Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość iwona25lat
Monia dzieki za otuchę w sumie póki nie ma @ to jeszcze jest nadzieja. Mój maz codziennie pyta czy @ przyszła ale ja go wole nie nakręcać i mowię mu ze pewnie lada moment sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Iwona, dopóki nie ma @ jest cały czas szansa! Trzymam za Ciebie kciuki. Zresztą za każdą z nas. Ja niestety mam jeszcze tyle do testowania dni... Ale na co dzień udaje mi się o tym nie myśleć. I mąż tak nie naciska, bo ostatnio miał fioła na pukncie fasoli. Wózki już wybierał. Wiem, że to pierwszy oficjalny cykl starań, ale boję się, że źle zniosę niegatyw, szczególnie, że nie zabezpieczamy się już od zeszłego cyklu. Która z Was w najbliższym czasie testuje? Czy ktoś ze mną? (Ja mam zamiar 12.07, 22 dc ale 15 dni po tescie owulacyjnym pozytywnym). Ja mam śluz przezroczysty, ew z lekko białą domieszką, ale malo rozcoagliwy. Szyjka nisko, ale zamknięta chyba. Coś Wam to mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Viola pobierz sobie aplikacje mój kalendarZyk na telefon :) polecam super sprawa! Zapisujesz kiedy masz okres, kiedy dzialaliscie, oblicza ci mniej wiecej dni plodne, objawy co do danego dnia mozesz zapisać, czy swoje wlasne zaobserwowane objawy, wpisujesz testy owulacyjne, temp ciala i wage. Naprawdę genialna sprawa! Oblicza ci cykle a najważniejsze ze jest ta aplikacja na haslo! Dlatego nikt inny nie przeczyta twpichw zapisków:) ja prowadze kalendarzyk od trzech cykli i zapisuje tempke, staram sie tez codzien zapisać ustawienie szyjki i sluz i mam potem porównanie w kolejnych cyklach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
s992 mam go ::0 od dawna i mam wszystko.... spisane zanotowane tempki nigdy nie mierzyłam teraz dopiero dlatego nie wiem co z nią i jak:) I wedle dni płodnych wyliczonych na kalendarzu działałam:):) i zobaczymy czy to moje różowe cudeńko ni będzie mi potrzebne w telefonie na 9 msc>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Laura testujemy razem:) ja 10 mam termin i tak 2 dni umówione wiec wtorek jak nic:) czyli jeszcze tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Hej kobitki ;) dopiero wróciłam od koleżanki która też się stara niestety in vitro i niestety nie powiodło jej się i zalamala się biedna. Byłam na babskich pogaduchach żeby pocieszyć ale ciężko w takich momentach coś powiedzieć aż serce pęka. Dziewczynki wiem ze jest ciężko wyluzować ją jestem tak niecierpliwa ze szok wszystko bym chcialabod razu masakra z cierpliwością.Monia ba imię mam Ewelina - prawdziwe ;) Monia nie martw się ułoży się wszystko zobaczysz te II kreseczki więcej wiary. Kobitki włącznie jakaś muzykę winko kąpiel odprezcie się mk to pomogło,pewnie na chwilę.Iwonka nie wiem czy sie zajmujesz,ale Zawody pomyliłeś ;) Ty powinnaś być gin tyle wiesz :) Iwonka szansa jest ;) Laura wiem,ze ten czas się ciągnie ale zleci i będzie pozytyw :) czasami zdrowe pary jakoś nie trafiają ale to kwestia czasu,dobie też tak tłumaczę gi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Kto jest w takim razie jeszcze w testujących na dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
