Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Monia2491
NELA!! jezeli to dzidzia to gratuluje ;****** ale super jak szybko Wam sie udalo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna - mój chłopak jest informatykiem i dużo spędza czasu przy komputerze, i czasami jest tak, że nie za często się kochamy, bo jest zmęczony, ale się staramy to robić zwłaszcza w te dni, nie chcę go też zmuszać, bo tak nie można, jeszcze będzie się stresował i nic z tego nie będzie, a przecież tego nie chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
Ewelinka ---- a na urlop gdzies sie wybieracie ?;) czy w domku odpoczywasz ? ja od jutra po 14 juz mam urlop ;) i tez dzis myslalam ze ze nie wysiedze ! u nas pogoda ciapowata mokro i wieje ;/ eh szkoda mi mojego Kubusia bo nawet woda w jeziorze nie ma sie kiedy zagrzac ale w niedziele chyba na pływalnie pojedziemy ;) a co tam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
A zapraszam kobitki do siebie na wakacje:) Mamy renesansowe miasto a do tego piękne roztocze, gdzie można cudownie odpocząć:) Więc zapraszam :):) Ja dziś plamienia mam ale i goraczke cała rozpalona w robocie siedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
Martka--- wiem o czym mowisz ;( moj ma firme budowlana ale to nie znaczy ze chodzi w garniaku ;/ ciezko zapyla na budowie i tez malo jest tego przytulanka ;/ eh ale co sie dziwic nam tez czasem sie nie chce ;( S992-- teraz mnie pocieszylas ;D jak tak z siostra schudłyscie to ja tez chce ! chociaz 5 kg ;) hihi wczoraj sie pomierzylam i zapisalam wszystko w kolejne pomiary zrobie dopiero w sierpniu ! oczywiscie odstawilam biale pieczywo , ziemniaki itp . Pije ok 3 l wody dziennie wiec zobaczymy moze jak zajme glowe tym i sie w to wciagne to bede czesciej chodzic usmiechnieta ? bo jak nie mam zajecia to chodze taka smutna ;/ mysle o dzidzi i se zamartwiam... e ! bedzie dobrze pozdrawiam Kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Viola999 jesli @ sie nie rozkręci to zatestuj może te rozpalenie to inny znak. Nela jesli to dzidzia to gratki wielkie daj znać jak odbierzesz wyniki biwoba jeszcze w tobie nadzieja kiedy ponownie testujesz ? S992 szkoda ze @ nadeszła kolejny cykl będzie wasz i może wiecej będzie pozytywnych staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Miało byc Iwona jeszcze w tobie nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Caroline moze pojutrze lub jutro spróbuje zatestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Iwona fajnie jak by się udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Onaa no to w takim razie faktycznie lepiej sobie te dni plodne wyliczyc, bo mozna latwo przegapic :-( ale zycze powodzenia! Nela to moj tez trzeci cykl, mam nadzieje, ze rownie szczesliwy :-)))daj znac jak wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martyna a u ciebie kiedy termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Nela: trzymam mocno kciuki za betę:):) daj znać jak wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Nela mam nadzieję, że prolaktyna ponad 1000 oznacza małą fasolkę. Natomiast nie chce robić nadziei. Na podwyższona prolaktynę ma głównie wpływ stres. Nie powinno się jej robić nad czczo, tylko po małym lekkim posiłku (bo organizm głodny to i zestresowany) , herbata i banan tak zalecił mi lekarz. Sex wykluczony 2 dni przed badaniem, oraz dotykanie piersi. Nawet lekkie podrażnienie sutków możne podwyższać prolaktynę. Najlepiej ją badać miedzy 8 a 10. Wiarygodny wynik daj***adanie zrobione między 1 a 4 dniem cyklu. Wiem co piszę, bo rok temu bujałam się z prolaktyną 3 miesiące :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malla czym objawia sie podwyższona prolaktyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Gość nie mam pojęcia. Natomiast podwyższona prolaktyna może uniemożliwiać zajście w ciąże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Nela i jak wynik bo bardzo jestem ciekawa i trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Cześć dziewczyny, jestem nowa na tym forum. Jestem mężatką parę miesięcy i ze 2 miesiące temu myślałam, że jestem w ciąży. Byłam bardzo osłabiona, a 4-5 dni po owulacji bardzo bolało mnie podbrzusze. Wyłam prawie z bólu i nie mogłam zasnąć, w każdej pozycji było mi niewygodnie, czułam, że coś się dzieje... Bolał mnie lewy jajnik. Jak byłam u ginekologa to było za wcześnie na robienie testów i powiedział, że te bóle mogą być objawami ciąży, ale nie muszą... Jednak miesiączka pojawiła się normalnie, nie zaszłam w ciążę. Teraz z kolei robiłam testy owulacyjne, 1 lipca miałam dwie kreski więc w weekend się staraliśmy. Nie mam jednak jeszcze żadnych objawów i martwię się, Wiem, że jest za wcześnie na robienie testów ciążowych, @ powinnam dostać 14-15 lipca , jednak wtedy o paru dniach już czułam te bóle, a teraz nic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Caroline @ u mnie 15 lipca, test 20 lipca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Martyna1111, widzę że też podobnie mamy @. Masz jakieś objawy, coś podejrzewasz, czy po prostu czekasz na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Martyna1111, widzę że podobnie mamy @ w tym samym terminie. Masz już jakieś objawy, podejrzewasz ciążę, czy czekasz na wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj darla29 ! Teraz jest twój 2 cykl staran. A ogolnie miewalas bole owulacyjne? To ze teraz nie dokuczają to może dobry znak. Martyna widzę ze masz termin @ jak nasza nowa koleżanka. No to jeszcze musisz tydz poczekać , wytrzymasz do 20 z testowaniem jak @ nie zawita ? Nela jesteś tam, jak wyniki beta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
