze 50km/h, tempem 6min10 sek na 1 km. baaaardzo wątpię,. ale ty zaraz napiszesz ze przebiegasz maraton w 3 godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczuply tzn maly to jest twoj c***j Nikt mi nie wmowi, ze przy rosolkach i pierogach jest sie pieknym i gladkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 funtow sie szmata chwali ze zarobiła obciągając ciapatemu. Bo do czego innego sie nadajecie, ciule emigracyjne z płaskodu/piem i cyckami wielkosci mandarynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no tak komentarz na Twoim poziomie, nie kochaniutki mylisz się, tyle mi widzisz mniej więcej płacą Anglicy za pisanie artykułów SEO i za link building. od sztuki. czasem jest to poniżej 200 czy nawet poniżej 150, a czasem powyżej 200 za sztukę. tylko tu potrzeba troszkę wiedzy, umiejętności i bardzo dobrego języka... wiesz, misiu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest oczywiscie moja "twórczość" tylko takie wyjaśnienie dla ciebie co to seo i copywriting itd jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w zawodzie szmato po AWF, to w moim przypadku,praca w szkole, a tam ściero na samym początku sa małe zarobki, potrzeba kilku lat by dobrze zarabiać. do tego w PL jest niż demograficzny. Pchniecie kula dzifko jest potrzebne by nauczać tej czynności na lekcjach wf. Ty gruba spocona locho, ja tez pracuje w zawodzie, bo mam skończone także technikum mechaniczne. Uebana niemoto po wsbzdecie za pieniądze. Nigdzie w PL ni pracowałaś w zawodzie, bo po wsbzdecie nikt nie przyjmuje do pracy. Dlatego odbycie, musiałaś wyjeżdżać, by gary szorować. Nigdy byś nie dostała sie na AWF, bo jesteś gruba, spocona locha, której przebiegać 100 m graniczy z cudem. Poza tym masz za mało szarych komórek, by zalixzyc takie przedmioty jak anatomia, fizjologia, metodyka, czy teoria sportu. Rozumiesz to? Jesteś ściera, która nie wie nawet czym różni sie Anglia od GB. Pieprzona szmata, emigracyjny pastuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam w Polsce dobry państwowy uniwersytet. wyjechałam z narzeczonym z chęci przezycia przygody. i spodobało się nam w UK. zwłaszcza inna mentalność ludzi i ich swobodniejsze podejście do życia, a nie polskie biadolenie, zazdrość, wścibstwo i skąpstwo. jestem szczupła misiaczku :) i przebiegam 7-10 km oraz chodzę po górach. a teraz dobranoc bingolku, napij się lecha z puszki a ja sobie piję pyszne piwko prodigal sun papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujesz w szkole ? Nic dziwnego :D Taki jest poziom polskich szkol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wuefisto pomysły juz ci sie koncza :P To tez juz bylo, pare tygodni temu..Kafe nauczyła cie chociaz kopiuj/wklej :D Tak, tak juz tu udowodniłes jaki ty wykształcony nie jestes :D AWF s**t idealnie do ciebie pasuje :P Trzeba bylo wybrac inna szkołe, ale cóz.. za wysokie progi na wuefisty nogi :P Taka to szkoła z potencjalem, ze jeszcze jedna trzeba skonczyc , by jakakolwiek prace dostac :D Fakt, pchniecie kula rzecz niezbedna w zyciu ! Chyba do toczenia kuli własnego gnoju niedorobiony wuefisto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ejże nie obrażajcie AWF ! tam też studiują ludzie na poziomie. np mój kolega ze studiów (ukończonych 7 lat temu), a była to wtedy chemia, pracuje jako chemik a jednoczesnie kocha sport i jest teraz też zaocznie na AWF-ie. a to człowiek na poziomie ! nie to co bingol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam wszystkiego bo nie mam czasu ale jeśli myślisz że ja komuś (w sensie mojemu partnerowi) gotuje i przynosze jedzenie pod nos to się bardzo mylisz ;) to nie lata 70te w Polsce zacofany knurze. Mój facet tez umie gotować (zdrowo w dodatku, jak wiele współczesnych mężczyzn), nikt mu nie musi mu zagrywać mamusi. Jaki koleś :D co wypowiedź to większe dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodam ze gdyby mój facet zabrałby mnie do knajpy na kwaśnicę to dostałby porządnego kopa w jaja żeby nie robić przykrości ludzkości ewentualnym rozmnożeniem. Mam nadzieje ze twoj***ajki o posiadaniu rodziny są właśnie bajkami. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój maz lubi jarmuz ponieważ jest najzwyklejsza c***a. Kurfa chyba wyślę wam moja fotkę z siłowni, tylko boje sie ze będziecie Czochrac bobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten koleś to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj koleś, koło siłowni nawet nie stałeś, gdybys tam chodził to wiedziałbyś, ze zresz gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymyslone historyjki o jedzeniu herbaty, zonie ktora rzekomo recznie robi makaron w srodku tygodnia (typowa polska niewolnica) ale oczywiscie obydwoje maja figury modelek przy takiej diecie :) co ty probujesz ludziom wmowic? klamiesz z kazdym postem, ale przynajmniej jest zabawnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol a wiesz co, skoro koleś który lubi jarmuż to c**a to ty też jesteś c**a bo lubisz kapustę w swojej kwaśnicy :D bo jarmuż i kapusta to bliscy warzywni krewni , jarmuż jest z rodziny kapustowatych wiesz :) ale ty pewnie myślałes, że jarmuż to nie wiadomo co .... no tak.... gdybys wiedział ile jest rodzajów kapust i warzyw kapustnych... a wiesz o tym że np są też białe i fioletowe marchewki?? albo żółte buraki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jarmuz to przeciez wodorosty sa :D ach ten jelopek nie przestaj***awic, sam sobie w stope strzelil. IQ to chyba ma rowne 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za zj/eb. Jak nie wie co powiedziec to kopiuje brednie i mysli ze w UK nie ma polskich sklepow. :D a tu na kazdej ulicy sklep PL, mozna jesc tylko PL zarcie ale jak o UK sie slyszalo od sasiada to tak jest, bingol gimbusie do nauki bo nie zdasz do pierwszej gimnazjum i matka zloi gola obesrana doope pasem, a pozniej przywiaze do "kaloryfera" za kare bo sie nie uczysz tylko bajki w necie wypisujesz, gruby swiniaku, dobrze wiemy jak wygladasz spaslaku :D "kaloryfer" bueheheheaaaahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×