Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
U mnie powolutku polly bo wysokie AMH prawie 14 i PCO to moja pierwsza próba w programie 2+1 pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po wizycie dr P jak zwykle cudowna bardzo zaangazowana, przepisała mi leki i zwolnienie i mam przyjsc za tydzień jak bedzie coś widać zrobiłam jeszcze bete i tsh, wyniki jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteinę , bo jak nie kupiłam utrogestanu to prosiłam lekarkę o zamiane na luteinę,wiec teraz dalej ją bedę brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Nikita ale ta mustacja to nic wielkiego - juz gorzej by było jakby leiden ci wyszedł, naprawdę :) z tym allo mowilam ze to bez sensu... bez sensu wydane pieniadze, wkurza mnie ze lekarze na pale zalecaja robienie i nie licza sie z kosztami jakie musza poniesc pacjentki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nie wiem jak jest z tą luteina wchłania się czy nie :-) idę w przyszłym tygodniu na wizytę to się muszę dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek85 ja myślę, ze wiele zależy od indywidualnych predyspozycji pacjentki. Mi dr M mówił, że jeśli będzie ciążą, to po becie można zmienić powoli na luteinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku coś takiego znalazłam: P.Jaka jest różnica pomiędzy lekami Lutunis oraz Luteina dopochwowa 100, czy ze względu na wysoką cenę Lutunisa można w zastępstwie stosować Luteinę po transferze? Odp.Obydwa leki mają takie samo działanie, po transferze można przyjmować Luteinę zamiast Lutinusa, pamiętając jednak o tym, że dawka progesteronu powinna być taka sama bez względu na rodzaj przyjmowanego preparatu. Preparaty można stosować zastępczo, co jest szczególnie pożądane w sytuacji braku tolerancji jednego z leków. Embriolog nOvum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jezeli jestescie zainteresowane lutinusem, mam 1 opak. cale, z drugiego 19 tabl. , kontakt na mail: pipi777@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Powiedzcie mi moje drogie- czy po punkcji miałyście tez trochę nadęty brUch, bolący podczas ucisku w miejscach gdzie znajdują sie jajniki? Nie wiem czy to normalne po takim zabiegu czy to nie np. Objaw hiperki. Dr powiedziała ze jak bym miała duże boleści to mam do niej dzwonic, nic takiego nie czuje, ale zastanawiam sie czy ten wywalony brzuchol to normalką.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sil_sb" , czy Ty z mężem leczyliście ureaplazmę teraz przed tą trzecią procedurą ? Jeżeli tak , to to by wyjaśniało taką poprawę ilości i jakości zarodków u Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, narazie i tak na przyszły tydzień będę miała tą nowość a później zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie po punkcji boli zawsze, tak jak piszesz, a po ostatniej to przez 3 dni miałam problemy z chodzeniem, z siku, ze zginaniem się, ze wstawaniem z krzesła, ból był cały czas nie tylko przy ucisku czy przy zmianie pozycji. Ale wtedy największy. I te ostatnie objawy to moim zdaniem objawy prawie przestymulowania w moim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pipi ja była bym zainteresowana tym lutinusem pisałam na maila MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Dziękuje Sil za odpowiedz, jestem niedoświadczona jeszcze w tych tematach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Dziś pierwszy dzień klocis :)nie było bsjgorzej:P..zapisałam się na piątek na usg ale potem dzwonili do mnie ze w piątek lekarze nie przyjmują bo jest jakieś szkolenie (nie wiem czy cały dzień czy tylko rano) i przepisalam się na czwartek to będzie mój 4ds trochę za wcześnie co nie?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny polecicie kogoś do badań prenatalnych na nfz (nie musi byc z gyn)? Tylko kogoś takiego kto nie pogania, nie spieszy sie tylko dokładnie wszystko sprawdza i wyjaśnia. Dr Dawid do którego chciałam juz nie przyjmuje w gyn. A moze któraś wie gdzie przyjmuje dr Dawid? Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania609 no troszkę za wcześnie wg mnie. Jakbyś przeczytała ulotki leków stymulujących to chyba w nich wyczytałam, że należy sprawdzić wyniki po 6 dniach przyjmowania leków. Przy długim protokole ja byłam przed 6 dawką i i E2 było marne i komórki malutkie. Ale były... może więc w czwartek będzie dobrze... Jak ci kazał być w 5 dniu to chyba lepiej 4 niż 6 ds...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipi możesz na meila mi napisać cene patrykgtl@op.pl odpisze Ci na niego pod wieczór jak włączę kompa bo piszę z telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu sorki ale ja wcześniej pytałam o ten lutinus MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
catarina powiedz mi dokładnie czym cie stymulowali i co na pekniecie brałaś.... wiem duzo pytan ci zadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 18.30 mam w czwartek..wiem właśnie ze to jest za wcześnie ale jak kazał mi w 5 ds przyjść a nie przyjmuje żaden lekarz to nie wiedziałam czy lepiej w 6czy w 4ds :/ ...Mąż mi daje zastrzyki :p ja sama tak nie bardzo :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pamiętajcie ze ja jestem też chętna na lutinus piszcie jak coś macie ja jestem chętna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli hodzi o prenatalne- dr Rozmus Warcholinska. Super empatyczna babka, dokladna, wszystko fajnie pokazuje, daje z 2 str A4 zdjec. Swoja droga zarabistych zdjec. Jak porownywalam z kolezankami to moje sa boskie zdjecia ich takie rozmazane, niewyrazne. Bylam dwa razy- majac skierowanie z Gyn sa darmowe, i na trzecie- juz nieobowiazkowe ale z ciekawosci chyba tez pojdziemy i jesli juz to tylko do niej. Przyjmuje w Gyn i jeszcze gdzies w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przepraszam, z lutinusem nieaktualne, jestem już umowiona :-( A przy okazji, czy ktos brał luteine pod język i duphaston zamiast lutinusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×