Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj z rodzinka zjadłem w restauracji ruskie pierogi, kwaśnicę i herbatę.

Polecane posty

Gość gość
Ciekawe jakby PL wyglądał bez kaski tych chu/jowych emigrantów. :D wszystko nam zawdzięczasz śmierdzący wuefisto. :D więc zamknij pi/zde bo wszyscy wrócą i skończy się dobrobyt. :D wtedy pewnie też stracisz prackę i żonka też. Szybciutko wtedy będziesz spier/dalał do UK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehahahahahahahahahaha wasza kasa to znikomy ułamek polskiego PKB smiecie emigracyjne. Co znaczy 70 milionow, które przysyłajcie z 1,5 bilionem złotych, którym Polska corocznie obraca. Poza tym jak juz pisałem. Przynajmniej taki z was pożytek dla Polski. Dobrze ze wyjechaliście. Inaczej byście gnili na bezrobociu w waszej zapijaczonej wiosce i tacy zaradni kolesie jak jak musieli by na was lożyc. Jak to dobrze, ze was w PL juz nie ma smiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra wuefisto, tak dla slabszych ekonomicznie, jak dla ciebie :) Zapłaciłes za swój obiad 30 zl. Masz dochód na rodzinke 5 tys., dobrze pamietam ? Ja zapłaciłam zeszłej niedzieli za obiad w restauracji dla 3 osób ok 30 euro. Starter czyli zupa + roll, wołowina czy wieprzowina z dodatkami do wyboru i ziemniaczki czy pieczone czy gotowane, +sok. Na deser ciacho. Mam dochodu na rodzine ok 3200 euro czyli *4=12800 zł. Nasz obiad kosztował 120 zl. Jak widzisz nie jest to drogo dla przecietnej rodziny, nie rujnuje budzetu :) Mimo, ze według ciebie zarabiam mniej niz ty w PL stac mnie równiez na pyszny obiad w restauracji :) Podsumowujac: nie wychwalaj tak Pl z tymi cenami, bo..cóz nie zawsze to jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zle dane wiec poczytaj wuefisto :D i policz ile kaski wyslali emigranci przez ostatnie powiedzmy 10 lat. 70 mln to chyba ostatni tydzien :D debil osrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy w miesiącu szmato, wychodzisz na obiad do restauracji? Jakie masz rozrywki w UKa? Czy masz chociażby własna kawalerkę kupiona tam za gotówkę? Czy masz samochod z salonu kupiony za gotowke? Szmato, czy masz kilkadziesiąt tysięcy na koncie? Widzisz szmato, emigracja to wielka, ogromna szansa na godne życie w PL. Po to miedzy innymi Polska wchodziła do UE. Jednak trzeba mieć łeb na karku, a nie być takim żałosnym nieudacznikiem jak Ty i Tobie podobni. Przecież normalne jest szmato, ze po ograbiających Potopie Szwedzkim, 123 latach niewoli, niszczącej I i II wojnie światowej oraz 50 latach komunizmu, w ciagu 26 lat nie będziemy tak bogatym krajem jak UK. Jednak szmato jeśli ma sie głowę na karku, jest sie zaradnym, to pracuje sie w PL za 3,5 tys złotych, ma sie mieszkanie bez kredytu, samochod z salonu i kilkadziesiąt tysięcy na koncie. Do tego dochodzą zarobki zony w wysokości 2 tys złotych i żyje sie jak paczek w maśle. Co najważniejsze u siebie w kraju szmato. Możesz sobie w dope wsadzić swoje uka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo TY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK - rysa na psychice do konca zycia. :o przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi wuefisto.. Wychodzimy do restauracji co niedziela, to dzien wolny od garów:) Rozrywki mam takie same jak w Pl, to nie kwestia miejsca tylko mentalnosci.. Szkoda b mi było kasy na auto z salonu, mnie rajcuja inne rzeczy, auto ma mnie wozic, nie psuc sie za czesto i byc ekonomiczne, to tyle. Tak, mam kupione za gotówke mieszkanie:) W Pl co prawda, ale ty tez masz w Pl :) Tu , gdzie mieszkam mam dom w kredycie, ktory nie drenuje mi kieszeni , bo mam trakera , jesli wiesz co to takiego :) Zgodze sie z toba, ze emigracja to szansa ! Trzeba umiec ja tylko wykorzystac :) Ty wykorzystałes w ulamku, nie na 100 %... Wydaje sie tobie, ze zyjesz jak paczek w masle.. Cóz za uluda ! Dodaj do swojego zycia kredyt na ta kawalerke, kredyt na te auto z salonu