Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Laura ktory to twoj cykl staran?:) Nela u mnie odziwo tez jeszcze nic, nawet sluz nie jest zabarwiony ani nic. Gdyby nie ta wydaje sie mi lekko otwarta szyjka to bym miala wieksza nadzieje ze sie udalo. Bóle brzucha sa bardzo lekkie. Jesli nie przyjdzie to jutro kupie test i w sobote zrobie... Iwona a jak u ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Dziewczyny ja tez juz po pracy zdążyłam wypic kawę i przeczytac wasze wpisy hmm jak narazie u żadnej typowa @ nie zagoscila i mam taka nadzieje ze ponownie zatestujecie i to pozytywnie. Gosc2605 i martka10 u mnie jeszcze nie ma śluzu choc tego samego dnia dostalysmy @ w tamtym cyklu ovu miałam dopiero 19 dc mam troche dłuższe cykle od was . Witaj Ana u mnie u mnie teraz 3 cykl staran . W tamtym mies bylam u lekarza na kase i powiedzial ze nie ma potrzeby narazie robuc badać. Ostatnie badania tsh itp miałam robione 5 lat temu przed zabiegiem byly dobre a do tej pory wszystko mogli sie pozmieniać. Ale jak mi sie w tym cyklu nie uda to pójdę do innego i nasciemniam troche żeby nie przedłużać bo juz trzydziestka na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 czuje ze będziesz testować w sobotę! Iwona co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej u mnie @ dalej brak chociaż dzis czułam kolka razy jakbym dostała ale jednak nie . Wiec czekam z Wami dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Iwona wszystko na dobrej drodze a jak śluz pokazuje się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Iwona to wszystko na dobrej drodze :) bardzo się cieszę . Caroline faktycznie pisałaś ze masz dłuższe cykle owulacja później jest.mi już testy owulacyjne wychodzą bardzo blade więc negatywny. Zwykle mam temp.36,4 a dziś 36,65 więc nie wiem czy już po owulacji. Meczylsm meza w pon. I wtorek dzisiaj może dam mu odpocząć, jutro to dopadnie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Śluz biały ale nie jest go duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gosc2605 to może pomęcz go jeszcze dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Malla i co byłaś u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
No właśnie ciężki dzień miał w pracy to szkoda mi go.trudno jutro najwyżej moze wystarczy to co wczoraj i przed wczoraj było też nie chce tak na siłę i tak czasami sie nie chce ale no cóż bp trzeba. Iwona to chyba dobrze jak jest biały tak gdzieś czytałam a masz odczucie wilgotności czy raczej sucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Mam uczucie wilgotności bo czasem myśle ze @ przyszła... Nie wiem juz sama poczekam do końca tyg co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Byłam właśnie wróciłam ;) z lekarza jestem zadowolona i raczej będę do niego chodzić (chociaż bardzo młody). Bardzo kontaktowy co Mnie cieszy.dał mi luteinę na wywołanie @, zrobił usg i co dziwne powiedział ze lewy jajnik ładny brak torbieli ( sprzęt ten sam, co miałam badanie w połowie czerwca bo to ta sama przychodnia tylko lekarz inny) poznikały, nawet monitor mi obrucił jak powiedziałam ze nie wierze bo 3 tygodnie temu były i to liczne, ale w tych szumach I tak nic nie widziałam . Jak dostanę @ to w pierwszych dniach mam zrobić testosteron, a następnie badanie z krwi (7 dni przed kolejnym @ ) progesteron, by sprawdzić czy owulacja występuje. Jak nie to będziemy symulować owulacje. Następny krok to drożność jajników ( da mi skierowanie tez do szpitala) ale to pewnie za jakieś 2-3 miesiące. Najważniejsze by tsh wyrównać. Sam tez chciał mi dać skierowanie na bete ale powiedziałam ze robiłam w poniedziałek. Endometrium 12 wiec podobno organizm przygotowuje się do @. Jutro wieczorem wizyta u endokrynolog zobaczymy co ta mi powie. Aaaa i jeszcze dostałam Acard. Okulistę przy okazji tez odwiedziłam, podobno opuchnięcie oczu alergiczne dostałam krople (chociaż alergikiem nie jestem) Chodzę po lekarzach jak stara baba! Trochę się opisałam, przepraszam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Małła kiedy masz zrobić ten progesteron? 