Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Hej dziewczyny :) U mnie dziwna sprawa bo piersi prawie przestały boleć a za to jakby swędzą... Do tego temp wzrosla zaledwie o 0,3 kreski. Może to wina innego termometra bo w tamtym cyklu mierzylam zwyklym rteciowym pod pacha a teraz mam elektorniczny i moze dokladniejszy i mierze w pochwie. Jestem okolo 4 dpo wiec czekamy jeszxze conajmniej tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 z własnego doświadczenia wiem że te stare termometry są najdokladniejsze ,te elektryczne pokazują w cały świat ,5razy zmierzasz w ciągu 5minut i za każdym razem pokaże inny wynik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Hmm zobaczymy czy teraz sie ta temp ustabilizuje. Wieczor mi pokazuje o wiele wiecej niz zaraz rano po przebudzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
S992 Trzymam kciuki. My wczoraj zaszaleliśmy. Bolały mnie jajniki ale raczej nic z tego.... Co do wiesiolka to u mnie chyba nic nie pomógł... Zobaczymy.. Teraz nie biore ale bede brac jeszcze w 1 cyklu. Angelowa Jak u Ciebie?? Strasznie sie ciesze ze Ci się udało :) Iwonka Poczekaj do @ jak nie przyjdzie zrob test. Ja teraz bede czekac do @ nie bede robic testow wczesniej. Szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becik u mnie ok :) bolą mnie piersi ,szczególnie sutki i mam tyle sluzu ,ze za przeproszeniem pływam ,ale to są normalne objawy na tym etapie :) nadal pije kawę ,ale zamieniłam sypana na delikatniejsza puszczalska . Becik póki nie ma @ jesteś w grze także uszy do góry :):):) Kate ,kushimo jak samopoczucie? Noi oczywiście jak reszta dziewczynki ? Czy któraś już testowała? Buziaki miłego weekendu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik u mnie tez szalu nie było ze sluzem ale przez dwa dni czulanw że szyjka jest bardzo wilgotna i sliska, wiec moze pomalu sie cos zmieni. Zostalo mi pol opakowania jeszcze wiec jakby co starczy na nastepny cykl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka10
Niestety w tym miesiącu testować nie będę. Dzień przed terminem @ pojawiło się krwawienie. Może w przyszłym miesiącu będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Byłam dzisiaj w ciucholandzie, upolowałam dwie całkiem fajne tuniko-sukienki z podwyższonym stanem :) Miałam iść jeszcze do 2 innych, ale zrobiło mi się słabo i zrezygnowałam. W poniedziałek kolejna wizyta, już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej mnie dzis zaczęły bolec piersi i sutki sa strasznie wrażliwe poza tym narazie sie nie poddaje zobaczymy czy @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa Wiem ze jestem w grze. Dzis zauważylam plodny sluz ale dopiero jak sprawdzalam szyjke tzn dalej jej nie rozkminiam ale slyz gleboko jest rozciagliwy jak bialko kurze. Wiec mam zamiar dzialac dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Becik to pozno masz ten plodny, ja juz okolo 4-5 dni po owulacji jestem a wiem ze cykl sie mi zaczal dzien po tobie i mamy mniej wiecej 27 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu czasem tak jest. Kazda kobieta jest inna. Do tego bralam teraz wiesiolek wiec moze on tak mi wszystko rozlegulowal a moze poporostu owulka mi sie przesunela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Michiganka a jak u Ciebie masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik to ja bylam gosciem bo mnie nie zalogowalo:) jak widac kazdy jest inny. Niby taka sama dlugosc cyklu a jak inny :) testy owu to byl dobry pomysl bo jest pewność i nie przeoczymy owu:) a mowia ze jest 14 dni przed @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 Zobaczymy co to u mnie wiesz jak to jest. W każdym razie działamy i zobaczymy co i jak... Jak nie ten cykl to nastepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka-u mnie jakby mrowienie podbrzusza,ciągle ból głowy i boląco-swędzące piersi....sutki mam jakieś czerwone i jakby powiększone....ale nie nastawiam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Mnie tak dziwnie bolą piersi po bokach i czasem mam uczucie jakby były gorące, sutki tez nabrzmiałe ale moze być to objaw tez @ wiec trzeba czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no trzeba :) kupiłam bilety do PL na lipiec....i teraz się zastanawiam.... co jeśli się uda? podzielone są opinie na temat latania w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Podobno do 5 miesiąca można jeśli lekarz nie ma żadnych przeciwwskazań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie tez dziwna sprawa z tymi piersiami. Lekko bolaly przez dwa dni po owu a teraz prawie wogole. Jak je dotkne to tez musze podrapac lekko bo swedza... W tamtym cyklu w 17 dc tak jak dzis mialam ze bol byl juz dosc duzy. Ciekawi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Witam niewiem czy mnie pamiętacie pisałam na początku:-)dziś zrobiłam test i sa 2 piękne krechy:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Puma gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puma-gratuluję :) co do bolących piersi to słyszałam,że jak mocno bolą może być to wynik podwyższonej prolaktyny,ale czy tak jest to nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Mnie zawsze bolą przed @. I jest to wina progesteronu który rośnie po owulacji. Ale teraz ten ból jest jakby inny niz zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puma moje gratulacje :):):)z bólem piersi jest różnie...u mnie dopiero kilka dni po terminie @ zrobiły się bolne i ciężkie ...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Dzięki dziewczyny:-)to moje druga ciąża mam 4 letniego synka:-)piersi mnie też bolą ale nie ma tragedii:-)staraliśmy się trzy cykle w trzecim się udało:-)i to z jednym jajnikiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Puma gratki! U mnie dzis brzuch boli jak przy @ a mam jeszcze tydzien. Ciagle biegam sprawdzać czy juz nie leci eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wygląda że za nami cykl dwóch kreseczek :):):):):) cykl dobrych wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Angelowa oby oby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Puma gratuluję ! :) Kushina ja też mam w poniedziałek wizytę ;) o 9:00 Wybaczcie, że zaglądam tutaj tylko raz na jakiś czas ale męczą mnie mdłości, jest mi często słabo i najchętniej to leżę w wyrku i drzemie.. poproszę na wizycie o tydzień zwolnienia bo tak mnie męczą te mdlosci ze nie wiem jak ja będę pracować. A jak pojawiają się mdłości to i brak apetytu i takie błędne koło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×