Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość KateA92
Angelowa super ! Gratulacje ! No to jest nas juz dwie :) kto nastepny ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa suuupeeeeerrrrr!!!!!!!!!!!! gratulacje strasznie sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Staram sie nie poddawać ale same wiecie jak jest cieżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Teraz musicie zarazić tez nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Jejuuuu!!! Dziewczyny ale was się namnożyło dawno mnie tu nie bylo:)u mnie wszystko po staremu nic się nie zmieniło. @mam dostać za dwa dni ale nie liczę na sukces.Kate i AngelowA super gratulacje A reszcie dziewczyn życzę powodzenia. Ja póki co znalazłam pracę i nie mam cZasu na rozmyslanie może to jest jakiś sposób ze by nie zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Dziewczyny zaraźcie też mnie!!!! super nowina!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka30
Hej dziewczyny☺ Angelowa11 gratuluje z calego serca☺ ja tez czekam na to "zarazenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testuje dopiero w przyszlym tyg. Objawy mam takie jak na okres ale w 2-och poprzednich ciazazch tak mialam ze objawy PMS takie same mialam jak ciazowe wiec tylko test prawde mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
Angelowa, gratuluję! Oby teraz już 9 miesięcy minęło w mig!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
Angelowa - gratulacje :D zycze spokojnej i bezproblemowej ciazy :) KateA92 - ekhem! Jest nas 3 :P I jeszcze jest Basiekkk, ale sie ostatnio nie odzywala. Basiekkk jestes tam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kushina mam nadzieje,że z każdym dniem będzie nas więcej i więcej ♥♥♥ dziewczyny testujące trzymam kciuki a ż do bólu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa kochana!!!!!!! Nawet nie wiesz jak liczyłam na te Twoje 2 kreseczki!!!! Super wiadomość!! Takim czymś to ja mogę się zarazić!!! Z miłą checia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Też sie chetnie zarażę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziewczyny gratulacje :) dbajcie teraz o siebie :) zaraźcie mnie też :) ja w tym cyklu biorę clostilbegyt a później w dniu owulacji pregnyl na pęknięcie pęcherzyka :/ nie liczę ze się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam z pracy a tu na forum aż wrze od pozytywnych emocji :D cieszę się razem z Wami....cieszę się,że tu jesteście!!!! ja też liczę na zarażenie ;) aczkolwiek się nie nastawiam na ten cykl bo przytulałam się z mężusiem dzień po pierwszym pozytywnym teście...a później za 2 dni....co z tego będzie zobaczymy....także Iwonka nie rozpaczaj bo ja jestem w podobnej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Ja tez bardzo chetnie sie zaraze :p kiedys sie pewnie uda.... Kushina super ze sie odzywasz Angelowa nie zapomnij o nas Paula jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A ja narazie czekam na dni plodne:) Wg mojej aplikacji sa od jutra. Śluzu plodnego jeszcze nie widac, narazie jest kremowy ... Oby tylko był ładny w tym cyklu... Test owulacyjny wczoraj byl negatywny i nic nie dzialalismy bo bylan tak padnieta ze po 21 poszlam spac ... Ech a teraz mam wyrzuty sumiemia że nic nie bylo a obiecałam sobiebco drugi dzien :( wczoraj temp byla 37 a dzis obniżona 36,6. Trochę dziwne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 u mnie też staranka były różnie co nie znaczy że się nie uda :):):) trzymam kciuki Trochę się martwię że nic mnie nie boli :( ani krzyż ani brzuch ani piersi ,nic ....we wczesnej ciąży powinnam coś czuć ...już nie pamiętam ...jako u Was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli bol brzucha,takie ciagniecie w brzuchu, i uczucie jakby byl wzdety, i bol piersi ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa11 a ty mialas zawsze jakies objawy przed okresem?? Objawy moze dopiero nadejda☺kazda ma inaczej. Kiedy sie wybierasz do gina?? Ja czekam na testy z allegro i dojsc nie moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka przed @ raczej nic mi nie dokuczalo nigdy ,no może troszkę piersi czułam ,ale już bardziej odczuwam bóle okoloowulacyjne ...nie nakręcam się :):):) trzeba przyjąć fakty takie jakimi są ,i ci by nie było wziąć to ,,na klatę,, :):):)a apropo tych testów z Allegro ciazowych to szczerze nie polecam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec nie doszukuj sie dolegliwosci ciazowych bo jesli w koncu nadejda to bedziesz miec dosc. Ja 2 ciaze to tak wymiotowalam ze szok i do tego 100 innych dolegliwosci i po pare pobytow w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co sobie uświadomiłam ,że w przed dzień terminu @ miałam bardzo wysoko szyjkę ,pamiętam to bo mnie ten fakt zdziwił ale test pokazywał co innego więc zbagatelozowalam sprawę :) trzeba słuchać swojego orgAnizmu ,testy niestety bywają zawodne...to taka myśl ma ten piękny dzień buziaki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
a ja zn ów dziewczyny mam takie plamienia więc nicni z tego. Okres mam miec 25 wiec znów tak wczenie amm zapowiedzi:( Nic mi się ostatnio jakos nie układa:( Nie wiem co sie tak riozlegulowalo. Gina mam dopiero na 20 czerwca bo obłożenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
watpię :( miałam talk już 2 raz. Wczensije wam pisalam w kwietniu o tym bo tez myslałam ze implantacyjne. Ale wiesz ono jest brazowawe i takie nieregularne np cały dzien jakies mini placki ponzije cała noc nic i nad ranem placek. TAk chyba zagniezdzanie nie wyglada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×