Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Viola999
Małła tak mi przykro ale nie martw sie teraz ruszaj do lekarza trzeba działać... Monia monia dawaj tu nam dwie kreski :);) bo czekamy czekamy by komuś pogratulować..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gość 2605 a cykle masz regularne co ile dni? Może nie czekajcie do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małła, te hormony prawdopodobnie będziesz musiała brać do końca życia, bo niedoczynność tarczycy to choroba przewlekła. Ja biorę letrox 50 - 1 tabl. dziennie od 3 lat bez przerwy. Teraz podstawą będzie dobranie Ci odpowiedniej dawki. Ja dodatkowo w miesiącach jesienno-zimowych biorę witaminę D3, jodu natomiast nigdy nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwona ja bym jutro testowala na twoim miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Ja mam tak cykle 29-30 dni właśnie zastanawiam się kiedy się poprsytulac jutro będę późno więc też wieczorem by było hmmm chyba faktycznie wezmę się za męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Dziewczyny, mam pytanie calkiem zapomnialam zapytac. W czwartek u ginekologa moj pecherzyk mial 18 mm i mowila, ze za dwa, trzy dni powinna byc owulacja. W sobote lub w niedziele, wlasnie nie pamietam, robilam test owulacyjny ale wyszedl negatywny. Czy myslicie ze to moze oznaczac cykl bezowulacyjny? Tylko walcie szczera prawde, i tak nie pokladam w tym cyklu nadziei :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Martyna z tymi testami owulacyjnymi różnie bywa slyszalam ze niektóre nie pokazywały owulacji a mi ze było już po owulacji różnie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Dopiero os godziny jestem w domu.. wizytę miałam na 16, ale weszliśmy z polgodzinnym opóźnieniem i... nasz maluszek sobie spał w najlepsze i nie dało się go dobrze zmierzyć, lekarka chciała ten fald na karku zmierzyć i nie mogła heh juz przysiady przy niej robiłam, ona ta sonda gniotła i nic :D raz tak skoczył a później tylko tak niemrawo rączka, nóżka i śpi :) powiedziała, że jeśli mamy cierpliwość to możemy pochodzić sobie i przyjmie nas jeszcze raz na sam koniec. Tak też zrobiliśmy. Trochę poskakalam, przysiady porobilam, po schodach i po lekko ponad godzinie weszliśmy drugi raz i udało się zmierzyć. Wszystko w porządku :) mąż się śmieje, że dziecko ma po mnie sen bo ja też tak często twardo śpię hehe Dziewczyny, od początku ciąży przytyłam juz 4kg ! Szok. Co to będzie jak apetyt mi wróci i zacznę normalnie jeść ? :O Caroline, dziś u mnie 14t1d a udało się nam za pierwszym cyklem :) jestem szczęściarą ;) na 3 cykle przed rozpoczęciem starań zaczynam przyjmować kwas foliowy i mierzyć temp. Przez te 3 cykle poznałam swoją temp i w czwartym cyklu (pierwszym cyklu staran) udało się. Co do testów owulacyjnych to ja tam im nie wierze... obstawiam na obserwacji śluzu i temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gosc2605 to ja mam dłuższe cykle 32-35 dni hmm .... U mnie ovu będzie później , zawsze jutro może być poprawka a po jutrze tpoprawka poprawki a co tam sobie zaliwac tyle posciliscie a nam się nie udalo poposcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Caroline29 nie zalamalam się trochę rozczarowałam ale tłumacze sobie ze tak łatwo to niestety nie jest ;) poza tym mąż był w delegacji więc nie było za dużo możliwości na starania ;) walczę dalej i się nie poddaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
KateA92 w pierwszym cyklu to wspaniale. Jeszcze 6 tyg i będzie polowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Dziewczyny!! Załamałam się! Poszlam jakąs godzine temu do toalety zrobić siku a na papierze zostaly mi jakieś brązowawe malutkie "skrzepki" i może z 3 kropelki krwi ;( A teraz boli mnie brzuch od pępka w dół po prawy jajnik. Jak to @ to chyba świra do głowy dostane ;( Ale jak byłam sprawdzić przed chwilą to nie ma nic ;( Co myślicie? @ mam mieć dopiero w czwartek! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
