Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Monia2491
nie dodal mi sie jeden post w ktorym Wam napisalam ze dzis temp 36,3 i okres ...;( a byl pierwszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
bedzie dobrze kazdej z nas sie ulozy tylko teraz takie sa chyba czasy wszedzie chemia i wgl ... oragnizm sie buntuje i nie chce z nami wspolgrac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Monia obawiam sie ze nie bedzie, ostanio przytulanko było 2 dni temu. Mąż wraca wypompowany z pracy i zasypia na kanapie :( Wołami go nie zaciągniesz do sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Jutro kupie test bo mam wolne i w planach zakupy w rossmanie :) o ile nie przyjdzie w nocy @. A kiedy bede testowac nie wiem ... Moze kupie dwa testy i w piatek zatestuje jeden. Co do odchudzania z chodakowska to tez mialam przygode:) w styczniu wazylam 60,2 kg jak się zwazylam przy wzroscie 160 cm. PORAZKA! Nigdy w zyciu tyle nie wazylam. Moja siostra schudla z nia conajmniej 10 kg. To i ja sie wzielam za siebie i cwiczylam przed prawie 2 miesiace gdzie w polaczeniu z dieta schudlam 3 kg. Potem zaczęłam sobie wkrecac ze moge być w ciazy Chociaz jeszcze sie nie staralismy i przestałam ćwiczyć. Waga jednak dalej spadala i tak do 56 kg. zlecialo:) od maja mam nowa prace gdzie robie średnio 5 dni w tygodniu po 10 h i moze przez to waze teraz 53-54 kg! Czyli 6-7 kg mniej niz wczesniej :-) Także serdecznie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Dziewczyny nie mogę sie doczekać kiedy będziecie testowac . Klaudia a u ciebie zawitala @ ? Ma££a najważniejsze aby jak najszybciej porobić badania . A lekarz cos ci mowil na temat klucia jajnikiw może to być z czymś związane? Mnie tez często kluja ale lekarz nic na to. Fajnie ze trafiłaś na fajnego lekarza ja chodzę to tez jest starszy i jego podejście tez takie sobie bylam prywatnie u młodego w warszawie ale wizyta 180 zl ale super gość . Witam tez nowe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martka 10 przykro mi jak mąż wróc***adnięty z pracy musisz go niestety choćby na kanapie reanimować reraz są wasze dni ja czekam na swoje w tamtym cyklu ovu miałam 19 dc . Ja ty i gość 2605 @ miałyśmy tego samego dnia tylko ze ja zostaje w tyle . S992 narazie wszystko na dobrej drodze aby tak dalej to kto czeka jeszcze na @ i sie spoznia ? Ktos jutro testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Monia nie łamie się, wierzę że w końcu się uda! @ chyba się zbliża coś tam czerwonego juz poleciało... Małła dobrze ze trafiłaś do dobrego lekarza, ja mam zamiar zmienić mojego gin na innego, i też niech mi daje na jakieś badania skierowania, bo nigdy np. nie miałam usg... S992 Iwona trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Dziewczynki nie martwcie się ja wierzę ze na kazda nas przyjdzie czas i każdy Nowy cykl jest Nowa nadzieja ;) Caroline Tobie też niedługo zaczną się te dni i będą szczęśliwe.wierze ze musi się udać . Mi temp dziś znowu wzrosła z 36,4 do 36.72 ale dziś też będę meza wierzę. Dobry lekarz to podstawa a ciężko dziś o takiego.dlatego Malla super ze masz dobrego lekarza on Cię pokieruje i będzie dobrze.A tak z innej beczki to nie vhce mi się do pracy iść, a do urlopu jeszcse miesiąc buuu ale widzę plus sytuacji nie będę ciągle myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Niestety u mnie temp spadla do 36,6 i @ się rozkreca. Testu nie kupuje zadnego zeby nie kusil. Kolejny miesiac znowu zmarnowany:( Musze sobie wymyśleć cos zeby się na tym skupić a nie myslec o dziecku. Chociaz bedzie trudno. Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. U mnie wczoraj pojawiła się miesiączka zaraz po zaczynam starania. Czytając Wasze posty boję się ze to nie będzie takie proste i badania mnie nie mina. Pozdrawiam i życzę powodzenia w nowym cyklu ☺ Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Martyna 1111 czwaqrty cykl leci. Wiec wiesz nie ma tragedii natomiast 2 cykle takie z namaszczeniem ( testy) i niestety plamieniami którymi walczę od 2 cykli duphastonem. Dzis 20 dc mam 28 dniowe czasem 30 dniowe. Trzymaj kciuki zeby nie zaczęło plamic bo wtedy wiadomo z enic nie będzie. S992 ..mnyślałam że sie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