probowalam cwiczyc z Chodakowska .. dotrwalam do 16 min i pomyslalam ze lepiej zaczekam do piatku .. okresu brak tylko ta jedna plamka na papierze ledwo blado rozowa w sumie to sama juz watpie . Wykapalam sie ,wylezalam w wannie i zbadalam szyjke mam niska twarda zamknieta chodz nie na amen ;) hi no naprawde taki minimetr moze mniej otwarta ? albo takie wrazenie ... hmm . Jak naraznie to dobry zwiastun ... jutro musze konecznie zmierzyc temperaturke ! bd mi jakos latwiej przetrwac do piatku jak bd swiadoma czego sie spodziewac . Iwonka25 --- teraz obie jestesmy takie w niewiedzy .. musimy czekac . dobrze ze mamy siebie i mozna sie zawsze wyzalic i powspierac . ja naprawde jak poczytam Was to mi lepiej a jeszcze jak ktoras odpisze na te moje poematy to jestem happy i nagle zapominam o tych moich wypocinach i wczuwam sie w ta druga ;) Moj udaje Greka ze wgl wiesz ani o okres nie pyta ani nic tylko uwazaj na siebie bo moze cos tam rosnie ;) z jednej strony to tak wole bo jakby mnie tak pytal codziennie to bym mu chyba trzepla ;) hehe my to jestesmy dwa wariaty w garacej wodzie kapani ale umiemy czasem czytac sobie w myslach i ja widze ze on czuje ze to dla mnie drazliwy temat dlatego nie mowimy o ty duzo . Zna mnie ;) to juz 8 rok razem i wie ze jestem panikara ;) Ewelina ---- ;-) a wiesz ze moja bliska funfela ma na imie Ewelina ? haha dogadałybyśmy sie w realu ;D ciezko kogos pocieszac jak sama sie starasz domyslam sie ze kolezanka w rozsypce totalnej ;( przykro.. dzieki za dobre słowo ;*** oby oby !;) trzymam kciuki dalej za kazda ktora wciaz nie dostala tej dziadowy @ ;D i za te przed owulacja zeby sie udało i za te zaciazone zeby sie ladnie rozwiazaly w terminie ;) i wgl za Nas wszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Macam macam w szyjce i nic nie czuję tam ... mięsko jest i tyle czuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Monia musimy czekać ;) a kiedy ponownie testujesz ? Viola spróbujesz kilka razy i na pewno sie nauczysz cos wymacac na początku zawsze to cos nowego i cieżko rozróżnić jaka jest itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Dzięki Monia! Ja też trzymam za was wszystkie kciuki! Iwona ja jutro testuje ale nie nastawiam się bo jak pisałam wcześniej miałam dziś mała plamke wiec pewnie się zjawi @ niedługo. Choć mam podobnie jak Ty ze ten ból brzucha/jajników jest taki inny, takie klocie. .. I podziwiam was kobitki ze robicie te wszystkie pomiary i znacie się na tym no właśnie lepiej jak gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Nela w takim razie trzymam kciuki :) trzeba mieć nadzieje póki @ nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie :) Byłam tu miesiąc temu i nie udało się wracam ponownie. Musiałam się zresetować i odpocząć. Dziś powinna być @ ale jej nie ma, nie nakręcam się ale nadzieja jest ... zawsze . Jeżeli jutro @ nie będzie wykonam test w czwartek S992 jak u Ciebie? Bo czytałam, że już test zrobiłas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gosc2605 tez mam koleżankę prawdopodobnie po nieudanym in vitro ma niedrozne jajowody 7 lat sie starają i cicho. Dziewczyny to jutro czekam na dwie kreseczki może już u którejś test będzie pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Dzięki Iwona! Nadzieja jest i umiera ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Iwona 25 ja tak jak Viola999 testuje. 10 powinnam dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Nela a ty jak tam kiedy testujesz ? Dziewczyny mam nadzieje ze wasze @ nie rozkręciły sie . miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Keli123 to trzymam kciuki by @ nie przyszła informuj nas na bieżąco ;) duzo młodych ludzi ma problemy z zajsciem w ciaze masakra:( Dziewczyny trzymam kciuki piszcie tu jak tam, oby były piękne II kreseczki, takie upragnione :) to nie ja testuję ale się denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Viola próboj codzoennie a się nauczysz :) ja po dwóch cyklach nauki juz umiem badac :) U mnie dzis sadny dzien! Przyjdzie czy nie... @ regularne 26-27 dni. Dzis 28 dc,badź 1 nowego cyklu ... Ale