Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Ale nowych postow :-) przepraszam ,ze nie doczytałam wszystkich ,ale widze ,ze jeszcze nie swietujemy ,jeszcze czekamy na dobre wiesci :-) :-):-) My idziemy dzis do gin ,pierwszy raz od poczatku ciazy nie zwrocilam sniadania ,co bylo dla mnie milym zaskoczeniem i odpukac ,mdlosci dzis nieco zelzaly .Dzis wchodze w 12 tc byc moze dlatego hormony troszke odpuscily :-) trzymam kciuki za Wasze dwie kreseczki kochane ,buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Olaaa nie chcę cie dołować, ale dopóki miesiączka nie przyjdzie lub się nie spóźni to nie doszukuj sie objawów ciąży bo się rozczarujesz. Ja w tamtym cyklu też miałam pulsowanie po lewej stronie i już też myślałam, że to może być ciąża, ale niestety @ przyszła dlatego w tym miesiącu staram się nie przypisywać żadnych objawów do ciąży, a może mnie miło zaskoczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Nela i s992 bardzo mi przykro, mam nadzieje, ze kolejny miesiac bedzie tym szczesliwym, badz moze jeszcze cos sie wydarzy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Jeju kochaniutkie jak My biedne się nakręcamy wszystkie.. jaką my mamy presję:) A objawy to też mamy wszystkie tylko oprócz braku miesiączkI:):) Ale mam nadzieję, że u każdej te dwie kreski nastapią;) Ja nic nie czułam żadnego łepka ani nic po pristu pusty mięciutki kanał:):) a palce mam długie;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Angelowa trzymam kciuki za wizytę:-)s992 w pierwszej ciąży 3 dni po terminie okresu testy wychodziły negatywne, dopiero na 4 wyszedł pozytywny:-)a w tej dzien po okresie dwie piękne krechy:-)różnie jest z tymi testami:-) trzymam cały czas kciuki:-)i za całą resztę dziewczyn też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie ból brzucha przyszedl w ciagu 10 minut w mega intensywnosci. Poszlam po tabletke i prawie od razu ustapilo. Narazie jeszcze slucho i sluz nawet jeszcze nie zabarwiony. Ale do wieczoru daleko, wszytsko sie moze zdarzyc. Na wszelki wypadek mam tampon zeby mnie nie zalalo. Po 13 pojde na przerwę i zobaczyny czy cos jest. Szyjka jeszcze dosc wysoko ale lekko otwarta ... I same sprzeczności:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Ja obiecalam sobie ze nie bede probowala doszukiwac sie objawow testu tez nie bede robic trudno co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam kilka Waszych postów w stecz. Dziewczyny powiedzcie od ilu cykli się już staracie? Od razu na początku starań robilyscie hormony bralyscie specjalne witaminy monitorowalyscie cykle? Ja byłam i lekarza w tym tygodniu na badanie ogólne i mówiłam że chce rozpocząć starania a on mi od razu z takimi rzeczami wyjeżdża. Pomimo że po badaniu ogólnym i usg stwierdził że wszystko prawidłowo na te chwile i można się starać. Doradzcie coś bo nie ukrywam że są to ogromne koszty więc jeśli na starcie nie jest to koniecznością bezwzględną wolałabym nie robić. Pozdrawiam Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Ana jeśli dopiero zaczynacie starania, po pierwsze nie stresuj się, po drugie dobrze sie bawcie. nie wiem jak duże parcie macie na dziecko. Moim zdaniem nie musisz teraz wykonywać tych wszystkich badań, równie dobrze możesz zajść w ciążę w pierwszym cyku. Jeśli lekarz przyjmuje prywatnie, to chce Ciebie naciągnąć. Zmień lekarza :) Jeśli za kilka miesięcy ciąży nie będzie wtedy możesz pomyśleć o badaniach hormonalnych lub monitoringu.Nie można z góry zakładac, ze się nie uda. My staramy się od listopada, z tym, ze choruję na endometriozę i może tak być, że w ciążę nigdy już nie zajdę. Mam tego świadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Ana ja sie staram od poczatku roku z tym ze mam 30 lat i po kilku miesiacach woglalam sie przebadac a jak Ty dopiero sie starasz to naprawde nie zakladaj ze nie zajdziesz tylko ciesz sie i baw i niczym sie nie przejmuj. Chyba ze mocno chcesz szybko zajsc to skorzystaj z kalkulatora ktory wyliczy Ci owulacje.nie wiem ile masz lat i jak mocno chcesz juz dziecko ale ja bym na Twoim miejscu na luzie podeszla a zobaczysz uda sie sxybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Mam 26 lat nigdy nie miałam problemów z cyklami zawsze 28 dni. Od 3 miesięcy biorę tylko kwas foliowy. Podejście lekarza bardzo mnie zdziwiło dlatego szukam odpowiedzi na forum. Będę zaglądać do Was na forum ☺ życzę wszystkim dziewczyna powodzenia w staraniach Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nada91