OEPAROL olej z n.wiesiołka 0,5 x 60 kaps za 23,95 zł . kupować? to, to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia a który dzis dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Caroline masz rację ja chyba rak zrobię jak mówisz, a co tam ;) a to jeszcze chwilę masz do owu. A robisz testy owulacyjne czy temp? A jak u Ciebie ze sluzem ja pierwszy raz zobaczyłam jakikolwiek szok piłam siemię lniane i wiesiolek oraz piłam syrop guaz... coś takiego. Zobaczymy co z tego będzie. Ja twardo mezowi powiedzialam ze nie nie jakoś udało się wytrwac;) Klaudia to wszystko mi ze byc ale dopóki nie na @ jest szansa. Czytałam, ze to też był objaw ciazy naprawdę więc bądź fobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gosc2605 kreska musi byc ciemniejsza lub taka sama jak kontrolna. Niestety w innym wypadku jest negatyw. Dziala to innaczej niz testy ciążowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Kate to wspaniałe ze wszystko jest u Was porządku ;) Ta Wasza fasoleczka to spioszek nie chciał być oglądany;) co będą go podglądać ;) Milla ja nie wiem czy dobra jak Ci się spieszy zeby kupić to chyba w aptece tyle kosztuje. Aleksandra masz rację nie na co się załamać tylko głową do góry pierś do przodu i dalej się staramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Tak tak ja wiem jak działa ale wiem też ze te testy nie są do końca rewelacyjne jutro dalej będę robić i porównań ale męża już mecze he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Klaudia moze to implantacja?? Zdarzaly ci sie tak wczesne @ ? Ja byn testu owu traktowała z przymrużeniem oka i na pierwszym miejscu robila tak jak mowi gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola999
KlauduśKa kochnie nie stresuj się ja w pierwszej ciazy miała mini okres jakby mnie od papierosów nie odrzuciło bym w życiu nie pomyślała o ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
S992 właśnie tak robię te testy to tylko tak dla porównania.A potem znowu tyle czasu do @ czekać masakra jak Wy daje cię sobie radę z tym c zekaniem ? Klaudia widzisz tu Viola doświadczona to wie co mówi ;) u Ciebie będzie podobnie zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
S992 jutro mam zamiar zatestowac moze cos wyjdzie gorzej jak nie :( myślicie ze powinno cos jutro juz pokazać skoro @ miała być wczoraj ? Czy jeśli wyjdzie negatyw to juz nie powinnam robić sobie nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
To 28 dc. SS92 no wlasnie że pare razy zdarzalo sie. Ale ostatni raz nie pamietam kiedy. Jejku chyba nie bede przez to spala calą noc. Jak to faktycznie @ to wołam jutro przyjaciółkę na taaakiego drinaa że aż mężowie z podłogi będą nas zbierać!! A jak to nie @ to testuje!! Ale raczej myśle ze to @ ;( Dziękuje kochane ze wsparcie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwona mysle ze powinnilo cos wyjść, jednak gdyby nie bylo to dopóki @ nie bedzie Chociaz wiem ze to trudne to nadzieja jest. Życzę ci zeby jutro byl twój szczesliwy dzien :) gdyby mi sie spoznial dwa dni @ to bym się cieszyła :) i brawa za wytrwałość:) Apropo wytrzymywania do terminu @, nie ma innego wyjścia wiec czekac niestety trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Klaudia ja bym zatestowala jutro ... Chociaz jesli to implantacja to test nie wyjdzie .... A wiesz kiedy mialas owulacje? Najważniejsze! Nie top smutków w alko bo czasem sa plemienia w ciazy na początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Iwonka Ty to twarda jesteś ze nie testowalas :) Z tym wychodzenie niby powinno ale takie historie slyszalam ze aż ciężko uwierzyć ale ja bym próbowała. Klaudia Ty też testuj życzę Wam II kreseczek naprawdę z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona wydaje mi sie ze to u Ciebie beda te 2kreseczki:) klaudia ja mialam brazowe plamienia kilka dni przed spodziewanym@ (ktory na szczescie nie przyszedl) tydzien pozniej zrobilam test i byl pozytywny wiec glowa do gory:) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Owu według śluzu i wyliczeń byla 21 czerwca. Czyli dzisiaj 15 dzien po owulacji. Troche mnie podnioslyscie kochane na duchu. Ale jutro wszystko sie okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Powiem Wam szczerze ze u mnie było tak ze nie mogłam doczekać sie testowania a teraz to sie boje ze moze znowu sie nie udało i dlatego łatwiej teraz poczekać ten dzien dłużej. Dzieki za wsparcie jesteście kochane :) trzymam kciuki tez za Was w końcu musi sie nam udać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwona i Klaudia piszcie z rana, czekam na dobre wieści ;) tez mnie kusi zeby jutro zrobic bo mam test 10 mlU ale czuje ze będzie negatyw :( Chociaz jeszcze nie mam takiego dola jak ostatnio przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×