S992 przykro mi, też myślałam że w tym cyklu będą u Ciebie 2 kreseczki :( następny cykl Będzie lepszy! U mnie zaczynają się dni płodne, ostatnio wg się źle czuje jestem taka zacmiona.... Chyba przez te leki.. Aż nic się nie chce... Jak w tym cyklu nic nie wyjdzie to już chyba dam spokój, widocznie nie jest mi pisane mieć teraz drugiego bobasa, więcej mnie to nerwów kosztuje... Iwonka a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
S992 przykro mi ale nie poddawaj sie.paula Ty tez nie poddawaj sie naprawde nie warto rezygnowac ze swojego szczescia tylko troche czasu trzeba.zdrowa para moze do roku sie starac.ja wiem ze kazde rozczarowanie boli dlatego troche trzeba wyluzowac i az tak sie nie spinac.wiem wiem latwo sie mowi ale tez walcze ze soba zeby tak myslec.to nic nam nie da ze bedziemy plakac ja mam 30 lat zadnego dziecka i trudno marze o dziecko nie poddam sie Wam tez nie wolno tylko troche spokoju wkoncu zalapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Przepraszam, że się ostatnio tak mało odzywam do Was, praca, dom, obowiązki doszły, bo musiałam pozałatwiać kilka spraw i w sobotę będę świadkową na ślubie cywilnym :) postaram się częściej tu zaglądać :) u mnie zaczyna się nowy cykl starań, wczoraj mi się @ skończyła, ale trochę dziwna była, pierwszego dnia ból pleców u dołu jak zawsze przy pierwszym dniu @, ale trochę mniej leciało niż zazwyczaj, drugiego dnia bardzo mało, prawie w ogóle, a wczoraj, czyli trzeciego dnia, wcale jej nie widziałam, może kropelka, ale dopiero popołudniu, a dzisiaj już nic, a zawsze cztery dni miałam @, z kalendarzyka wychodzi mi, że dni płodne wypadają 17-23.07, a owulację wyznaczyło mi 22.07, więc nowy cykl starań rozpoczynam dzisiaj albo jutro, chociaż, nie wiem czy przed dniami płodnymi nie zacząć starań, jak sądzicie? lepiej zacząć od razu po @, czy przed dniami płodnymi i do dnia przed spodziewaną @ ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
S922 kochaniutka.. Dasz rade przy nastepnym cyklu... Ja wiem łatwo się mówi, ale chyba kazda z nas tu na forum doświadczyła tego nie przyjemniego uczucia ( niejednokrotnie) ... Chyba musimy sobie przestawić w tych głowach trochę aby temat ciazy był w naszym życiu obok ale nadal się starajmy dobre byłoby to dla naszej psychiki... Ja obecnie mam 26 dc w niedzielę miesiączka .. a raczej jej brak:):) Powiem wam ze piersi mam nabrzmiałe i pobolewają, co nie zawsze było przed okresem ( ale mogę sobie to wmawiać) Zaawsze 2-3 dni wczesniej mam plamienia przez ta nadzerkę, ale teraz jeszcze cisza.. choć powinny zacząć się jutro niby.. zobaczymy czy one tez nie nadejdą.... Tempka 37 ale pod paszka:):) Sluz jest jako taki, ale ciągle jest Czasem mnie boli jajnik ale bardzo mało i już mniej intensywniej... I nie wiem czemu od wczoraj mam nieodpartą ochotę powiedziec meżowie ze jestem w ciązy, jakby wewnątrz coś mi podpowiadało ze jestem... ale na szczescie gryze się w język.. bo mój umysł może sobie zbytnio folgować wyobraźnią...:):) Iwona kochana czekamy na twoje dwie kreseczki:):); Monika- kochana dół jest za każdym razem, ale chyba trzeba wierzyć... jeju ja wiem po sobie 30 na karku z pierwszym wpadłam za pierwszym razemz partnerem dosłownie nasz pierwszy seks a po 2 msc dowiedziałam się o ciazy.. długo długo mój maż nie potrafił się zdecydować, aż w końcu uświadomiłam mu ze długo tak nie może ucikać.. i jak się zdecydował to teraz lipa...Niby wszystko jest i jedna pociecha i dom i praca a jednak do kompletu brakuje dziewczynki:):) Martka kochanie wskakuj na niego na śpiąco:) mój tez spi, ale zadziałam tak ze później już mu powieka się nie zamknie. Klaudia jak tam testowanie? Afoz trzymamy kciuki by nie było plamieeń;) Paula ty mi tu nie narzekaj, tylko się bierz za męża i nie myśl o dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Działamy, działamy ale mówię wam dziewczyny mam paskudne samopoczucie... Kręci się w głowie robi nie dobrze... Masakra jakaś a tu jeszcze teraz w pracy popołudniowa zmiana... Ehhh brak mi sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