i odejmij oszczednosci na koncie. Tak zyja przeciętni Polacy.. Wydaje ci sie, ze osiagnałes jakis sukces w Pl, a to nieprawda ! Ty , na to co masz zapracowałes w UK, tam dano ci szanse.. Teraz wysmiewasz innych przeliczajac swoje uciułane funciaki na zlotówki.. I kto jest wiekszym smieciem ? Hm ? Kto jest wiekszym nieudacznikiem, ten co wróil do Pl , czy ten co poradził sobie na emigracji ? Cokolwiek bys nie napisal widac, ze nie radzisz sobie poza znajomymi katami, wlasnymi smieciami itp. Jestes strasznie prostym, zakompleksionym czlowieczkiem , który podbudowywuje swoje ego i leczy kompleksy opluwajac innych w necie. Nie umiesz czytac ze zrozumieniem, wyciagac logicznych wnioskow z tekstu ( od kiedy w UK jest euro ? ) Nikt jeszcze nie doczekał sie od ciebie prostej, rzeczowej odpowiedzi poza stekiem wyzwisk.. To dokladnie pokazuje jaki poziom reprezentujesz.. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmato gdybym wziął kredyt hipoteczny , to mialbym piękny dom, z piękną porośnięta tujami działka. Nie taka dompodobna rudera jaka ty masz w uka. Szmato, nie masz samochodu z salonu ponieważ cie na niego nie stać. Jeśli masz mieszkanie w PL, to na pewno je odzeczyczylas po starych bądź dziadkach. To nie twój sukces, tylko twoich przodków. Widzisz szmato, ja nie wychodzę co tydzień do restauracji jak ty zdziro, ponieważ mam inne, bardziej fascynujące zajęcia. Choćby zaglowke nad jeziorkiem, własna działkę rekreacyjna, czy choćby mecze, rybki, grzyby czy wypady krajoznawcze po Polsce. Poza tym szmato jestem członkiem zarządu klubu sportowego, a niedługo będę trenerem młodzieży w piłce nożnej. Robie kurs trenera II klasy. Tak szmato, stać mnie na to wszystko. Żyje w PL. Jeśli chcesz porównywać UK do Polski, to powiem Ci szmato, że poziom ubóstwa w obu krajach jest na podobnym poziomie. Przejrzyj ostatnie dane Eurostatu. Tak szmato. W UK także jest bezrobocie, bieda i patologia. Wystarczy wyjechać na północ kraju do takich miast jak choćby Rotham. Wystarczy pojechać do Walii. Co z tego szmato, że minimalna w UK jest czterokrotnie wyższa niż w PL, skoro nie pozwala ona na godne życie. Chyba, że takim uznajemy wynajmowane mieszkanie i tani cydr z Tesco. Yebac ciebie i twoje ukowskie życie. Kocham Cię PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe ile wuefista dostaje od jednego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwróciliście uwagę że siedzi takie ch/u/i/s/ko OD TRZECIEJ NAD RANEM i napieprza ociekające jadem posty DO POPOŁUDNIA? ani z dzieckiem nie wyszedł nigdzie, ani zakupów i obiadu nie zrobił ani żadnych planów na weekend oprócz plucia w necie! tak wygląda życie szczęśliwego Polaka po przyjeździe z UK do swojej wspaniałej Ojczyzny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze wam sie chce tracic czas na odpisywanie na marne prowo:O, tyle jest fajnych wartosciowych tematow, tak to jest jak trafi swoj na swojego:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiecie jeszcze mieszkajac w UK ciągle na was plulem. To nie moje nieszczęśliwe zycie, tylko taki wynalazek jak smartPhone i WiFi, umożliwia mi opluwanie takich antypolskich skurfysynów. Głupie emigracyjne pisdy, boli was prawda. Córka jest na nauce gry na fortepianie śmicie, ja za chwile zmykam na meczyk. Srac na was emigracyjne śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjadles tak tanio bo przeterminowane bylo, a nie chcielismy dawac swiniom zeby nie pozdychaly:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moje nieszczęśliwe zycie, tylko taki wynalazek jak smartPhone i WiFi, umożliwia mi opluwanie takich antypolskich skurfysynów. xxx to nie wynalazki! ty po prostu niczego innego nie umiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opluwasz ludzi bo masz wifi? a nie przyszło ci do głowy że można tego używać jeszcze do innych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golodupny wuefisto stac cie ' na to wszystko " czyli na co ? Wymieniasz rzeczy , które sa osiagalne wszedzie ! W kazdym kraju sa wycieczki, ryby , grzyby i sporty wodne :) Mozna miec tez weekendowy domek nad jeziorem czy w górach.. To nic specjalnego, tylko najzwyklejsze , latwodostepne rozrywki przecietnego człowieka :) Mecze ? Poza Pl jest więcej sportów z udzialem piłki :P Więcej spodkan i rozgrywek.. Moje chlopaki własnie wróciły z wycieczki po gorach, sa harcerzami, mąz jest instruktorem :) Nie mówiac juz o czlonkostwie w innych klubach sportowych.. Zrozum, ze to co wymieniłes to rzeczy dostepne wszedzie i dla wszystkich, nie tylko dla " wybrancow ' w Pl :p Tak trudno przyjac do wiadomosci, ze niektorych nie obchodza samochody ? Ich swiat jest szerszy niz "fura, skora i komora' ? I blachara przy boku :p Zanim ty wygrzebales sie z pieluch mój maz byl na kontrakcie w Iraku, za który kupilismy nasze mieszkanie w Pl. Nie, nie odzieczylismy nieczego, nasi rodzice jeszcze zyja :) Twoje zycie w PL jest zwyczajne i przecietne, spokój i stabilizacje zawdzieczasz pracy w UK, w Pl nic nie osiagnałes jeszcze by ja tak wychwalac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szał, wszystko na bazie ziemniakow i kapusty. Nic dziwnego ze kosztuje 30 zł. Jak dla ciebie takie wyjscie to luksus to chyba pochodzisz ze strasznej biedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cora pewnie dumna, takie rarytasy ojczulek funduje buehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że gołod***ec pierogi i herbata haha luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista spi z zonka i cora w jednym pokoju, pedofil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy naprawdę temu chłopakowi zazdrościcie, ze żyje w PL nie gorzej niz wy na emigracji. To widać w każdym waszym poście. Ja tego kolesia popieram, chociaz mieszkam w UK i do Polski póki co nie mam zamiaru wracać. Brawo ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu sam sie chwali, no co leb :D niczego nikomu nie zazdroszcze a na pewno nie komus kto zyje w kraju w ktorym czulem sie nijako a UK dalo mi tyle szczescia co PL moze tylko pomazyc. Przez kilka tygodni wiecej niz PL w ponad 20 lat. I co, ja mu zazdroszcze? Bueheheheheaaaaahahaha niby czego? Pierogow i kapusniaku? Zarcie polskie tez mozesz wszystko co chcesz tu wpiepszac, nawet takie gowna jak zupki z kapusty za kilka pensow. A jak jestem w PLu odwiedzic rodzine to tesknie za UK. Dziwne? I dobrze mieczaki, ze nie kazdy jest taki jak ja i wracacie z placzem do domku :D juz pisalem nieraz ze im was mniej tu tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski jazyka, trudny jazyka. Widać po twojej pisowni co sobą reprezentujesz emigrancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie lepszy, zazdroscisz to sam wyjedz i sie prezentuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jest to, ze tak liczycie ile wydajecie i wyjście do restauracji jest wielkim wydarzeniem ;) jeszcze to skrupulatne wyliczanie kto ile ma, mieszkania, domy...widać ze jakieś kompleksy ktoś tu leczy bo normalny człowiek nie porównuje się do innych... Facet ma ponad 40tke a tonie w kompleksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i niech tak bedzie wuefisto obesrany :D pier/dolony jezykoznawca buahahehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra wuefista opisuje swoje przezycia kulinarne, niewysokich lotow ale niech beda. To moze ja wrzuce jakies filmiki z jakichs waznych wydarzen, moich rozrywek i ciekawe co on na to. Ciekawe czy znowu spier/doli z tematu bo nie bedzie wiedzial co powiedziec :D jeszcze sie nie chwalilem imprezami na ktorych bylem wiec to pierwszy raz, to moja pierwsza wieksza impreza w zyciu. Utrecht 2008.... the rest is history buehehehe asoty itd no ale ta byla pierwsza. Jest nawet dvd no ale qrwaaaaq introoooo tak chyba lepsze niz kapusniaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×