Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość
Ja w pierwszej ciazy i w tej rowniez od samego poczatku mam bialy sluz w sporych ilosciach takze 3mam kciuki:) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Betty1987 fajnie ze do nas dolaczylas będziemy się razem wspierac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliar
Też tak myślałam że pokaże. Narazie czekam, w poniedziałek zrobię jeszcze jeden. Poza bolacymi piersiami narazie jakichkolwiek obiawow brak. Zawsze przed @ tak ok. Tygodnia miałam więcej obiawow jak ból brzucha czy plecow jednak w tym miesiącu nic a nic. Od paru dni mam jakby trochę więcej sluzu( wodnisty). Nie wiem czego się spodziewać. A może powinnam już udać się do gniekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty 1987
Natalia- poki nie ma @ jest nadzueja . skad jesteście dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty 1987
Caroline - będziemy na pewno. jak długo sie starcie? Trochę czasu minie nim was poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Przepraszam za zdublowane posty.. coś mi szwankuje, najpierw nie dodaje wcale a później posty się dublują :/ Rany, ale mi dodałyście powera :) No nic.. będę dalej obserwować swoje ciało, może im bliżej terminu @ tym bardziej jednoznaczne będą moje objawy? Muszę się przyznać, że już się za wózkami zaczęłam rozglądać xD W końcu skończy się na ciąży ale urojonej ;) akurat jakieś 2 miesiące temu wypożyczyłam też książkę o ciąży, porodzie itp. przetrzymałam ją i teraz sięgnęłam po nią ponownie, z większym zainteresowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty 1987
Różowy kordonek - po to tu jestesny by sie wspierać. Obyś sviagnela na siebie ciążę hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Witam nowe koleżanki :) Paula, u mnie bez większych zmian czyt. Dalej Męczą mnie bardzo mdłości i wymioty i ogolne oslabienie, kreci mi sie czesto w glowie itp. Nie spodziewałam się, że aż takie utrapienie będę w ciazy miała... dziś 15t6d mam nadzieje, ze niedługo przejdzie Betty przykro mi z powodu poronienia :( Nie wyobrażam sobie nawet co czują kobiety, które tracą swoje maleństwo :( Staraczka, nie pomogę odnośnie szyjki bo jej nigdy nie badałam ale temp mierzyłam :) powiedz mi który dc dziś u Ciebie ? Który to dzień wyższych temperatur ? W którym dniu był ten jednodniowy spadek ? Natalier ja również za granicą ;) 36dc test powinien coś wykazać teoretycznie... ale nie musi. Jakiej czułości był to test ? Wiesz kiedy była mniej więcej owulacja ? Ile dni juz od niej minęło ? Jeśli masz możliwość to zrob badanie krwi - beta wszystko wyjaśni ;) ginekolog teraz Ci nic nie powie, bo ciąży jeszcze nie zobaczy. On Cię wyślę właśnie na bete a jeśli będzie negatywna to da coś na wywołanie @. Trzymam kciuki aby to jednak była fasolka ! :) mi w 34dc test o czułości 10 a więc najczulszy jaki jest pokazał bladzioche ;) ale ja owu miałam późno bo ok 21-22dc Kordonek mam nadzieje, ze nie walniesz z takiego piętra twarzą o beton... Ojj życzę Ci tych dwóch kresek z całego serca :* ale nie wchodź lepiej na takie wysokie piętra... sluz jak najbardziej "ciazowy" ale czy jest ciazowy to się okaże... ja miałam i nadal mam biały gładki sluz w dużych ilościach, czasami jest taki wodnisty ze jak wypływa to się zastanawiam czy to sluz czy może popuscilam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Witaj Betty :) bardzo mi przykro ze straciłam maleństwo :( nie martw się niedługo uda Ci się napewno :) Nataliar witaj :) też bym Ci radziła jak masz możliwość to zrób badania krwi czasami ciaza jest ale test jej nie wykazuje, owulacja mogła się przesunąć. Kordonek trzymam kciuki aby to była dzidzia :) Caroline mi też się wydaje ze ja owulacji nie miałam ale w sumie zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy_Kordonek - z wózkiem, nie jesteś jedyna, ja od kilku miesięcy mam wybrany model i kolor wózka :), nawet imiona dla chłopca i dziewczynki, tylko ciąży nadal brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki :-) :-) :-) super ,ze jest nas tu.tyle :-) :-) :-) z tym sluzem podpisuje sie dwona lapkami pod postem Kate ,u mnie jest tak samo ,caly czas mokro .Na szczescie to co najmniej fajne w ciazy powoli mija ,jestem w 12t5d ciazy ale powoli zapominam co to mdlosci ,wrezcie to co zjadam trafia do żołądka a nie do muszli klozetowej,opuscily mnie tez hustawki