Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Małła
caroline29: skierowania na drożność jeszcze nie mam. Natomiast wspomniał, ze kolejny krok to badanie drożności (edokrynolog też mnie dziś pytała czy juz miałam robioną) , myślę za na kolejnej wizycie dostanę skierowanie. Sam mi ginekolog to badanie zaproponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Mam pytanie do dziewczyn które mierzą temp. Mi dzisiaj @ prawie sie już kończy. W dniu @ mialam 36,4, wczoraj 36,6, a dzisiaj 37,3. Dziwna sprawa. Ale przez te 3 dni mierzylam wlasnie o tej porze. Czemu taki nagły skok? Bo ja nie mam pojecia o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie @ jest ale nie tak intensywna jak w pierwszych dniach ze po 3 h przelewa mi tampon ... Chociaz złudzeń nie mam bo temp spadla do normy czyli nie ma mowy o plemieniach itp. Jestem bardziej zła niż smutna. Chce odpoczac od tego wszystkiego, spedzic troche czasu z mezem, porozmawiać. Na nic nie mam czasu. Ciagle w biegu :( Urlop bede miec chyba dopiero za miesiac ... W ten weenend jedziemy na urodziny, może w przyszły gdzies pojedziemy, bo to moje dwa wolne weekedny. Na dodatek dzis dowiedzialam sie ze osoba z mojej bliskiej rodziny jest w ciazy. Z serca im gratuluję bo wiem ze starali się ponad poltora roku. Ale to mnie dobilo bo ja nie jestem ... Jeszcze musze mezowi powiedziec ze @ znow przyszla :( Od poniedzialku maja być upały a ja przez caly tydzien w pracy po 10 h :/ W tym cyklu pocieszam sie tym ze na podstawie szyjki wiem kiedh beda plodne k będziemy dzialac az sie nie zamknie. Wiesiolek ponowie kupiony wiec gra start od początku po raz 5....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
caroline29 - nigdy nie miewałam bóli owulacyjnych, nigdy też - poza tym jednym razem 2 miesiące temu nie bolały mnie jajniki. @ też znoszę dość dobrze. A Ty też jesteś w fazie starania? Jak tak, to jak długo? U nas to właściwie ja chciałam poczekać jeszcze parę miesięcy z zajściem w ciążę, ale ze względu na męża bardziej się ugięłam, że jednak postaramy się wcześniej a teraz to już ja mam paranoję, obkupuję się w testy owulacyjne, ciążowe i sprawdzam niepotrzebnie dużo wcześniej... Trochę się załamałam, że nie udało się te 2 miesiące temu choć wtedy nie byłam w 100% pewna czy wstrzeliliśmy się w "ten" dzień. Martyna a Ty z Twoim ile już cykli się staracie? Mam nadzieję, że obydwu nam się teraz uda zobaczyć dwie kreski na dniach :)) Ja już odliczam do 14-15. Wydaje mi się, że coś sie zaczyna dziać, o ile sobie nie wymyślam. Dziwnie pobolewa mnie w podbrzuszu od paru godzin. Przypomina mi to trochę początki bóli sprzed 2 miesięcy... ale wolę nie zapeszać, może będzie dobrze tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Aha! Ogólnie wiem ze dlugo sie na nie czeka jak sie dobrze orientuje to będzie badanie hsg ale warto je sobie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
SS92 doskonale wiem o czym piszesz. Ja też jakiś czas temu o ciąży kogoś z rodziny. I mało tego oni bedą mieć już drugie dziecko. Też mnie to dobija no ale co zrobić. W weekend wyjezdzamy ze znajomymi na pare dni. Może akurat zmiana klimatu dobrze na nas wpłynie. A przynajmniej nie bede miala czasu myśleć o staraniach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Miałam isc do gina ale braklo czasu. Znowu zepsulo sie nam auto i wogole :/ w przyszlym tygodniu nie ma szans zebym poszla bo pracuje. Moze za dwa sie uda. Posciemniam ze staramy sie juz od listopada, moze zleci jakies badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Hej dziewczynki przykro mi że się nie udało :( ale zaczelas Nowy cykl i zobsczyzzcw końcu się uda naprawdę :) Monika ja na urlop chce meza nakręcić żeby na kilka dni do Pragi pojechać mam nadzieję ze sie uda. Witamy mowa koleżankę ;) mam nadzieję ze szybko uda Ci się zajsc.oj wiem co czujecie jak chodzi o ciaze w rodzinie. Mi to już się nawet nie chce chodzić na imprezy rodzinne bo tylko o ciazach z mi się ryczec chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Klaudia o której godz mierzylas temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Gosc2605 my właśnie do Pragi sie wybieramy w ten weekend hehe :) Może bedą to szczesliwe wypady i wrócimy w trójkę ;)) Chociaż ja ovu mam mieć dopiero ok. 17 ale przeciez wszystko sie możd zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Przez te trzy dni o 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Klaudia bardzo dobrze że jedziesz ja byłam teraz na weekendzie I trochę zapomniałam o staraniach naprawdę miło było. Tobie też życzę wspaniałej zabawy baw się dobrze, kochajcie się z przyjemnością a nóż widelec coś wyjdzie ;) a mam takie pytanie macie jakiś znajomych czy z netu nocleg macie, pytam bo jak by było ok to mogłabyś polecić miejsce będę wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauragość
Onaaa - coś źle zrozumiałam - myślałam, że to Twoje plamienia. Ja też powinnam testować koło 12.07 ale tylko dlatego, że to ponad dea tygodnie od pierwszego pozytywnego testu owu. Dzisiaj już jednak mnie korciło. Kupiłam jednak testy owulcyjne - pojawił mi się śluz jakby płodny, ale wyszedł negatywnie. Czy któraś z was wie, czy we wczesnej ciąży może pojawiać się taki śluz?? Niestety nie mam żadnych objawów. Najgorsze, że przestały boleć mnie sutki. To chyba zły znak. Nela - mam nadzieje ze nie piszesz, bo jestes zajeta radoscia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Gość2605 jedziemy tam ze znajomymi. Jeszcze szukamy noclegu w necie. W sumie jedziemy tam pierwszy raz więc tak raczej na ślepo. Ale naważniejsze to by na chwile chociaż zmienic klimat i troche wylozować. Jak trafimy na fajny nocleg to na pewno dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Klaudia mierzenie ten jest wiarygodne z rana pi min 3 godz snu i najlepiej o tej samej porze. Ja rano mam np.36.3 a w dzień ponad 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Darla to nasz trzeci cykl, bylam w tamtym miesiacu u lekarza i w tym jak nie wyjdzie to robie badania. Mam nadzieje, ze nam die uda i bedziemy rodzic w tym samym czasie!!! :-) kurcze, martwie sie o Nele, o 17 mialy byc wyniki i dalej cisza ... Mam nadzieje, ze jest tak jak pisala i jest w upragnionej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Kurczę Nela mam nadzieje ze sie udało i dlatego nie piszesz bo umieram z ciekawości. Wiem o czym mówicie dziewczyny ja tez nie lubię ostatnio spotkań rodzinnych bo tam same matki z dziećmi lub w kolejnych ciążach i nawet juz nie mam o czym z nimi rozmawiać gdy one sa pochłonięte rozmowami o dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Gość2605 jedziemy tam ze znajomymi. Jeszcze szukamy noclegu w necie. Bo ten wyjazd to taki spontan. Wczoraj wymyslismy wyjazd a dzisiaj zaczelismy szukać noclegu. W sumie jedziemy tam pierwszy raz więc tak raczej na ślepo. Ale naważniejsze to by na chwile chociaż zmienic klimat i troche wyluzować. Jak trafimy na fajny nocleg to napewno dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Darla czyli twoj tez 3 cykl? Hihi to trafilysmy na siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KlaudiaKaa -- o 20 wieczor? ja z tego co wiem to najlepiej mierzyc rano zanim wgl wstaniesz z lozka wtedy jest najbardziej wiarygodna . Zmierz jutro jak tylko budzik zadzwoni i wtedy porownaj z dzisiejsza . Czytalam troche o tym i jezeli sie mierzy temp o innej porze niz po przebudzeniu to powinno sie przez dwie godziny minimum lezec i odpoczywac i dopiero po tych dwoch godinach a wtedy pomiar mozna uznac za prawdziwy. ;-* tez jestem swieza w tym temacie ale zanim zaczelam mierzyc to sie troche oczytalam na roznych forach i wgl w necie ;D Martyna111 --- trzymam kciuki i szacuneczek za cierpliwosc ;) ale masz racje lepiej poczekac i mile sie zaskoczyc ;) Bluebell1984-- zazdroszcze owulki ;) ja dopiero rozpoczelam ciotunie ;D milego ;* S992--- nie łam sie Kochana jestesmy razem w tym cierpieniu ;* bedzie dobrze tylko musimy sie wyluzowac .. wiem powiedziec łatwo ale moze kup jakos ksiazke ? czy idz na rower znajdz sobie cos zebys tak nie myslala o tym jednym . Taka madra a sama pare dni temu sie łamałam ;) ale w kupie siła ! damy rade ;* Ewelinka -- zazdroszcze! fajnie macie ;( my tym roku chyba bd tylko po jeziorach jezdzic ;) wykanczamy nasz dom i kasa tam sie przyda ale za rok to odbijemy ;) mam nadzieje ze pojedziecie i bedziecie sie cieszyc soba ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
no tak ten gosc z góry to znow ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Hehe nie Monia o 20 rano hehe ;) Sorki że tak odpisuje ale fajnie to napisalas bo raczej 20 to jest wieczór hehe ;) A tak w zasadzie to nie wiem czy zaprzatac sobie glowe tymi temperaturami. Przeciez jak mam zajść w ciaze to zajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Monia nie mam nawet czasu na takie przyjemnosci:( ciągle praca i praca i nic z tego nie ma nawet bi ciagle jakies wydatki :-/ dlatego chce gdzies pojechać i odpoczac Chociaz przez weekend ... Smutne to :( Iwona trzymam kciuki za Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
S992 dzieki kochana powiem Wam szczerze ze jakoś nie liczę na to ze sie udało a raczej zaczynam sie martwić czemu mi sie @ spóźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Iwona zrob jutro test, jak to juz 5 dzien to juz napewno wyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Trzymam kciuki za dwie kreseczki!!! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Mysle, ze po pieciu dniach to juz nawet wieczorem by wyszedl. Moja kolezanka zrobila test elasnie po okolo 5 dniach, wieczorem i na dodatek po piwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Niby powinien ale jeśli owu była po 21 dc to kto wie Eh sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Z reszta czytałam tez ze niektórym wychodziły testy nawet po tygodniu od terminu @. Poza tym póki co w ogóle nie czuje sie jakbym miała dostać @ czasem lekko czuje cos w brzuchu i mam większe piersi ale wcale nie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×