7 dni przed kolejna @ tak? Ja tez chce zrobic w przyszlym miesiacu ale wlasnie nie bardzo wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Małla ale chociaż juz sie trochę uspokoiłas i wiesz na czym stoisz ja poczekam do końca tyg jeśli nic nie dowiem sie to tez idę do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Malla dobrze ze poszłam do lekarza, ale to prawda jak ja chodziłam po lekarzach to też się tak czułam. Jednak nie żałuję. Zrób wszystkie badania i zobaczysz jak unormujezz tsh to szybko znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Wiecie co dziewczyny, dopadl mnie lekki dol. Jakie to zycie jest niesprawiedliwe! Wsrod nas tyle czekajacych mamusiek, ktore chca dac dziecku prawdziwy dom i milosc, a na swiecie jakas alkoholiczka z faja nie chce "bachora" , a zdrowa, w pierwszym cyklu i wpadka. Jak to w ogole jest, czlowiek dba o siebie i nic, a taka libacje od rana do wieczora i prosze .. :-( albo potem wlasne dziecko zabic, nie rozumiem ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Martyna ja też nie raz mam podobne myśli i nie moge zrozumiec czemu tak jestem ale takie jest życie i nic na to nie poradzimy jedni mają łatwiej inni trudniej. Staram się nie myśleć tak bo zaraz mjie dol łapie i płakać mi się chce. Skupiam się na tym by się cieszyć tym co ma mm mezem i działać jak tak często jak się dam oczywiście nie ba siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że dość duży nacisk też kladziecie na hormon tarczycy tsh jaki on może mieć wpływ na ciążę? Nigdy nie oznaczalam tego u siebie. Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Martyna111: tak 7 dni przed kolejna miesiączka, od ilości podobno widać czy owu wystąpiła czy nie. Odnośnie tych alkoholików, cpunow i patologii tez dopadła mnie dziś ta myśl. To mega niesprawiedliwe! Alkoholik po 11 dzieci narobi (a ponoć alkohol obniża żywotność plemników), dziewczyny raz na imprezie się z kimś prześpią od razu ciąża...jak ? skoro nas tu tyle jest? Myśle ze ta zła passa musi się skończyć i na dniach na tym forum przeczytamy ze na teście pojawiły się 2 kreseczki;) X Iwona i gosc2605 : macie racje wizyta mnie uspokoiła, mam nakreślony jakiś kierunek działania, a nie tylko siedzę i myśle czy mnie cos zakuło w jajniku czy nie. Przez ostatni rok tsh miałam prawie książkowe, teraz cos się popierniczyło ;( a w ciąży nie byłam nigdy. Ale przyznaje czasami taka przychodziłam zmęczona z pracy, ze ostatnia myślą było baraszkowania tylko prysznic i spać...maz z reszta tez tak niekiedy miał( rzadziej oczywiście). Może z byt rzadko to robimy?! Ja już szama nie wiem. Mam nadzieje ze już niedługo albo zobaczę te 2 kreseczki, albo przynajmniej badania pokażą. Trzeba być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Nie wiem czy post się dodał...a tyle znów się opisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Ana tsh zbyt niski może uniemożliwiać zajście w ciąże, a zbyt wysokie tzn więcej niż 2,5 może powodować poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie nadal nic! Temp w pochwie rano 36,8 a teraz 37,2. Wiem ze popoludniu wynik sie nie liczy ale jest dość wysoka. Śluz dalej biały, nie zabarwiony niczym. Czasem brzuch poboli jak na @ ale jej nie widac! Piersi nadal bola. Szyjka nadal dość wysoko. Oby juz tak pozostało:) narazie nie mowie nic mężowi zeby nie zapeszac ale jak jutro nie bedzie to mu chyba powiem ze sie spóźnia:) odkad przestałam brac tabletki czyli od pazdziernika to nigdy się mi jeszcze @ nie spóźnił. Mam mala nadzieje ale staram sie nie cieszyc i nie nakrecac bo moge wywolac wilka z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
S992 trzymam kciuki kochana zeby chociaż Tobie sie w tym cyklu udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwona jestesmy jeszcze w grze obydwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
A i wzielam sie za odchudzanie ;) Chodakowska molestuje i bede biegac + dieta mż ;) i niech sie dzieje co chce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
S992 trzymam mocno kciuki:-)Kiedy chcesz zrobić drugi test?ja bym chyba testowala już na twoim miejscu:-)ciekawość moja by nie wytrzymala:-):-)angelowa co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
SS92 jest dobrze, będzie jeszcze lepiej! Zobaczysz ;) Kiedy testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela--- nie łam sie pomysl ze teraz bd kolejny cykl i moze wlasnie on bedzie szczesliwy ;** Martka 10 --- uuuu to dzis bedzie przytulanko ? ;) Małła--- pozazdroscic lekarza takie podejscie ! super Cie obsłużył ;D ale tak na powaznie to jednak młodemu jeszcze sie chce starac im starszy lekarz tym bardziej olewa pacjentki ... Martyna 111- ja miałam tez takiego dola do dzis i naprawde mamy w pracy takie przypadki ... w glowie sie nie miesci ! a tu czlowiek ma zycie poukladane w miare stabilne grosza w miare nie brakuje a milosci w sercu jeszcze tyle i nic nie wychodzi... ja mysle ze my za bardzo chcemy i tam cos nam sie blokuje przez to dlatego ja chce w tym cyklu odpuscic i na lajcie naprawde myslalam ze bd plakac jak zobaczylam ta krew rano ale stwierdzilam ze lzy nie pomoga a ja mam dopiero 24 lata i jeszcze duuuuzo cykli przed soba ;* S992 - Kochana trzymamy za Ciebie kciuki !!!!;***** pozdrawiam Nowe Kolezanki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
ten gość to ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×