emocjonalne i co najwazniejsze nie chodze juz jak niedospany zoombie ,czyli mija tez sennosc .Przez pierwsze 12 tc schudlam prawie 5 kg ale okolice brzuszkowe zaczynaja sie zaokraglac ,a jak u Was zaciazone mamuśki ,widac juz troszke brzuszka? :-) :-) trzymam kciuki kochane za dobre wiesci. :-) :-) :-) Kate czujesz juz motylki w brzuszku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa kiedy u Ciebie pojawił się ten śluz? Pamiętasz jaki był przed terminem @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej wiecej 6-7 dni przed terminem @ bylo go bardzo duzo ,byl bialy i ciagnacy ,pamietam ,ze pierwsza moja mysl.byla ,ze chyba przesunela mi sie ovulacja ,mniej wiecej wtedy tez szyjka powedrowala mega wysoko i taka pozostaje do dzis .Dodam jeszcze ,ze dlugo utrzymywala sie podwyższona temperatura ale dokladniedzirn przed terminem spadla dlatego tez sadzilam ,ze nic z tego.cyklu nie bedzie ,po 3dniach znowu wzrosla a 3dnia po terminie @ na tescie pojawily sie dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
U mnie szyjka jest średnio wysoko, a śluz biały bardzo gesty, wydaje się że zbija się w maciupenkie grudki jest go nie wiele, dodam że nie ma żadnego Pieczenia i swedzenia, 9 dni do terminu @, coś mi się wydaje że się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie poddawaj sie taki.sluz to.dobry znak a szyjka moze w kazdej chwili sie podniesc :-) :-) :-) a jak piersi ?wiele kobiet mowi ,ze w tych pierwszych tygodniach sa bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Paula mam nadzieję ze sie udało :) Ja czekam środa / czwartek powinna być ale równie dobrze moze sie przesunąć kilka dni. Kiedy testujcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliar
KateA92- owulacja u mnie była 25,26.06. Test byl tak jak u Ciebie czułości 10. Od owulacji minęło jakieś 20 dni. Bardzo się stresuje bo nie wiem co mam myśleć. Bąk bardzo bym chciała żeby @ nie było. Dzisiaj pobolewa mnie troszkę brzuch tzn miałam dziwne kłócie tak jakby w jajniku. Mój facet wczoraj zdziwiony stwierdził że bardzo mi piersi urosly. Rzeczywiście są pełniejsze. Ja zauwazylam u siebie totalna zmianę nastroju, jest piękna pogoda 30 stopni a mnie nic się nie chce, jestem ciagle zła. . Jeśli początkiem tygodnia nic się nie rozwinie idę na badania krwi. Przecież muszę wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidowa
Cześć dziewczyny, Zaglądałam na forum i wreszcie odważyłam się napisać. Mam 25 lat i rok temu w kwietniu poroniłam w 12. tygodniu. Dopiero niedawno zaczęliśmy starania niekoniecznie pilnując dni płodnych. Ostatnią miesiączkę miałam 30.06 i w dni płodne i owulację czyniliśmy starania :) Bardzo chciałabym zajść w ciąże. Następna miesiączka wypada mi na 27-28 czerwca więc jeszcze trochę czekania :/ boję się że się nie udało i dodatkowo złapało mnie jakieś przeziębienie (w piątek dzień gorączki i łupania w kościach i do tej pory ból gardła). Naczytałam się, że grypa w ciąży może być niebezpieczna dlatego teraz mam mętlik w głowie. Jeszcze nawet nie wiem czy zaszłam w ciąże a już się martwię. Macie jakieś sposoby na zajęcie myśli czymś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Nataliar trzymam mocno kciuki oby to była dzidzia :) pewnie idź zrób badanie krwi pewnie ze lepiej wiedziecm jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidowa
Cześć dziewczyny, Już od jakiegoś czasu zaglądam na forum i dzisiaj postanowiłam się dołączyć. Mam 25 lat i rok temu w kwietniu poroniłam w 12 tygodniu :( Dopiero w tym roku zaczęliśmy myśleć o ciąży i jakoś specjalnie się nie zabezpieczaliśmy ani też nie liczyliśmy dni płodnych i owulacji. W tym miesiącu wzięliśmy się do rzeczy i pilnowaliśmy dat. Oczywiście już nie mogę doczekać się wyniku. Miesiączkę miałam 30.06 i dzisiaj jest 18dc ale martwię się, bo w piątek dostałam gorączki i łupało mnie w kościach jak na grypę a do dziś pobolewa mnie gardło. Naczytałam się, że gorączka może zaszkodzić młodej ciąży więc wariuję. Macie jakieś sposoby zajęcia głowy czym innym niż czekanie na @ lub jej brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przepraszam za ten spam ale co weszłam na forum to nie było mojego posta i dodawałam od nowa. Teraz już wiem,żeby poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliar
Ewelina2605 dziękuję za miłe słowa ;)) Dam znać co i jak pod koniec tygodnia. Zastanawiam się tylko czy mogło by być tak że podczas owulacji nie zaszłam w ciążę a stało się to nieco później i dlatego test jeszcze nic nie wykazał? A może owulacja mi się przesunięta bo jakoś specjalnie nie badamy jej tylko obserwowałam sluz. Termin owulacji ustalam dzięki aplikacji z kaledazykiem. Czy mogło być tak że owulacja miałam później o ile może się ona przesunąć? Dzień przesyłam spodziewana @ (tj.8.07) kochaliśmy się parę razy a na drugi dzień czułam się jakoś inaczej niz zwykle tak bardzo szczęśliwa. Czy możliwe jest ze dopiero w ten dzień udało się nam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawidowa - też czytałam o grypie na początku cinżynier, podobno nie jest to dobry czas. Mnie też parę dni bolało gardło. Na szczęście po 2 dniach mi przeszło. Brałam takie pastylki do ssania na nawilżenie gardła. Myślę że nie da się nie myśleć i zająć sie zyms innym gdy oczekuje się na te ważna wiadomość. Przynajmniej ja nie potrafie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliar
Przepraszam za przekrecone słowa. Mam dziwny słownik na tel i samo mi tak zniekształca wypowiedź ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Nataliar, jestem bardzo ciekawa jak to będzie u Ciebie :) 20dpo test powinien już coś wykazać dlatego myślę, że owulacja Ci się przesunęła.. mi aplikacja w telefonie wyznaczyła owulke na piątek pamiętam a była najprawdopodobniej we wtorek także 4 dni później. Owulacja może być w ostatni dzień szczytu śluzu plodnego a może być w pierwszy dzień "wysychania". Kocgaliscie się też te kilka dni po sluzie plodnym ? Tak na wszelki wypadek ? Ja mierzyłam temp także wiedziałam kiedy była owu.. trzymam kciuki ! :) Co do białego śluzu i bolesności piersi to ja od 8 dnia po owulacji zaobserwowalam wzrost temp o jakiś 1-2 kreski i w tym samym czasie piersi stały się mega wrażliwe i bolesne, no i zwiększyło się tego białego śluzu także ja juz wtedy bardzo przeczuwalam ze się udało i potwierdziło się to :) Angelowa chyba jeszcze ruchów nie czuje. Mnie dalej męczą mdłości, bardzo często mam wzdecia i gazy i wydaje mi się ze więcej czuje właśnie od strony żołądka i jelit niż maleństwo... ale brzuszek juz mam lekki :) ostatnio musiałam kupić parę leginsow i spodni ciążowych bo wszystkie stare juz mnie gniota i nie zapne się w nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliar
KateA92Kochaliśmy się bardzo czesto, no prawie że codziennie aż do 3 dnia spodziewanej miesiaczki (10.07) tak czesto ze ostatnio wogole odechciewa mi się seksu. :( Gratulacje! Fajnie ze Ty już wiesz :) mnie piersi jakby trochę mniej już bola ale tego sluzu mam tak dużo że czasami nawet myślę że @ niespodziewanie się pojawiła.. według kaledazyka jutro mam mieć początek dni plodnych :D:D:D Nie mam pojęcia co mam o tym wszystkim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Hej :-) widze, ze sporo sie tu dzieje. U mnie miesiaczka sie rozkrecila, wiec nawet nie kupowalam testu. Wczoraj mialam bardzo ciezki dzien, lekko sie podlamalam... Ale dzis jest juz lepiej. Jutro ide rano zbadac tsh, prolaktyne i ft4 jakos tak :-) zobaczymy jak wyniki. Ciesze sie, ze jutro na te badania ide, daje mi to takie poczucie spokoju, ze cos w tym kierunku robie i nie marnuje cyklu. Ciezko wczoraj bylo i przykro, ale staram sie patrzec choc troche pozytywnie. Wydaje mi sie, ze troche sie za bardzo nakrecilam, tamte dwa miesiace przezylam normalnie, a wczoraj naprawde nie moglam sobie poradzic ze smutkiem. Dzis jest znacznie lepiej, ale mysle, ze jak skonczy sie miesiaczka to wtedy tak naprawde odzyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwA
Betty1987 i dawidowo przykro mi z powodu straty a wiadomo jakie przyczyny byly waszych poronień? EwA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidowa
U mnie na usg wyszło, że serduszko nie bije i skierowali mnie na łyżeczkowanie. Wszyscy lekarze twierdzili, że to pierwsza ciąża, że to jest częste i nie ma się czym przejmować (łatwo powiedzieć). I że najprawdopodobniej była jakaś wada genetyczna i że lepiej że tak się stało. Tyle wiem od lekarzy. Wtedy zaszłam w ciąże bez żadnych starań i stresu i tak chyba jest najlepiej. Teraz niepewność i myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Dawidowa bardzo mi przykro naprawdę nawet nie wyobrażam sobie co musialas czuć :( zobaczysz tym razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×