S992 - głowa do góry. Chwila odpoczynku, pozytywne nastawienie i zaczynamy od nowa! Ze złym samopoczuciem psychicznym będzie ciężko zafasolować, a i przyjemność ze starań żadna! Onaaa- może zrób test po @? Ja też miałam takie dziwne plamienie jak na @, sugerowano mi, że to nie wyklucza ciąży. U mnie niestety negatyw, ale u Ciebie niewiadomo! Jak jednak nie ma jeszcze fasoli, to proponuje zaczać starana od razu po @. Ja miałam dni płone 3 dni po skończonym krwawieniu! A sluz zaczął sie niemal następnego dnia. I spokojnie, co 2-3 dzień kolejne podejście. Najlepiej zakończone nogami w górze, żeby plemnikom trochę w drodze pomóc - podobno sprawdza się ;-) plemniki żyją nawet 3 dni w ciele kobiety, dlatego regularne stosunki, ale nie codzienne, są najlepszym sposobem. Ktoś pytal mnie, który cykl starań - mój pierwszy oficjalny (z testami), ale niezabezpieczamy się od końca przedostatniego cyklu (w nim już byłam po owulacji, a w ostatnim nie trafiliśmy, bo nie zwracałam uwagi na owu). Viola - twoje objawy wyglądaja obiecujaco!! Kiedy testujesz? Ja natomiast mam dziś śluz znowu jak na owulacje, to niemożliwe by 2ga w tym cyklu! Zrobie testy owulacyjne, ale Jak wyjda pozytywne to znaczy, że chyba mam problem z hormonami... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Laura obiecujace, ale niestety naszły właśnie plamienia o których wspominałam.. więc chyba raczej lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura0890 - mam jeszcze jeden test w domu o czułości 25, a można go zrobić w południe? Pewnie i tak będzie negatywny , ale spróbować można ;) Starania zaczniemy od nowa, tak myślę, że co 3 dni będzie ok, jak się uda to będę prze szczęśliwa :) :) Ktoś testuje niedługo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura0890 - mam jeszcze jeden test w domu o czułości 25, a można go zrobić w południe? Pewnie i tak będzie negatywny , ale spróbować można ;) Starania zaczniemy od nowa, tak myślę, że co 3 dni będzie ok, jak się uda to będę prze szczęśliwa :) :) Ktoś testuje niedługo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Ja już raczej z testowaniem odpadam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
S992 przykro mi będzie dobrze Glowa do góry:) ja dziewczyny nie wiem co mi jest bo @ wcale się nie rozkręciła, póki co to mogę nazwać plamieniem. Myślałam ze dzis obudze się z bólem brzucha i dzis to @ na pewno przyjdzie a tu nic... I mam klocie w pępku...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Dziewczyny przykro mi, że się Wam także nie udało, za testujące w najbliższych dniach trzymam mocne kciuki :) U nas to trochę wygląda inaczej, mamy synka więc teraz wyczekujemy córeczki :) Mąż ma nadzieję, że " miałby chociaż jedno dziecko", bo syn jest nadal na etapie przytulasów do mamy, taty może nie być, ale bez mamy.... koniec świata. Staramy się zgodnie z wytycznymi planowania płci nie przytulać się w dniu najbardziej płodnym. plemniki niosące chromosom żeński żyją podobno dłużej i najlepiej przytulać się przed tym dniem :) Jednak w praktyce co ma być to będzie, nie nagabuję męża jeśli jest zbyt zmęczony, bo już nie mamy takiego parcia. Wyluzowaliśmy, co ma być to będzie :) Możemy sobie na takie podejście pozwolić, jedno upragnione dziecko mamy, które od jutra zaczyna wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
Kochane przykro mi ,ze na razie brak dwoch kreseczek ,tule i trzymam kciuki :-) My juz po wizycie ,moja fasolka mierzy 49mm jest troszke mlodsza ,tzn ze do ovu musialo dojsc ok tygodnia pozniej ,ale wszystkie wymiary sa w normie .Moja pieknota wyginala sie we wszystkie strony ,machala raczkami i nozkami a na koniec zlapal (a) sie raczkami na nozki i zrobila fikolka :-) :-) :-) Czekam na pozytywne informacje od Was kochane :-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Viola999 może to tylko plamienia i mesiaczka nie nadejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
olaaa miałam te plamienia już wcześniej, wiec na mój umysł skoro pne dalej są to znaczy ze macica się rozszerza i szykuje do miesiączki.. lekarz stwierdził ze te plamienia sa z nadżerki właśnie będę ujawniały się przed okresem więc nie wierze już raczej by nastał cud... Ale przynajmniej od tego msc luzuje totaalnie .. będę dalej się starać, ale już o tym tak nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Przykro mi :( też się boję ze dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przykro mi za dziewczyny którym się nie udało :( U mnie dziś 30 dc i @ nadal nie ma ale powietrze z piersi zeszło jestem taka nieprzytomna i apetytu nie mam chodzę co chwile do łazienki bo czuje jak by coś się rozkrecało ale nic nie ma (na szczęscie ) nie wiem czy testować czy się wstrzymać co myślicie kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×