Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

To jeśli ci się spóźnia, to możesz już chyba zrobić test, a jeśli wyjdzie negatywny, to powtórz go za dwa, trzy dni, jak @ nadal nie będzie ;) życzę dwóch kreseczek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko martwią mnie te piersi bo dwa dni temu były napuchnięte sutki bolały i piersi były taki gorące a dziś wszystko ustało ... dziękuje mam nadzieje że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Caroline i Viola u mnie @ się zadomowiła na dobre więc testowanie odpada. Więc 2 cykl w plecy ;( Jeszcze daję sobie 2 cykle i odpuszczam!! Viola trzymam kciuki może akurat @ nie nadejdzie. Nela też trzymam mocno kciuki aby @ nie przyszła. Iwona jak tam u Ciebie?? SS92 bardzo mi przykro ;( walczymy dalej razem... Olaa spokojnie póki @ nie ma to spokojnie bo później wszystko się odbija na naszym samopoczuciu i zdrowiu. Trzymam kciuki ;* Keli może to będzie Twój cykl ;* Kto wie! ;* Ejj dziewczyny tak wogóle to chyba jakieś fatum panuje w tym miesiącu na tym forum ;( Z tego co pamiętam to w tym miesiącu żadnej się nie udało póki co...;( Chyba musimy zmienić forum hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałaś tak zawsze przed @? To zrób jutro rano test, najwyżej powtórzysz, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej Przykro mi dziewczyny ze @ przyszła ale nie poddawajcie sie:( U mnie jeszcze @ nie ma, dzis 34dc zwykle mam 29 dniowe. Jedyna szansa jest jeśli faktycznie owu sie przesunęła i była ok21 dc to dzis byłoby 13 dni po a jeśli nie to @ powinna sie pojawić w tym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona25lat - to może powtórz test, bo kiedy go robiłaś ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Powtórzę ale chyba jutro bądź pojutrze bo cały czas myśle ze @ i tak sie pojawi. Test robiłam przedwczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Iwona Czyli @ Ci sie spóźnia 5 dni? Dobrze zrozumialam?? Rób test! Wszystkie jesteśmy ciekawe ; ) Może Ty przełamiesz tą złą passe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Dziewczyny!! Chyba mi się udalo! Odebrałam wyniki. Prolaktyna ponad 1000! Hcg będzie popołudniu. Nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Nela to super trzymam kciuki :) Tak dzisiaj jest 5 dzien spóźnienia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Nela a powtarzałas dzisiaj test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela - To czekamy na wspaniałą wiadomość :) prolaktyna 1000, a co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela super wieści :-) A jezeli moge zapytac o co chodzi z ta prolaktyna ?czy wciazy ma byc tak wysoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Nie robiłam dzis testu. Zrobiłam sobie badania różne tych hormonów czy wszystko ok ze mną bo 3 cykle i nic a tu taka niespodzianka! Mam taka tu rozpiskę: Ciąża - I trymestr 189-4051, II trym. 953-5636, III trym. 1107-7390. A jesli nie ma ciąży to norma jest do 620. A ja mam prawie 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Nela gratuluję w końcu przełamałaś nasz zły miesiąc.. BRAWOOOO!!! No ja niestety uszę sie zresetowac od tego wszystkiego bo jeszcze rano byłam przekonana ze coś, bo piersi mam o rozmiar większe co u mnie wczesniej nie miało miejsca.... no ale cóż możę za jakiś czas się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Poczekam jeszcze na wynik bety bo prolaktyna nie zawsze może świadczyć o ciąży. Chociaż okresu nadal nie mam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Nela super!! A test robilas i wyszedl negatywny? Moje drogie plamienia, nawet bardziej obfite - nie są wyznacznikiem braku ciąży. Co prawda rzadko się zdarzają, ale w I trymestrze się zdarzają! Róbcie testy, a najlepiej betę z krwi jak macie możliwość, jeżeli @ była waszym zdaniem dziwna. Nie zapominajcie też o plamieniu implatacyjnym chociaż oni zdarza się czrsto przed spodziewaną @. Ja jeszcze kilka dni i testuje też, chociaż nic nie czuję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Nela super gratuluje :) bardzo sie ciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Olaaa ja bym poczekała 2 dni po dziwnym plamieniu z testem. Takie plamienie może być implatacyjnym (jeżeli miałaś owulacje opóźnioną może wystąpić w dniu spodziewanej @), a od implantacji uplywa ok 2 dni do wytwarzania hirmonu. Ale może też to być plamienie zwykle w Ciąży wtedy od razu powinny być 2 kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Test robiłam w 30 dc i wyszedł negatywny. Mam cykle jak w zegarku 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Laura0890 ja nie miałam plamien pisalam to do Violi999 o jej plamieniach ;) narazie jestem przed @ 10 powinnam dostać czekam, cierpliwie czekam :) chociaz korci mnie zeby kupic dzis test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Nela ogromne gratulacje!!! Bardzo Ci zazdroszcze ale ciesze sie twoim szczesciem! I eidzicie, na przykladzie Neli i Angelowej widac ze nie warto sie spieszyc z testem, ja to w ogole chyba odczekam z 5 dni :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Onaa o 17.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Nela ktory to byl Twoj cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Onaa wydaje mi sie, ze nie ma co planowac, ze zblizenie co 3 dni, lepiej spontanicznie. Plemniki maja zdolnosc przezycia w pochwie nawet kilka dni, poza tym robiac to regularnie napewno trafisz :-)) ja z mezem zawsze robilismy to czesto, jak eiem mniej wiecej kiedy sa dni plodne to staramy sie czesciej chociaz czy ja wiem? W sumie chyba nigdy nie bylo jakiegos tam dostosowywania sie, jak mamy ochote to mamy, a jak nie to po prostu idziemy spac hihi :-) ani nie mierze temperatury ani nic. W tym miesiacu tylko z ciekawosci zrobilam test owulacyjny, ale w sumie nie wiem po co, bo i tak dosc czesto sie kochamy, wiec czy negatywny czy pozytywny , czy sluz jest czy nie, to i tak w naszej sypialni nic to nie zmienia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Nela to trzymam kciuki i koniecznie daj nam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
3 cykl. dam znac jak wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×