temp spadła z 37 do 36,8 i czuje ze szyjka otwarta lekko chociaz jeszcze troszke wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Viola próboj codzoennie a się nauczysz :) ja po dwóch cyklach nauki juz umiem badac :) U mnie dzis sadny dzien! Przyjdzie czy nie... @ regularne 26-27 dni. Dzis 28 dc,badź 1 nowego cyklu ... Ale temp spadła z 37 do 36,8 i czuje ze szyjka otwarta lekko chociaz jeszcze troszke wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Hej. Niestety 1 krecha:( Ale tak czułam ze nic z tego. @ jeszcze się nie rozkrecila. Lecę zaraz na badania te różne tsh itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Nela bardzo mi przykro;( ogromne przytulanki :* X Popo mam wizytę u giną, ciekawe co mi powie, dziś 39dn @ brak, fasolki napewno nie ma ;(. Wyglądam strasznie cos mnie uczuliły i mam napuchnięta oczy, przy tym mega swędzą. Jem to samo, kosmetyków nie zmieniałam , alergikiem tez nie jestem. Gdybym nie zrobiła bety to bym pomyślała ze to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Idziecie jak burza z tymi postami nie nadążam czytać, ja czekam dopiero na dni płodne matko jak to się wlecze, wg to dziwna mam szyjke w tym cyklu jakąś taką duża, nie wiem czemu.... I wydaje mi się cały czas otwarta, śluzu brak może minimalnie mlecznego, i jest nisko.... Szyjka gigant haha :P testujace może tak na betę pojdziecie, nie raz hcg jest tak niskie że sikaniec tego nie wyłapie, macie tu przykład Angelowej, lub nawet mój mi test wyszedł dopiero po tyg od daty Spodziewanej @, no ale to już była inna historia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Nela przykro mi naprawde :( ale jezeli nie @ przyjdzie powtorz test tak jak kolezanka mowi ze nie zawsze testy pokazuja.a jasie cieszylam ze sluz mam to juz nie mam raz tylko tak mialam masakra nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie jeszcze nic ale pierwszy objaw @ juz jest, czyli lekka biegunka jak w pierwszy dzien @. Chociaz piersi dalej bola. Wiem ze testu nie powinno sie brac pod uwage po czasie 5 minut ale wieczorem moja naiwna glowa dopatrzyla sie na nim odbarwienia... Ech, ta glupia nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
S992 to poczekaj jezeli nie przyjdzie @ to powtorz test.ja tez zawsze przegladam ten test tyle razy czesto wydawo mi sie ze cos bylo a to pozniej jeszcze gorzej bolalo oby u Ciebie byla fasoleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Jeśli dzis nie przyjdzie to jutro kupie. Ale szyjka otwarta wiec pewnie przyjdzie ... Moze wybiore sie jutro do gina zeby chociaz na jeden miesiąc dal cos na ewentualne podtrzymanie ciąży, bo raz ewidentnie byl cień a @ potem przyszla wiec moze w tym tkwi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc2605 dziękuj***ardzo ;) dziś 29 dc lekki bol w plecach taki irytujący bolace sutki wczoraj w nocy bol brzucha .. tak samo to mogą być objawy na @ ale jest nadzieja wszystkim życzę II kreseczek upragnionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
A ja nie chce się nakrecac Ale po lewej Stronie brzucha zaczęło mi się coś ruszać trwało to z 1min.. a przydazylo mi się to 4dni temu nie pisałam o tym bo zapomniałam o tej sytuacji aż do dziś.. przeczytałam w necie ze we wczesnej ciąży objawem jest pulsowanie tętnicy macicznej .. a tak to mam cały czas bóle @ tylko lekkie i bolace piersi.. jeszcze 4 dni do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Olaaa oby to byl ten pozytywny objaw :) trzymam kciuki szybko zleci te 4 dni zobaczysz postaraj sie czyms zajac to zawsze szybciej ale to i tak sie mysli wiem po sobie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×