Nela jak tam Kochana ? daj znac bo my tu umieramy z ciekawosci ! ;-* sciskamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
Viola --- to jaka to czesc polski ?;) ja mieszkam w Lubuskim okolice Gorzowa chodz blizej mi do granicy niz do Gw ;) u nas duzo jezior i zielono teraz w lesie pełno jagod wlasnie wrocilam nazbieralam dwa litry i jutro bd robic do słoiczkow ;) zima sie przyda ;p lubie tez platki owsiane z jagodkami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Darla nie mam absolutnie zadnych objawow :-( w poprzednich cyklach a to cos mnie klulo, a to czulam sie dziwnie, a to piersi bolaly i @ byla. A w tym jakos tak nic a nic. No kompletnie. Hmmm no moze poza tym, ze w poprzednich miesiacach mialam znikome ilosci sluzu, a tym dalej mam go duzo, ciagle mi mokro ale to chyba zaden objaw. Caroline, nie wiem czy wytrzymam, ale jak czytam komentarze kolezanek, ktore zatestowaly i niestety negatywny wynik yo domyslam sie, jakie to przykre. Jednak robiac test to juz mamy duze nadzieje na widok dwoch kresek. A ja mam zazwyczaj cykle 26 dni ale raz trafil mi sie 30 dniowy. Czyli jak fodam 5 dni to powinnam miec juz praktycznie 100% gwarancje. No i na wypadek samoistnego poronienia to tez wole nie wiedziec o ciazy za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Nela ja też trzymam kciuki, wczesniej juz wywnioskowalam, ze sie udalo, ale teraz widze, ze jeszcze czekamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Wróciłam od endokrynolog, co wizyta u lekarza to jestem mądrzejsza :). Zmienione mam dawki euthyroxu. Ale do konkretów. Zadania na najbliższy cykl wykluczenie pcos. od 3 do 5 dc mam zbadać hormony: -Androstedion -terstosteron - fsh -LH Lekarz na badaniu usg ma określić objętość jajników. Pani doktór powiedziała, że na szkoleniu na którym była w tym tygodniu mówili właśnie o pcos i usg jakim dysponują dzisiejsze gabinety gin są tak dokładne, ze widzą najmniejsze pęcherzyki i torbieliki (a one niekoniecznie świadczą o pcos) i na tej podstawie nie można powiedzieć że występuje zespół publicystycznych jajników (to są przestarzałe metody). Tylko na podstawie właśnie objętości jajników plus wyniki hormonów mogą o tym świadczyć. W 20 dniu cyklu mam zrobić progesteron (a nie 7 dni przed @). I jeszcze opowiedziała mi ciekawostę :). Dzisiaj zgłosiła się do niej dziewczyna która miała mega wysokie zawsze tsh każdy ginekolog mówił jej że marne szanse na ciąże, miesiączki bardzo rzadko, poszła an pierwszą wizytę do Kliniki leczenia bezpłodności i tam się dowiedziała, że jest w 3 miesiącu ciąży :)::). Wiec jednak cuda się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Nela, super! Dajesz nadzieję reszcie nam, że się uda :) U mnie owulacja nastąpi na dniach, temperatura rośnie, a na wczorajszym teście była druga blada kreska (wiem, że jest wtedy negatywny, ale może dzisiaj będzie bardziej widoczna). Z mężulkiem przytulamy się co 2 dni odkąd skończyła się @. I czuję lewy jajnik, albo sobie wmawiam, że go czuję :P Pewnie tak jak każda z nas chciałabym żeby ten cykl był już tym, w którym "ciotka nie przyjedzie", ja to w ogóle jestem taka zorganizowana, że aż dziwię się, że moja macica za mną nie nadąża :D Która ma też dni płodne teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Małła no pewnie, że cuda się zdarzają :-)) super, dzięki za tak dokładną informację na temat hormonów, ja też w tym miesiącu wybieram się na badania więc każda informacja przydatna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ma££a i toni uda sie szybko zajac w ciążę najważniejsze aby dobrze lekarz cie poprowadził i odpowiednio leki dobral. Najważniejsze ze się nie zalamujesz i jesteś dobrej myśli i tak będzie . A mam pytanie do ciebie a na droznosc jajowodow na jakiej podstawie dal ci skierowanie na badanie co sie dzieje są jakies objawy? Tez bym chciała sobie je przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Bluebell ja czekam na ovu i zaczynają mi sie dni plodne ale narazie staram sie o tym nie myśleć zawsze bolal mnie lewy jajnik i nici z tego byly a tym razem czuje lekkie kucie w prawym co u mnie jest bardzo zadkim przypadkiem prawy jajnik bardzo rzadko mi sie daje we znaki może ten cykl będzie owocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×