Witam, mogę dołączyć? Też rozpoczęłam starania tyle, że o drugie dziecko. Nasze pierwsze ma już prawie rok. Szybko podjęliśmy decyzję o drugim ponieważ o pierwszego malucha staraliśmy się ok 14 cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Iwona, Viola, SS92 trzymam za Was mocno kciuki :* Bedzie dobrze! Zobaczycie ;* A powiedzcie mi bierzecie jakieś suplementy w ciągu tych starań? Ja od jutra zaczynam brać REGULARNIE kwas foliowy (bo teraz brałam ale bardzo nie regularnie). I ogólnie zmieniam nawyki žywoeniowe. Wiem że bedzie ciezko ze względu na prace ale dam rade. Bo ja jak coś sobie wymyśle to tak ma być. A u Was jak tam kochane pod tym względem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ana, ja bym robiła badania po trzech miesiacach. Raz mozna nie trafic, raz mozna miec cykl bezowulacyjny no ale jak za trzecim razem sie nie udaje to juz jest moim zdaniem sygnal ostrzegawczy. To moj wlasnie 3 cykl staran, jak teraz nie wyjdzie to robie badania. A mysle, ze nie wyjdzie, bo niestety zadnych kompletnie objawow, chociaz moze to i dobrze, bo to i tak za wczesnie , @ dopiero 15 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Ja też badań bym nie robiła od razu, no chyba że miałabym jakieś problemy zdrowotne. Mój mądry "macak" mówil mi, że kobieta do roku naturalnie ma zajść w ciążę po roku wtedy już trzeba interweniować. Jeżeli o mnie chodzi wmawiam sobie wszystkie obajawy:):) sukcesywnie każdeg dnia:) a nóż to moje wmawianie pomoże:) Biorę od 1,5 msc kwas foliowy za całe 3 zł. , taki jaki zalecił mi lekarz bo powiedział, że jest mega wchłanialny i dobrze kobiety na niego reagują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja biore kwas foliowy od grudnia :) i tylko tyle :P Dziwi mnie szyjka bo jest wysoko ale wydaje sie mi ze otwarta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
S992 to poczekaj jezeli nie przyjdzie @ to powtorz test.ja tez zawsze przegladam ten test tyle razy czesto wydawo mi sie ze cos bylo a to pozniej jeszcze gorzej bolalo oby u Ciebie byla fasoleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też biorę kwas foliowy w tej większej dawce co jest js receptę. Jeśli udałoby mi się zająć w pierwszym cyklu choć się nie nastawiam to o ciąży dowiedzaialabym się na początku sierpnia. Powiedzcie jeszcze dziewczyny kiedy najlepiej testować? Niby na testach jest ze 6 dni od owulacji ale to chyba za wcześnie. Jak radzicie? Czekać cierpliwie na dzień miesiączki czy można ciut wcześniej? Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Czy ktorejs z Was pomogl zastrzyk na pekniecie pecherzyka w zajsciu e ciaze? Jestem dwa dni po i strasznie boli mnie podbrzusze. S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Czy ktorej z Was pomogl zastrzyk na pekniecie pecherzyka w zajście w ciążę? Jestem dwa dni po zastrzyku i strasznie boli mnie podbrzusze.:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Martyna 1111 będziemy razem testować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Nie robilabym testu 6 dpo, najwcześniej 10 dpo chociaz moze wyjsc fakszywy negatyw. U każdej kobiety okres miedzy owu a zagniezdzeniem jest inny i ciezko powiedziec kiedy test już wyjdzie pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewai211
Viola999 Co To Jest Za Kwas Foliowy Co Kosztuje 3 Zl ?Mozesz Podac Nazwe ?A On Na Recepte Jest?Ja Biore Ale Place Ok 13 Zl Za 60 Tabletek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewai211
Viola999 Co To Jest Za Kwas Foliowy Co Kosztuje 3 Zl ?Mozesz Podac Nazwe ?A On Na Recepte Jest?Ja Biore Ale Place Ok 13 Zl Za 60 Tabletek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
A ja jeszcze w pracy, ale jak wrócę podam Ci nazwę .. bez recepty jest .... i mam niestety ale 30 tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Aifoz to super, zawsze z kims razniej :-)) obysmy sie razem cieszyly, zamiast plakaly :-) ktory Twoj cykl staran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Czyli Ja z olą pierwsze na tapecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Gosc2605 Małła dzięki za pocieszenie ;) Ale powiem wam ze @ jeszcze nie przyszła :) i nie mam żadnych objawów, brzuch nie boli. Poczekam jak nie przyjdzie to w piątek zrobię drugi test ;)albo faktycznie betę. Ana ja dziś byłam zrobić badania bo stwierdziłam ze po 3 cyklach starań to już najwyższa pora. Jutro wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Dziewczyny, śledzę Wasze posty z zapartym tchem. Jak testy wyszły negatywne a @ nie ma - nie tracimy nadziei!! Co do terminu robienia testu ciążowego - nie polecam przed terminem spodziewanej @. Nawet nie dlatego, że za wcześnie, ale dlatego, że może błędnie wyjść nie tylko negatywny, ale i pozytywny. Pamiętajcie o ciąży biochemicznej, która obumiera (poronienie biochemiczne), a testy ją wykazują. Ok 50% wczesnych ciąż to właśnie taka i niestety nie dochodzi do zagnieżdżenia. Po co rozczarować się w ten sposób? :-( lepiej uzbroić się w cierpliwość i mieć pewność. Poza tym samo zagnieżdżenie nastepnuje od 6-12 dni po stosunku, a hormon uwalnia się po ok 2 dniach - najwcześniej 8 dni, najlepiej jednak te 14 odczekać. Ja czuję kłucia po lewej stronie. Nie są mocne, ale regularne od kilku h. Myślicie, że moja fasola właśnie się zadomowiła? :-) A tak to bez zmian. Śluz biały, ale skąpo. Szyjka już sama nie wiem - bez problemu ją dotykam palcem, ale nie jest tak nisko. Czy otwarta? Też już nie wiem. Czuje otworek, ale wydaje mi się, że większosc cyklu go czuje. Ja kwas foliowy biorę od maja, ale jakiś drogi jak czytam o Waszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×